תקשור - התחלה

jofen

New member
תקשור - התחלה

אני עכשיו מאוד מעוניין בלתקשר, אני חושב שאני כבר עושה את זה... קראתי עכשיו את "להיפתח לתקשור של סאנאיה רומן" ואני מנסה למצוא את המדריך הגבוה ביותר שמתואם עם הצמיחה שלי, שניסיתי לתקשר, חשתי יותר אנרגיה... ועדיין לא קיבלתי תשובות לשאלות, אפילו לא ל"מה השם שלך?" ושאלתי עוד שאלות... מצד שני הייתה לי חוויה חזקה אתמול שישבתי בחוץ בגינה עצות?

רותי 11

New member
ג'וזף - אתה לא צריך לחפש

מדריך שמתאים לך - יש לך כבר מדריך שמתאים לך לתדר שלך לכולנו יש את ההדרכות שלנו אנחנו רק צריכים ליצור איתם קשר

jofen

New member
איך אני מתכוון אליו?

אני רוצה להצליח לקבל תשובות... כרגע אני מקבל אנרגיה, אולי בעתיד אני אצליח לקבל גם תשובות... איך אני יכול לפתח את יכולת התקשור שלי?

רותי 11

New member
ג'וזף ראשית לא לבוא עם ציפיות

כי כל אחד מתקשר אחרת יש כאלה בשמיעה, ראיה, תחושה , תדרים וכל מיני צורות אצל כל אחד זה אינדבדואלי. להתחיל בלי ציפיות לצורת תקשור להזיז המון הגיון להיות רגוע וממוקד, ולהקשיב תבין שכאשר אתה שואל שאלה התשובה היא כהרף עין זה קורה מיידית איך שאתה מסיים את השאלה, לכן הדבר הראשון שעולה לך בראש זאת התשובה לרוב זה נשלח כקובץ מחשבה. ולפתח את היכולת זה המון תרגילי ריכוז

jofen

New member
יש לי יכולת להיות מרוכז

אני חושב שזה בא לי טבעי, אם אני אוהב משהו אני יכול להיות מרוכז שעות בזה... איזה תרגילים את עושה?

רותי 11

New member
יש לי מספר תרגילים

חלקם מוכרים מאוד - כמו התרגיל עם הנר יש מספר דברים שקיבלתי דרך ההדרכה שלי עוד משהו שחשוב זה להיות מאוזן לכן חשוב לעשות איזון/ניקוי צ'אקרות כל יום ניקוי/איזון הילה כל יום

רותי 11

New member
ג'וזף אני אומרת את זה בכללי

לכל אחד - ויש דברים שהם נכונים לכולם לתקשר - צריך לתקשר ממקום של אישון נקיון ומודעות כי לתקשר זה לא העיקר - העיקר הוא לתקשר נכון ונקי

הספר שנעזרת בו - מעולה. הכי טוב שיש

כדי להפתח לתיקשור. יש שם תרגילי הכנה טובים - אז אם לא הולך - תחזור קצת להכנות. בקש לפני השינה עזרה - זמן את המלאכים המדריכים שלך ובקש להפתח לתיקשור. אתה חווה תיקשור, רק האנרגיה לא נכנסת לכדי מסרים. זה בסדר. פעמים רבות זה מתחיל כך ולאט לאט אנחנו לומדים לקבל גם ממש מסרים. אני עובדת עם אנשים על זה בקורס ורואה המון אנשים שבהתחלה רק חשים את האנרגיה. זה בונה את האמונה. ואחרי כן ממש מתחילים לקבל מידע. עוד עיצה: נסה לתקשר בלילה מאוחר או ממש לפנות בוקר. אלה שעות קלות יותר לתיקשור בהתחלה. מה שקורה הוא שרוב האנשים בסביבתך ישנים - ואז יש פחות חשיבה מסביב ולאנרגיית ההדרכה העליונה קל יותר להגיע אלינו.

למעלה