🏅 באפי 7 פרקים 14-16 🏅 אנג'ל 4 פרקים 12-14 🏅 צפיה משותפת

didalf

Well-known member
(למרות שזה נראה שהוא מגלה שהוא ערפד רק קצת מאוחר יותר כשהוא עושה פרצוף ערפד)
זה היה ברור שזה מה שקרה לא?
תכלס נכון! איזה חור ולא חשבתי על זה 8-* אבל תכלס לא ראינו בעצמנו את ההשתקפות, רק את ווד מסתכל על המראה. אז טכנית יכול להיות שהוא לא ראה את ספייק במראה ואז הבין שהוא ערפד ולא אמר כלום!
ורק עכשיו כשכתבת הבנתי שזה אמור להיות חור:-D
כשניק כתב רק חשבתי הא נחמד מצידם תשומת לב לפרטים.

Lhuna3

Well-known member
דבר אחד שאני לא יודע אם ציינתם וקלטתי עכשיו לראשונה
כשווד, באפי וספייק נוסעים באוטו רואים את ווד מסתכל על ספייק דרך המראה של האוטו. אבל לספייק אין השתקפות
זה מסוג החורים אבל ברמה שאני ממש מתקשה להבין איך הם יכולים לעשות טעות כזאת.
כאילו מילא אנחנו שלא שמנו לב, אבל הכותבים של הסדרה ואח"כ כל האנשים שעובדים עליה, מצלמים, צוות הפקה מסביב, השחקנים עצמם, אח"כ בחדר העריכה, איך אין ביניהם אפילו אחד שנזכר שמדובר בערפד ואין לו השתקפות!

didalf

Well-known member
זה מסוג החורים אבל ברמה שאני ממש מתקשה להבין איך הם יכולים לעשות טעות כזאת.
כאילו מילא אנחנו שלא שמנו לב, אבל הכותבים של הסדרה ואח"כ כל האנשים שעובדים עליה, מצלמים, צוות הפקה מסביב, השחקנים עצמם, אח"כ בחדר העריכה, איך אין ביניהם אפילו אחד שנזכר שמדובר בערפד ואין לו השתקפות!
טוב אני צריכה ללכת לישון או החלפת שכל כי נראה לי שבכלל לא קראתי נכון.
אז אתם אומרים שכן הייתה לו השתקפות???? זה באמת חור.
אני קראתי את זה שלא הייתה השתקפות וחשבתי יפה על תשומת לב לפרטים ואז קראתי את מה שמיקי אמרה וחשבתי שהחור הוא שלמרות ש*אין* השתקפות הוא לא קלט שספייק ערפד.
ועכשיו אני קוראת שוב ולא ראו לא זה ולא זה, רק אותו מסתכל, כנראה בחשדנות? [כן הלכתי להסתכל בעצמי הבנתי] אז אנחנו משערים שהוא מסתכל על ספייק ולכן זה חור.
הלכתי לדפוק את הראש בקיר אולי זה יתקן את כישורי הבנת הנקרא שלי ביי.

keren or5

Well-known member
אני קראתי את זה שלא הייתה השתקפות וחשבתי יפה על תשומת לב לפרטים ואז קראתי את מה שמיקי אמרה וחשבתי שהחור הוא שלמרות ש*אין* השתקפות הוא לא קלט שספייק ערפד.
ועכשיו אני קוראת שוב ולא ראו לא זה ולא זה, רק אותו מסתכל, כנראה בחשדנות? [כן הלכתי להסתכל בעצמי הבנתי] אז אנחנו משערים שהוא מסתכל על ספייק ולכן זה חור.
חחחח יא מסטולה. החור הזה זה שנראה (למרות שלא מוכח) שווד הסתכל עליו במראה של האוטו ו*ראה* אותו, כי לפחות זה היה נראה ככה מהפנים של ווד. אני סתם המצאתי תיאוריה שהיא כנראה לא נכונה (אבל אתם לא יכולים להוכיח), שהוא לא ראה אף אחד, התנהג כאילו הוא ראה אבל הבין בלב שזה ערפד, ואז התנהג כאילו הוא גילה שהוא ערפד רק אחר כך שהוא ראה את הפרצוף ערפד שלו, זה כמעט בטוח לא הכוונה, אבל אתם לא יכולים להוכיח שלא!

Lhuna3

Well-known member
:-D את באמת צריכה ללכת לישון!
אנחנו לא ראינו, אבל חייבים להניח שהוא כן ראה השתקפות, כי זה די ברור שהוא מגלה שספייק ערפד רק אח"כ במאבק, ואחרת הוא היה מבין את זה כבר ברכב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סצינת בדאס של ג'יילס בתחילת הפרק!
בהחלט באדאס.
זה מצחיק שהוא אומר שזה הכל אינסטינקט, אבל אחר כך כשבאפי אומרת לו שגם היא פעלה מאינסטינקט לגבי ספייק אז הוא אומר לה שהוא סתם אמר.
הראשון בדמות ג'ונתן לאנדרו: אתה חושב שהיא תיתן לך אי פעם להיות חלק מהחבורה שלה? אתה רוצח!
אנדרו: בינינו, הרבה מהחבר'ה שלה הם רוצחים: אניה, ווילו, ספייק.
:-D מה שנכון נכון.
:-D
אבל זה נכון קצת מה שהראשון אומר לאנדרו - הוא היחיד שהיא דורשת ממנו לכפר על מה שהוא עשה.
הוא מנסה לשכנע אותו להרוג את הפוטנציאליות. אנדרו מנסה להתנגד.
ממש ריחמתי על אנדרו שם.
אני כל כך שמח שהוא הצליח לעמוד בפני הראשון ולהתנגד לו.
באפי יוצאת לדייט עם המנהל ווד, שהיא סופסוף מתחילה לחשוד שהוא מרושע או בשליטת הראשון (ואנחנו יודעים כבר כמה פרקים שהוא מסתיר דברים).
בדייט הוא מספר לה שאמא שלו היתה סליירית ונרצחה ע"י ערפד ומאז הוא גם נלחם בערפדים ובגלל זה הוא שם ושכר אותה לעבודה.
מי קלט מיד שאולי אמא שלו היא הקוטלת שראינו שספייק הרג בשנות ה70?
גם זנדר יוצא לדייט עם בחורה חדשה.
אני מאוד אוהב את הסצנה שזאנדר מפלרטט עם הבחורה.
ואז כשזאנדר נכנס לבית בהתרגשות ואומר "נחשו מה" ואז ווילו אומרת "לבאפי יש דייט" והוא אומר "לא, לי יש!" ואז הוא קולט ואומר משהו בסגנון של "גנבת לי את הרעם"
זה גם מצחיק שהוא כבר מיד יודע שיש סיכוי שהיא שדה.
יש פוטנציאלית אחת מסין לא מדברת אנגלית וג'יילס עושה לה מצגת עם ציורים של דמויות נרצחות כולל אותה :-D:-D:-D
זה קורע מצחוק.
איך שאניה מופיעה עם התמונות וג'יילס מנסה להצדיק אותן, ואז גם ווילו ודון מתחלחלות.

אגב, התמונות האלו מאוד מזכירות את השקפים שג'יילס צייר בפרק Hush בעונה 4 (זה שהם מאבדים את היכולת לדבר)
הדייט של זנדר היא (איך לא) שדה שלוכדת אותו וממנסה להקריב אותו מעל החותם במרתף ביה"ס.
אוי זה קשה לראות אותו נדקר... ;-(
כן, כל כך מסכן.
וזה כזה מצחיק שהוא עזר לה לבחור את החבלים שהיא קשרה אותו בהם.
ספייק מפריע לווד ובאפי בדייט וכולם ממהרים ומצילים בזמן את זנדר, אבל ווד מגלה שספייק ערפד ושיש לו היסטוריה עם באפי.
אופס.
בהחלט אופס.
זנדר מבקש מווילו שתעשה אותו גיי כי הוא מושך רק שדות :-D
היה מצחיק שהוא אמר שהוא מדמיין את סקוט באקולה בלי בגדים ורואים את אנדרו מפנטז את זה באושר ואומר "קפטן ארצ'ר" (הדמות של באקולה במסע בין כוכבים: אנטרפרייז שעדיין הייתה באוויר באותו זמן)
זה גם מצחיק כשמישהו מציין שאז הוא בטח פשוט ימשוך שדים זכרים. ואז באפי אומרת משהו על כך שקלם תמיד אהב את זאנדר.
ספייק מציע לעזוב את העיר כי הטריגר שהראשון שם בו צפוי לעשות צרות מתישהו, אבל באפי לא מוכנה שהוא יעזוב. |לב-ש|
שמישהו יגיד לי שהוא לא רואה פה את האהבה שלה אליו!!!
היא לא רוצה להיות איתו בגלל כל מה שקרה והעבר שלהם, היא לא רוצה לאהוב אותו... אבל רואים שהיא כן וזאת עובדה!
בפרק הזה באמת באפי מודה שיש לה רגשות כלפיו.
וגם ג'יילס אומר לה שזה ברור שיש לה רגשות אליו ולכן היא לא אובייקטיבית לגביו.
הראשון בא לווד בדמות אמא שלו ומספר לו שספייק הוא הערפד שהרג אותה.
דאבל אופס.
בהחלט אופס גדול. ווד אמר שהוא במשך שנים ניסה למצוא את הערפד שהרג את אמא שלו, והנה עכשיו הוא מצא אותו.

אני אוהב איך שהראשון ממשיך לשחק את האדם שהוא מגלם גם כשאומרים לו שיודעים שהוא הראשון.
אז עם ווד הוא ממשיך להתנהג כאילו הוא אמא שלו.
ובסוף אחרי שהוא אומר לווד שספייק הוא זה שהרג את אמא שלו אז הוא גם אומר "ומה אומרים?" ואז ווד באמת אומר "תודה"

*אגב, שינו את השחקנית שמשחקת את אמא של ווד. בפרק בעונה 5 שבו ראינו איך ספייק הורג אותה שיחקה אותה שחקנית אחרת.
לא זכרתי את זה כפרק חזק במיוחד, אבל באמת היה הרבה כיף.

העניין הוא שזה כאילו מוזר אפילו כל כך הרבה דברים מצחיקים כשהמצב כל כך חמור.
וכמו שג'יילס אומר שם בעצבים - זה סוף העולם, זה לא זמן לדאוג לחיים חברתיים.
יחד עם זה, הם כבר התמודדו עם סוף העולם כמה פעמים.

מדד הג'יילס: קצת מרמרה אבל חמודי והעיקר נמצא|מאוהב|

הא איך ג'יילס גבר על הברינגר|כתר|
חחחח הוא מקשקש אל אינסטינטקים ואז ספייק תוקף אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
לא ברור לי מתי אניה הספיקה לומר לספייק שג'יילס הוא בעצם הראשון. הרי כשהם קיבלו את שיחת הטלפון שגרמה להם לחשוד בזה אז ספייק היה כבר עם באפי בדרך ליוזמה. ועד שהם חזרו אניה כבר יצאה למסע מכונית אל ג'יילס שבסופו הם גילו שג'יילס הוא באמת עצמו.
חוץ מזה ג'יילס מציין שזה מטומטם מצד ספייק לקפוץ עליו אם הוא חושב שהוא בלתי מוחשי.
שזה מה שאמרתי לגבי זה שבאפי נתנה אגרוף לווילו-בגוף-וורן כשהיא חשבה שהיא הראשון.
אז באפי בחרה להוציא לספייק את הצי'פ.
וג'יילס לא מרוצה. די נו ספייק נשמה עכשיו תן לו. סתם אבל אני מבינה אותו, כשזה מגיע מג'יילס זה מרגיש אהבי ודואג. פלוס זה לא לגמרי לא נכון שלבאפי יש רגשות לספייק שטיפה מערפלים על השיקול הדעת, אבל זה לא רע:-P:
קצת בעיה שג'יילס כל כך אנטי ספייק.
מר מנהל חשוד מזמין את באפי לדייט. כל השיחה שלה עם ווילו הייתה די משעשעת.
"הוא גדול ממך באיזה 10 שנים"
"שזה 100 שנים פחות מהטייפ שלה" חעחעחעחע:-D
חחחחח זה מעולה
חחחחח החולצה עם הדם שהוא פיצה איז באק:-D
זה היה קולבאק מעולה.
אבל רק בסוף כשהראו אותה נזכרתי בפלשאבק של אז שספייק הפאקנטיסט הרג קוטלת שחורה בסבנטיז.
מעניין שהיא הספיקה להביא ילד, היא נכנסה להריון כנערה? או הייתה קוטלת עד גיל מבוגר יחסית?
אם באפי הייתה נכנסת להריון כשהיא שכבה לראשונה עם אנג'ל אז התינוק כבר היה בן 5 לדעתי.
חחחחחחחח הציורים של ג''ילס:-D:-D:-D נזכרתי בפרק עם השקט שהוא גם עשה להם מצגת ציורים הורסת:-D
יפה זכרת!
אבל מצד שני ראינו אותו פעם מצייר קלסתרון מושלם אז למה להקטין את כושר הציור שלו ככה?
מתי הוא צייר מישהו מושלם? (אני בוכה על הזיכרון שלי)
אולסו למה הוא לא שר יותר?
אל תדאגי בעוד כמה פרקים הוא יטילו עליו כישוף שהוא יכול רק לשיר וככה הוא ישאר כמה פרקים.
חחח וזה שהוא סובל מהקניון מסכן:-D
מי מממן לקנות לכל הפוטנציאליות האלו בגדים?
אנדרו הדביל|פנים| הוא השקרן הכי גרוע בעולם חחח היה ברור שהוא מנסה להשיג משהו מהראשון. סתם אבל כל הכבוד לו שיספר לכולם ולא הלך עם הראשון.
בהחלט מגיע לו קרדיט על זה.
חחחחח אניה שרוצה שזנאדר ימות וינצל כל הזמן:-D
כן, היא הורגת גם בפרק הזה. עם איך שהיא מעוצבנת על זה שהוא יוצא לדייט.
ובאפי אומרת משהו בסגנון "לא שאת מקנאת" ואניה עונה "כמובן שאני מקנאת"
איזה חמוד היה ספייק איך הוא מת לרוץ להביא את באפי.
זה מצחיק איך שהוא עדיין קורא לזאנדר פשוט the boy
(she'll worry about the boy)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-D:-D אהבתי שהיא כזה אומרת שהדייט של זאנדר זה תוכנית לגרום לה לקנא, ואז באפי כזה אומרת "זה לא עובד" ואז אניה אומרת- ברור שזה עובד!
אה נכון, ככה זה הלך (כתבתי משהו שונה והרגשתי שזה לא נכון)
אני לא מבינה את הביג דיל הגדול, כמו שכבר אמרתי, אף אחד לא הכריח את אנג'ל לשים צ'יפ כשהייתה לו נשמה וג'יילס סלח לו אחרי שהוא הרג את ג'ני, וראו שספייק בלי נשמה היה הרבה יותר אנושי מאנג'לוס!
זה כן אולי שונה בגלל העניין שספייק כן רצח אנשים גם אחרי שהוא קיבל את הנשמה שלו בגלל הטריגר.
כמו שג'יילס אומר, אולי הסיבה שהוא יכל להרוג אנשים היא בגלל שהצ'יפ כבר התחיל לא לעבוד טוב.
ספייק הרג רק 2 קוטלות - אחת סינית לפני מליון שנה, ואת השחורה בסבנטיז
רק מציין כי אני לא יכול להתאפק שספייק הרג את הקוטלת הסינית בשנה 1900.
אולי אני גזענית אבל לא שמתי לב בצפייה ראשונה שהחליפו את השחקנית |מובך|
נוראי. :-P:
כאילו ברור, הייתה לה סצנה די קצרה בעונה 5 והיא גם בכלל לא דיברה.

עדי אני בשוק שאת לא ציינת את זה.
אני לא מאמינה שאחרי ששיבחתי אותו כל כך, Xander has done it again
זה היה ממש פרק זאנדר של שנות התיכון.|פנים|
מה?
דבר ראשון מה היה הקטע הדפוק הזה עם השדה, איך מדייט בבית קפה ושתיית שוקו הוא קפץ ללהיות תלוי בתקרה כשדוקרים אותו בשביל דם, חשבתי שאחרי כל כך הרבה זמן שהוא נלחם בשדים הוא היה יכול להתנגד לשדה הזו ולהלחם בה. גם לא ברור איך ומתי הוא הצליח לשלוח לווילו את ההודעה הקוראת לעזרה? למה לא ברחת משם פשוט? כמה פטטתי אתה יכול להיות.
קודם כל זה לרדת על היכולות שלו, זה לא קשור למה שהרגיז לפחות את עדי לגביו.
אבל חוץ מזה ראינו שהשדה הזאת מצליחה לעמוד על שלה בקרב נגד ספייק ובאפי ביחד, אז ברור שזאנדר לא יצליח לעמוד נגדה.
לא ברור לי איך הוא הצליח כן לכתוב לווילו הודעה. אולי הוא היה איתה באוטו והתחיל לחשוד במשהו אבל לא הייתה לו דרך לברוח.
ואולי גם ההודעה כן הייתה על כך שהדייט מוצלח ולמזלו ווילו פשוט לא זכרה את הקודים שלהם ולכן הם חשבו שהוא בצרות.
ואז היה את כל הקטע הזה שהוא רוצה להיות גיי, רק כדי ששדות לא ימשכו אליו|פנים|, כאילו לא רק אני רואה את הדפיקות פה. נטייה מינית זה לא כמו ללכת למסעדה ולבקש לעבור שולחן כי השולחן מתנדד, זה לא פלסטר למצב מעפן מעצבן שאתה נמצא בו, זה לא משחק
זה היה מטומטם לחלוטין אני מסכים. אבל זה גם היה בהתבדחות בהגזמה.
בעיקרון זה משהו שכיום יכול להחשב כלא PC, אבל בפועל גם כיום מישהו יכול לומר כזה דבר בהתבדחות.
זה לחלוטין אותו דבר כמו שבחורה אומרת על חבר טוב שלה שהוא גיי שהלוואי והיא יכלה להפוך אותו לסטרייט כי אז הם היו יכולים להיות ביחד.
בכל מקרה זה לא יותר בעייתי מזה שווילו מתייחסת לכך שהיא לא הייתה גיי כשהיא הייתה בתיכון, או כשהיא מתכננת לשנות את המין לבחור ההוא בפרק מוקדם יותר בעונה שהיא מתאהבת בו תחת כישוף.

נגיד עכשיו איפה שאנחנו באנג'ל לשים לו צ'יפ לפני שהפכו אותו? פאקינג גאוני חבל!!!!
כן, זה היה יכול להיות יעיל.
אם כי הוא כן היה יכול לפגוע בלורן.

didalf

Well-known member
זה מצחיק שהוא אומר שזה הכל אינסטינקט, אבל אחר כך כשבאפי אומרת לו שגם היא פעלה מאינסטינקט לגבי ספייק אז הוא אומר לה שהוא סתם אמר.
חחחח כן:-D

אבל זה נכון קצת מה שהראשון אומר לאנדרו - הוא היחיד שהיא דורשת ממנו לכפר על מה שהוא עשה.
כל השאר חמודים יותר.

לא ברור לי מתי אניה הספיקה לומר לספייק שג'יילס הוא בעצם הראשון. הרי כשהם קיבלו את שיחת הטלפון שגרמה להם לחשוד בזה אז ספייק היה כבר עם באפי בדרך ליוזמה. ועד שהם חזרו אניה כבר יצאה למסע מכונית אל ג'יילס שבסופו הם גילו שג'יילס הוא באמת עצמו.
אני גם לא הבנתי!!!!
מה אניה סימסה לו תוך כדי? ממתי הם כאלה בסטיז? וכאילו יש לספייק טלפון בכלל.

חוץ מזה ג'יילס מציין שזה מטומטם מצד ספייק לקפוץ עליו אם הוא חושב שהוא בלתי מוחשי.
נו כמו כל המהבולים שקפצו עליו בפרק הקודם. מה אתה רוצה שינסו לתת לו כיף עדין? תאקל זה יותר מצחיק.

קצת בעיה שג'יילס כל כך אנטי ספייק.
נכון הם שכחו שהם אב ובן:-(

אם באפי הייתה נכנסת להריון כשהיא שכבה לראשונה עם אנג'ל אז התינוק כבר היה בן 5 לדעתי.
כן וזה היה אומר שהיא נכנסה להריון בגיל 16!

חחחח ברור שזכרתי אחד הרגעים הקורעים בכל הסדרה:-D

מתי הוא צייר מישהו מושלם? (אני בוכה על הזיכרון שלי)
|למטה|
היו כמה פעמים אבל זכור לי ממש פעם אחת בעונה 4 כי זה היה בבית שלו והיינו שם מלא בעונה 4 ולדעתי עם החברה הרנדומלית ההיא, לדעתי גם הגבתי על זה שהוא מצייר יפה.
וגם הלכתי לחפש את השרשור של הפרק השקט כי זכרתי שמיקי שמה שם את הציורים והם הרבה יותר טובים ממה שהוא צייר עכשיו!

אל תדאגי בעוד כמה פרקים הוא יטילו עליו כישוף שהוא יכול רק לשיר וככה הוא ישאר כמה פרקים.
הלוואי שזה היה אמיתי|שפם|
מי מממן לקנות לכל הפוטנציאליות האלו בגדים?
כיוון שג'יילס הוא היחיד שנשאר מהמועצה הוא השתלט על כל הכסף שלהם:-P:

אם כי הוא כן היה יכול לפגוע בלורן.
די זה לא פייר אני רוצה שלורן יהפוך לאנושי זה לא פייר שהוא סובל מדיני שדים:-( הוא כזה נסיכי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שכחתי לציין את הקטעים המצחיקים עם הפוטנציאלית הסינית שלא מבינה מילה שאף אחד אומר אז יש קטעים שכולם מדברים ואז היא אומרת משהו לא קשור.
וג'יילס טוען שהוא מצליח קצת להבין אותה אבל אנחנו רואים שאין לו מושג.
וזה שג'יילס אומר שגלידה היא שפה אוניברסלית והיא אומרת שיש לה רגישות לחלב
ואחר כך ג'יילס מציע לה כוס חלב כדי לישון טוב יותר והיא מתעצבנת.

די זה לא פייר אני רוצה שלורן יהפוך לאנושי זה לא פייר שהוא סובל מדיני שדים:-( הוא כזה נסיכי.
עכשיו שאני חושב על זה, אם לאנג'ל היה צ'יפ אז הוא לא היה יכול לאיים על לינדזי/לילה/גאווין/הבוס שלהם באלימות.
אומנם הוא אף פעם לא עושה משהו ממש חמור, אבל זה נחמד כשהוא מאיים.

Lhuna3

Well-known member
באפי עד 7X14
אבל זה גם יכול להיות בעיה כי לפעמים אנג'ל כן צריך לתקוף אנשים (אם לא להרוג אותם אז לאיים עליהם לפחות), והוא לא יוכל לעשות את העבודה שלו אם כל פעם הוא ירגיש כאב מהצ'יפ. אבל אני חושבת שכל העניין זה שערפד עם נשמה שווה מוסרית לאדם רגיל, כלומר הוא צריך לקבל את הבניפיט אוף דה דאוט של לתת לו בחירה חופשית- כמו שבאפי אמרה- אי אפשר לדעת אם ספייק יהיה טוב אם לא יתנו לו את הבחירה החופשית לא להרוג אנשים. הרי גם אנשים עושים דברים רעים כולל בסדרה הזאת, אבל עדיין לא שמים עליהם צ'יפ, כי בחירה חופשית זה יותר חשוב!! (אגב אם מישהו ראה או קרא את הספר התפוז המכאני זה בדיוק הדיון שיש בסרט שבו מצאו דרך לתכנת בני אדם לא להיות יכולים פיזית לפגוע באחרים. אבל כל הפואנטה בסרט שלא בטוח שזה הדבר הנכון לעשות כי זה לוקח מאנשים את הבחירה החופשית!)
אני ראיתי פעם את הסרט הזה, למרות שלא בטוחה אם החזקתי עד הסוף. בכל אופן אני לא מסכימה עם הפואנטה שלו, לאף אחד לא צריכה להיות בחירה חופשית לפגוע פיזית בזולת (אלא למטרות הגנה, אבל אם היה את הצ'יפ לכולם אז לא היה ממי להגן). ניהלתי כבר פעם את הויכוח הזה עם ניק.

Lion_Heart

Well-known member
פרק שאני אוהבת!
הרבה דברים מצחיקים.
דרמה משמעותית.
סצינת בדאס של ג'יילס בתחילת הפרק!
והעיקר: ספייק ובאפי חמודים ומרגשים |מאוהב|

הנה מה שכתבתי עליו בצפיה הראשונה (בערך)

הראשון בדמות ג'ונתן לאנדרו: אתה חושב שהיא תיתן לך אי פעם להיות חלק מהחבורה שלה? אתה רוצח!
אנדרו: בינינו, הרבה מהחבר'ה שלה הם רוצחים: אניה, ווילו, ספייק.
:-D מה שנכון נכון.

הוא מנסה לשכנע אותו להרוג את הפוטנציאליות. אנדרו מנסה להתנגד.

באפי יוצאת לדייט עם המנהל ווד, שהיא סופסוף מתחילה לחשוד שהוא מרושע או בשליטת הראשון (ואנחנו יודעים כבר כמה פרקים שהוא מסתיר דברים).
בדייט הוא מספר לה שאמא שלו היתה סליירית ונרצחה ע"י ערפד ומאז הוא גם נלחם בערפדים ובגלל זה הוא שם ושכר אותה לעבודה.

גם זנדר יוצא לדייט עם בחורה חדשה.

יש פוטנציאלית אחת מסין לא מדברת אנגלית וג'יילס עושה לה מצגת עם ציורים של דמויות נרצחות כולל אותה :-D:-D:-D

הדייט של זנדר היא (איך לא) שדה שלוכדת אותו וממנסה להקריב אותו מעל החותם במרתף ביה"ס.
אוי זה קשה לראות אותו נדקר... ;-(

ספייק מפריע לווד ובאפי בדייט וכולם ממהרים ומצילים בזמן את זנדר, אבל ווד מגלה שספייק ערפד ושיש לו היסטוריה עם באפי.
אופס.

זנדר מבקש מווילו שתעשה אותו גיי כי הוא מושך רק שדות :-D

ספייק מציע לעזוב את העיר כי הטריגר שהראשון שם בו צפוי לעשות צרות מתישהו, אבל באפי לא מוכנה שהוא יעזוב. |לב-ש|
שמישהו יגיד לי שהוא לא רואה פה את האהבה שלה אליו!!!
היא לא רוצה להיות איתו בגלל כל מה שקרה והעבר שלהם, היא לא רוצה לאהוב אותו... אבל רואים שהיא כן וזאת עובדה!

הראשון בא לווד בדמות אמא שלו ומספר לו שספייק הוא הערפד שהרג אותה.
דאבל אופס.
פרק חזק.
"היא לא רוצה להיות איתו בגלל כל מה שקרה והעבר שלהם, היא לא רוצה לאהוב אותו... אבל רואים שהיא כן וזאת עובדה!" ראיתי, וזה קריפי ועצוב

Lhuna3

Well-known member
מעניין שאת זה המתרגמ/ת כן טרחו לבדוק ולתרגם נכון.
לחסוך לכם גוגל: גולגלתא זה המקום שבו צלבו את ישו.
הנה מה שכתבתי בצפיה הראשונה:

אנג'לוס בכלוב ולא יודעים איפה הנשמה שלו.
מי לעזאזל הכניס לשם את ליילה? |שטן| היא רוצה שאנג'לוס יחסל את המפלצת.
גאן נפרד מפרד או משהו כזה (אחרי שבפרק הקודם הוא בערך תפס אותם מתנשקים ורב עם ווסלי ותוך כדי הכה את פרד בטעות)
אנג'לוס אומר להם שהמפלצת בעצמו הוא רק משרת של כוח רע גדול ממנו.
אנג'לוס מגלה לפרד שווסלי שכב עם ליילה בחודשים האחרונים.
למה לעזאזל הם נותנים לליילה להשאר איתם במלון? |שפם|
לקורדיליה יש חזיון איך להחזיר לו את הנשמה והם עושים את העישוף ונראה כאילו שהוא הצליח. הוא שר בשביל שלורן יקרא אותו ולורן משוכנע שאנג'ל אכן חזר (אבל כצופים אי אפשר שלא להמשיך לחשוד קצת שאולי הוא עוד מרמה).

הוא נשאר בכלוב בטענה שאולי הכישוף רק זמני וזה בטוח יותר.
אבל קורדי מתעקשת להוציא אותו משם (וזה קצת מלחיץ) ;-#
... וכמובן שעשתה טעות והוא אנג'לוס! וכולא אותה בכלוב.

אני קצת שמחה, כי זה אמנם נורא ומי יודע מה הוא יעשה עכשיו, אבל זה היה מאכזב שכל האפיזודה שלו כאנג'לוס היתה נגמרת בזה שהוא עומד בכלוב ואומר להם מילים מגעילות כמו איזה ילדה סכסכנית בתיכון :-D

עכשיו זה מותח ומגניב יותר, עם כמה רע שזה יכול להגמר...

הוא בורח והם יוצאים לצוד אותו אבל הוא חוזר למלון שנשארו בו ליילה וקורדיליה.
הוא רודף אחרי ליילה שמתחמקת ממנו, אבל... קורדיליה הורגת אותה?
מה?
(אבל גם ייאי, ליילה מתה). (אולי.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תודה שחיכיתם יום בשבילי,
אפשר לחזור לקצב הרגיל
הולי שיט הסיום הזה!
מה זה אומר?
או מה אתן שרואות את הפרק בפעם הראשונה חושבות שזה אומר?

ולמה הפרק הזה היה חתוך באופן נוראי על המסך ככה שלפעמים אנג'לוס המאיים הופיע כשרואים רק את הסנטר שלו?

אבל לפחות לשם שינוי שם הפרק בעברית הוא בעצם נכון.
ואני יודע כי לחלוטין לא הבנתי למה תרגמו את שם הפרק ל"גבעת הגולגולתא".
הטעות שלי נובעת מהדמיון בין שתי מילים:
Cavalry - שפירושה הוא חיל פרשים
ו Calvary - שזה שם נוסף לגבעת הגולגולתא (המקו שבו ישו נצלב או שבו הוא נקבר או משהו) (ואף פעם לא שמעתי על השם הזה, כן שמעתי על Golgotha)

הקטע הוא שבשלב מסויים בפרק לילה אומרת משהו על הבאת חיל הפרשים שיעזרו, אז כבר ממש חשבתי שדיסני+ עשו טעות.
אבל מסתבר ששם הפרק הוא באמת Calvary.
ההסבר שדף IMDB נותן לזה הוא בגלל שהביאו גולגולת אז זה הופך את זה למקום עם גולגולת שזה המשמעות של השם.
ההסבר שלי יותר ארוך

אז חוץ מזה מה היה לנו:
אנג'לוס ממשיך להשתמש במילים כדי לענות את החברה. כמעט שכחתי שעוד יש באמתחתו להטיל את זה שווסלי שכב עם לילה במשך חודשים.
אבל זה בסדר, אני מניח שעכשיו הוא יפסיק לומר מילים מרגיזות כי הוא יכול באמת לנשוך אותם.

לילה באה לבקר.
כן היא שרדה. יאיי (לכל מי שאוהב אותה) ואוף (לכל מי שלא אוהב אותה)
ואז היא נרצחת. אוף (לכל מי שאוהב אותה) ואוף (אתם יודעים)

אה ונראה שפרד וגאן נפרדו ממש.
זה לא היה הכי ברור מהשיחה שלהם, אבל היא אומרת לווסלי שהם כבר לא יחד. הוא בקושי מצליח שלא לקפוץ עליה לפני שאנג'לוס הורס לו קצת את המוניטין.

הנה מה שכתבתי בצפיה הראשונה:

אנג'לוס בכלוב ולא יודעים איפה הנשמה שלו.
זה כמעט תמיד בין כריות הספה
מי לעזאזל הכניס לשם את ליילה? |שטן| היא רוצה שאנג'לוס יחסל את המפלצת.
יש שם פתח לביוב שאנג'ל ברגיל משתמש בו כדי לצאת ולהכנס.
אבל באמת שהייתי חושב שהם ידאגו לו למנעולים גדולים.
גאן נפרד מפרד או משהו כזה (אחרי שבפרק הקודם הוא בערך תפס אותם מתנשקים ורב עם ווסלי ותוך כדי הכה את פרד בטעות)
לי זה הרגיש יותר כאילו היא נפרדה ממנו, אבל באמת לא היה לי ברור אז אולי.
או שזה פשוט הדדי (רק בלי הקטע של שני הצדדים מרגישים טוב)
אנג'לוס אומר להם שהמפלצת בעצמו הוא רק משרת של כוח רע גדול ממנו.
אני יודע מי זה:
תמיד חשדתי בו
1704299307930.png
(אני מקווה שליון קורא את ההודעות האלו כי הוא בטח היחיד כאן שהכיר את הסדרה הזאת)
אנג'לוס מגלה לפרד שווסלי שכב עם ליילה בחודשים האחרונים.
כדי להגן עליה (או אולי לשים אותה במקום הכי מסוכן)
אבל ברצינות, היא היחידה שבעצם השיגה מידע על הביסט הזה. מי יודע אם היא יכולה לעזור בעוד דרכים. (כלומר בהנחה שהיא לא תמות)
לקורדיליה יש חזיון איך להחזיר לו את הנשמה והם עושים את העישוף ונראה כאילו שהוא הצליח. הוא שר בשביל שלורן יקרא אותו ולורן משוכנע שאנג'ל אכן חזר (אבל כצופים אי אפשר שלא להמשיך לחשוד קצת שאולי הוא עוד מרמה).

הוא נשאר בכלוב בטענה שאולי הכישוף רק זמני וזה בטוח יותר.
אבל קורדי מתעקשת להוציא אותו משם (וזה קצת מלחיץ) ;-#
... וכמובן שעשתה טעות והוא אנג'לוס! וכולא אותה בכלוב.
וזה לא ברור אם יש לה פשוט מזל שהוא החליט שהוא רוצה לאכול אנשים אחרים קודם.
במיוחד כשלפי מה שהיא אמרה בסוף הפרק היא הוציאה אותו מהכלוב בכוונה כדי שיהרוג אותם.
אני קצת שמחה, כי זה אמנם נורא ומי יודע מה הוא יעשה עכשיו, אבל זה היה מאכזב שכל האפיזודה שלו כאנג'לוס היתה נגמרת בזה שהוא עומד בכלוב ואומר להם מילים מגעילות כמו איזה ילדה סכסכנית בתיכון :-D

עכשיו זה מותח ומגניב יותר, עם כמה רע שזה יכול להגמר...
זה בהחלט היה מרגיש אנטי-קליימקטי אם הוא היה פשוט חוזר להיות אנג'ל בלי משהו רע מעבר למילים ושפיכת סודות.
הוא בורח והם יוצאים לצוד אותו אבל הוא חוזר למלון שנשארו בו ליילה וקורדיליה.
מה?
(אבל גם ייאי, ליילה מתה). (אולי.)
את רעה. איך אפשר לשמוח על המוות של בן אדם עם נשמה (טכנית כנראה)
וכן, בסדרות כאלו אף פעם אי אפשר לדעת מתי מישהו באמת מת ועד מתי.

didalf

Well-known member
אנג'ל 4X12

וואלה? חשבתי שזה בכלל חיל פרשים.

לונה אני מצטערת בגדתי בך אני אוהבת את לילה עכשיו:-D
שמחתי ממש כשהיא חזרה, ואחרי כל העונות האלה שקיוויתי שהיא תמות כבר ממש פחדתי וקיוויתי שהיא לא תמות!!
ודווקא עכשיו היא מתה לי?;-(
אבל מההההההההההההה קורדיייייייייייי:-0:-0
הצחיק אותי כשלילה תהתה משהו איך הם תמיד מנצחים כי זה הזכיר לי מתישהו שספייק ראה כמה הסקוביז אהבלים ותהה איך הם תמיד מנצחים אותו:-D

למה פרד באמצע הפרק עברה מחלק לתלתלים?:-D כאילוליטרלי זה עדיין אותו ערב כולם אותו דבר פתאום פרד מחליפה בגדים ושיער.

היה ברור שהכישוף כשל ושזה עדיין אנג'לוס למרות שאני ממש תוהה איך הוא הצליח לשטות בלורן8-*

חחחח אנג'ל על ווסלי: "הוא חתיך אם הייתי בקטע של גברים...":-D יאללה תהיה בקטע של גברים מי עוצר אתכם?:-P:
כאילו זה רע אבל משעשע אותי איך הוא חושף את האמת על כולם אין סודות.

אוקי מה קורדי????????????? ממתי היא רעה??????????????? זה מהחזיון של היום רק? היא חזרה ככה ורק עכשיו נחשפה? מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
בגלל זה היא גם שכבה עם קונור זה חלק מתוכנית לערער את כולם????
היא בכלל קורדיליה??????????????

צריכים קפה.

וואי כאילו אני ממש שונאת את אנג'לוס והרגשתי הקלה קצת כשאנג'ל חזר אבל גם טיפה אנטיקליימקס שזה נגמר כשהוא בכלוב.

הולי שיט הסיום הזה!
מה זה אומר?
או מה אתן שרואות את הפרק בפעם הראשונה חושבות שזה אומר?
אינעל העולם זה מה שזה אומר $##%$#^#@%^$#^$#%$

ולמה הפרק הזה היה חתוך באופן נוראי על המסך ככה שלפעמים אנג'לוס המאיים הופיע כשרואים רק את הסנטר שלו?
וואי גם לי זה היה נורא!!!!!
נגיד שמות בכתוביות פתיחה לא ראו בכלל.

הטעות שלי נובעת מהדמיון בין שתי מילים:
Cavalry - שפירושה הוא חיל פרשים
ו Calvary - שזה שם נוסף לגבעת הגולגולתא (המקו שבו ישו נצלב או שבו הוא נקבר או משהו) (ואף פעם לא שמעתי על השם הזה, כן שמעתי על Golgotha)

הקטע הוא שבשלב מסויים בפרק לילה אומרת משהו על הבאת חיל הפרשים שיעזרו, אז כבר ממש חשבתי שדיסני+ עשו טעות.
אבל מסתבר ששם הפרק הוא באמת Calvary.
ההסבר שדף IMDB נותן לזה הוא בגלל שהביאו גולגולת אז זה הופך את זה למקום עם גולגולת שזה המשמעות של השם.
אההההההההההההה
וכן לילה באמת הזכירה חיל פרשים אז בכלל הייתי מבולבלת.

זה לא היה הכי ברור מהשיחה שלהם, אבל היא אומרת לווסלי שהם כבר לא יחד. הוא בקושי מצליח שלא לקפוץ עליה לפני שאנג'לוס הורס לו קצת את המוניטין.
חחחח כן גיזס ווסלי חכה שניה:-D
ובכלל תחזור ל-לילה עכשיו כשהיא פה. תקשיבו אני לא יודעת מה יש לי מהשניים האלה כל נורות השיפים שלי מהבהבות זה לא רציונלי בכלל אני ממש חייבת אותם ביחד וסופר מבואסת שנראה שזה לא משמעותי לאף אחד חוץ ממני.

אבל ברצינות, היא היחידה שבעצם השיגה מידע על הביסט הזה. מי יודע אם היא יכולה לעזור בעוד דרכים. (כלומר בהנחה שהיא לא תמות)
|כן| יש לה מידע.

פספסת את השמפניה שפתחתי כשוורן מת?:-D
אבל אני לא רוצה שלילה תמות עכשיו:-(

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
תודה שאתה שם לב, אני מתלוננת על זה כבר שנה |שפם|
אבל חשבתי שנפטרנו מזה כי נדמה לי שבעונה 4 עד עכשיו היה תקין.
ואני מנסה לחפש משמעויות מטאפוריות מתוחכמות |פנים|
ההסבר שלי יותר ארוך
נכון, אבל ההסבר שלי יותר קצר!
אז חוץ מזה מה היה לנו:
אנג'לוס ממשיך להשתמש במילים כדי לענות את החברה. כמעט שכחתי שעוד יש באמתחתו להטיל את זה שווסלי שכב עם לילה במשך חודשים.
אבל זה בסדר, אני מניח שעכשיו הוא יפסיק לומר מילים מרגיזות כי הוא יכול באמת לנשוך אותם.
חחח לגמרי עדיף שינשוך.
במיוחד שמנשיכות הם יודעים להזהר קצת יותר טוב, לעומת זאת הם ממש גרועים בלהשמר ממילים.
תודה שהתחשבת גם ברגשותיי.
ואז היא נרצחת. אוף (לכל מי שאוהב אותה) ואוף (אתם יודעים)
כאן לא התחשבת כבר.
חחחחחחח
חבל שלא חשבו לחפש שם באמת.
הייתי שמה אותה בכלוב עם אנג'לוס שיהיה לו מה לנשנש.
עוד נשמה כזאת ואבדנו.
או:
עם נשמות כאלו מי צריך שדים?

אבל מההההההההההההה קורדיייייייייייי:-0:-0
:eek: :eek:
זה לגמרי רגע WTF ענקי.

הצחיק אותי כשלילה תהתה משהו איך הם תמיד מנצחים כי זה הזכיר לי מתישהו שספייק ראה כמה הסקוביז אהבלים ותהה איך הם תמיד מנצחים אותו:-D
אה נכון :-D
למה פרד באמצע הפרק עברה מחלק לתלתלים?:-D כאילוליטרלי זה עדיין אותו ערב כולם אותו דבר פתאום פרד מחליפה בגדים ושיער.
נכווווווווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן גם אני שמתי לב!!!!!!!!!!!!!!
חחחח אנג'ל על ווסלי: "הוא חתיך אם הייתי בקטע של גברים...":-D יאללה תהיה בקטע של גברים מי עוצר אתכם?:-P:
כן הוא גם קרא לו rugged כמו שאני כתבתי עליו פרק קודם :-D (לא זכרתי)
כאילו זה רע אבל משעשע אותי איך הוא חושף את האמת על כולם אין סודות.
רק על לורן הוא לא חשף כלום.
אוקי מה קורדי????????????? ממתי היא רעה??????????????? זה מהחזיון של היום רק? היא חזרה ככה ורק עכשיו נחשפה? מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
תצרכי לחכות עכשיו 2 פרקים של באפי בשביל אולי לגלות! :eek:
צריכים קפה.
אפילו את זה היא לא עושה כמו שצריך.
נגיד שמות בכתוביות פתיחה לא ראו בכלל.
אם לומר את האמת זה היתרון היחיד של הבאג הזה, כי הם לפעמים ספוילריים, ואני זוכרת שבצפיה הראשונה שלי תמיד השתדלתי לזכור להסתיר לעצמי עם כף היד את הכתוביות של השחקנים אורחים, שמופיעות אחרי הפתיח. (אחרי כמה פעמים שקלטתי שזה מספיילר). אבל גם הפריוויו מפרקים קודמים לפעמים מספיילר. בקיצור הם גרועים בלהסתיר ספוילרים.
ובכלל תחזור ל-לילה עכשיו כשהיא פה. תקשיבו אני לא יודעת מה יש לי מהשניים האלה כל נורות השיפים שלי מהבהבות זה לא רציונלי בכלל אני ממש חייבת אותם ביחד וסופר מבואסת שנראה שזה לא משמעותי לאף אחד חוץ ממני.
אני חושבת שמיקי די איתך בקטע הזה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נכון,
רק שהיא אומרת משהו יותר בסגנון "איך זה שלא הרסנו אותכם כבר לפני שנים",
כי תכלס באפי והסקוביז מנצחים תמיד בסוף,
אבל החבורה של אנג'ל לא ממש מנצחת. יותר שורדת לשלב הבא.
תהיתי אם דמיינתי את זה באמת.
כלומר הגיוני שבשלב מסויים כשמישהו אחר שומר על אנג'ל שהיא תעלה להתקלח מהר ואז להחליף בגדים. אבל בהחלט מרגיש מוזר שהיא תעשה תלתלים.

היה אבל באחד הפרקים הקודמים, אני לא זוכר איזה שהוא מתסיים בכך שאנג'ל יושב עם קורדי על ספסל בחוץ והפרק הבא מתחיל מאותו רגע.
אבל דייויד בוריאנז האדיוט הסתפר בין שני הפרקים וכשרואים אותם ברצף זה לפעמים בולט.
נראה לי שזה היה בפרק שבו הם כולם חוזרים לגיל 17 כי נראה לי שדיברו על זה בקומנטרי שהיה לפרק.

didalf

Well-known member
תודה שאתה שם לב, אני מתלוננת על זה כבר שנה |שפם|
אבל חשבתי שנפטרנו מזה כי נדמה לי שבעונה 4 עד עכשיו היה תקין.
זה בא והולך יש פרקים תקינים ופתאום לא.

במיוחד שמנשיכות הם יודעים להזהר קצת יותר טוב, לעומת זאת הם ממש גרועים בלהשמר ממילים.
כן אה?|בוקס|

הייתי שמה אותה בכלוב עם אנג'לוס שיהיה לו מה לנשנש.
חחחחחחחחחחח:-D:-D

נכווווווווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן גם אני שמתי לב!!!!!!!!!!!!!!
תודה!!
כן הוא גם קרא לו rugged כמו שאני כתבתי עליו פרק קודם :-D (לא זכרתי)
חחחחחחחח שמתי לב וחשבתי שבכוונה אמרת חח
רק על לורן הוא לא חשף כלום.
כי הוא מותק אין לו סודות אפלים.
מעניין שאנג'לוס לא ידע על קורדי הרעה? או שכן ידע ושיתפו פעולה? כי זה נראה שהיא עבדה גם עליו.
תהיתי איך קורדי גם עבדה על לורן אבל אחד לורן מקולקל ושתיים כנראה בגלל זה הוא לא הצליח ממש לקרוא אותה.
אני גם מניחה עכשיו שקורדי היא זאת שהרדימה אותם כשהם שמרו על המני הזה. וגנבה את הנשמה.

תצרכי לחכות עכשיו 2 פרקים של באפי בשביל אולי לגלות! :eek:
מצד אחד אוי:-0
מצד שני בבאפי יש ספייק וזה יותר מעניין:-D

אפילו את זה היא לא עושה כמו שצריך.
נכון:-D

אם לומר את האמת זה היתרון היחיד של הבאג הזה, כי הם לפעמים ספוילריים, ואני זוכרת שבצפיה הראשונה שלי תמיד השתדלתי לזכור להסתיר לעצמי עם כף היד את הכתוביות של השחקנים אורחים, שמופיעות אחרי הפתיח. (אחרי כמה פעמים שקלטתי שזה מספיילר). אבל גם הפריוויו מפרקים קודמים לפעמים מספיילר. בקיצור הם גרועים בלהסתיר ספוילרים.
כן אבל אני אוהבת לקרוא את השחקנים חח
את הפריווסלי אני במילא מריצה כי אנחנו רואים כל הזמן מה אני צריכה תזכורת.

לא נראה לי. עד כדי כך זה דפק אותי:-D

אבל החבורה של אנג'ל לא ממש מנצחת. יותר שורדת לשלב הבא.
תכלס|בוקס|
חחח עכשיו אני רוצה טים אנג'ל VS טים באפי.

אבל דייויד בוריאנז האדיוט הסתפר בין שני הפרקים וכשרואים אותם ברצף זה לפעמים בולט.
:-D:-D
לזה דווקא לא שמתי לב.

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
מעניין! באמת תהיתי למה התכוונו.
מה?

הולי שיט הסיום הזה!
מה זה אומר?

:eek::eek::eek:

וואי. ממש נורא! תהיתי אם זה רק אצלי ככה. כי אני זוכרת שהיו פרקים כאלה בהתחלה, אבל דווקא בזמן האחרון הם היו דיי רגילים ואז עכשיו שוב!
ההסבר שלי יותר ארוך
נכון, אבל ההסבר שלי יותר קצר!
האורך לא קובע :cool:
:-D זה מוביל למימד אחר, כל אחד יודע את זה!
תהיתי אם דמיינתי את זה באמת.
כלומר הגיוני שבשלב מסויים כשמישהו אחר שומר על אנג'ל שהיא תעלה להתקלח מהר ואז להחליף בגדים. אבל בהחלט מרגיש מוזר שהיא תעשה תלתלים.
ורק אני לא שמתי לב. מעריב לנוער שלום- האם אני גבר סטרייט?
אני יחסית באמצע בקשר לליילה. אהבתי אותה כנבל ואהבתי את הקשר עם ווסלי, אבל זה לא עד כדי כך שכואב לי שהיא מתה.

למעלה