תפקיד המדיה= לשלוט בכם

תפקיד המדיה= לשלוט בכם ../images/Emo44.gif../images/Emo125.gif

אני החלטתי החלטה חשובה בחיים אני צופה בטלויזיה או שומעת תוכניות ברדיו - בתנאי אחד שהתכנים שיכולים לקדם אותי בחיים, להחדיר לי תובנות. בואו ניקח לדוגמא - צפיה בחדשות- דבר שאני נמנעת מאד לעשות מה יעזור לי אישית לצפות ברצח, אונס, מכות של מחבלים/ מתנחלים , פריצות, אמא שמרעיבה או מטביעה בים ...פרסומות, חידוני שעשוע.... האם אני יכולה לעזור או להשתתף במקרה כזה? לא האם אני יכולה לשנות את גזר הדין של אותו אדם? לא האם צפיה / האזנה לצקרה /תוכנית חדשות או שעשוע- משנה לי את תובנות החיים , מחדירה לי רוגע נפשי, האם זה קידם אותי אישית? לא אז ..למה לצפות או להאזין ? לא עדיף לקחת ליד ספר טוב או לעסוק בתחביב למה אנשים יקרים
אתם מתפתים לשבת מול המסך שמדכא את חייכם, לגורם לכם לפחד מערבים, לפחד שמדינות ערב יתקפו, לפחד מאיבוד המשרה במקום העב'. , לפחד על ילדיכם , לפחד לשתות מים, לפחד לאכול מוצרים מסוימים.....
כל אמצעי המדיה מבקשים דבר אחד- לשלוט בכם.
אתם חייבים לצפות בחדשות על מנת להתעדכן ? מה יקרה אם לא ? כלום אתם חייבים את אבקת הכביסה הזאת מהפרסומת..? מה יקרה אם לא? כלום הפרסומות הם כמו פוליטיקה = משקרות לכם.
הקולה טובה לבריאות? שימו לב שהפונים למגזר של צעירים חסרי דעת ותבונה..כי רק עליהם ניתן לעבוד...
השיער המתנפנפ והבריא בפרסומות ניראה לכם טבעי ואמיתי? כן אחרי תוספות שיער רבות לראש הדוגמנית ,שיער שנקנה ממשפחות עניות בהודו, ושעוצב למשך שעות..!!!
נקניקיות טובות לבריאות? זה הרי הפסולות של כל מוצרי העיבוד / שאריות מנקניקים ...פסולת במילים עדינות
עישון טוב לבריאות? זה הורג אתכם לאט- זה מותר אבל לנתק אדם גוסס ממכונת הנשמה לבקשתו- זה אסור. למה? למה מוות מהיר הוא אסור מאשר מוות איטי- מעישון, חומרי הדברה, קרינות מאנטנות וכורים. תתחילו לחשוב אנשים- אל תתנו לאחרים לעשות את העבודה עבורכם
גלי- מדיום משוחחת עם אלוהים

שמתי לב שכאשר מכריזים על חוקים

לא אוהבים ששואלים על זה שאלות. לדוגמא: אני לומדת במכון לעיצוב שיער והיום המורה הכריזה שיש חוק חדש שכולם צריכים ללבוש את המקטורן העבודה, ולא להסתפק רק בחולצת הטריקו עם הסמל של בית הספר. אז שאלתי אותה בתמימות למה הכלל החדש? והיא אמרה שכך קבעו הרשויות הממשלתיות של אגודת הקוסמטיקאים, אז הערתי לה שזה תשובה ל'מי קבע את זה' ולא 'למה' והמורה הביטה בי בזעם והיתה לי הרגשה שהיא חושבת שאני מחוללת צרות.. שמתי לב שהם לא אוהבים שאנשים מגלים סקרנות על חוקים שרירתיים שהם קבעו. מה איכפת להם אם אנשים יגלו סקרנות?!

אוהבים אנשים-שלא חושבים ושואלים

בטח שלא אוהבים שאתם חושבים ושואלים שאלות. אלא משתחווים ואוהבים כן, אמן. יופי ששאלת ותמשיכי לשאול..

goldy

New member
הבעיה היא לא הסקרנות|הפתעה|

אלא שאת אומנותית. מיתוך "אומנותי בעולם עיוני": דעי לך: זה בסדר לחלוטין להגיד את האמת בפרצוף, זה בסדר לגמרי להיות חכמים יותר מסנובים. להגיד למורה, ואני מצטט אותי: "יש לי בעיה עים שיטת הלימוד שלך" זה בסדר לגמרי, *לרבות* אים הוא לא ידע להיתמודד עים זה. להוכיח למורה "אני יותר חכמה מימך" זה בסדר לגמרי! ימח שמם של אלו המשכנעים אותנו שיש לנו בעיה רק כדי שיוכלו להרוויח עכשיו עוד כסף. מי שיש לו בעיה הוא רק מי שאומר לנו שאנחנו אלה שלא בסדר. דעי לך שהיתנהגותך תקינה לחלוטין! *הכל* בסדר איתך! http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1440233&passok=ok

דור חדש הגיע לכדור הארץ. ../images/Emo24.gif../images/Emo222.gif

נהנתי לקרוא את הבלוג שלך. מקסים דע לך שיש דור חדש של ילדים שנבראו משנות ה80 ואילך
ילדי האינדיגו= ההעיפו את הטכנולוגיה קדימה . מביל גייטס ועד היום
ילדי הקריסטל= שבאו לאזן את האינדיגו, ילדי הקירסטל אמונים על : ריפוי בני אדם/ כדו"א,.. ועל שינוי מערכת החינוך. מע' החינוך קוראת להם: ילדי קשב וריכוז...(יש לי מלאך כזה בבית) ...והמע' אומרת שהם- לא בסדר- וצריכים לקחת ריטלין. אבל הם לא חולים- הם שונים הם הגיעו לכאן על מנת שנלמד לקבל את השונה, האחר. הם בעלי חושים נהדרים, חוש ראיה, ריח, שמיעה שאני לא מתקרבת לזה ולא אגיע לרמה כזאת בחיים. הילד שלי רואה מעבר ל5 חושים. הוא מצטיין בחוש השישי- אבל זה לא נלמד בבי"הס- למזלו אני תומכת בו מאד בבית. לעולם לא אתן תרופות - זו מתנה מאלוהים- כל מה שאלוהים ברא הוא נפלא- אז למה להרוס.? כדי שהוא דומה לשאר התלמידים המשעממים. הוא מקסים, הוא מתקשר. הוא מלאך קטן... לכן הורים עכשווים ועתידיים- אל תתנו למערכות מיושנות לשנו אתכם. כולם נפלאים- כפי שהם. יש לדאוג שרוב התקציב הממשלתי - יעבור לחינוך ובריאות ולא לצבא ומלחמה. העידן של האיומים מהכחדה תם ונשלם. בואו נתעורר. אני רק שליחה כרבים אחרים... גלי. מדיום

הימאי1

New member
גלי היקרה בוקר טוב גם בני

אובחן כסובל מהפרעת קשב וריכוז וסרובי לתת לו רטלין היה מוחלט עד היום יש לי מילחמה עים בית הספר על הנושא.אני לא מוכן לתת סמים לבני. שיהיה לכולנו יום מצוין.

../images/Emo45.gif תומכת ומוסיפה- -- כנסו- ../images/Emo36.gif

עמוד על האמת שלך . לא כל מה שהמדינה עושה היא עושה לרווחת האזרח הקטן- מתי לתמדו- היא עושה את זה מתוך אינטרסים אישיים למשרד ה'גיחוך' (חינוך) לא אכפת לו באמת מהילד שלך - אלא שיהיה לו קל ונוח להעביר שיעור.. המורה שעובדת בשכר מגוחך..מגיעה להעביר שליעור של 45 דקות לערך בכיתה שבה דוחסים (כמו עם בהמות) 30-40 ילדים ומבקשים מכולם להיות בשקט ולהקשיב ... תגיד לי אם תשים אותי ואותך ועוד 40 מבוגרים בחדר- בהרצאה - כולם יבינו אותו דבר? לכולם אותה תובנה? שהרי כל אדם הוא אינדוודואלי בפני עצמו . בא מבית / הרגלים שונים...תובנות שונות. זה כמו המשחק "טלפון שבור" ..לצערנו באמת הטלפון הזה כבר ממזמן שבור... הבעיה הינה בתקציב כספי. בפעם המיליון- אזרחי המדינה חייבים לדרוש שמתקציב המדינה יועברו כספים נדרשים וגבוהים אל החינוך והבריאות ולא אל החינוך. אנו באותו סירה מתנדנדת גם לגבי משרד הבריאות...לא לומר עצוב, וזה מה יש.. אלא לעשות מעשה !!!! כל אותם הורים לילדי קשב וריכוז- נבחרו בקפידה ע"י אלוהים- הם זכו באותם ילדים..כי הם הורים בעלי אומץ וכוח להזיז הרים . לשנות מערכות שלמות...אז ברכותי לקבוצה שגם אני בה המצחיק הוא שדמות בכירה מביה"ס של הילד , שממליצה בחום על ריטלין גולשת כאן , גולשת כאן כסמויה ,כשסיפרתי לה שאני יודעת שזו היא- היא היתה המומה איך גליתי. נו באמת איך...? דבר אינו מוסתר מעיני... בקיצור אנשים יקרים : לא לסמים- כן לסבלנות סבלנות היא מילת המפתח= סבלנות היא השקעה, אהבה, רוגע, אהבה, אהבה, ותובנות .. גלי. מדיום

randy1982

New member
ואני עשיתי החלטה חכמה לא פחות

לפני שנה וחצי עברתי דירה ואת הטלויזיה לא לקחתי. הכי טוב.

goldy

New member
התישקורת מיועדת לבנות 60+ שחייבות ריגוש

ברמה של התקף לב כדי להרגיש חיות (hayoot), ולבני 60+ שנירדמים מול הטלוויזיה. מטרת התישקורת היא לא לחדש אלא ליגרום לעליה פיתאומית בלחץ הדם אצל מי שמבודדים עצמם מהחברה, העיקר שעכשיו הם מרגישים חיים. כל מי שלא עונה להגדרה זו; אין לו מה ליצפות בטמבלוויזיה.

גלי מדיום, אני לגמרי מסכימה איתך.

לחלוטין. ממש כאילו אני כתבתי את הדברים, וכך גם אני מתנסחת: "האם אני יכולה לעזור או להשתתף במקרה כזה? לא" בפני כי מי שמתפלא למה אני לא צופה בחדשות. ומה שכתבת נכון לגבי כל כך הרבה דברים... קיימות המון התניות חברתיות והרגלים שנראים לגיטימיים בפני רב האוכלוסיה, אשר נוצרו ללא כל בסיס הגיוני. שתיית קפה למשל (מיותר לגמרי), שיזוף (מי קבע שזה יפה? וברור שזה לא בריא בכלל!), שתיית משקאות ואכילת מזונות שהאדם המודרני המציא (כמו קולה, שהזכרת), עישון סיגריות, המרדף אחרי החומר... יש איינספור התניות שכאלו, רבות מספור, אבל נראה לי שבשלב זה, כשכל כך התרחקנו מהטבע האמיתי שלנו, ויצרנו לנו חברה כל כך חולה (נפשית ומילולית), קשה יהיה לחזור חזרה ולתקן. (והמצחיק הוא שדווקא אלו שמנסים לחיות בצורה הגיונית יותר, בעיני, הם אלו שנחשבים לחריגים.)

ספיר 12345

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif מסכימה איתך ועם גלי מאוד

הסרת שיער?

זה פחות מזיק בעיני ומהכנסת זבל לגוף (זבל הכוונה למוצרים מעובדים כגון קולה), ומשטיפת המח התקשורתית. אני לא נגד.

goldy

New member
אבל הטמבלוויזיה מוכרת לנו "הסרת שיער"

כדבר שבאופנה.

NSW2

New member
אני כבר אומר את זה שנים

כל המדיה ותרבות הצרכנות הזאת הופכת את כולם לזומבים שלא חושבים בשביל עצמם. לצרכנים ממושמעים שרק צופים על החיים. מטאפורה מצויינת לכך הם התוכניות ריאליטי הטיפשיות האלה. זה אפילו הרבה יותר רחב מסתם מוצרים בנאליים. משכנעים אנשים שאם יהיה להם רכב כזה, עבודה כזאת וכזאת הם יהיו מאושרים. זה הגיע למצב שאנשים מפחדים לחשוב בשביל עצמם ומדכאים את הייחודיות והפוטנציאל שחבוי בהם. חלילה לא להיות שונים. בסופו של דבר כולם מחפשים משמעות לחיים שלהם. וכל התרבות צרכנות וההתניות החברתיות האלה מספקות תבנית נוחה שלא מצריכה הרבה מחשבה חופשית.

naty3

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני ויתרתי על טלויזיה ועיתון לפני 3 שנים-שמתי לב שזה עושה לי רע על הלב. מאז הויתור נהייתי בנאדם חיובי יותר. מומלץ בחום.

למעלה