תפוז
אנשים מוציא אתכם לחופשה

Astro Sock

New member
מה אכפת לי ילדה קטנה או לא?

הייתי ממש ממש מבואסת גם לפני שראיתי את ההודעה שלו (יש בזה מעבר לסתם לפספס הופעה), אז ממש לא הייתי צריכה את זה. אני גם לא מוצאת את ההיגיון בלהתעלם ולשתוק. אם מה שהוא אמר מפריע לי, אני מעדיפה "לרדת לרמה שלו". הוא עיצבן אותי מספיק

Musedol

New member
מה שעושה לך טוב

אבל עד שאני נכנסת לפורום אני גם רואה דברים מפגרים? הוא לא אמר משהו לא במקום ואת תפסיקי להיעלב ולהתעצבן ממה שרשום באינטרנט. זה סתם דבילי. עד שיש חיים בפורום הם קללות וריבים? על הזין שלי

Astro Sock

New member
אז לפי התפיסה שלך

לא אמורים להיות שום וויכוחים ודיונים באינטרנט כי זה אינטרנט? תפתחי ת'עיניים, כנסי לכל אתר שיש בו אפשרות להגיב ותראי אחרת. לכל בנאדם יש את הדעה שלו, ויש לי זכות מלאה לבטא אותה בכל מקום שאני רוצה, גם אם זה הורס לך את ה"חיים בפורום". אני גם לא מוצאת הרבה הבדל בין להתעצבן ממשהו שאומרים לי פנים מול פנים ללהתעצבן ממשהו שאמרו לי באינטרנט. בשני המקרים זה מופנה אליי, או במקרה הזה לפורום הזה, שאני חלק ממנו. לא נעלבתי ממנו כי אין ממה להעלב, אבל מה שהוא אמר לא היה טוב לשומדבר ואני גם לא היחידה שזה הפריע לה. אז הגבתי לו. לא נראה לי כמו משהו מפגר או דבילי. זה הקטע בפורום, מדברים על דברים, ואף אחד לא חייב לעבור דרך האישור שלך. אם זה באמת מפריע לך, ואני לא אומרת את זה בקטע תוקפני או מה שלא יהיה, את יכולה ליישם את השיטה שלך ולהתעלם. וגם אם את בכל זאת מחליטה להגיב, תגבשי את הדעה שלך קודם, כי את סותרת את עצמך.

tomer tayeb1

New member
חח אוקיי אתה לא אוהב את הלהקה

אבל אחי.. בשביל מה זה היה טוב לצחוק על זה עכשיו חח. סבבה שזה משעשע אותך.. את אחרים לא..מן הסתם אנשים מתבאסים מזה וזה לא כ"כ עוזר.. גם אני לא מעריץ כזה של סליפנוט ולא התכוונתי בכלל ללכת. אבל בכל זאת לצפות ללהקה שאתה מעריץ ומבטלת בסוף זה מבאס ת'צורה.. ועוד אחרי זה שצוחקים על זה.. קיצר. היה מיותר.

Marauder

New member
מי זה? המלך החדש!

בטוח שמעת איזה שיר או שניים שלו בגלגלצ (שזה לאו דווקא מעיד על איכות) - אבל בקומונה יש עוד פרטים

למעלה