תראו את התספורת החדשה של אלדד באינסטגרם

פאפא5

New member
למה! למה! הוא עושה את זה לעצמו

זה נראה כאילו קארין התגנבה בלילה לחדר כשהוא ישן שנת ישרים ונקמה בו):
העיקר אסי עזר מרוצה... בכלל תשימו לב ברגע שהוא נפרד מקארין הקשר שלו עם אסי התחזק, אולי הוא באמת עבר צד (:):

פיליפ101

New member
פאפא תפסיקי להפיץ שמועות

אני גם לא אוהבת את התספורת מזכיר לי שהוא היה כך בבית האח. זה שהוא חבר עם אסי לא אומר כלום הוא סיפר שהוא עוקב אחריו בראיון שהיה איתו בתקופה שהוא עדיין היה עם קארין. וגם תמונה שהעלה כשאכלו יחד ביום שישי שעדיין היה עם קארין
לא כול החברים של אסי גיי

l86

New member

אסי מאורס אז אין מצב למשהו רומנטי ביניהם, אבל אולי זה אומר שאסי באמת כותב לו תפקיד ב"להיות איתה" כמו שהוא ביקש ממנו.

פיליפ101

New member
נראה לי שהם שמרו על קשר ידידותי יותר מאשר מיקצועי

חוץ מזה שאת טעת בעצמך שאלדד לא מעוניין יותר בחיי הזוהר שהוא רוצה לחיות חיים שקטים בצפון

l86

New member
לגבי הקשר ברור

גם לגבי הרצון של אלדד, אבל אם אסי יציע לא נראה לי שאלדד יסרב, השאלה שלי היא רק אם הוא באמת יציע עכשיו כשנראה שלכאורה אלדד לא בכיוון (ובאמת לא הייתי חושבת על זה אם לא הייתי רואה שהם שומרים על קשר עד עכשיו למרות הכל).

l86

New member
כן, הם רחוקים פיזית כרגע אז הם פחות נפגשים

אבל עדיין אלדד מדבר איתו ואפילו מתייעץ איתו על התספורת, אז אולי אסי יעשה בשבילו מחווה חברית.

l86

New member
אוף....למה הוא עושה את זה לעצמו??

למה הוא מקשיב לאסי ולא לנו?

פאפא5

New member
באינסטגרם יורדים עליו קשות בגלל הקרחת

חשבתי שאחרי הקרחת באח הוא לעולם לא יגלח את השיער): הוא היה כל כך חתיך בשבועיים האחרונים לפני היציאה שנופר סידרה לו את הזקן והשיער גדל, גם עכשיו הוא לא מכוער... בפעם הראשונה הוא עשה זאת בגלל האהבה קארין בלבלה אותו ועכשיו למה?

פיליפ101

New member
שטיות זה לא היה בגלל קארין. תפסיקי לנסות לחשוב שהכל

נובע מימנה. הוא רצה לעשות קרחת כמו עכשיו

פאפא5

New member
פיליפ את כועסת עלי

היום את קרבית במיוחד. בטח באח הגדול הוא עשה קרחת כי קארין שיכנעה אותו, ואפילו אמרה לו שהיא אוהבת גברים קירחים עם זקן ״ זה סקסי״ רק בגלל הרצון שלו לרצות אותה הוא עשה קרחת:) פיליפ לא לכעוס:)

פיליפ101

New member
לא כועסת הכל טוב

לא ידעתי שהיא אמרה לו את זה. זה הבעיה שלו במערכת יחסים הוא עושה דברים שהוא לא אוהב כדי לרצות את הבן זוג

l86

New member
זה כן היה בגלל קארין, פיזית

היא גילחה לו את הראש והוא ממש לא אהב את זה, אבל הוא זרם עם זה בשבילה.
מקווה שעכשיו הוא אוהב את זה ושלם עם ההחלטה. הוא הרי יודע שהוא מקריח במילא אז אולי זו הדרך שלו להשלים עם זה, לעשות קרחת לעצמו.

פאפא5

New member
הוא מקריח רק בקצה הראש קרוב לפוני...

חבל שעשה קרחת שלמה ... ונדמה לי שהקשר שלו עם אסי מאוד קרוב, אסי לא רק עושה לו לייקים הוא גם הרבה מגיב לו. אני דווקא מרוצה כנראה שאסי יודע כמה אלדד מקסים.

l86

New member
באופן טבעי הוא מקריח בכל הראש

הכדורים שהוא לוקח פשוט פחות משפיעים על קצה הראש, אז זה נראה כאילו הוא מקריח רק שם, אבל למעשה אם הוא לא היה לוקח כדורים הוא היה קרח בכל הראש באופן טבעי. לינור שאלה אותו למה בעצם הוא לא מניח לזה ועושה קרחת וזהו, אז הוא אמר שזה בגלל שהאוזניים שלו בולטות וזה רק יבליט אותן יותר. אז אני מניחה שעכשיו הוא השלים עם זה וכבר לא מוטרד מהאוזניים שלו.

למעלה