תקנון הפורום

מושיק20

New member
תקנון הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שימו
טוב- כמו שאמרתי ביום שעלה הפורום... חובה להציב כללי פורום בכל הפורומים בתפוז
זהו תקנון הפורום שלנו
אם אתם מעוניינים להיות חברים בפורום הזה (כדאי לכם
) אנא הקפידו על כללי התקנון... אם אתם קראתם ואתם מאשרים, הגיבו לכאן באייקון . אם אתם לא מבינים משהו, או מתקשים לקבל חוק מסוים- אנא פנו אליי במסרים או באייסי 179718563. מיותר לציין כי החוקים רציניים, ואותם קבעו עורכי הדין על פי חוקי מדינתנו
לכולם. נ.ב: הזכויות שמורות לא רק לי, אלא גם למנהלי הפורומים: בלו, ביונסה דסטינז צ'ילד, מאיה בוסקילה.
התקנון:
שירשורים: בכל עמוד של הפורום יכולות להיות 15 הודעות בלבד! אם אתם מעוניינים לפתוח הודעה- אנא בדקו שאין בעמוד הזה הודעה בנושא. אם יש- הגיבו על ידי "הוספת תגובה".
אם אתם חדשים מותר לפתוח הודעה חדשה כדי לקבל צומי
!!!
אסור לפרסם קמונות שאינן קשורות לשרית חדד
הודעות שלא קשורות לנושא הפורום נקראות אוף טופיק, ויש להם שרשורים מיוחדים המסומנים בהודעות... נא להקפיד!
זכויות יוצרים: כמעט לכל חומר שלא אתם כותבים או מייצרים יש זכויות יוצרים.
מילים לשירים- אסור בהחלט לפרסם לפחות עד שנקבל אישור סופי ממנהלי שרית חדד. מותר לתת קישורים לאתרים חוקיים בהם מופיעות המילים, ומותר לצטט שוה או פזמון. כלום יותר מזה.
כתבות וביקורות- תקף לגבי זה גם כן. אסור לפרסם כתבות וביקורות מלאות, מקסימום ציטוטים או קישורים.
סריקות- אסור להעלות לפורום אף חומר סרוק! לא מעיתונים, לא מספרים וכו'... עד שנקבל אישור מניר
אסור לדבר על הורדות ותוכנות לא חוקיות כלומר- בלי דיבורים על קאזה, אימיול ושאר התוכנות מהסוג הזה.. אם מישהו שואל אותכם מאיפה הורדתם משהו, תענו לו אך ורק דרך הודעה פרטית. בקשות כגון: 'למישהו יש את השיר הזה ורוצה לשלוח לי?', "מישהו רוצה להסביר לי איך מורידים מהקאזה?' וכו' לא מקובלות ויימחקו. בכלל כדאי להימנע מלהזכיר את תוכנות ההורדה לדעתי כדי להימנע ממקרים גבוליים וכד' ולא לעורר מחלוקות. כמובן שאסור לדבר גם על עניינים לא חוקיים ברורים- כגון סחר בסמים זנות וכו'...
קישורים ישירים לקבצי מדיה אסורים ויימחקו מייד. אסור לתת קישור ישיר לקבצי MP3, WMA, MOV, WAV, AVI , MPG וכו' . בנוסף, לא רק שזה לא חוקי, זה גם גונב מקום מהאתר שלקחתם את זה ממנו, ונותן לו פחות מקום להעלות דברים חדשים. אם יש משהו שאתם רוצים שכולם ייראו, תנו לו קישור לאתר/עמוד עצמו.
קללות, הצקות, ירידות וקטילות: אני מודע לעובדה כי לא כולם אוהבים את שרית חדד וחלקם חושבים עליה רעות. אך חברי הפורום כן אוהבים אותה
ולכן אסור להשמיץ את שרית חדד כלל וכלל. הודעות יימחקו
ללא אזהרה
בטח ובטח שאסור לדבר רעות על חברי הפורום. אם מישהו או מישהי חושבים אחרת מכם- זה לא הופך אותם למפגרים או לזו***. הודעות שמצמיצות את הפורום וחבריו יימחקו, והגולש ייחסם ללא התראה.
אאוטינג: אסור לעשות OUTING לאדם בפורום , כלומר, אסור לחשוף את שמו ופרטים אישיים אודותיו אם הוא אינו מעוניין בכך , כמו כן נטיות מיניות וכד' . הודעה מסוג זה על אדם שאינו מעוניין בפרסום פרטיו האישיים תימחק.
כמו כן-אסור לכתוב הודעות עם מספרי טלפון וכתובות. תפוז אוסרים על זה, וגם אם אתם לוקחים על זה אחריות זה אסור בתכלית האיסור. גם אם זה לא אאוטינג מפי מישהו אחר- זה אסור. רוצים לתת מספר טלפון א כתובת תשלחו אותו בהודעות פרטיות בלבד (מסרים וכד').
ביקורת, תלונות וכד' על דרך הניהול שלי או על תפוז
באופן כללי לא תתבצע על גבי הפורום. ניתן לשלוח לי במסר או בכל צורה אישית אחרת. ניתן גם לפנות לפורום משוב של תפוז
. בתודה ובתקווה שקראתם, מושיק.

Music4Life

New member
קראתי והבנתי את חוקי הפורום

ואני מקבלת אותם ולא יחרוג מהם.

A v i s h y 1 7

New member
וואי וואי !

כמה דברים אסוררר יאללה... והכי מטומטם זה עם הסרקיות והפרסום כתבות... בשביל זה נועד הכתבות לא שיפרסמו אותם... מה מותר לי לסרוק? טוב לא מתתלונן תדבר עם ניר ותסדר את זה כי בסוף נשאר יבשים כמו מדבר...

gargamich

New member
לא מדוייק! ../images/Emo94.gif

המטרה היא לא שיפרסמו אותן, אלא שתקנה את המגזין בו הכתבה התפרסמה. ברגע שהיא מפורסמת באינטרנט, אנשים לא יצטרכו לקנות את המגזין וזו הסיבה שזה אסור. בשביל לסרוק צריך אישור בכתב מהוצאת המגזין או הספר!!!
וזה לא מה שיגרום יובש
כל הכבוד על התקנון מושיק

A v i s h y 1 7

New member
זה כתבות מפני שניםםםםם

מי ילך לחפש את העיתון הזה???? ואסור לפרסם תמונות, אסור לשים מילים של שירים, אסור אסור אסור...

gargamich

New member
אין ברירה ../images/Emo94.gif

גם על ארכיוני מגזינים יש זכויות יוצרים. זה לא סתם חוק של תפוז, זה החוק במדינת ישראל. פשוט מאד- תפרסם חומר ועלול להגיע אליך מכתב זימון לבית משפט.

gargamich

New member
אין ברירה ../images/Emo94.gif

גם על ארכיוני מגזינים יש זכויות יוצרים. זה לא סתם חוק של תפוז, זה החוק במדינת ישראל. פשוט מאד- תפרסם חומר ועלול להגיע אליך מכתב זימון לבית משפט.

A v i s h y 1 7

New member
חחחחח... טוב !

אמאלה שלא יכניסו אותי לכלא שפירסמתי כתבה על שרית חדד... טוב בואו נסגור את הנושא הבנתי לא יפרסם יותר כתבות ! לא תמונות לא מילים כלום נדבר רק על השיר חגיגה עם הוא פמינסטי או לא !

חח

בפורום הקודם של שרית, שאני לא יגיד את שמו (בטח גם על זה עשו חוק) היה אפשר לפרסם הכל...איזה כיף... טוב לא נורא, בקרוב יהיה פורום חדש שאפשר יהיה לשים בו מה שרוצים

A v i s h y 1 7

New member
וואללה?

יפה יפה ! אבל אני לא אבגוד בפורום הזה למרות שהוא מזכיר לי בית ספר !

מושיק20

New member
התקנון החדש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שימו
טוב- כמו שאמרתי ביום שעלה הפורום... חובה להציב כללי פורום בכל הפורומים בתפוז
זהו תקנון הפורום שלנו אם אתם מעוניינים להיות חברים בפורום הזה (כדאי לכם
) אנא הקפידו על כללי התקנון... אם אתם קראתם ואתם מאשרים, הגיבו לכאן באייקון . אם אתם לא מבינים משהו, או מתקשים לקבל חוק מסוים- אנא פנו אליי במסרים או באייסי 179718563. מיותר לציין כי החוקים רציניים, ואותם קבעו עורכי הדין על פי חוקי מדינתנו
לכולם. נ.ב: הזכויות שמורות לא רק לי, אלא גם למנהלי הפורומים: בלו, ביונסה דסטינז צ'ילד, מאיה בוסקילה. התקנון:
שירשורים: בכל עמוד של הפורום יכולות להיות 15 הודעות בלבד! אם אתם מעוניינים לפתוח הודעה- אנא בדקו שאין בעמוד הזה הודעה בנושא. אם יש- הגיבו על ידי "הוספת תגובה". אם אתם חדשים מותר לפתוח הודעה חדשה כדי לקבל צומי
!
אסור לפרסם קמונות שאינן קשורות לשרית חדד
הודעות שלא קשורות לנושא הפורום נקראות אוף טופיק, ויש להם שרשורים מיוחדים המסומנים בהודעות
... נא להקפיד!
זכויות יוצרים: כמעט לכל חומר שלא אתם כותבים או מייצרים יש זכויות יוצרים. יש לנו אישור מיוחד לזה מהמשרד של שרית לכן:
מילים לשירים- מותר לפרסם מילים של שירים. מותר לתת קישורים לאתרים חוקיים בהם מופיעות מילים לשירים, כתבות או תמונות.
כתבות וביקורות- מותר לפרסם כתבות וביקורות מלאות, אפשר גם ציטוטים או קישורים לכתבות.
סריקות-
מותר לעלות לפורום חומר סרוק באישור ניר
אסור לדבר על הורדות ותוכנות לא חוקיות כלומר- בלי דיבורים על קאזה, אימיול ושאר התוכנות מהסוג הזה.. אם מישהו שואל אותכם מאיפה הורדתם משהו, תענו לו אך ורק דרך הודעה פרטית. בקשות כגון: 'למישהו יש את השיר הזה ורוצה לשלוח לי?', "מישהו רוצה להסביר לי איך מורידים מהקאזה?' וכו' לא מקובלות ויימחקו. בכלל כדאי להימנע מלהזכיר את תוכנות ההורדה לדעתי כדי להימנע ממקרים גבוליים וכד' ולא לעורר מחלוקות. כמובן שאסור לדבר גם על עניינים לא חוקיים ברורים- כגון סחר בסמים זנות וכו'...
קישורים ישירים לקבצי מדיה אסורים ויימחקו מייד. אסור לתת קישור ישיר לקבצי MP3, WMA, MOV, WAV, AVI , MPG וכו' . בנוסף, לא רק שזה לא חוקי, זה גם גונב מקום מהאתר שלקחתם את זה ממנו, ונותן לו פחות מקום להעלות דברים חדשים. אם יש משהו שאתם רוצים שכולם ייראו, תנו לו קישור לאתר/עמוד עצמו.
קללות, הצקות, ירידות וקטילות: אני מודע לעובדה כי לא כולם אוהבים את שרית חדד וחלקם חושבים עליה רעות. אך חברי הפורום כן אוהבים אותה ולכן אסור להשמיץ את שרית חדד כלל וכלל. הודעות יימחקו
ללא אזהרה
בטח ובטח שאסור לדבר רעות על חברי הפורום. אם מישהו או מישהי חושבים אחרת מכם- זה לא הופך אותם למפגרים או לזו***. הודעות שמצמיצות את הפורום וחבריו יימחקו, והגולש ייחסם ללא התראה. אאוטינג: אסור לעשות OUTING לאדם בפורום , כלומר, אסור לחשוף את שמו ופרטים אישיים אודותיו אם הוא אינו מעוניין בכך , כמו כן נטיות מיניות וכד' . הודעה מסוג זה על אדם שאינו מעוניין בפרסום פרטיו האישיים תימחק. כמו כן-אסור לכתוב הודעות עם מספרי טלפון וכתובות. תפוז אוסרים על זה, וגם אם אתם לוקחים על זה אחריות זה אסור בתכלית האיסור. גם אם זה לא אאוטינג מפי מישהו אחר- זה אסור. רוצים לתת מספר טלפון א כתובת תשלחו אותו בהודעות פרטיות בלבד (מסרים וכד'). ביקורת, תלונות וכד' על דרך הניהול שלי או על תפוז באופן כללי לא תתבצע על גבי הפורום. ניתן לשלוח לי במסר או בכל צורה אישית אחרת. ניתן גם לפנות לפורום משוב של תפוז
. בתודה ובתקווה שקראתם, מושיק.

נה נה בננה! כפרה על ניר...

שכל שאר הפורמים יאכלו ת
סתם בצחוק יופי, עכשיו אין לי בעיה עם שום חוק

למעלה