תשוקות בדיירקט טיוי

איתן12344

New member
תשוקות בדיירקט טיוי

יש לי שאלה... ראיתי תשוקות עד הסוף של NBC ובדיירקט לא ראיתי כי היתה לי בעיה להוריד פרקים. וגם עכשיו אני לא יכול להוריד. א. רציתי לדעת אם יש מקום ביו-טיוב שאפשר לראות פרקים מלאים בלי להוריד? אני רוצה לראות הכל מדיירקט מבלי להוריד כי אני לא יכול... איך אפשר לראות ואיפה? ב.האם הפרקים של דיירקט היו טובים? ג. מי זו חואניטה? הבנתי שעשתה טרור סטייל עדנה ונורמה? האם היא שווה משהו? ומה עם אליסטר הוא חזר מתישהו ועשה צרות?

איתן12344

New member
מקפיץ!

אני אשמח לתשובות בבקשה!!! איך אפשר לראות הכל??? מבלי להוריד??? ותספרו אם זה שווה, מי זו חואניטה...

darklighter

New member
שלומות איתן, יש לך שם יפה../images/Emo190.gif

א. אסור לדבר פה על הורדות/קישורים לצפיה בפרקים...וגם אין לי מושג... תריץ חיפוש ביוטיוב או משהו... ב. חלק כן וחלק לא זה עניין של טעם. אני אהבתי את הרוב... ג. חואניטה זה אישה ממקסיקו שהייתה חברה של פילאר ובעלה היה מאפיונר ויום אחד הוא אנס את פילאר ופילאר הרגה אותו מתוך הגנה עצמית ואז באה המשטרה והרגו בטעות את הילדים של חואניטה ומאז חואניטה המאפיונרית מחפשת לנקום בפילאר ולהרוג אותה ואת כל משפחת לופז פיצ'גרלד. אליסטר כבר הלך וחזר ועשה צרות כל כך הרבה פעמים שאני כבר הפסקתי לספור...אני לא אספר לך יותר כדי לא להרוס... ברוך הבא

למעלה