תראו מה מצאתי בעת שיטוטים בגוגל

yo bo yo

New member
תראו מה מצאתי בעת שיטוטים בגוגל

וזה רק אומר עד כמה יוסי אזולאי מחלחל לליבם של אנשים. יש הרגשה שהפעם הוא לא רק יעבור לייד אוזנו של העם , אלא ממש ייכנס ויחדור דרך ליבו. מעניין אם חלק מהכותבים כאן הם חברי פורום, אם לא, כדאי ליידע אותם :) http://forum.down.co.il/dcforum/yossi_azulay/1.html

i D a N 16

New member
חחחחחחח....אני זה עידו...../images/Emo6.gif

זה האתר הזה שעולה עם הקאזה,כשמפעילים אותה,ויום אחד (לא מזמן,לפני איזה חודש) נכנסתי לראות,ואז במוסיקה הישראלית ראיתי שיש מן קטגוריה ליוסי,אז נכנסתי וגם כתבתי שם...בטעות יצאה לי האות ו' במקום ן'..

yo bo yo

New member
מצאתי לך עוד טעות בתגובה שלך שם

"עם יכולות ווקליות כמו שלי ...." חחחחחחחחחחחחח עידן יש משהו שאתה לא מספר לנו? אתה עומד לפצוח בקריירה מוזיקלית?

yo bo yo

New member
והנה הציטוט המלא להעמיד דברים על

דיוקם. יוסי הוא זמר ענק,ואני בטוח שיום אחד הוא יזכה להכרה המגיעה לו,לדעתי הוא זמר של דור......עם איכויות ווקליות כמו שלי אני בטוח שהוא עוד יתגלה יוסי,בהצלחה באירויזיוןןןןןן

i D a N 16

New member
למה טעות??? מה לא נכון??../images/Emo2.gif

האם את חולקת על היכולות הווקליות של יוסי? חחחחח...אני בטוח שלא... וכן,ממש,רק אני בקריירה מוסיקלית... מה שכן,כשדברתי מזמן עם יוסי אמרתי לו שאני עוסק באמנות,ואז בפעם האחרונה שדברנו,הוא היה בטוח שאני זמר בהתהוות,למה? כי אמרתי לו שאני עוסק באמנות,ואצלם הזמרים האמנות היחידה זו שירה
ואז כמובן שאמרתי לו "יוסי,אני לא עוסק באמנות כזאת...אני עוסק בציור,עיצוב..."

i D a N 16

New member
אהההה חחחחחחחחחחחחחחחחחח

עכשיו אני רואה שכתבתי "שלי" במקום "שלו" (פאדיחה)
לא להתייחס להודעה הקודמת

yo bo yo

New member
קודם קראתי את זו שעכשיו כתבת להתעלם

ממנה, וכמעט שנבהלתי, החלטתי ללכת לבדיקת ראייה, עד שראיתי שגם אתה שמת
לטעות. איזה צחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. טוב זו חייבת להיות השעה. ואולי כדאי עידנדן שתפרסם כמה מהיצירות שלך כאן בפורום זה יכול לעניין מאוד. אותי לפחות זה ממש מעניין. ולגבי יוסי וטעותו, באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה. נ.ב. אתה וודאי מזמר לך את השירים של יוסי ועוד בזמן שאתה עוסק באומנות הציור לא?

i D a N 16

New member
חחחח....יצירות?

אמממ....אם תלחצי על הכינוי שלי תוכלי לראות ציור שעשיתי בגואש,של אישה בשחור לבן. אני אתן לך גם כמה קישורים לעבודות,אני לא אנצל את הפורום להעלות עבודות שלא קשורות,שאריאל לא ירביץ לי
(כשהתמונה עולה תגדילי אותה,כי רואים מפוקסל
)

yo bo yo

New member
טוב אתה מוכשר בטירוף.

אהבתי את התמונה של הגבר, שהפרצוף שלו מעוך כזה , כאילו הוא לא מרוצה ממשהו. והתמונה של האישה, ממש מיוחדת, יש לה צוואר מוארך כזה, היא נורא רזה על גבול השברירית, נורא חשופה/חושפת (מעניין מה ולמה?) מיקומי ההצללה יוצרים תחושה של אפלה מסויימת שרובצת עליה,ומשא כבד על כתפיה, פניה, ליבה. אומנם אין לי מושג בציור, אבל נהנית להתבונן אל מעבר. מוזר שבחרת לצייר את האישה הזו בשחור לבן , היא מסמנת משהו עבורך? או סתם פורטרט שראית?

רווית 23

New member
עידן לא ידעתי שאתה כזה כשרוני...

הציורים פשוט מדהימים אני באמת אומרת את זה מכל הלב הציורים ממש טובים אהבתי את הסגנון של התמונות אשמח אם תעלה כאן עוד כמה

i D a N 16

New member
תודה בנות../images/Emo9.gif

אורלי,לשאלותייך: אני בד"כ לא מצייר בגואש,לא ממש אוהב את המדיום,אך כיוון שאני לומד במגמת גרפיקה במסגרת שיעור ציור היה עלינו לצייר כל דבר בצבעוניות מונוכרומית (עם צבע אחד+שחור ולבן בשביל ערכי הבהירות והכהות). פעם ראיתי תמונה של הגברת הנכבדה באינטרנט ומאוד אהבתי את התמונה. החלטתי שאותה אני אצייר. אם היא מסמנת משהו עבורי? האמת שלא ממש,כלומר לא ניסיתי להעביר פה איזה מסר פוליטי נוקב או מסר ניכורי על החברה,אך אני חושב שיש איזושהי אינטרפרטציה שלי לתמונה שראיתי,ועובדה,היא העבירה לך משהו
(הרבה יצירות נעשות גם בתת מודע). טוב,אז בשלב הזה אני אשתוק,כי אם לא אני אהפוך את הפורום הזה לפורום "עידן,יצירותיו ופלספנויותיו"
אז שוב תודה
רווית,אני אעלה מתישהו עוד קצת,תודה לך

yo bo yo

New member
חחחחחחחחח , תארתי לעצמי שאחד

מהכותבים יהיה מהפורום. אבל לא חשבתי שעידו זה עידן :) מה קורה איתך?

איזה כישרון! ועוד לא ראיתם את הכל!!

עידן הראה לי המון תמונות! והיצירות שלו מדהימות!!! הוא כישרון מדהים, וסוף סוף יוצא לי לפרגן לו...במקום שהוא יפרגן לי...מה שקורה רוב הזמן! אז עכשיו אתם יודעים איזה "נכס" יש לנו בפורום חחחחחח :)

i D a N 16

New member
די,די,תמשיך...../images/Emo9.gif

אמרתי נכון עכשיו? חחחחחחחח
ועכשיו ברצינות: תודה רבה על המחמאות והפירגון

yo bo yo

New member
אגב לא ראיתי תגובה שלך על פס ליום א

חד, הייתכן שטרם שמעת?

דודו טל

New member
מישהו יודע מתי יוצא הסינגל רשמית?

אני לא אוהד גדול של דידי ועם כל הכבוד ליוסי(ויש המון..)אני לא מסוגל לשמוע את הזוועות של דידי כדי לחכות לשיר..

למעלה