תרומות

תרומות

אהלן, אני מקווה שהגעתי למקום הנכון. אני רוצה לתת מעשר מהמשכורת שלי למוסד שעוזר לילדים פגועים נפשית / מבתים הרוסים וכו'. (חשוב שיהיה מוסד ללא כוונת רווח) אני רוצה שזה יהיה העברה בנקאית (ולא הוראת קבע, כי כל חודש הסכום יהיה שונה במצקת. דבר נוסף, אני רוצה קבלה על התרומה. יש לכם רעיונות? תודה.

נירה63

New member
אחלה בחורה תודה רבה לך.

ראשית כן הגעת למקום הנכון.יפה שאת רוצה לתרום ולעשות למען ילדים ומשפחות קשות יום. תראי הפורום לא מספק קבלות אבל את כן בהחלט יכולה ליצור קשר עם מוסדות, אשמח אם תכתבי מהיכן את ואז יהיה קל לקשר בינך ובין מוסדות ו/או משפחות. רק כדוגמה , מאמינה בו פרסמה הודעה על משפחה שהבית נשרף והם זקוקים לכל תרומה, אולי אפשרי שתקני להם מזון או משהו לבית ותעבירי להם ישירות או באמצעות מאמינה בו, לשיקולך. בכל אופן המון תודות על הרצון הנפלא שלך.

תודה על תשובתך

אני מפתח תקווה. אני לא חושבת שהמיקום הוא כ"כ רלוונטי, כי התרומה היא כספית, וההעברה הכספית מן הסתם תהיה במרחק טלפון אחד לבנק (אני טועה? אולי תוכלי להעיר את עיניי..) בכל מקרה, אשמח אם תוכלי לעזור ולייעץ לי. (שוב, חשוב לי קבלה או לחילופין שיהיה אישור שהתרומה הגיע ליעדה, זה הכל) תודה, ורד.

היי לגן אלייע בבאר שבע גן מעון לילדים

ותינוקות לקויי ראיים ולקויות קשות למינייהם בגילאי שנה עד שלוש זקוקים לעגלול תאומיים על מנת לטייל עים הפעוטות לדעתי מין הראוי שתישקלי ואולי תחליטי שזוהיא מטרה הראוייה לישמה לתרומה במידה ותרצי פרטים במסר כמו כן אשמח לקשר לתרומת מוצרי חלב מעדנים ופירות וירקות למי שייש אפשרות לעזור או ליצירת קשר לעזרה אשמח במסרים תודה מדי

למעלה