תרבות אוסטרליה?

Uranium

New member
תרבות אוסטרליה?

שלום שלום לכם אני תבור וכנראה חלקכם ראיתם אותי בפורום ישראלים באוסטרליה לנ"ז... מי פתח את הפורום הזה? חחחח.... אותי זה אישית מצחיק, כי בתור אחד שגר באוסטרליה אני לא רואה תרבות מיוחדת ושונה מהבריטית וקצת אמריקאית... אוסטרליה זה גם מקום שאף אחד לא כל כך אוהב... כל אחד יודע מאיפה הוא בא, אין מקומיים אמיתיים, כמו ישראל רק שבארץ זה שונה, כולם יהודים... פה כולם בריטים, אירים, איטלקים, יוונים, סינים וכו'... וזה למה זה ארץ ה"MULTI-CULTURE". ורוב האנשים לא מתים על הארץ הזאת... אז עכשיו רציי... מישהו יכול להסביר לי איזה תרבות יחודית יש באוסטרליה חוץ מעוגת פלמינגטון או משהו כזה?

guyguy2003

New member
תבוריישן

על איזה 'רוב האנשים' אתה מדבר? האר את עיני אני לא מכיר עדיין אחד שלא אהב את אוסטרליה. אני דווקא מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אוהב את אוסטרליה. בכלל רציתי היום לעשות מין ט'רד כזה בפורום השני ולכתוב 'אני אוהב את אוסטרליה!' משהו כמו 50 פעם! ואוסטרלים הם מאוד אוסטרלים. כנראה לא הכרת יותר מדי אמריקאים או בריטים, אוסטרלים מאוד מאוד שונים משניהם. ויש הרבה תרבות מקומית באוסטרליה, אמנם רובה (למעט האבוריג'ינית) מיובאת ממקומות אחרים, אבל כך זה גם בישראל ידידי.

Uranium

New member
חחחח גיאגיא...

גיא אתה מצחיק אותי... אני לא אוהב אוסטרלים! הם סגורים וקרים, טוב נו... הם נחמדים, אבל היהודים מעצבנים! במיוחד העשירים! ואוסטרליה זה נחמד! אבל זה רחוק מדי! וחוצמזה כולם נורא מזדהים עם תרבויות אחרות פה... והחינוך נורא בריטי... עד כמה שהם ינסו אי אפשר להגיד שהם לא דומים! בוא נשווה ישראלים לבריטים! חחחח... לא מצליח! לעומת האוסטרלים! והכי מצחיק זה שאין להם היסטוריה! היסטוריה משעממת ולא חשובה! חחחחח.... אני אישית למדתי טרם שלם על זה שפיטרו את הנשיא בשנות ה-70! אתה קולט?? נשיא לא כיהן כהונה שלמה!!! בארץ זה קורה כל דקה וחצי! חחחחחח... אבל שיההי... אני לא מחבב את זה כל כך יש כאלה שכן.... תרבות אוסטרליה, לך תבין!

guyguy2003

New member
כאחד שהיה שנה וחצי באנגליה

תאמין לי שאוסטרלים שונים מאוד מאוד מבריטים. הבריטים הרבה הרבה יותר קרים וסגורים. אתה צודק שהעם הכי פתוח בעולם זה ישראלים אבל אני מוצא אוסטרלים הרבה יותר מזכירים ישראלים מאשר בריטים.

gingit6

New member
גם פה יש את אותם שאלות

על הגירה ולימודים. אבל פה שואלים אותן בצורה תרבותית!

למעלה