⭐ שרשור הכוונה ומודיעין 1/8-31/8 ⭐

מצב
הנושא נעול.

connex

Active member
איך היום נוסעים לאילת בתחב"צ?
לצורך העניין אני ארחיב: יש את כרטיס החופשי חודשי ארצי ללא רכבת עד 225 ק"מ
האם תיאורטית ניתן לנסוע באמצעותו נניח עד דימונה או מצפה רמון ושם לתקף מחדש עד אילת? אצטרך במקרה הזה לתקף גם בבאר שבע אז מבחינת הקילומטרים אני לא חורג.
או לסירוגין קיים הסדר אחר חופשי יומי לנסיעות מעל 225 ק"מ (שלא ממש נשמע משתלם) או לשלם בערך צבור נסיעה חד פעמית מכל כיוון?
כרגע אין לי נסיעה מתוכננת אבל חשוב לי המידע כדי לתכנן

DAVIDADATO

Well-known member
או לסירוגין קיים הסדר אחר חופשי יומי לנסיעות מעל 225 ק"מ (שלא ממש נשמע משתלם) או לשלם בערך צבור נסיעה חד פעמית מכל כיוון?
מה הפרופיל שלך ברב קו? עקרונית אם הוא רגיל נסיעה תעלה דרך אתר אגד 137 ש"ח

ArsaWhat

New member
שלום,
איפה בדיוק בעזריאלי נמצאת התחנה של 910 לכיוון צפון ביחס לתחנה של קו 63 (שיביא נוסעים לשם כדי שיעלו על 910)?
והאם עדיף לקחת 900 מרכבת מרכז או שבשישי לפני הצהריים יש פחות תנועה בד״כ?
תודה מראש

DAVIDADATO

Well-known member
איפה בדיוק בעזריאלי נמצאת התחנה של 910 לכיוון צפון ביחס לתחנה של קו 63 (שיביא נוסעים לשם כדי שיעלו על 910)?
לפני גשר הקריה ליד הכניסה לקניון
והאם עדיף לקחת 900 מרכבת מרכז או שבשישי לפני הצהריים יש פחות תנועה בד״כ?
הוא יותר מהיר מ-910 אבל תלוי מתי אתה רוצה להגיע לחיפה, נסיעה אחרונה יוצאת ממרכזית תל אביב ב-16:24 ומגיעה לרכבת ב-16:34 בערך יכול להיות שתקדים

ArsaWhat

New member
סליחה אבל אשמח לחידוד - האם דרומית או צפונית לגשר?
היציאה תהיה יותר באזור 10:30-11:00 ולא לקראת סיום השירות

ArsaWhat

New member
בסופו של דבר (זה לא היה עבורי) נלקח קו 70 מהחשמונאים לעל פרשת דרכים, מעבר כביש וקו 900 מדרך נמיר ש״בזכות״ התנועה בבגין קצת התעכב. היה קצת פחות נוח כי מדובר ב-2 מבוגרים עם 2 מזוודות קטנות והחום בחוץ אפילו בשעה יחסית מוקדמת מקשה בעיקר על מי שלא מכיר את ת״א. שוב תודה רבה

מוישי67

Active member
מגיע לתל אביב ברכבת ישראל מבית שמש, ורוצה להגיע לרק"ל אלנבי, איפה הכי כדאי להחליף:
1. מהשלום לתחנת יהודית
2. מהשלום לתחנת שאול המלך
3. מסבידור לתחנת ארלוזורוב
4. מסבידור לתחנת אבא הלל
הנסיעה אמורה להתבצע בשעות היום, אז אם יש דרך מוצלת - עדיף
אשמח לתשובה, תודה

שלום. כשאני מגיע ברכבת לתחנת "האוניברסיטה - תל אביב", איך אני מוצא את תחנת האוטובוס 178 ?

שאלות נוספות
האם פועל כבר הקו הירוק של הרכבת הקלה? האם אפשר להגיע בו לתחנת "מפרץ שלמה"? האם אפשרי, פיזית, להגיע ברגל מתחנה זו להיכל הקרח בחולון?
ראיתי בסרטוט הקווים, שהקו הירוק מתפצל בתחנת סוקולוב, ומשם יש לו שני המשכים שונים. איך אוכל לוודא שאסע בכיוון הנכון?

אם אני מגיע ברכבת ישראל מלוד לתל אביב, איך מומלץ למצוא את התחנה הקרובה ביותר של הקו הירוק?

נערך לאחרונה ב:
תודה. הבנתי שהקו הירוק מתוכנן לעתיד רחוק :-):
עד כמה שאני זוכר, מתחנת האוניברסיטה יש שתי יציאות. איזו יציאה אני צריך?
לפי הציור נראה שהתחנה נמצאת כאילו ממש ברחוב רוקח. כך?

מצב
הנושא נעול.
למעלה