תפקיד המדיה= לשלוט בכם

../images/Emo4.gif

קל יותר להאשים את הטלויזיה מאשר את עצמנו... כלי התקשורת הם בסה"כ כלי, אומנם עם הרבה עוצמה, אבל עדיין כלי שתפקידו לשרת אותנו ולהפוך את החיים שלנו לנוחים יותר. אני מסכים איתך שלשבת כל היום מול הטלויזיה לא ממש יקדם אותך בחיים אבל גם ניתוק מוחלט ממה שקורה בעולם הוא לא בדיוק הפיתרון האידיאלי. בתור אדם מבוגר אני בטוח שיש לך את הכח לשלוט בעצמך ולהקצות זמן מסויים לצפייה בטלויזיה, וכשאת רואה שאת מתחילה לעבור את הגבול אז פשוט להגיד די! לכבות את הטלויזיה וללכת לעשות משהו אחר. את לא חייבת להתנזר ממשהו רק כי הוא נראה לך קצת ממכר. החוכמה היא לשלוט על עצמך ולהשתדל לנצל את כל הכלים שיש לנו בצורה הטובה והיעילה ביותר עבורנו.

מסכימה איתך--אגב תוכניות טלויזיה ../images/Emo132.gif

איזה כיף שניתן לקרוא דעות שונות שיכולות להעניק לי תובנות חדשים ולהסכים איתם .. אתה צודק במאה אחוז. אגב אני אכן צופה בטלויזיה אבל בעיקר בערוצי 8 + נשיונל גאוגרפיק...אלו ערוצים שאני מאד מתחברת ולומדת מהם המון אני מודה ש'פרויקט מסלול'- זו התכנית היח' שאני צופה בה , כי זה קשור לעיצוב- וזה תחום שאני עוסקת ואוהבת. אגב תוכניות ראליטי- קבלתי בתקשור שהם דבר חיובי ולא שלילי בניגוד לדעתי- כי הן באות להראות לנו את האדם. זה תורם לחקר האדם. התנהגות כזאת או אחרת. קבלתי שגם זה העתיד- אנשים שרוצים ודורשים את החופש שלהם . נטולי חוקים וצווים שמונעי מהם חופש עשיה וחשיבה.. הכל נעשה למענינו.

למעלה