תקלה בצריבה

תקלה בצריבה

שלומי בוקר טוב כאשר אני מנסה לצרוב מתקבלת הודעה שהדיסק אינו מוכן או שאין בו מספיק מקום למרות שהוא חדש ניסיתי להחליף את הדיסק ועדיין אותה הודעה (לפחות 20 דיסקים ומחבילות שונות) האם "הלך הצורב?" תודה

שלומי

New member
ישנן הרבה סיבות

1.הצורב דפוק. 2.התוכנה אינה מוגדרת נכון. במידה ואת צורבת מכונן סידירום אחר, ייתכנו הפרשי מהירויות ביניהם ואז הצורב מתקשה לקרוא נתונים. 3.אני לא יודע מה את צורבת אבל ייתכן ואת לא מגדירה לתוכנת הצריבה מה את אכן צורבת. יש עוד סיבות... אם את משתמשת בחולונות אקס פי - להשתמש רק בתוכנת הצריבה המובנית במערכת ההפעלה או בתוכנת "נרו". תוכנה כמוה Win on CD לא עובדת נכון ואפילו הורסת את מערכת ההפעלה!

zivelca

Member
שאלה

שלומי אני שומע שהרבה דברים לא עובדים טוב באקס פי אז מה היתרון שלה כל הווירוסים מכוונים לאקס פי והרבה משחקים ותוכנות לא עובדים חבל שמיקרוסופוט לא מחפשים לעשות משהו פשוט וקל במקום הסירבול הגדול לדעתי

שלומי

New member
../images/Emo6.gif

גם אני תוהה כל הזמן מה הקשר בין מיקרוסופט > אינטל = בקטע של מעבדים ולוחות מהירים יותר המביאים ביצועים טובים יותר לעומת החור בכיס שנגרם לנו הצרכנים בשל אי תאימות חומרה\תוכנה... פתרונים לביל גייטס...

שלומי

New member
ועוד משהו...

כמה שמיקרוסופט משכללים תוכנות ומערכות הפעלה כך גם קבוצות אנרכיה אינטרנטיות (האקרים "רעים" למיניהם), מנסות לפגוע יותר ויותר בשמה הטוב(?!) של מיקרוסופט ע"י חבלות והתקפות על שרתיה ועל המערכות שלה. בדרך כלל רובם הגדול של המתקיפים משתמשים במערכות לינוקס השונות (קוד פתוח שכל הזמן משתכלל יותר ויותר וגם אני מקווה בשלב זה או אחר להשתמש במערכות האלה בנוסף לחלונות) והרעיון בגדול הוא שהם לא מוכנים לקטע של לשלם על תוכנה ולכן חלקם מפיצי warez ברשת וגם ויורסים הניתנים להורדה ולשליחה\הפצה. אני לא זוכר את הנסיבות, אבל הראיתי כמה אתרים כאלה וקיבלתי משוב בנוסח: "פחד אלוהים מה שראיתי שם". אכן חומרים מסוכנים ביותר!

למעלה