⭐ שרשור הכוונה ומודיעין 1/9-30/9 ⭐

מצב
הנושא נעול.
מזבוטינסקי ברמת השרון לבימה בתל אביב איך מגיעים בבוקר? עם כמה שפחות הליכה וכמה שפחות החלפות

נערך לאחרונה ב:

DAVIDADATO

Well-known member
מזבוטינסקי ברמת השרון לבימה בתל אביב איך מגיעים בבוקר? עם כמה שפחות הליכה וכמה שפחות החלפות
קו 24 מתחנת סוקולוב סנטר נסיעה של 42 דקות עד תחנת הבימה/רוטשילד, אם זה מז'בוטינסקי אחרי הכיכר שזה שדרות ויצמן זה 6 דקות לתחנה

EHP12

Active member
קו 24 מתחנת סוקולוב סנטר נסיעה של 42 דקות עד תחנת הבימה/רוטשילד, אם זה מז'בוטינסקי אחרי הכיכר שזה שדרות ויצמן זה 6 דקות לתחנה
יותר לכיוון ה-55/60 דקות. 42 דקות זה אם אתה עולה על הקו ב-6:30 בבוקר.

ו-6 דקות הליכה זה מתחילת הרחוב אם הולכים בקצב מהיר יחסית. וזה עוד בעלייה.

DAVIDADATO

Well-known member
מבת ים למכון ויינגייט?
הכניסה הראשית לויינגייט מכביש 2 משום מה נאטמה והכניסה מעכשיו מרחוב פנימי ורציתי לדעת איך מגיעים לכניסה החדשה

EHP12

Active member
מבת ים למכון ויינגייט?
הכניסה הראשית לויינגייט מכביש 2 משום מה נאטמה והכניסה מעכשיו מרחוב פנימי ורציתי לדעת איך מגיעים לכניסה החדשה
אם הכניסה הראשית (מתחת לגשר הולכי רגל) נחסמה, ואין מעבר להולכי רגל בכביש 2, יש לקחת כל אוטובוס של מטרופולין מתל אביב לנתניה (חוץ מ-650 ו-615!) ו-852 של אגד עד לאודים, לחצות את הגשר ולקחת את 601 שנכנס כבר משהו כמו שנה לתוך המכון (רק לכיוון תל אביב).

GoldenEyes

Well-known member
מבת ים למכון ויינגייט?
לא יודע אם יעזור לך

הגעה בתחבורה ציבורית​

נתניה- 601, קריית השרון- 606, חיפה- 901, פרדס-חנה/חדרה - 852,
עפולה- 835, 842, קרית שמונה- 842, זכרון יעקב- 872

רכבת: ירידה בתחנת נתניה והמשך בקווים המצויינים לעיל

EHP12

Active member
לא יודע אם יעזור לך

הגעה בתחבורה ציבורית​

נתניה- 601, קריית השרון- 606, חיפה- 901, פרדס-חנה/חדרה - 852,
עפולה- 835, 842, קרית שמונה- 842, זכרון יעקב- 872

רכבת: ירידה בתחנת נתניה והמשך בקווים המצויינים לעיל
עשית העתק הדבק מאתר של וינגייט? כי נראה שלא עדכנו את זה 20 שנה.

EHP12

Active member
הבנתי כפי שרשם לי עשיתי העתק הדבק מהאתר שלהם, ולדבריו לא עדכנו מזה 20 שנה
ניסיתי
טיפ לחיים: אף פעם על תיקח מידע על קווי אוטובוס מהגופים אליהם אתה צריך להגיע. כמו במקרה הזה, וכך גם ברבים אחרים נראה שניסו פה לצאת לידי חובה, ושמישהו שלא משתמש בתחבורה ציבורית הסתכל על השלט הצהוב בתחנה בכניסה לוינגייט ורשם את מה שראה. אזכור 901 מראה מתי כתבו את המדריך הזה, ואני לא מדבר על כך שלהגיע מרכבת נתניה לתחנה על כביש החוף זה הליכה של יותר מקילומטר כולל חצייה של כל מחלף נתניה.

DAVIDADATO

Well-known member
אני לא מדבר על כך שלהגיע מרכבת נתניה לתחנה על כביש החוף זה הליכה של יותר מקילומטר כולל חצייה של כל מחלף נתניה.
זה ויינגייט זה המטרה לתלמידים שלהם להגיע ברכבת אז ללכת קילומטר למכון כדי לשמור על כושר, אבל אל תשכח שהיום יש תחנה יותר קרובה שהיא נתניה-ספיר

EHP12

Active member
זה ויינגייט זה המטרה לתלמידים שלהם להגיע ברכבת אז ללכת קילומטר למכון כדי לשמור על כושר, אבל אל תשכח שהיום יש תחנה יותר קרובה שהיא נתניה-ספיר
מנתניה ספיר ולא מבית יהושע שיותר קרובה אין תחבורה ציבורית לוינגייט.

עוד דבר ששכחתי: אם נוסעים מתל אביב לוינגייט, עדיף לא לקחת את 601,604,606 כי הם נכנסים למחלף הסירה ומחלף כפר שמריהו. שבשעות השיא גוזלות הרבה זמן.

EHP12

Active member
אז לתת לאקסטרה שתפעיל קו מספיר לוינגייט הלוך בבוקר וחזור אחר הצהריים.
הקווים שעוצרים בכביש החוף נותנים נגישות די גבוהה למכון. קו כזה פשוט יסע ריק. למכללת רופין שהוא מוסד שמושך אליו הרבה יותר אנשים, ושהקו התדיר היחיד שעובר בו הוא 921, אין הצדקה לקו ייעודי מהרכבת, לאחר שניסו להקים שאטלים שנכשלו, אז בטוח לוינגייט זה עוד קו שיסיע בעיקר אוויר.

tsintsenet

New member
תחב״צ מפתח תקווה בשבת-
לפני הקורונה היה קו 51 והוא כבר לא מופיע באפליקציית התחבורה שלי (הופאון). האם עדיין נוסע? האם קו 66 גם נוסע? באיזו תדירות?
תודה!

DAVIDADATO

Well-known member

tsintsenet

New member
תחב״צ מפתח תקווה בשבת-
לפני הקורונה היה קו 51 והוא כבר לא מופיע באפליקציית התחבורה שלי (הופאון). האם עדיין נוסע? האם קו 66 גם נוסע? באיזו תדירות?
תודה!
בטח נסיעה ראשונה ב-18:10 ואז כל 22 דקות
כן נסיעה ראשונה ב-18:20 כל 12 דקות ואחר כך כל 15 דקות
אני מתכוונת *במהלך* השבת כקו שירות

מצב
הנושא נעול.
למעלה