תרופה המאופטית להכנה ללידה

חליל צד

New member
תרופה המאופטית להכנה ללידה

אני בשבוע 38 להריון,התייעצתי עם הומאופט והוא נתן לי רשימה של תרופות שיכולים לעזור ללידה(אני רוצה ללדת בלידה טבעית ללא אפידורל וכד'),וכן תרופה אחת לקחת לפני הלידה שנקראת caulophyllum 30c - במינון של 5 טיפות על בקבוק מים של ליטר וחצי,3 פעמים בכמות של 1/3 כוס חד פעמית, לדבריו התרופה עוזרת בהכנת הרחם ללידה,הסדרת צירים וכו'... אין לי עדיין צירים וקראתי קצת על התרופה ולפי מיטב הבנתי נותנים את התרופה לפעמים במקרה שרוצים לעשות השראת לידה-זירוז או שהצירים לא סדירים, לדברי ההומאופט התרופה לא יכולה להביא לצירים אם הגוף עוד לא בשל לכך ולא מוכן לכך. אשמח לחוות דעת נוספת על הנושא לפני שאני מחליטה אם לקחת או לא. תודה ושבת שלום

לקראת לידה

שלום חליל צד, ההומאופת אכן נותן לך את הרמדי השכיחה ביותר למתן לקראת לידה בקרב הומאופתים רבים . עם זאת, הומאופת אשר ליווה את היולדת במהלך ההריון ויודע על מצבה לעומק יכול גם לטפל בה לקראת לידתה בהכנה ההומאופתית שהתאים לה במדוייק על פי מאפייניה הכללים בתקופה זו (מצבה הפיזי, מצבה הרגשי , תשוקותיה במזון, וכו') והיא עשוייה להיות מועילה מאוד גם כדי להכין אותה ללידה. הבחירה כיצד לטפל לקראת הלידה נשענת על הבנת היולדת וההתמונה המדוייקת שעולה בשלב הזה

למעלה