תקשורת חינם באינטרנט

תקשורת חינם באינטרנט../images/Emo20.gif

רשת האינטרנט מאפשרת לנו תקשורת זורמת וחינמית. לפני הנסיעה, הורדנו מהרשת את התוכנה החינמית "סקייפ" (www.skype.com), רכשנו טלפון אינטרנט שמתחבר ישירות למחשב (הוצאה של כ-200 ש"ח). פעם בארבעה-חמישה ימים, הטלפון מצלצל (אפשר להוריד מהאתר צלצולים מגניבים) ולשוחח שיחות ארוכות, בלי לעשות חשבון, כי השירות הזה כמובן הוא חינם! איכות השמע ממש טובה כך שאין בעיות. האילוץ היחיד בשימוש בתוכנה זו הוא שלמשתמשים תהיה מותקנת התוכנה על המחשב. אין צורך בטלפון כדי לדבר, אפשר לעשות שימוש גם באוזניות עם דיבורית.

beky1

New member
הבעיה עם הסיפור של סקייפ

הוא במוגבלות שלו למי ניתן להתקשר . מהבחינה הזו הוא אינו שונה מה - ICQ או מסנג'ר בהבדל אחד שאפשר לדבר בזמן אמת. המהפיכה האמיתית תבוא עם הכרזת הבזק עם IP CENTREX , יאפשר טלפון IP בבית ויהיה בדיוק כמו טלפון רגיל. המערכת נמצאת בשדה הבדיקות של הבזק ונראה לי שמועד ההשקה הלא רשמי לנושא הוא בעוד כחצי שנה. חברות טלקום אמיתיות נערכות לנושא הנ"ל במלוא המרץ , כי בחברות גדולות טלפון IP הוא כבר מזה כמה שנים לא דבר חדש , יש לטלפון שכזה גם מגבלות כמו צריכת זרם מקומית ועוד איזה טלפון (SIP) - טלפון אינטרנטי רכשת ? איך ידעת איזה טלפון לרכוש?

beky1

New member
../images/Emo140.gif נשלח גם

כתגובה למאמר לדניאלה שוורץ.

בקי, העתיד כבר כאן !!! ../images/Emo103.gif

כבר היום פועלת בארץ חברה בינלאומית המשווקת VOIP קרי, העברת קבצי קול ע"ג האינטרנט . בחברה זו ביכולתך לדבר מהנייד שלך, בדרך לאילת, לדודה באיטליה, חמש שעות שיחה, ב ח י נ ם ..... נשמע מעניין ?

beky1

New member
שמעתי על החברה

כיון שאני יועצת בתחום ועדיין לא נתקלתי בהם , זה אומר לי משהו. כפי שכתבתי קודם לכן , שוק ה - IP CENTREX של בזק , יהרוג את כל הקטנים והחלשים. רק החזקים ישרדו.

SORANA

New member
תקשורת חינם

סקייפ לעט לעט הופכת לפאסה.... יש באמת חברה בVOIP בארץ והיא גם מאפשרת להרוויח כסף ולא לשלם בכלל על שיחות אתה הופך את המחשב מהבית או לאלה שאין להם מחשב מתאם קטן שהופך כמו למרכזיה ואז אתה מדבר עם כל העולם עם הרשומים בחברה בלי תשלום ואם אחרים בשיחה מקומית גם אם זה בחול.אלה שמעונינים להרויח וליצור עסק צריכים להשקיע סכום עד... 1000$ מקסימום ולא כמו בעסקים אחרים סכומי עתק.

טעות קטנה בידייך ../images/Emo103.gif

המדובר בפוטנציאל רווח גדול <200,000, 500,000, 1,000,000 ש"ח> בשנה יחסית להשקעה נמוכה בעסק של כ-2500 ש"ח ..... ברור שהיקף הרווח הינו פועל יוצא של לימוד והשקעה . ומכאן שאלה : היכן תעדיפי לעבוד ? במקום שבסוף כל יום עבודה יתן לך 10,000 ש"ח במזומן ביד או במקום שבו ביום הראשון תקבלי אגורה, ביום השני שתי אגורות, ביום השלישי ארבע אגורות, ביום הרביעי שמונה אגורות, ביום החמישי 16 אגורות וכן הלאה....... בחברה הראשונה תקבלי במצטבר כל החודש <30 יום> - 300,000 ש"ח . כמה תקבלי במצטבר אחרי 30 יום מהחברה השנייה ?? צריך סבלנות בחיים ולראות הזדמנויות ......

ומנגד,בחיים אין ערבויות לזמן ../images/Emo188.gif

למצב, לכוחות וליכולות. אז היכן עובר קו האמצע, המנתב להחלטה הנכונה לכל פרט?

לא משפט שלי ..... ../images/Emo103.gif

"אם חבל על זמן הפנאי הרי שיש לנצלו באופן מוצלח, ומה טוב יותר משילוב הנאה בטווח הקצר (מהעשייה) והנאה בטווח הארוך (מהתוצאות)". מסכים עם כל מילה ...

SORANA

New member
מה הטעות ??

אני לא דיברתי על כמה אפשר להרוויח זה נכון הסכומים הופכים אדירים אני דיברתי על כמה משקיעים ולא כל אחת ואחד ישלו את סכום ההשקעה ולא כל אחד מבין את" התחלת" כזה עסק אני נרשמתי אליו לVOIP וזה הולך קשה מאד

אולי השאלה ../images/Emo35.gif

שצריכים לשאול היא: מה מבנה האישיות, מהם הכישורים והמיומנויות שחייבות/ים להיות לאדם המתכוון לעסוק בדבר? במילים פשוטות: מהם מרכיבי המתכון להצלחה בתחום?

SORANA

New member
מבנה אישיות?

א רצון להצליח ב.ראש גדול ג.הבנה במחשב או יותר נכון פוטציאל לילמוד דלהאמין שתחום התקשורת דרך מחשב או דרך אינטרנט זה המחר ולרצות להיות כבר מהיום ---- מחר. חוץ מזה לנשים במיוחד לנסות לחשוב "עסק" לא נוחיות אלה צריך לרוץ הרבה לדבר עם אנשים הרבה להיות נוכחת בהדרכות ומפגשים-ודבר האחרון לקחת בחשבון בערך 1000$

SORANA

New member
תקשורת

שירית אם את רוצה לשוע יותר על הנושא וגם לקבל חומר כתוב "הרבה" אני מוכנה לתתלך לראות לקרוא לעין ללמוד רק בואי תגידי לי איך אני יוצרת קשר מעבר לכאן ולכיתוב

למעלה