❤️שרשור שבת בבוקר - היום ה106 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

נמרה דרקונית

Well-known member
בוקר טוב ושבת מבורכת.
אני רואה בדילי את המשחק שחירטטו את אלמוג אתמול.
איזה גדולים הם היו, איך הם תיכננו ממש מבצע להפיל אותה והצליחו במיומנות של שחקנים חחח

נערך לאחרונה ב:

סטיריקון9

Well-known member
תום ושונמית מספרים בהתלהבות על השיחה שלהם אתמול בלילה על הספסל לפני הטקס הקבוע שלה עם החולצה ונישוק התמונה של יהודה, כובשת את היעד הסופי כדי לבסס את העליה שלה לגמר וגם לעורר את קנאתה של קארין שהיא כ"כ "אוהבת"
תום: לא יכולתי לישון יצאתי לעשן סיגריה
אלמוג : עישנו פאקט לא סיגריה... קארין מי? כולם היו בחוץ... אלמוג: אני ותומי, זהבה הייתה והלכה, רמי קם חצי שעה דיבר, היינו בעומק השיחה והבן אדם קדח אללה יוסטור... תום: כשאנחנו מדברים על זוגיות, שיחות מעניינות נכנס אלמוג: כל סיפור 40 דקות וכל דבר אומרים לו זה לא הנושא. כל סיפור ללא פואנטה קארין: בואנה הבן אדם צריך לכתוב ספר. אלמוג: הרגשנו פרחאנים הבאנו את בקבוק הזירו החוצה.
אפשר לחשוב איזה נסיון יש לה בזוגיות גם אם הייתה לה מערכת אחת ממושכת בעייתית מגיל 14 וגם לתום עם כל הבעייתיות שלו. לזלזל שהוא לא מבין במערכות יחסים כשהוא מגדל ילד אוטיסט שזה אופן מסובך ביותר לזוגיות. תום האחרון שהיה צריך לתת לרמי את התחושה שהוא מפריע גם אם... לעודד את השונמית המשולהבת להטיף לרמי ואח"כ להתלהב ולספר ע"כ לקארין או לכל אחד אם היה בחוץ.

נערך לאחרונה ב:

אורחתלרגע23

Well-known member
למה ההפקה משקרת שהגמר בהפתעה?
אתמול בערב זהבה אמרה לתום עוד יומיים תראה את גל,
וגם היום בדיבורים של הדיירים אמרו שתהיה הדחה כפולה כי הבינו שצריכה להשאר חמישייה.
עלאק גמר בהפתעה.. ההפתעה היחידה שמנסים לדחוף עוד דייר.

willing

Well-known member
למה ההפקה משקרת שהגמר בהפתעה?
אתמול בערב זהבה אמרה לתום עוד יומיים תראה את גל,
וגם היום בדיבורים של הדיירים אמרו שתהיה הדחה כפולה כי הבינו שצריכה להשאר חמישייה.
עלאק גמר בהפתעה.. ההפתעה היחידה שמנסים לדחוף עוד דייר.
לזהבה יש נטיה לחלום חלומות נבואיים(;

willing

Well-known member
שבת שלום,

משהו קטן על תיק האיפור

ישנן הרבה מאוד ילדות/נערות/צעירות בנות 12-14-16-18 וגם יותר שמתמודדות
כל אחת לבד עם מה שרואות במראה,כל אחת והסיבות משלה:דימוי עצמי,פצעים,
אקנאה,מחלות עור...
(לצערי אני מדבר מניסיון,הבת שלנו הקטנה הובחנה בגיל 10-11 עם אטופיק דרמטיטיס,
מחלת עור כרונית....עכשיו,אחרי די הרבה שנים המצב שלה הרבה יותר טוב)
אני איתך בזה.
צודק

שיר?(;

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

andersonian

Well-known member
אני איתך בזה.
צודק

שיר?(;
שבת שלום,

מכירה את רגינה ספקטור?יהודיה משלנו,ילידת רוסיה,אזרחית אמריקאית

האמת,אתמול 19/03 חגגו 50 שנה לאחד האלבומים החשובים מתקופת הסבנטייז,
של להקת ג'טרו טאל(jethro tull)....מכירה? הם היו הגיבורים שלי

willing

Well-known member
שבת שלום,

מכירה את רגינה ספקטור?יהודיה משלנו,ילידת רוסיה,אזרחית אמריקאית

האמת,אתמול 19/03 חגגו 50 שנה לאחד האלבומים החשובים מתקופת הסבנטייז,
של להקת ג'טרו טאל(jethro tull)....מכירה? הם היו הגיבורים שלי
יאייייייייייייייייי
מכירה וחולה על רגינה. לא הכרתי את זה
טנקס:love:
עריכה: לא מכירה את הלהקה. אני די בורה בסבנטיז. אשמח להכיר

סטיריקון9

Well-known member
שבת שלום,

משהו קטן על תיק האיפור

אקנאה,מחלות עור...

הילדות/בנות האלה לא יודעות להתמודד בגיל שלהם עם דברים מהסוג הזה,אין להן
חוזק ובגרות פנימית לבוא ולתת פייט,בגיל שלהן עבורן זה עניין של חיים ומוות(אולי לא עד
כדי כך,אבל מאוד חשוב בכל מקרה),לנושא יש נפח גדול מאוד בחיים שלהן.

לראות מהצד נערה שלא רוצה לראות את עצמה במראה ולא משנה מאיזו סיבה זה דבר נוראי
נושא חשוב כ"כ שבאח הגדול מתרגם לו להלצה אצל מי שלא מבין את חומרתו ולצערי רבים... בקונטקסט של אלמוג שחוותה משהו לא קל וגם לא ברורה אותנטיות הסיפור,הבעייתיות אצלה שהיא יודעת הכל ומנסה ללמד ולהטיף לאחרים מנסיונה כולל תום חסר הביטחון שמחפש הזדהות ומאפשר... ורמי שיש לו נסיון רב בגידול ילד אוטיסט ובמערכת יחסים אחרת שונה המלווה בקשיים הספציפיים שלא מתמצאת רק בגידול הבן והדאגה לו שזה קושי עצום במדינה שלא דואגת למסגרות הולמות. סטטיסטית מערכות היחסים הזוגיות נהרסות ואחוז גבוה של זוגות מתגרש. רמי עצמו עם בעיות הקשב והריכוז הקשות שלו ניתקל בלעג וצחוק מצד אנשים שהם עצמם מתמודדים עם קשיים.

נערך לאחרונה ב:

zoecho

Well-known member
נושא חשוב כ"כ שבאח הגדול מתרגם לו להלצה אצל מי שלא מבין את חומרתו ולצערי רבים... בקונטקסט של אלמוג שחוותה משהו לא קל וגם לא ברורה אותנטיות הסיפור,הבעייתיות אצלה שהיא יודעת הכל ומנסה ללמד ולהטיף לאחרים מנסיונה כולל תום חסר הביטחון שמחפש הזדהות ומאפשר... ורמי שיש לו נסיון רב בגידול ילד אוטיסט ובמערכת יחסים אחרת שונה המלווה בקשיים הספציפיים שלא מתמצאת רק בגידול הבן והדאגה לו שזה קושי עצום במדינה שלא דואגת למסגרות הולמות. סטטיסטית מערכות היחסים הזוגיות נהרסות ואחוז גבוה של זוגות מתגרש. רמי עצמו עם בעיות הקשב והריכוז הקשות שלו ניתקל בלעג וצחוק מצד אנשים שהם עצמם מתמודדים עם קשיים.
הייתי רוצה לקוות שכאשר תצא הביתה האלמוג המעצבנת הזו - והלוואי ויקרה כבר היום - היא תקבל כמה פידבקים על השיח התוקפני והמלא בורות שלה
ואולי תבין מה זה להיות הורה לאוטיסט ועוד כמה דברים על הדרך..

willing

Well-known member
הרוב המוחלט לא מבינים את דמויות כואבות ומורכבות כמו אלמוג

בכלל כל התוכנית הזאת, נועדה בין השאר לראות את הדמויות בזכוכית מגדלת ולתת ציונים. זה חלק ניכר ממה שאני עושה כצופה

יש דמויות פוטוגניות יותר עם מיומנויות של מציאת חן ויש כאלו שלא טובים בזה או לא מודעים לעצמם ב'משחק' החברתי-אלמוג קרין יהודה ועוד
איך להיות relatable, מעורר הזדהות

סטיריקון9

Well-known member

בכלל כל התוכנית הזאת, נועדה בין השאר לראות את הדמויות בזכוכית מגדלת ולתת ציונים. זה חלק ניכר ממה שאני עושה כצופה

יש דמויות פוטוגניות יותר עם מיומנויות של מציאת חן ויש כאלו שלא טובים בזה או לא מודעים לעצמם ב'משחק' החברתי-אלמוג קרין יהודה ועוד
רק חשוב לציין שעם כל האמפטיה נוספות לזה תכונות אחרות שקשה לקבל אותן וגם לצפות בהן כשהן מגיעות במרוכז וע"ח האחר. לתוכנית הזאת יש גבול מסויים בו מסתיימת לה האמפטיה. בסופו של דבר רוב הצופים לא מתעמקים בנושאים האלה, יותר בקווי המתאר שלהם, בסטראוטיפ מעצם אופיה של התוכנית והתכתיבים. תכונות כמו רכלנות, ירידה על האחר, איום ושימש בשפה בוטה עד אלימות מטבע הדברים מתקבלים לרוב או "באהדה" או שמוקיעים אותם כפי שאנחנו רואים.

willing

Well-known member
רק חשוב לציין שעם כל האמפטיה נוספות לזה תכונות אחרות שקשה לקבל אותן וגם לצפות בהן כשהן מגיעות במרוכז וע"ח האחר. לתוכנית הזאת יש גבול מסויים בו מסתיימת לה האמפטיה. בסופו של דבר רוב הצופים לא מתעמקים בנושאים האלה, יותר בקווי המתאר שלהם, בסטראוטיפ מעצם אופיה של התוכנית והתכתיבים. תכונות כמו רכלנות, ירידה על האחר, איום ושימש בשפה בוטה עד אלימות מטבע הדברים מתקבלים לרוב או "באהדה" או שמוקיעים אותם כפי שאנחנו רואים.
אני רואה אצל ג'וזי לאורך כל העונה, להכאיב במקומות החשופים למתמודדים שונים באח והיעדר אמפתיה אצלו. אבל זה לא אומר שאני לא רואה שהוא אדם מורכב נפשית וכאוב.
כנל אלמוג.
אני נוטה לכתוב יותר לטובתה, כיוון שאני מוצאת הרבה פעמים שמייחסים לה יותר תחמנות, מאשר מה שאני מזהה כ"בלתיות" ומגבלות
בניגוד למי שיודע לעשות מניפולציות רגשיות בצורה מוסוות למשל

Goneril 4444

Well-known member

כתבת ממש יפה.
אני מרגישה את זה בעיקר לקארין. כי סך הכל היא בחורה טובה שצריכה קצת יותר הכוונה ומודעות והתפתחות.
ראיתי את זה גם ביהודה לפרקים..
עם אלמוג קשה לי איבדתי את הסובלנות

ariela1612

Well-known member
שבת שלום,

משהו קטן על תיק האיפור

אקנאה,מחלות עור...

הילדות/בנות האלה לא יודעות להתמודד בגיל שלהם עם דברים מהסוג הזה,אין להן
חוזק ובגרות פנימית לבוא ולתת פייט,בגיל שלהן עבורן זה עניין של חיים ומוות(אולי לא עד
כדי כך,אבל מאוד חשוב בכל מקרה),לנושא יש נפח גדול מאוד בחיים שלהן.

לראות מהצד נערה שלא רוצה לראות את עצמה במראה ולא משנה מאיזו סיבה זה דבר נוראי
מסכימה שזה נושא סופר חשוב, אבל ברגע שלינור בחדר דילמות בחרה את האיפור שלה על פני המשפחה שלה, כאן כל מה שבעצם ניסו להעביר, די התמוסס.

willing

Well-known member
מסכימה שזה נושא סופר חשוב, אבל ברגע שלינור בחדר דילמות בחרה את האיפור שלה על פני המשפחה שלה, כאן כל מה שבעצם ניסו להעביר, די התמוסס.
לא הרבה מבינים מזה להיות בלי איפור בשביל חלק מהאנשים. אני לא הסקתי מהבחירה שלה שהמשפחה שלה חשובה לה פחות.
היא נראית לי בת משפחה מסורה מאוד ומחוברת למשפחה שלה.
פשוט הציבו לה משהו שעבורה מפרק נפשית

ariela1612

Well-known member
לא הרבה מבינים מזה להיות בלי איפור בשביל חלק מהאנשים. אני לא הסקתי מהבחירה שלה שהמשפחה שלה חשובה לה פחות.
היא נראית לי בת משפחה מסורה מאוד ומחוברת למשפחה שלה.
פשוט הציבו לה משהו שעבורה מפרק נפשית
כן אבל אם מסתכלים מנקודת מבט של בת עשרה, מה שהיא רואה שבסוף לינור כן לקחת את האיפור משמע זה כן חשוב לה להתאפר וכל הנאום אנחנו יפות בלי, קצת איבד מטעמו, מנקודת מבטי.
אני לדוגמא לא מתאפרת בכלל, אבל יכולה להבין את אלו שאינן יכולות בלי.

willing

Well-known member
כן אבל אם מסתכלים מנקודת מבט של בת עשרה, מה שהיא רואה שבסוף לינור כן לקחת את האיפור משמע זה כן חשוב לה להתאפר וכל הנאום אנחנו יפות בלי, קצת איבד מטעמו, מנקודת מבטי.
אני לדוגמא לא מתאפרת בכלל, אבל יכולה להבין את אלו שאינן יכולות בלי.
בדיוק.
יש פה סתירה.
האמירה, אנחנו יפות בכל מצב, לעומת לדרג יופי אצלנו או אצל אחרים.

יש סרטון שמסביר את ההבדל בין body positive שאומר שכל גוף הוא יפה לעומת Body validity, שאומר שכל גוף הוא ראוי. ולא צריך לשים את הדגש על מראה חיצוני בכדי להעריך מישהו או לחוש ערך. קצת אוטופי אבל משהו לשאוף אולי אליו.

יש לי חברה שאמרה לי, שכשהתמודדה עם דימוי גוף והפרעות אכילה, הכי היה לה חסר זה שיגידו לה פשוט שאוהבים אותה איך שהיא. שהיא ראויה. ולא ידברו בכלל על המשקל או יחמיאו שהיא נראת טוב. (אני לא מסיקה מזה על אחרים), אבל זה מאוד מתחבר לי לזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה