תרבות ואנחנו :-(

תרבות ואנחנו :-(

אנשים שיעמם לכם בשבת ?! הייתם רעבים ?! באיזה שפה לפנות אליכם אני כבר לא יודעת... כן אנשים הולך להיות פה סדר ! במיוחד אתם השכבה הצעירה ומנהיגה החדש (רגע... השתחוות) - שי. סך הכל יומיים שלושה כאן ו``כל העולם ואישתו`` לצידו (7 אנשים - שמיניינם היה מאולץ מאוד) יש לי הצעה בשביל המקוממים - שי ואסף הנכבדים אולי תפתחו פורום חדש - ``תרבות דור ה- X`` על פי הגדרת אסף... כך אנו שבאמת רוצים להנות מתרבות נוכל סוף סוף להשקיע בכיוונים הנכונים ולהינות מתכנים בעלי משמעות אמיתית ואתם תוכלו למצוא בית לביטויים שבהם אתם מאמינים - תזעזעו את עצמכם... תדונו עם עצמכם ותעודדו את עצמכם - כי מסתבר שרק אתם מבינים את עצמכם !!! כ``כ מוקצנים, כ``כ נעולים, כ``כ נוער ! פוגעת בכם ?! לא, הפעם אני אפילו לא מצפה לתשובות/ תגובות ! אתם לא מתביישים בעצמכם ?! לצטט אתכם שתסתכלו כהישתקפות במראה את הפרצוף שלכם... ``אתה מחזיק מעצמך יותר מידי``, ``איש קטן`` - הפגיעה הזאת אישית, למי שלא מבין, זה פוגע ומעליב, היא כבר אינה בעלת טעם ביקורתי, היא לא כללית ועוסקת בתכנים - היא נועדה לפגוע ! כמו חץ ירוט מקשת הישר לליבו של אדם. ולמודאג ששלח לי מכתב - תסתכל על עצמך היטב ותגיד לי ביד מי המאכלת (הסכין לכל אלה שלא מבינים שפה גבוהה) וכי למה שהוא יתנצל - וכי למה שלך יהיו דמעות בעיניים ?! נפגעת מעצמך ?! מדבריך שלך.... בטח שלא מדבריו כי הרי מי התחיל לסווג אותו כ``עכבר מעבדה`` לניסויי הנוער שלכם וחשבתי עליך אישית שאתה בוגר והייתי גאה - כמה נאיבית להאמין בך להאמין בכלל בנוער של היום מעליב ליאורה ?! - גם אני נעלבת !!! נקודה נוספת היא שאני לא צריכה להתחנן לאנשים שלא יעזבו את הפורום מי שלא מוצא את עצמו כאן, כנראה שבאמת לא שייך שיעזוב, אכן שיעזוב ! היה טוב, ויהיה טוב גם בלעדיכם והיה טוב מאוד !!! ולא נתרפק על הימים ההם - כי הם עדיין כאן - אתם לא תעצרו בי - לא חבורת נוער שאיננה מבינה תרבות מהי ! וכן הפעם זה צד מפתיע שלי... הודעה מלאת דם ואש - מסתבר שגם לי יש סבלנות וגם לי היא פוקעת - הגיעו מיים עד נפש ונשאלה השאלה או אני או אתם תשובה חד משמעית קיבלתי מהשכבה שבאמת איכפת לה - הוחלט פה אחד שאני עושה עבודתי נאמנה - ואתם מוזמנים סה``כ לחזור דף אחד אחורה וכל הויכוח לפניכם ושוב לא רוצה לשמוע תגובותיכם כי אמרתם דיי - ומי שמרגיש שחייב - הדרך היחידה שאני מותירה לו היא דרך האי מייל - גם אם לא מייד - התגובות ימחקו - חד משמעית - קיבלתם מספיק במה לאי בגרות שלכם ! ומי שלא יפנה אלי בצורה מתורבתת גם לא יקבל תשובה כי עדיין אנשי תרבות אנו. וכן אנשים בחופש ביטוי עסקנו - ובכן מול חופש הביטוי הזה שהגדרתו היא הזכות לכל אדם להביע בפומבי את דעותיו, גם אם הם מנוגדות ומתנגדות לעמדות רישמיות - במקרה שלנו הנהלת הפורום ועמדתה החד משמעית ! מול זה מגיע הביטוי חופש הפעולה וכן לממונה, שוב אני, ולא מתוך נרקיסיזם למחפשי ההגדרות, חופש הפעולה ניתן לארגון ולסדר מסויים של הפורום במקרה שלנו ואנשים.... כמה שתקפתם את אלכס יש בדבריו עובדות שלא תוכלו להתכחש להם אולי לא חשבתם עליהם אבל הגיע הזמן לפתוח את הראש ולהבין... לא חשבתם שהקהל הוא זה שעושה אותנו מה שאנו ?! ואכן צדק הוא גם בנושא ההתבטאות האישית - אנחנו תחת הכותרת תרבות ותת הכותרת ספרות ושירה - ואל לנו לשכוח זאת ! אכן יש כאן התבטאות אישית ויש מספיק פורומים אשר ישמחו לקלוט תכנים אלה... פורומים של טווחי גילאים, ``על בנים ועל בנות``, ופורום סיפורים מהחיים... (ותסלח לי רותי שאני שולחת לה אנשים קשים כמוכם) סמים, סקס ומוות לא יהיו פה במסרים כמו שהובאו להלן... אם מישהו יורה בעצמו לא יתכן שנחנך אותו לכך שיגיע לגן עדן - לא יתכן !!! ולמי שכתבה בהודעתה כי צריך לחזור על הכללים בפני משתתפים חדשים - אני שואלת אותה - למה קיימת הודעת מנהל הפורום ?! - סטודנטית הא ?! גם בעיניין שייקספיר יש לי תשובות אך במקום זה פשוט ``אמחא לך כפיים`` על המחאה - הכי חכמה שבעולם (אופס, אמרתי חכמה?) - הגזמת חביבתי !!! - הגזמת וגם פגעת בי אישית... כך שאני אפילו לא חושבת פעמיים כשאני כותבת לך בזלזול שכזה - טוב שלא ניתן לך רובה ביד - בטח היית משתמשת בו רק למען הזיון (אופסססס) זה רק מראה כמה בגרות יש בך - איך ליבי באמת נשבר בקירבי ?! וטוב שכתבת ספרות אנגלית - עיניין ה- YOU - עוד נדון בזה - ברגע שתאפשרו לי לנהל דיון בנושא תרבות ואדון אסף שלמד שרק ככה מקשיבים - אם תרצה לעזוב היה נעים להכיר, שלום ! כנ``ל גם ליאורה הדאגה פה שאני וידידי אלכס שסה``כ מנסים לגונן לא נתפסת במוחות שלכם... וכמה שחבל... כמה שחבל שאני מגיעה להודעה כזאת, מלאת עלבון ורוגז, לשפה בוטה כזאת שאין לה מקום בפורום המקסים הזה - כן עדיין מקסים, כי זה מה שכתבתם שאתם מבינים רק בדרך בוטה וכמה חבל על זמן מיותר שאשקיע בכדי למחוק את כל ``יצירות המופת`` של שישי - שבת ושוב מודיעה אני כי תגובות להודעה זאת יתקבלו רק באי מייל - אך ורק !!! ואם לא ימחקו באותו רגע הם ימחקו אחרי כמה רגעים ! ושוב מי שלא מתאים לו שיעזוב... אנו מחפשים תרבות לא מלחמות... תסתכלו לאן הגענו !!! ענבל

למעלה