🏅 באפי 7 פרקים 14-16 🏅 אנג'ל 4 פרקים 12-14 🏅 צפיה משותפת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אהבתי שזה בכל זאת קשה לווסלי כן היו לו קצת רגשות כלפיה.
ואהבתי את כל השיחות שלו בדמיון איתה.
גם אני אהבתי את זה.
אולסו תהיתי מה יקרה אם היא כן הייתה הופכת לערפד (אני יודעת שלא כי אנג'לוס בכלל לא זה שהרג אותה) כאילו כמה עוד חסרת נשמה היא יכולה להיות? בטח הייתה נשארת אותו דבר:-D
לא חשבתי על זה ככה.
וול וול וול פיית' חזרה. כבר שכחתי איך אני מרגישה כלפיה ואם שנאתי אותה בסוף או לא אז שמחתי לראות אותה.
איך אפשר לשנוא אותה? כלומר חוץ מכל הקטע הזה שהיא רצחה אנשים, ניסתה להרוג את באפי וחבריה ועינתה את ווסלי.
אבל בסוף היא ניסתה לכפר על מה שהיא עשתה והסגירה את עצמה למשטרה.
מעניין אם מי שניסתה להרוג אותה תמורת כסף נשלחה ע"י הראשון. נדמה לי או שזאת הייתה סכין כמו של אנדרו?
יפה, אם כי כמעט. זה לא היה כמו הסכין של אנדרו, אבל זה היה סכין זהה לאלו שהברינגרים משתמשים בהם כשהם רוצחים. (כשהברינגרים קוצצים ירקות בשביל סלט הם משתמשים בסכין אחר)
חחחח גם פיית' מכירה בזה שווסלי נהיה מאד חתיך זה משעשע. הוא כתב את התסריטים לכולם העונה?:-D
חחחחח כן זה היה טוב

*היה קטע מצחיק כשווסלי בודק אם פיית' עדיין בכושר הריגת ערפדים ואז היא אומרת לו It's like riding a biker :-D
אז היה לי נחמד לראות אותה. אהבתי איך היא מיד חילקה פקודות לכולם ואיך היא כפכפה את קונור הדבע הזה (שנדלק מזה שהיא רודה בו חחח איזה טינאייג'ר:-D).
וואו הוא נדלק עליה חזק ומהר.
אני יודעת שקורדי רעה וכו אבל כשהיא אמרה לו "חולשה לקוטלות, אתה באמת הבן של אבא שלך" זה הצחיק אותי:-D
חחחח גם זה טוב
אוי נלחצתי כשאגנג'לוס התקשר לדון אל תדבר איתה!!!!!
מצחיק שגם לו יש זכרונות מושתלים שלה חח.
כן זה באמת מוזר שאנג'ל מכיר את דון ודון מכירה אותו, אבל אנחנו לא ראינו אותם יחד אף פעם.
האמת שווסלי היה צריך להתקשר לעדכן את באפי שאנג'לוס חזר. הוא היה יכול לעזוב את לוס אנג'לס בכלל כדי לחזור לאמלל אותה.
אז קורדי היא כמובן המאסטר של החיה זה היה כבר ברור. מה שלא ברור זה מה עובר על קורדי ולמה היא רעה והאם היא בכלל קורדי הוא שד שנגב לה את הגוף או מה???? אוף רצחו לי אותה אין לי אמון בשום דבר שהיא עושה או אומרת;-(
ואיכ וואו ג'וס ממש שונא אותה הא? גם לנשק את המפלצת הזה היא הייתה צריכה? ממש השמדת דמות וזה רק ידרדר אני מניחה, אוף.
זה דווקא היה נחמד כי השחקן ששיחק את החיה הוא בעלה של כריזמה קרפנטר.
סתם!
אבל זה לא באמת היה כל כך בעייתי. זה בהחלט הרבה פחות מטריד מזה שהיא שכבה עם קונור.
כלומר זה כבר הדרדר וכמו שחשבנו אני ויעל היא בהריון מקונור. ייאייקס. באמת אבל? אני מניחה שכן ובגלל זה היא שכבה איתו מלכתחילה זה חלק מהתוכנית שלה.
זה באמת יפה שעליתן על זה.
מעניין שאנג'לוס הרג את החיה בעצמו8-* סיבך לשד-קורדי (אני מסרבת לתהייחס אליה כקורדי האמיתית) את התוכניות חעחע.
אנג'ל הוא כזה גיבור שאפילו כשהוא רע הוא מציל את היום (ליטרלי להציל את היום מהלילה)
אבל באמת זה מרגיש לא הגיוני בשביל ערפד רע להרוג רע אחר. ועוד יותר כשהוא יודע שיש סיכוי שזה יבטל את הלילה התמידי.
אבל אנג'לוס לחלוטין מספיק פסיכי בשביל זה.
תודה לאל חזרה השמש היא מתסכל כאילו הסדרה הזאת לא חשוכה מספיק.
כן, לפחות סוף סוף חדשות טובות בסדרה הזאת.
חבל שאין כישוף נגד אנג'לוסים כי לא פייר שוב שדיני שדים חלים על לורן עם הכישוף הזה נגד אלימות שדים.
מעניין מה יקרה אם שד-קורדי תנסה להשתמש באלימות האם נגלה שהיא באמת שד ככה.
באמת מסכן לורן.

מסכנה פיית' שהחיה פירק לה את הצורה ככה.

didalf

Well-known member
איך אפשר לשנוא אותה? כלומר חוץ מכל הקטע הזה שהיא רצחה אנשים, ניסתה להרוג את באפי וחבריה ועינתה את ווסלי.
בגלל זה כבר לא זכרתי אם אני שונאת אותה או כבר לא:-D

יפה, אם כי כמעט. זה לא היה כמו הסכין של אנדרו, אבל זה היה סכין זהה לאלו שהברינגרים משתמשים בהם כשהם רוצחים.
הייתי קרובה
(כשהברינגרים קוצצים ירקות בשביל סלט הם משתמשים בסכין אחר)
:-D|פנים|

וואו הוא נדלק עליה חזק ומהר.
טיאנייג'ר. אישה סקסית מדברת אליו קשוח בום נדלק.

כן זה באמת מוזר שאנג'ל מכיר את דון ודון מכירה אותו, אבל אנחנו לא ראינו אותם יחד אף פעם.
כן חח
האמת שווסלי היה צריך להתקשר לעדכן את באפי שאנג'לוס חזר. הוא היה יכול לעזוב את לוס אנג'לס בכלל כדי לחזור לאמלל אותה.
די מסכנה באפי יש לה מספיק צרות מה היא צריכה גם את אנג'לוס עכשיו.
אני בכלל מופתעת לראות קשר בין הסדרות שוב כי הרשתות הופרדו לא?

אבל זה לא באמת היה כל כך בעייתי. זה בהחלט הרבה פחות מטריד מזה שהיא שכבה עם קונור.
זה היה די איכסי. ושוב זה בעיקר איך שהדברים האלה מצטברים.
זה באמת יפה שעליתן על זה.
זה היה מתבקש.
אנג'ל הוא כזה גיבור שאפילו כשהוא רע הוא מציל את היום (ליטרלי להציל את היום מהלילה)
אבל באמת זה מרגיש לא הגיוני בשביל ערפד רע להרוג רע אחר. ועוד יותר כשהוא יודע שיש סיכוי שזה יבטל את הלילה התמידי.
אבל אנג'לוס לחלוטין מספיק פסיכי בשביל זה.
כן לא הבנתי למה הוא עשה את זה.
הוא כזה קטנוני שלא יכול להיות שיהיה מישהו חזק ממנו? צריך להוכיח שהוא גם הכי חכם בחדר? זה הקטע?

מסכנה פיית' שהחיה פירק לה את הצורה ככה.
כן האמת שכן.
אהבתי אבל את ההטעיה שהיא עשתה לאנג'לוס עם החלון.

keren or5

Well-known member
אהבתי שהיא הזכירה את השטר. כנראה המטרה שלו הייתה לעכשיו, לספר לנו שהוא עדיין שומר אותו ושבכל זאת הייתה משמעות כלשהי ליחסים שלהם בעיניו.
ואהבתי שהיא בדמיון שלו כלומר הוא בעצם מודה שהוא שנא את עצמו על זה שהוא קצת אהב אותה, ושהוא קיווה איפשהו שהוא יצליח לגאול אותה. כי אני גם קיוויתי. והונסטלי הרגשתי שהיא טיפ טיפה הולכת בכיוון הזה, אפילו רק בשביל ווסלי. רציתי שהיא תמות כשהיא מקריבה את עצמה בשביל ווסלי או מישהו/משהו שחשוב לו.
אני מקווה שהיא תחזור להציק לו בדמיון.
|כן| |כן| |כן| מסכימה והכל. בכלל כל הסצנה של ווסלי וליילה המדומיינת הרגישו לי מאוד מעניינות ועצובות ויפות
וול וול וול פיית' חזרה. כבר שכחתי איך אני מרגישה כלפיה ואם שנאתי אותה בסוף או לא אז שמחתי לראות אותה.
ברור שאהבת אותה!!! |שטן|
חחחח גם פיית' מכירה בזה שווסלי נהיה מאד חתיך זה משעשע. הוא כתב את התסריטים לכולם העונה?:-D
תכלס :-D אבל היא לא טועה גם.
שנדלק מזה שהיא רודה בו חחח איזה טינאייג'ר:-D
וואי לגמרי טינאייג'ר קטן וחרמן!
אז קורדי היא כמובן המאסטר של החיה זה היה כבר ברור. מה שלא ברור זה מה עובר על קורדי ולמה היא רעה והאם היא בכלל קורדי הוא שד שנגב לה את הגוף או מה???? אוף רצחו לי אותה אין לי אמון בשום דבר שהיא עושה או אומרת;-(
כן הם דיי הרסו אותה העונה :-(
והונסטלי הרגשתי שהיא טיפ טיפה הולכת בכיוון הזה, אפילו רק בשביל ווסלי. רציתי שהיא תמות כשהיא מקריבה את עצמה בשביל ווסלי או מישהו/משהו שחשוב לו.
אוי לא חשבתי על האופציה הזאת בכלל, אבל יש מצב שאם הם היו עושים משהו כזה זה היה מרגש אותי!
ואיכ וואו ג'וס ממש שונא אותה הא? גם לנשק את המפלצת הזה היא הייתה צריכה? ממש השמדת דמות וזה רק ידרדר אני מניחה, אוף.
אויש כן, זה הכי "מה קשור פה?". לא זכרתי בכלל את הנשיקה הזאת!
בדיוק!
*היה קטע מצחיק כשווסלי בודק אם פיית' עדיין בכושר הריגת ערפדים ואז היא אומרת לו It's like riding a biker :-D
:-D אדיר! פספסתי את זה!
סתם!
וואי יא זבל! האמנתי לך לשניה! |שפם|
באפי עשתה משהו דומה לזה בעונה 1 לא?(זוכרת בעקבות השאלון של לונה!)

Lhuna3

Well-known member
אוי אז לילה באמת מתה קצת קיוויתי שלא:-(
אהבתי שהיא הזכירה את השטר. כנראה המטרה שלו הייתה לעכשיו, לספר לנו שהוא עדיין שומר אותו ושבכל זאת הייתה משמעות כלשהי ליחסים שלהם בעיניו.
ואהבתי שהיא בדמיון שלו כלומר הוא בעצם מודה שהוא שנא את עצמו על זה שהוא קצת אהב אותה, ושהוא קיווה איפשהו שהוא יצליח לגאול אותה. כי אני גם קיוויתי. והונסטלי הרגשתי שהיא טיפ טיפה הולכת בכיוון הזה, אפילו רק בשביל ווסלי. רציתי שהיא תמות כשהיא מקריבה את עצמה בשביל ווסלי או מישהו/משהו שחשוב לו.
אני מקווה שהיא תחזור להציק לו בדמיון.
אוי ואיכשהו עדיין הייתי בהלם כשהוא אשכרה ערף לה את הראש. אולי מההבנה שזה סופי.
אולסו תהיתי מה יקרה אם היא כן הייתה הופכת לערפד (אני יודעת שלא כי אנג'לוס בכלל לא זה שהרג אותה) כאילו כמה עוד חסרת נשמה היא יכולה להיות? בטח הייתה נשארת אותו דבר:-D
חחח בדיוק חשבתי על זה גם, אני חשבתי שאם ככה היא עם נשמה, מפחיד לחשוב מה יהיה ממנה בלי.
ומתוך התחשבות ברגשותייך אני נמנעת מהבעת רגשותי המלאים על מותה ;-#
אבל כנראה שיש משהו בדברייך שהשיחה הזאת מראה שהוא בסוף קצת כן אהב אותה.
מעניין אם מי שניסתה להרוג אותה תמורת כסף נשלחה ע"י הראשון.
|כן| יפה!
:-D לא, זה פשוט משהו שאי אפשר להתעלם ממנו! |מזיע|
אוי נלחצתי כשאגנג'לוס התקשר לדון אל תדבר איתה!!!!!
מצחיק שגם לו יש זכרונות מושתלים שלה חח.
כן זה יפה, וזה מסקרן אותי כאילו איזה יחסים כאילו היו ביניהם (כלומר כשהוא היה אנג'ל עם באפי), האם היא חיבבה אותו וכו'. אני קצת מצטערת שאנחנו לא יכולים לראות את זה.
מעניין שאנג'לוס הרג את החיה בעצמו8-* סיבך לשד-קורדי (אני מסרבת לתהייחס אליה כקורדי האמיתית) את התוכניות חעחע.
תודה לאל חזרה השמש היא מתסכל כאילו הסדרה הזאת לא חשוכה מספיק.
|כן||כן||כן| צריך חוק בתעשיית הטלויזיה נגד סצינות חשוכות מידיי.
חבל שאין כישוף נגד אנג'לוסים
אנג'לוסים :-D
כי לא פייר שוב שדיני שדים חלים על לורן עם הכישוף הזה נגד אלימות שדים.
טוב אבל לורן במילא לא נוטה לאלימות כלפי אף אחד. |לב|
נכון!!!
וואי יא זבל! האמנתי לך לשניה! |שפם|
גם אני :-D

וואלה נכון, כל הכבוד על הזיכרון! (אני לא זכרתי)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע על איזה קטע מעונה 1 אתן מדברות?

כי יש את הקטע בפרק השני של עונה 1 של באפי - שבאפי שוברת את החלון וגורמת לערפד לוק לחשוב שיש אור שמש בחוץ.
אבל מה שהיה כאן זה בערך הפוך - היא גורמת לאנג'ל לחשוב שהיא פשוט מנסה לפגוע בו עם שרשראות תלויות, ובעצם היא מטילה אותן על מנת לנפץ חלון ובאמת יש שמש בחוץ. (אגב אם אנג'ל היה תופס את השרשראות ומונע מהן לנפץ את החלון אז הוא אולי היה מצליח להרוג את פיית')
או שאתם מדברות על משהו אחר?

*אגב, באפי כמעט עשתה משהו דומה לאנג'ל בטעות - בעונה 3 של באפי כשהיא ישנה אצלו והיא פותחת את הוילון כי היא חושבת שעדיין לילה ובעצם זה כבר יום והאור כמעט הורג אותו.

didalf

Well-known member
|כן| |כן| |כן| מסכימה והכל. בכלל כל הסצנה של ווסלי וליילה המדומיינת הרגישו לי מאוד מעניינות ועצובות ויפות
|לב|
ברור שאהבת אותה!!! |שטן|
:-D
היה בטוח שלב ששנאתי אותה אבל כנראה הוא עבר.

אוי לא חשבתי על האופציה הזאת בכלל, אבל יש מצב שאם הם היו עושים משהו כזה זה היה מרגש אותי!
טוב זה כי אני חשבתי על זה יותר מידי:-D
זה יכל להיות כ"כ יפה אבל הם לא יפים העונה אני מבינה|שפם|

רגע מה?8-*

כי יש את הקטע בפרק השני של עונה 1 של באפי - שבאפי שוברת את החלון וגורמת לערפד לוק לחשוב שיש אור שמש בחוץ.
אבל מה שהיה כאן זה בערך הפוך - היא גורמת לאנג'ל לחשוב שהיא פשוט מנסה לפגוע בו עם שרשראות תלויות, ובעצם היא מטילה אותן על מנת לנפץ חלון ובאמת יש שמש בחוץ. (אגב אם אנג'ל היה תופס את השרשראות ומונע מהן לנפץ את החלון אז הוא אולי היה מצליח להרוג את פיית')
אה זה?
זה באמת לא ככ דומה אז חח

חחח בדיוק חשבתי על זה גם, אני חשבתי שאם ככה היא עם נשמה, מפחיד לחשוב מה יהיה ממנה בלי.
בגלל זה אני מהמרת על די אותו דבר.
ומתוך התחשבות ברגשותייך אני נמנעת מהבעת רגשותי המלאים על מותה ;-#
חחחחחחחחחחחח פתחת בקבוק שמפניה?:-D
תחגגי לא אכפת לי אין לי רגשות כאלה חזקים אליה זה לא חלילה ג'יילס.
אבל כנראה שיש משהו בדברייך שהשיחה הזאת מראה שהוא בסוף קצת כן אהב אותה.
אני שמחה שגם את מכירה בזה.

תכלס :-D אבל היא לא טועה גם.
:-D לא, זה פשוט משהו שאי אפשר להתעלם ממנו! |מזיע|
אכן|מאוהב|

כן זה יפה, וזה מסקרן אותי כאילו איזה יחסים כאילו היו ביניהם (כלומר כשהוא היה אנג'ל עם באפי), האם היא חיבבה אותו וכו'. אני קצת מצטערת שאנחנו לא יכולים לראות את זה.
כן באמת מסקרן.

|כן||כן||כן| צריך חוק בתעשיית הטלויזיה נגד סצינות חשוכות מידיי.
|כן|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
טוב אבל לורן במילא לא נוטה לאלימות כלפי אף אחד. |לב|
אבל אם יתקפו אותו והוא לא יוכל להחזיר להגן על עצמו?:-(

Lhuna3

Well-known member
רגע על איזה קטע מעונה 1 אתן מדברות?

*אגב, באפי כמעט עשתה משהו דומה לאנג'ל בטעות - בעונה 3 של באפי כשהיא ישנה אצלו והיא פותחת את הוילון כי היא חושבת שעדיין לילה ובעצם זה כבר יום והאור כמעט הורג אותו.
מאיפה לי לדעת על מה אני מדברת.

didalf

Well-known member
אנג'ל 4X14
מעניין מה יקרה אם שד-קורדי תנסה להשתמש באלימות האם נגלה שהיא באמת שד ככה.
אה שכחתי שהיא במילא חצי שדה אז לא רלוונטי.
איכס איוול קורדי מקריפה אותי למוות באיך שהיא מדברת עם קונור.
וקונור גילה שהוא סוגשל שד בכל זאת. וול אובייסלי מה חשבת שסתם יש לך כוחות על?

וואי פיית' באמת התרככה מה זה.

ו-ווסלי נהיה קצת רשע עם איך שהוא התעלל במסוממת המסכנה ההיא מהבר. ומה שהוא אמר לפיית'. כאילו אני מבינה שהוא היה צריך להוציא ממנה ארגסיות אבל עדיין.
ואיך הוא נהיה בוסי, נזכרתי באיזה עונה מוקדמת איך הוא התקשה להיות הבוס.
אבל סקסי|מאוהב|

וואי הסצנת מכות בסוף הייתה ארוכה מידיייייייי וכל הזמן קיוויתי שפיית' תשלוף איזה טריק ושזה הצגה אבל היא באמת התרככה קצת. כנסי בו פיית'!
הבעיה היא שהם לא רוצים להרוג אותו. אחרת היא הייתה כבר מצליחה לדעתי.

*נזכרתי פרק שעבר אחרי שהיא ו-ווסלי קפצו מהחלון היא שאלה אותו אם הוא בסדר והוא אמר לה "פייב ביי פייב" וזה הצחיק אותי.

חחחח אנג'לוס יושב לקרוא מסמכים עם משקפיים ליד האח הצחיק אותי.

Lhuna3

Well-known member
כן. ואיך שהיא מדברת עם אנג'לוס נשמע לי מטופש כזה!
ברור. אתה גם ילד פלאי של שני ערפדים.
ו-ווסלי נהיה קצת רשע עם איך שהוא התעלל במסוממת המסכנה ההיא מהבר. ומה שהוא אמר לפיית'. כאילו אני מבינה שהוא היה צריך להוציא ממנה ארגסיות אבל עדיין.
אני אבל אהבתי שהוא הזכיר לה שהיא פעם עינתה אותו באכזריות.
אבל סקסי|מאוהב|
יאם! |מאוהב|
וואי הסצנת מכות בסוף הייתה ארוכה מידיייייייי
גם לי.
וכל הזמן קיוויתי שפיית' תשלוף איזה טריק ושזה הצגה אבל היא באמת התרככה קצת. כנסי בו פיית'!
כן וגם היא ספציפית במיוחד לא רוצה להרוג אותו, בגלל שבתור אנג'ל הוא עזר לה ולא ויתר עליה.
*נזכרתי פרק שעבר אחרי שהיא ו-ווסלי קפצו מהחלון היא שאלה אותו אם הוא בסדר והוא אמר לה "פייב ביי פייב" וזה הצחיק אותי.
אה רציתי גם להגיד שהסצינה הזאת מופרכת מידי בעיני. אין לו כוחות-על, הוא אמור להפצע די קשה מנפילה כזאת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לורן סוף סוף צורף לפתיח.
לא שמתי לב, באמת הגיע הזמן!!
אני זכרתי שהוא מצורף לפתיח בשלב מסויים במהלך העונה.
ובשביל זה אני צופה בפתיח כל פרק.
כבר התחלתי להתייאש.

אה שכחתי שהיא במילא חצי שדה אז לא רלוונטי.
איכשהו היא הרבה יותר קריפית כשהיא מדברת עם קונור בקול הרגיל שלה מאשר כשהיא מדברת עם אנג'לוס בקול ה"מפחיד" שלה.
רציתי להגיד שכמו שלקוטלת יש כוחות על.
אבל בדיוק גילינו שגם הקוטלת קיבלה את הכוחות שלה משד.
וואי פיית' באמת התרככה מה זה.
נראה אותך נלחמת באנג'לוס יום אחרי ששד סלע מכסח לך את הצורה
אבל סקסי|מאוהב|
הוא לחלוטין הגזים עם המסוממת. וגם די הגזים עם פיית'. לא אכפת לי שהיא באמת עינתה אותו בעבר. זה הגיע לו על כך שהוא בעבר לא היה סקסי.
ושמחתי שלמרות זאת היא עמדה על שלה.
וואי הסצנת מכות בסוף הייתה ארוכה מידיייייייי וכל הזמן קיוויתי שפיית' תשלוף איזה טריק ושזה הצגה אבל היא באמת התרככה קצת. כנסי בו פיית'!
זה באמת היה ארוך ומייגע. בין היתר כי זה היה חשוך מידי.

אבל לפחות כבר לא הייתה התחושה בפרק שחצי מהמסך חתוך. זה היה נורא גם בפרק הקודם וגם בזה שלפניו.
חחחח כן
חחחח אנג'לוס יושב לקרוא מסמכים עם משקפיים ליד האח הצחיק אותי.
לרגע תהיתי האם הוא באמת נזקק למשקפיים.

אה רציתי גם להגיד שהסצינה הזאת מופרכת מידי בעיני. אין לו כוחות-על, הוא אמור להפצע די קשה מנפילה כזאת.
נכון.
כשפיית' קפצה איתו דרך החלון בפרק שעבר אז חשבתי שהיא תקח את מלוא הנפילה ותרכך אותה בשבילו. אבל זה נראה כאילו הוא חטף באותה מידה ובאמת מפתיע שהוא הצליח לעבור את זה בקלות.

אז מה עוד היה:

פיית' מוציאה את התסכולים שלה על המקלחת של ווסלי.

אנג'ל מאיים על פרד באופן מאוד מגעיל וגורם לה לחשוב שהקסם שמונע אלימות לא עובד עליו בגלל איזה מדליון.
תכלס היה ברור שהוא משקר כי אחרת הוא מיד היה פוגע בה, אבל אני מבין שבמצב המלחיץ היא עדיין פחדה.

פרד וגאן שוב מתנשקים.
תחליטו מה קורה איתכם ילדים!

קונור הופך למטפל של קורדי.
קצת חשבתי שהם צריכים ללכת לבדוק מה קורה עם קורדי למרות מה שהוא אומר להם כי עד כמה שהם מכירים אותו יכול להיות שהיא מתה שם בחדר.
אבל אני מבין שהם יותר מודאגים מכך שהם עדיין שוכבים יחד. (עושה רושם שזה חזר לרק נשיקות)

אהבתי שהיה שד שביקר את אנג'ל על כך שהוא החזיר את השמש,
אבל הבנו למה שאר השדים שם לא אומרים מילה - כולם פוחדים ממנו יותר מידי.

חוץ מזה... הפרק נגמר כשאנג'לוס נושף את פיית'.

didalf

Well-known member
כן. ואיך שהיא מדברת עם אנג'לוס נשמע לי מטופש כזה!
לגמרי!
הו הו הו אני נבל מאיים שמדבר לאט ובמילים גבוהות.
ברור. אתה גם ילד פלאי של שני ערפדים.
בדיוק חח
אני אבל אהבתי שהוא הזכיר לה שהיא פעם עינתה אותו באכזריות.
ממ כן תכלס.

כן וגם היא ספציפית במיוחד לא רוצה להרוג אותו, בגלל שבתור אנג'ל הוא עזר לה ולא ויתר עליה.
אם זה לא היה ספציפית אנג'ל לא ואני רוצה שהוא יחזור הייתי אומרת לה לשחרר מזה ולהרוג אותו כבררררררררר
אבל אנחנו צריכים את אנג'ל שלנו חזרה.

חחחחחח לגמרי.
וגם היום כשהוא נפל שם במחסן הזה.

יאיי
לורן סוף סוף צורף לפתיח.
מזל טוב
וואלה!!!
כי שמתי לב שהוא לא הופיע בכתוביות אז חשבתי שהוא לא יהיה. ואז הוא כן היה בפרק אז הנחתי שסתם פספסתי. מזל טוב הגיע הזמן!
האם מישהו הוסר?
רק שלא יעשו לו טארה|שפם|
אני זכרתי שהוא מצורף לפתיח בשלב מסויים במהלך העונה.
ובשביל זה אני צופה בפתיח כל פרק.
כבר התחלתי להתייאש.
:-D|פנים|

איכשהו היא הרבה יותר קריפית כשהיא מדברת עם קונור בקול הרגיל שלה מאשר כשהיא מדברת עם אנג'לוס בקול ה"מפחיד" שלה.
ממש.

נראה אותך נלחמת באנג'לוס יום אחרי ששד סלע מכסח לך את הצורה
זה נראה יותר שהיא יותר מפחדת לפגוע עכשיו.

הוא לחלוטין הגזים עם המסוממת. וגם די הגזים עם פיית'. לא אכפת לי שהיא באמת עינתה אותו בעבר. זה הגיע לו על כך שהוא בעבר לא היה סקסי.
אבל הוא חתיך כבר מהפרק הראשון שלו באנג'ל כבר אז התרשמתי מהמפך. אבל אז נהיה חתיך יותר ויותר.
עכשיו אני מבינה מה ווילו מצאה בו:-D לאקי גירל.
ושמחתי שלמרות זאת היא עמדה על שלה.
כן.

אבל לפחות כבר לא הייתה התחושה בפרק שחצי מהמסך חתוך. זה היה נורא גם בפרק הקודם וגם בזה שלפניו.
זה עוד יחזור זה בא והולך רנדומלית.

לרגע תהיתי האם הוא באמת נזקק למשקפיים.
אני גם חח וזה בעיקר מה שהצחיק אותי. ערפד אכזר והכל אבל צריך משקפיים כדי לקרוא:-D טיפה התאכזבתי כשזה היה סתם.

אנג'ל מאיים על פרד באופן מאוד מגעיל וגורם לה לחשוב שהקסם שמונע אלימות לא עובד עליו בגלל איזה מדליון.
תכלס היה ברור שהוא משקר כי אחרת הוא מיד היה פוגע בה, אבל אני מבין שבמצב המלחיץ היא עדיין פחדה.
מסכנה היא כזאת עדינה.
פרד וגאן שוב מתנשקים.
תחליטו מה קורה איתכם ילדים!
אין לי כוח כבר.

חוץ מזה... הפרק נגמר כשאנג'לוס נושף את פיית'.
אני לא חושבת שהוא נשף אותה:-P:.
לאדעת יש לי תחושה שמשהו יציל אותה. מקווה שהיא עצמה.

למעלה