תפוזים על השטיח- מאנקיז!

YossihNew

Well-known member
אז יצאנו אני ורועי להרפתקה אדירה שכוללת פושעים, קורונה, סינמה סיטי וזוג מלכותי אחד. איך היה? בואו ותגלו!

בלי קשר- ביציאה מסינמה סיטי ובאוטובוס חזור, ראיתי אנשים שאני מכיר מליאו באק. והם זיהו אותי. כנראה הופתעו שלספרן יש גם חיים מעבר לספרייה...

בכל אופן, אני הגעתי מוקדם יותר ורועי תפס את חנוך רוזן לצילום במסעדה שאכל בה! זה כמובן שבר את היובש של רועי מאז הקורונה. אבל לי יש עם שירה בלייב, זה מה ששבר את היובש שלי! נכון שלי יותר שווה? אוקיי, בסדר, זה חנוך רוזן, זה שווה מאוד.

חיכינו וחיכינו עד שעלינו לבסוף לאיפה שעשו את ההשקה. יותר אינטימי, הרבה יותר.

ו... רועי, שהיה סקפטי בנוגע ליכולתינו להשיג תמונות, התבדה כשהסתבר שהצטלמנו עם כולם! כולם! חוץ מעומר נודלמן שבאמסטרדם ולא הגיעה. אבל כולם! חוץ מדורון מדלי שלא רצינו בכלל. אבל כולם!

אז בהתחלה הגיעה לוטוס אתרוג ומישהו שאני חושב שהוא מהמשפחה שלה ואולי עשה גם תפקיד אורח שם. בכל אופן, הצטלמנו איתה. מהממת להפליא.

אחר כך הגיעו המשפחה הראשונה- משפחת יעקבי לדורותיה. כמובן שתפסנו את טלי, התלהבה שאני שם, סיפרה לנו על תחושותיה להיות בסדרה של בעלה (למרות שהפסטיגל היה ראשון, היא הזכירה) ו... נראיתה רגועה יחסית לטלי.

אחרי שאני ורועי נרגענו קצת, הגיע דין מירושניקוב! כנראה קיבל מטלי את האנרגיות, הבחור מטורף על כל הראש.

אחר כך הגיע בן זיני ורועי התלהב ורצה להצטלם איתו. בן אדם, הייתה לך תמונה איתו, זוכר? הוא צילם אותך, זוכר?! וזה בכלל היה בגלל שחר טבוך שהתמונה הזאת טובה!

אחר כך הגיע הזוג המלכותי... הצטלמנו איתם בנפרד. פשוט כל אחד הלך לברך מישהו אחר. אבל עשינו את הבלתי יאומן וכן, יש לנו תמונה עם ליביאנה.

מעט לאחר מכן הגיעו, ביחד כמובן, תובל ונווה. הצטלמנו איתם כמובן, וככה הצלחנו להשיג עוד מטרה נהדרת. יצאה תמונה משגעת, כך תובל אמר.

ואז באה רוני דלומי, והחמאתי לה על שבוע שעבר שראיתי אותה בהצגה. הצגה כזאת טובה- שהזמנתי עוד כרטיס. עוד חוזר הניגון! סיפורו של נתן אלתרמן, והיא תרצה אתר. שפשוט מהממת שם.

ואז באה מאיה לבני! תזכרו את השם, הבחורה מהממת ושחקנית נהדרת. הצטלמנו, אבל מה שהפתיע היה שהיא לוותה בבן דרורי! ליאב מנעלמים! אז אמרתי ישר: אתה ליאב מנעלמים! ושניהם היו בשוק שאני זוכר. מזל שלא אמרתי למאיה שאני זוכר אותה מבית הכלבים ואנני והפסטיגל. הייתה מתעלפת. אבל מה, לא יכלה להביא עוד חברה? איזו מור סרוסי או מיקה צור?

אחר כך הצטלמתי לבד עם רומי יעקבי, הבת של טלי ואורן. היא זכרה אותי מהתחנה.

נכנסנו לראות את הפרק, ומי ישבו מאחורינו? מי? ליביאנה! ליביאנה!!!!!!!!!!!!!!

עכשיו, כל הפרק ליבי צועק "יאללה טלי!" "יאללה נווה!" "יאללה תובל!" כשמישהו מופיע על המסך, ושר את השיר מאחורינו כשהתנגן. הזוי...

אני חושב שישב לידנו דוד של שירה. אני חושב. המפיק. הסיפור שאורן סיפר, לגבי איך שבסגר הראשון הם כתבו לזיגי ואז ירון נכנס בסערה בדרישה לסדרה על הקורונה, קרע אותי.

טלי נהדרת כתמיד, תפקיד נהדר יש לה.

נווה קורע מאוד. שחקן קומי אדיר.

צחקנו מאוד.

אחר כך החמאתי לליבי ואמרתי שהיה נהדר, וגם לטלי. ורציתי גם לאליאנה, אבל חבר'ה, הבחורה נונסטופ מצטלמת עם מעריצים.

זה הזוי הקטע שלה...

אה, ובתחנת האוטובוס לפני שעמדתי לתפוס את האוטובוס ראיתי שוב את מאיה ובן, בודקים משהו בטלפון.

אבל היי! אנחנו הצלחנו!

לעוד הרבה השקות!​

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
רועי, שהיה סקפטי בנוגע ליכולתינו להשיג תמונות,
גם אתה היית ספקטי , בגלל הקורונה . אבל אני הייתי בגלל שידעתי מהשקות קודמות בגלילות שמפרידים בין מתחמים של מעריצים וVIP .. במקומות אחרים (הוט סינמה כפ"ס , רב חן ) זה לא קורה ...

שיר m

Well-known member
איזה כיףףףףף

אני רואה את התמונות שלכם ומה זה מתלהבת:-): |כן|

YossihNew

Well-known member
ליביאנה!!!!!!!!!!!!!!

תובל!!!!!!!!!!!!!!!!

דין!!!!!!!!!!!!!!!!

טלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מאיה לבני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
ויאלללה תעלה את התנממונות לפה , בזמן שאני רואה מילאנו

Roei152

Well-known member
מנהל
מה שיוסי לא הזכיר , זה שזיהיתי שניים אחד התגלה כטעות , ואחד התגלה כשחקן בפרק עצמו
אחד שדיבר עם בן ,זיהיתי אותו כרועי רביב הטעות, כנראה אדם מהאח הגדול שהוא חבר של בן ..
אחד התגלה כשחקן מהפרק' עצמו והוא ממש הזכיר לי את זוהר ליבה , כלומר זה לא היה הוא ולא התבלבלתי בינהם , אבל משום מה הייתה לי תחושה חזקה שאני מכיר אותו .. הוא לבש חליפת חאקי כזאת ..

שיר m

Well-known member
מעניין מי השחקן הזה...

(רואה יוסי לא רק אני מתבלבלת)

Roei152

Well-known member
מנהל
ויאלללה תעלה את התנממונות לפה , בזמן שאני רואה מילאנו

YossihNew

Well-known member
1634672904638.png

עם לוטוס. שהיא לא גרומלית, לא פיליפינית ובטח שלא סינית. כן, הכינוי שלי אליה בסדרה הזאת הוא "הלא סינית".

1634672951392.png

עם ההיא שהתקבלה בגלל פרוטקציות.

1634672992593.png

עם החייל שמחטיף לחיילות סתם. אגב, תהיה לי בדיחה אדירה עליו...

1634673040587.png

עם רגב הוד הלא זמר. (למה הוא נוגע בי? אני לא יודע איפה היד שלו הייתה, אולי הוא וטיילור חזרו)

1634673115907.png

שנייה לפני שרועי מצהיר בפניו שהוא נשר בנשמה.

1634673260306.png

בדיוק אחרי שקיצרה שיער.

1634673294470.png

צילמתי ממש יפה, אמר תובל.

1634673415065.png

אני קורא לה תיצקין. סתם, משהו מלפני שבוע. רוני מאוד מפחדת מקורונה, אגב.

1634673470805.png

תזכרו את מאיה לבני!

1634673509294.png

וההשקעה שלי בדור העתיד. זאת רומי האמיתית, עם כל הכבוד לשירה...

Roei152

Well-known member
מנהל
ה הוא נוגע בי? אני לא יודע איפה היד שלו הייתה, אולי הוא וטיילור חזרו)
שים לב שסלבס אוהבים להתחבק עם האנשים שהם מצטלמים איתם , (לשים את היד סביב הכתף ) בד"כ אני מספיק לשתף עם זה פעולה ולהנייח את היד גם סביב הסלבס שאני מתצטטלם איתו ..
בן פשוט השלים חסך כי בתברחו , הוא רק ( החזיק את הטלפון שלי , בזמן שטי באה לעמוד לידי והתחבקה איתי ...

YossihNew

Well-known member
מה שיוסי לא הזכיר , זה שזיהיתי שניים אחד התגלה כטעות , ואחד התגלה כשחקן בפרק עצמו
אחד שדיבר עם בן ,זיהיתי אותו כרועי רביב הטעות, כנראה אדם מהאח הגדול שהוא חבר של בן ..
אחד התגלה כשחקן מהפרק' עצמו והוא ממש הזכיר לי את זוהר ליבה , כלומר זה לא היה הוא ולא התבלבלתי בינהם , אבל משום מה הייתה לי תחושה חזקה שאני מכיר אותו .. הוא לבש חליפת חאקי כזאת ..
לא הספקתי לראות בשיר הפתיחה איך קראו לו.

הוא מוכר לי מאוד...

למעלה