תשובותס לשאלון..!

תשובותס לשאלון..!

שם שלך:נופר גיל: 12 וחצי כיתה: ז אתה בתנועת נוער? לאא..! חיה אהובה: החתולה שלי ז''ל חברים טובים: יסמין רינת ורינה תחביבים: לשחק במחשב נייט לייף(( סימס 2 חיי לילה) ולרקוד אהבות: אף אחד בנתיים אתה מאוהב עכשיו במישהו? לאאא..! על מה אתה חושב עכשיו? על סימס 2 חיי לילה חחח מילה ראשונה שעולה לך בראש: סימס 2 חיי לילה שאיפה הכי אהובה לשים לסימסים: מזה שאיפות שכחתי?. חח.. סתם..אני רוצה שהם יתחתנו ויולידו ילדים ויקנו מכוניות.! הכי הרבה מאהבים בסימס שהצלחת להגיע: יובל ורוני חבילת התוספות הכי מוצלחת לסימס (כולל סימס 1): חיי לילה בלוג (אם כן, כתובת): אין לי בלוג קומונה (אם כן,כתובת): אין לי קומונה מה השאיפה שלך לחיים? להתחתן.. במה תעבוד כשתגדל? מאיפה אני יפליץ לכם מה תלמד באוניברסיטה? אני לא ילמד באוניברסיטה..! חחח סתםם..מאיפה אני יודעת? ספר אהוב: הארי פוטר 5 סרט אהוב: 12 במחיר אחד((זהו שם הסרט)) משחק מחשב אהוב: סימס 2 חיי לילהה מסר לכל מי שרואה את התשובה שלך: תודה לכם ונשיקותת..! איזה מכשירי חשמל (מחשב, טלויזיה, דיוידי, וידאו) יש לך בחדר? מחשב.. טלויזיה..דיוידי...מערכת סטריאו.. מאכל אהוב: פיצה..!((מהמאכלים המהירים.!)) מקום אהוב: הבית שלי..!כאילו ברור.. האיש, חיה שאתה הכי אוהב: בן דוד שלי אורי ובקיצור כל המשפוחס שילי.. אתה גר בכפר/ ישוב/ עיר/ מושבה: עיר.. בניין דירות או בית פרטי: בניין דירות שיר אהוב: הבלדה שלי עליךך...((של רן דנקר)).. אמן מוערץ: רן דנקר...! בגד אהוב: חצאיות ונעלייםם.. סוףף..!

hili האחת

New member
תשרשרי להודעות הנכונות!

מנהלים למחוק! או להעביר לשרשור שלי.

למעלה