❤️שרשור בוקר שבת - היום ה92 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
למה עוקבים אחרי רמי המזעזע לכל חור בבית?
דוחה לצפייה ולשמיעה.
עצוב שמכניסים דיירי סלבס בשקל כדי שיקבלו פריבילגיות ושמירה מההפקה.
כי הוא במשימה, וסופסוף אנחנו נהנים.
כשהמצלמה היתה על יהודה האלים 24/7 סבלנו בטירוף.

נערך לאחרונה ב:

נמרה דרקונית

Well-known member
*בדילי 23 זהבה מנסה לספר לליאור סיפור לפני השינה..היא שואלת אותו "אתה מכיר את הסיפור על כיפה אדומה"? אז הוא מסתלבט עליה ואומר "לא,ראיתי את הסרט"חחח אז היא אומרת לו בשיא התמימות "איזה סרט? היה לזה סרט"?(אגב יש מלא סרטים),,אחר כך מנסה לספר לו את הסיפור על זהבה ושלוש הדובים והיא לא יודעת את ההמשך ואת הסוף חח נקרעתי אזמליאור מספר לה סוף חלופי שבסוף היא נהייתה מיליונרית ומתה ..יוו קורעים

willing

Well-known member
*בדילי 23 זהבה מנסה לספר לליאור סיפור לפני השינה..היא שואלת אותו "אתה מכיר את הסיפור על כיפה אדומה"? אז הוא מסתלבט עליה ואומר "לא,ראיתי את הסרט"חחח אז היא אומרת לו בשיא התמימות "איזה סרט? היה לזה סרט"?(אגב יש מלא סרטים),,אחר כך מנסה לספר לו את הסיפור על זהבה ושלוש הדובים והיא לא יודעת את ההמשך ואת הסוף חח נקרעתי אזמליאור מספר לה סוף חלופי שבסוף היא נהייתה מיליונרית ומתה ..יוו קורעים
חחח...ענק

מזכיר לי שבתקופה שלימדתי, כמה סטודנטיות הגיעו באיחור והסבירו שהיו בסיפור עדות של ניצולת שואה.
התחילו לספר את הסיפור שלה. עצרתי אותן, ואמרתי אוקיי, לא לעשות ספוילר. לא כולם יודעים מה קרה בסוף.
ואז אמרתי: אוי לא. תמניה עשתה בדיחת שואה. איזה גרוע /:

נטה אונה

Well-known member
חחח...ענק

מזכיר לי שבתקופה שלימדתי, כמה סטודנטיות הגיעו באיחור והסבירו שהיו בסיפור עדות של ניצולת שואה.
התחילו לספר את הסיפור שלה. עצרתי אותן, ואמרתי אוקיי, לא לעשות ספוילר. לא כולם יודעים מה קרה בסוף.
ואז אמרתי: אוי לא. תמניה עשתה בדיחת שואה. איזה גרוע /:
ולא מצחיק

willing

Well-known member
או שאני תמימה או שלא יודעת מה.
לא מסתדר לי שאלמוג שחקנית. היא הביאה את עצמה בקטעים לא מחמיאים ובלי חרטות יותר מדי פעמים מכדי שאני אראה איזה 'יפוי'
היא טיפוס ולא מהמתנצלים או הלא מודעים.
לא מצליחה לראות משחק שם

מיק83

Well-known member
לא מסתדר לי שאלמוג שחקנית. היא הביאה את עצמה בקטעים לא מחמיאים ובלי חרטות יותר מדי פעמים מכדי שאני אראה איזה 'יפוי'
לא מצליחה לראות משחק שם
או שהקריבה את עצמה למען המטרה המיוחלת

מזליקה10

Well-known member
לא מצליחה לראות משחק שם
אז כנראה לא ראית את הסצנה שלשום בלילה שבה היא שוכבת על הספה בחוץ, אוחזת תמונת אהובה ומדברת אליה 🙄
וכאילו לא די בזה, היא גם חבקה סווטשירט שלו ורחרחה אותו כמו גור כלבים תוך שהיא מושכת באף ושרה לעצמה מישהו פעם אהב אותי ככה 🤦‍♀️

אופה קטנטנה

Well-known member
אז כנראה לא ראית את הסצנה שלשום בלילה שבה היא שוכבת על הספה בחוץ, אוחזת תמונת אהובה ומדברת אליה 🙄
וכאילו לא די בזה, היא גם חבקה סווטשירט שלו ורחרחה אותו כמו גור כלבים תוך שהיא מושכת באף ושרה לעצמה מישהו פעם אהב אותי ככה 🤦‍♀️
ושעתיים קודם למפגן הקינה סיפקה את שורת המחץ במענה לשאלתו של החבקן.
״שבינה לבין יהודה יש אהבה אחים.״

נערך לאחרונה ב:

Droritt

Well-known member
לא מצליחה לראות משחק שם
יכול להיות שהייתה אותנטית בהתחלה אבל הסצנות בכי המוגזמות האלה וגם להסתובב עם החולצה שלו כל היום? אם הייתה בבית שלה בלי מצלמות קשה לי להאמין שהייתה מתנהגת ככה

אופה קטנטנה

Well-known member
יכול להיות שהייתה אותנטית בהתחלה אבל הסצנות בכי המוגזמות האלה וגם להסתובב עם החולצה שלו כל היום? אם הייתה בבית שלה בלי מצלמות קשה לי להאמין שהייתה מתנהגת ככה
האבסורד הוא שלא היה בינהם אפילו נשיקה, ומפגן האלמנה המקוננת הוא לחלוטין מנותק מהמציאות.

willing

Well-known member
אין אפילו 10% סיכוי שהיא קצת מתוסבכת?
מה שבטוח, זה כמו שהיא אמרה, לא היו לה קשרים, קשה לה להתנהל בקשר.
די ראו את זה.
יכול להיות שככה זה נראה, המנעות מקירבה פיזית מול מצלמות(אולי גם לא מול מצלמות)
אוהבת כשהוא רחוק בגלל מקסם שווא/wishful thinking או משהו לא מניפולטיבי

וכשהוא רחוק, פתאום להרגיש געגוע עז, יפויי של המציאות וכו'

אני חושבת שזה אחד מהדברים המתוסבכים האלו, ולא משחק ואסטרטגיה. מתוסבכת אוטנתית ולא עוברת חלק לרוב הצופים

zoecho

Well-known member
הפנימיות שלה משובשת והיא עושה זאת כמין משחק אבל זה לא למצלמות. אולי רק למען יהודה אם הוא צופה. כמו שילדות משחקות בבובות ומשליכות עליהן רצונות, תפיסת עולם, כמיהות וכו'

אופה קטנטנה

Well-known member
האפיפיור: ג׳וסף יש לך מבע פנים מיוסר, סובל.
קאריני בנחשיות: ״הוא עוד פעם קם עצבני, א י ף.״

יסמין 💙

Well-known member
האפיפיור: ג׳וסף יש לך מבע פנים מיוסר, סובל.
קאריני בנחשיות: ״הוא עוד פעם קם עצבני, א י ף.״
האמת לאחרונה הוא קם הרבה עצבני ומבזבז על זה חצי יום.. חבל בשבילו המוזיקה של הבוקר לא תשתנה עכשיו.. כדאי שכולם יהנו מהימים האחרונים

מצב
הנושא נעול.
למעלה