תפסוני123

תפסוני123

לחלק מאיתנו, אלו שמחוץ לארון ואלו שבארון(אני עדיין לא מאמין שהגענו להגדרה משותפת מזה בחוץ) היו חוויות שכמעט הוציאו אותם מהארון בפני אנשים אחרים או שפשוט הוציאו אותם מהארון נקודה. שמעתי למשל על מישהו שההורים שלו תפסו אותו במיטה עם החבר..ורק ככה גילו מה בעצם קורה שם. חבר טוב שלי הוא אחד שההורים שלו באו וסיפרו לו שהם יודעים עליו, בלי שתפסו אותו... גם לכם היו קטעים כאלו שכמעט תפסו אתכם או תפסו אתכם או שפשוט באו ואמרו לכם, שמעו, אנחנו יודעים...
לי זה קרה רק פעם אחת, לא פחות ולא יותר מאשר מישהי בת 14 ניגשה לחבר טוב שלי ושאלה אם אני הומו. למה
כי הייתי פשוט עליז מידי באותו יום. הלכתי והצעתי לאנשים כדורי אופטלגין מרוב עליזות
. ואני רציני.. היו לכם קטעים כאלו
או ששמעתם על כאלו

merman

New member
הממממ....

ידיד שלי שכח תמונת פורנו על הדסקטופ, וההורים שלו מצאו אותה... לא נעים, הוא איכשהו הצליח לשכנע אותם שזה לא מה שהם חושבים, ולא ברור אם הם בלעו את השקר הגס והמטופש או לא. בכל מקרה, הם לא הזכירו את המקרה מאז, וממשיכים לדבר איתו על החברות העתידיות שלו...

resputin

New member
אממ.. אוקיי..

לילה אחד, כשחבר שלי לשעבר בא לישון פה (פעם ראשונה, אנחנו תמיד היינו ישנים אצלו כי יותר נחמד, אבל עברנו דירה- והיה גם מרחק גדול משאר החדרים אז ניסיתי..), ואחרי שהוא אכל והיה ממש חמוד והסתכלתי עליו וצחקנו וגיחחנו וכו´ (וההורים היו בסלון, מסתכלים-לא מסתכלים) -למרות שזה היה תמים.. בקיצור, הלכנו אח"כ לישון בחדר, ולרוב הוא ישן ערום, אבל שיכנעתי אותו ללבוש בוקסר (סך הכל אם מישהו יכנס...), וא חשבתי- רגע, מה אם מישהו באמת יכנס? אנחנו מכורבלים אחד בשני..! -ישר הלכתי, בשתיים בבוקר בשביל למצוא מפתח (דוב, דירה חדשה..), נעלתי את הדלת החורקת שעשתה מלא רעשים עם המנעול, עד ששאלו אותי ´מה אתה עושה? למה לנעול את הדלת?´, השבתי ´אממ....סתם...? (בטון תמוה)´, וויתרתי. לא פתחו את הדלת, אבל הוצפתי במיליון שאלות ורמיזות (´כשאני והחברה הכי טובה שלי היינו הולכות לישון בחדר ביחד, לא היינו בדר"כ נועלות את הדלת, ובכלל ובכלל, לא חשבנו על סוגים של אי אילו יחסים´) לכיוון, אבל באסרטיביות וכמה צעקות סגרתי את החלון הזה (נראה לי..)

יש אנשים עם חוצפה

לדוגמה.. באחד המוצ"שים לפני כמה שבועות התארחה אצלינו חברה של אמא שלי. אני צפיתי לי להנאתי בפרק של הג"ש, ומאוחר יותר התבקשתי להסיע את הגברת הביתה. כמובן שלא היתה לי הרבה ברירה וזה מה שעשיתי. בדרך היא שאלה אם העובדה שאני צופה בתוכנית הזאת אומרת עלי משהו. חשבתי שלוש שניות, אבל מאחר ואני בהגדרה של מפסיקים להתחבא, אמרתי לה שקודם כל יש הרבה סטרייטים שצופים בתוכנית הזאת (אמא שלי לדוגמה) ושנית, זה באמת אומר עלי משהו. אח"כ היא המשיכה בחקירה צולבת ללא בושה (חברה של אמא שלי!) עד שהגענו. כמה זמן מאוחר יותר אמא שלי שמעה שסיפרתי לחברה הזאת שלה והתחילה לעשות לי סצנות על הפרטיות שלה, ואנשים לא צריכים לדעת מה קורה אצלה בבית ועוד כל מיני קשקושים בסגנון. אבל זה כבר סיפור אחר..

אממ..

אני עדיין בארון, אבל פה ושם אח שלי נמצא על המחשב שלי.. והוא יום אחד הסתכל בהיסטורי של האיסיקיו שלי וראה שאני מדבר עם מישהו על נטיות מיניות. למזלי ביקרה אותי יום לפני מישהי עם נטיות לסביות, ככה שזה היה התירוץ היחידי שעלה לי בראש.. וכמובן נתתי לו בראש שהוא מסתכל לי..

liraz 18

New member
היי

אני עדיין בארון לקחתי הזמנות ממסיבות לסביות שהלכתי אליהן קיצר יום אחד אמא שלי עשתה סדר בתיק כי היא רצתה לכבס לי אותו מישום מה ולא ידעתי כי לא הייתי בבית באותו יום. קיצר אני באה הביתה ואמא שלי מראה לי תהזמנות ושואלת אותי מה זה עושה אצלך אז אמרתי לה סתם חילקו את זה ולקחתי אז היא אמרה את לא לוקחת הזמנות כאלה יותר חחחח מזל! ביי לכולם לילה טוב

p o l i

New member
אממ

יו זה מפדח אני מפחדת שמשהו שמכיר אותי יראה את ההודעה הזאת אוקי כשאחי גר בבית החרמן החזיק מלאאאא תמונות של בנות כוסיות גדולות חזה ו... (הבנתם את הכוונה) ויום אחד הייתי לבד בבית אז... דיפדפתי לי ואחר כך היה טלפון ושחכתי מהתמונה שהיתה על כלללל המסך במחשב בחדר משפחה ו טם טם טטטטם ההורים חזרו וראו את התמונה ושאלו אותי מה זה אז כמובן שהאשמתי את אח שלי וכשהוא חזר הביתה אני לא יודעת אם במודע או לא אבל הוא קיבל את האשמה עליו... אה ועוד פעם הייתה לפני שניות ספורות שאמא נכנסה לחדר ורצתה שאני יבדוק משהו ונעמדה לידי עד שאני יבדוק את זה והיא קצת ראתה באיזה פורום אני...

TheHock

New member
כרגע אני לא זוכר... סטח ייזכר בקרוב

אבל אני כן זוכר קטע שידיד שלי קיבל מחשב שהיה של אחד מבני משפחתו ומצא שם הרבה מאד קישורים לאתרים ותמונות - שבוא נגיד לא הכי סטרייטיות...

Blackice

New member
חח ../images/Emo13.gif

אחרי מפגשפורום של פורום *שיעול* הארי פוטר *שיעול* אז אחת הבנות ניגשה למנהלת הפורום (שמכירה אותי די טוב) ושאלה אותה אם אני הומו..
.. אין לי מושג מה עשיתי, אבל כנראה שזה היה ברור איכשהו? המ.. וואי יש לי מלא. לפני שנתיים, כשחבר שלי היה אצלי ונשארנו ערים עד ממש מאוחר, ולא רק מדיבורים.. אז למחרת בבוקר ההורים אמרו לי ששמעו דרך הקיר הדק המפריד בין החדרים שדיברנו עד מאוחר.. וגם הזכירו את מה שדיברנו עליו.. וכל מה שחשבתי עליו זה איזה *עוד* דברים הם שמעו ולא דיברו עליהם..
קרא לי כמה פעמים פה בפורומים שדיברתי על סלאשים וכו´ ושאלו אותי אם אני הומו.. אמ.. וכמובן הפעם האחרונה, לפני יומיים שלושה, שפגשתי בסינימטק כמה אנשים מהשכבה לשעבר שלי ואחד מהם ניגש אלי ואמר לי "תגיד, זה נכון שאתה הומו?"... ומסתבר שאיכשהו כל השכבה יודעת.. 8-] אני מנסה עכשיו להתחקות אחרי מקור ההדלפה.. ועדיין עובד על זה..
אה כן, וגם היה את כל השאלות ששאלו אותי אחרי שהלכתי שנה שעברה למצעד בת"א.. ואמרתי שהלכתי שם בשביל לתמוך ובשביל כל המוזיקה והאווירה וכו..
(שזה נכון... אבל לא הכל
)
ארז

*נחנקת*

חיחחיחיחי... שתיתי בזמן שקראתי את השורה הראשונה של ההודעה שלך...
מזלך שאני מומחית בהחייאה עצמית. ואני חושבת שכבר הסברתי לך פעם למה היה קל לראות עליך..
(והסמיילי הזה לא נמצא כאן במקרה)

../images/Emo13.gif

תסבירי לי למה קל לראות על ארז... למדתי איתו 7 שנים ולא היה לי מושג, אולי בגלל שהיו לו חברות מפעם לפעם. דרך אגב, כנראה שמי שעשה לארז אאוטינג בשכבה, עשה גם לי, אנחנו מנסים לאתר אותו/ה (ולהעניש אותו/ה
)

*מתנדבת לעזור בהענשה*../images/Emo11.gif

ו.. זה כמו שמישהו נמצא עם מישהו אחר במשך הרבה זמן, ובזמן הזה המישהו האחר גודל/מזדקן/משתנה בכל צורה אחרת. השינוי הוא בשלבים, ולכן מי שצופה מקרוב ובעקביות בתהליך לא יכול להבחין ממש בשינוי. הוא לא ירגיש שממש קרה משהו, ויתייחס לזה בדיוק כמו שהתייחס לזה בהתחלה. לעומת זאת, אם מישהו אחר בא בתחילת התהליך, ואז בסוף התהליך, הוא יוכל להעיד שחל שינוי. ואם מישהו בא סתם באיזהו שלב בתהליך, ויעיד ש"האיש הזה זקן", לדוגמה, האדם השני שצפה בהזדקנות באיטיות והכיר את אותו אדם בצעירותו - רק כשישמע זאת, יקלוט פתאום שאכן האיש הזה זקן. אני מניחה שבמשך 7 שנים מתקופה כזאת בחיים חלו בכם ובכל השכבה שלכם שינויים רבים. אתה מסכים איתי שכולכם עברתם תהליך. אבל אתה הכרת את ארז עוד בתחילת התהליך, ואם בתחילת התהליך הוא באמת היה שונה מאשר איך שהוא היה באותו מפגשפורום מסויים שעליו הוא דיבר - אז הגיוני שלא יכולת לשים לב לזה כמו שאותה מישהי במפגש יכלה לשים לב לזה.

Blackice

New member
חחח ../images/Emo13.gif

ממך עוד ציפיתי.. הרי באתי אז למדורת ל"ג בעומר של החבורה שלנו.. בזמן שאני הייתי עם נ. ונמרחנו אחד על השני מול המדורה.. ואתה עוד שאלת אותי אז (בצחוק, חשבתי אז) משהו כמו "מה, אתה הומו?" או משו כזה.. ואני חושב שהנהנתי? או גיכחתי? או שהזכרון מטעה אותי..
טוב מילא..
ארז

?!

את זה כבר צריך להעביר לשרשור של פרה עיוורת לאנשים אין עיניים??? *המומה* ואתה עוד התפלאת איך אני גיליתי תוך 2 דקות ואתה לא הספקת ב-7 שנים...

theshadow3

New member
אני מתאר לעצמי

שרואים מי הומו ומי לא. את רובם מזהים.... לא שזה דבר רע

LOL

אני לא זוכר ששאלתי משהו כזה... נ´ היה אז עם שרה, לא? ואתם נמרחתם קצת כמו שס´ ניסה להימרח עלי, ללא הצלחה מרובה

sarah

New member
הא הא חי חי חי ../images/Emo13.gif

אורה ראתה אותך במפגש הזה באיפשהו בתל אביב ואז היא כזה לפי דבריה בהתה בך ואז אמרה לעצמה ´הוא הומו´ זה פשוט... מצחיק... כמו הבדיחה שאני אספר לכם היום (ארז וסיגל) אבל אתם בטח לא תצחקו ממנה, על הרוצח הפיסכופט והזונה.
הא... באיי באעבה, שרה

האמת..

כן!!! אמא שלי באה אלי יום אחד, לפני הטקס סיום של י"ב, סתם, ואני לתומי יושב בסלון, שותה מיץ תפוזים והיא באה אלי בשאלה הכי לא קשורה: מה הקשר שלך עם xxx (החבר, שהיא עדיין לא ידעה שהוא חבר)? קשר מיני? כמעט נחנקתי, נשבע לכם. אמרתי לה שכן היא קצת השתגעה אבל בסופו סופו של דבר דבר היא הצליחה לחיות עם זה איכשהו. אה כן, ולאבא שלי לא ממש אכפת.

למעלה