🐶🐶🐶 אנג'ל 5 פרקים 1-9 🐶🐶🐶 צפיה משותפת

keren or5

Well-known member
אני צריכה ניתוח מקצועי של מיקי לכל הסצנה הזאת היא הייתה חזקה ומורכבת.
חנופה לא תוביל אותך לשום מקום! |שפם| סתם, היא כנראה תביא אות לכל מקום כי עובדה שזה עובד.
רציתי באמת לראות קודם מה תכתבי על הפרק כי כבר שראיתי קלטתי מלא דברים שתחשבי שהם בעייתים ביחס לנשים הפרק הזה ורציתי להכין את עצמי למגננות.
מעבר באמת לכל הדברים המגעילים שספייק ואנג'ל אמרו על באפי, הייתה הרבה התייחסות בפרק הזה לבנות כרכוש. גם כשהם מדברים על דרוסילה בפלשבק, כשוויליאם ליטרלי אומר שהיא "שלו" ואנג'ל עונה לו ששום דבר לא שלו אלא אם הוא יבוא ויקח. וגם קצת לא אהבתי איך שספייק התייחס להרמוני, אפילו שהיא ערפדה, אני אוהבת אותה והיא בברור עוד מאוהבת בו והוא רק רצה לנצל אותה לסקס. אז בואו נשים את כל זה בצד (ונסכים ששניהם התהגו כמו ילדים מגודלים בריב הזה, כולל כל הדברים שהם אמרו על באפי)
ואולסו בהתחלה לא כ"כ הבנתי מה יש לנתח, אבל אולי דברים לא כאלה ברורים כמו שזה נראה לי.
אז ברור שהפלשבק שופך עוד אור על היחסים בין ספייק לאנג'ל וכמובן שיש המון השוואות בין מה שקורה בפלשבק לבין מה שקורה בהווה. אנחנו רואים שאפילו כערפדים יש עדיין רמות מסויימות של דושיות. בסצנות הראשונות נראה שאנג'לוס מנסה להיות חבר של ספייק, אבל בהמשך נבין שזה הכל מניפולציה כדי להראות לוויליאם מי האלפא בחבורה. וספייק כזה תמים וחמוד אפילו ביחס לערפד רצחני. אהבתי איך הוא תיאר את הרגשות שלו לדרוסילה וגם קיבלנו קצת הסבר למה הוא היה מאוהב בה למרות שהיא הייתה קצת משוגעת (או לפחות איך הוא הסביר לעצמו למה הוא מאוהב בה), אנג'לוס כמובן אומר לו שהיא משוגעת אבל ספייק מיד מגן עליה ואומר שזה כאילו יש לה צד ילדותי, מה שנשמע יותר חמוד ופחות פוגע. זה ברור שספייק באמת מאוהב בדרוסילה וקורא לה -ה"דסטני" שלו (מילה שתחזור בהמשך הפרק). אנג'לוס כמובן לא מאוהב בה, וברור שהוא שוכב איתה כדי לעשות לוויליאם דווקא ולראות לו שהוא יכול "לקחת" לו בקלות את מה שהוא רוצה. רואים גם בסצנה הראשונה שספייק ממש מסתכל על אנג'ל כסוג של מנטור ואפילו מעריץ אותו. במיוחד בקטע שאנג'לוס מושיט את היד לשמש רק להראות כמה זמן הוא יכול לסבול את הכאב, ו-וויליאם מיד אחריו עושה את אותו הדבר כדי להרשים אותו (גם העניין הזה יחזור יותר מאוחר בהווה).
ובעצם קל מאוד לראות את ההקשרים להווה מהפלשבק. שוב שניהם רבים על משהו שהם קוראים לו שוב ושוב ה"דסטני" שלהם והפעם הכוונה היא למי ישתה מהכוס, מי הערפד מהנבואה? בברור זה משהו שאנג'ל רוצה יותר מספייק, הרי זה משהו שמדברים עליו בהקשר של אנג'ל כבר מהעונה הראשונה. זה לא מדוייק שספייק השיג נשמה כדי "להיכנס לתחתונים של בחורה" כמו שאנג'ל אמר את זה, אבל הוא כן עשה את זה בשביל שבאפי תסלח לו - לא כי הוא גיבור, לא בגלל נבואה. זה עדיין היה הדבר הנכון לעשות לא משנה מה הסיבה, אבל הפואנטה שבהיפוך לפלשבק פה יש משהו שאנג'ל רוצה יותר מספייק, וספייק בעיקר רוצה את זה כדי לקחת את זה לאנג'ל כנקמה על היחס שלו לעבר. גם עניין הכאב חוזר שוב, אם בעבר אנג'ל הראה לספייק איך מי שסובל כאב יותר הוא יותר גבר עם הושטת היד לאור, הפעם אנג'ל נתקל בצלב ומיד עוזב, בעוד ספייק לוקח את הצלב בכוונה כדי להרביץ לאנג'ל איתו, למרות שברור שזה כואב לו ועולה עשן מהידיים שלו, כאילו כדי לומר לו- שהוא יכול לסבול כאב יותר מאנג'ל בשביל לנצח אותו בדיוק המסקנה שאנג'ל הגיע אליה בסוף הפרק - ספייק רצה את זה יותר, ואפילו לא כי הוא באמת רצה את זה, אלא רק כדי לקחת את זה מאנג'ל.
הכי אהבתי כשספייק מאשים את אנג'ל שהוא מעולם לא הכיר את וויליאם האמיתי, הוא רק רצה לראות השתקפות של עצמו והתפלל שיש מישהו מגעיל כמוהו בעולם, כדי שיוכל לחיות עם עצמו.
|כן| אני חושבת שזו הנקודה שספייק רצה להעביר. כאילו רוצה להגיד לו- גם כשהיינו ערפדים רעים, עדיין היית יכול להיות חבר שלי ונחמד אלי, אבל החלטת שלא, לכן זה שאני נלחם בך עכשיו כי זה מה שאתה עצמך לימדת אותי. ששום דבר לא שייך לאף אחד, ואף אחד לא מקבל מתנות בחינם - אתה גרמת לי לראות את העולם כתחרות ומלחמה גם בין ערפדים, מה שספייק לא היה בטבעיות אפילו כשהוא נהפך לערפד.
כמובן שהפרק הזה ממשיך את אווירת הבאסה הכללית שאנג'ל נמצא בה כבר מתחילת העונה, הוא איבד את המוטיבציה שלו למשימה, והקרב הזה כמובן מוסיף לתחושת היאוש שלו.
שמעו בפעם האחרונה שספייק הלך מכות עם מישהו בבניין נטוש ושבר דברים זה נגמר בסקס ציפיתי לאותה תוצאה, התאכזבתי מאד.
נכון! אנג'ל וספייק תתנשקו כבר! אתם לא עובדים על אף אחד עם המכות שלכם זה ברור לכולם שזה פורפליי!
נשבעת שההתחלה הייתה מאד גיי.
בהחלט!!!
לינזדי????????????????????????????????????????????????????.:-0:-0:-0 נשבעת צרחתי על הטוויזיה!! לא ציפיתי!!! סופסוף משהו שממש לא ידעתי לא חשבתי שהוא יחזור לעולם.
דווקא את זה חשבתי שלא תדעי אז תהיתי איך תגיבי בסוף. אבל למה להיות עם איב? איכ!
וואלה הוא לא היה בקרדיטים. רואה כשהם רוצים הם יודעים להפתיע!
הרגת אותי עם הקרדטים האלה, אין לי מושג איך קוראים לחצי מהשחקנים. הכי מצחיק זה שבפרק שליילה חזרה זאת הייתה הפתעה בשבילי כי אני לא יודעת איך קוראים לשחקנים וכמעט לא קוראת את הקרדיטים בהתחלה גם ככה, ולא זכרתי בכלל שהיא חוזרת, וזה הצחיק אותי שאותי זה הפתיע ואותך לא. תהיתי גם עכשיו אם הקרדיטים ספליירו לך או לא (אני לא זוכרת איך קוראים לשחקן של לינזי).
כן :-D ואז נוגע באנג'ל קצת יותר מידי חחח
"בטעות" |יעני|
הם מגעילים רק כי הם מנסים לפגוע זה בזה, זה לא באמת קשור לאיך שהם מרגישים כלפי באפי.
גם לי זה לא הפריע כי אני גם חושבת שזה באמת לא מייצג את מה שהם מרגישים כלפי באפי, אלא רק מנסים לפגוע אחד בשני דרכה. ואם כבר נראה לי שהדבר שהכי פגע מכל הדברים שאמרו עליה זה כשאנג'ל אמר לו שבאפי לא אהבה אותו (את ספייק) בניגוד לאנג'ל שאותו היא באמת אהבה. כי אני חושבת שהוא באמת מאמין בזה :-(
אולסו ספייק לא הורג את אנג'ל כי הוא יודע שבאפי לא תסלח לו על זה! |מאוהב|
אבל השיער שלו ארך ויפה יותר משהיה!!
מה??? ממש לא יפה לו השיער הארוך הזה. אני חשבתי בדיוק הפוך :-D
אולסו בריטים לא קשור אבל אנג'ל בפלאשבקים ניסה לעשות קצת מבטא אירי וכרגיל יצא לו גרוע:-D
אנג'ל תמיד עושה מבטא אירי בפלשבקים הוא פשוט כ"כ גרוע בזה שלפעמים זה לא נשמע לך כאילו הוא עושה מבטא בכלל :-D
אני יודעת ועדיין צורם לי מאד שהם משתמשים במילים מגעילות על באפי כדי לפגוע אחד בשני. תשאירו אותה מחוץ לזה או אל תדברו עליה כחפץ. לא אכפת לי כמה אתם רבים כרגע:-[
כאילו נכון וזה... אבל אנג'ל התחיל עם ההערות על באפי! במיוחד עם זה ש"באפי לא אהבה אותו". (כן אני מאוד בוגרת אני יודעת)
ספוילר: אנג'ל 3X08
אנחנו בעונה 5!
Destiny.png
:-D
אני חולה קורונה, אז אני לא מגיב יותר מזה
תרגיש טוב!

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
לא :-D מה זה הדבר הזה?!
איך שהשיער שלו בפרק הזה לא כזה יותר טוב מהתמונה הזאת!
חחח ככה אני מכירה אותו כל חיי.
ככה הוא נראה בעוקץ.
ככה חשבת שהוא חתיך? 8-*

גם אף אחד לא ציין (כולל אותי) את הסצנה הכי מצחיקה בפרק כשספייק גונב את האוטו של אנג'ל ואז מדבר איתו בטלפון ועושה לו רעשים כאילו אין קליטה :-D

didalf

Well-known member
חנופה לא תוביל אותך לשום מקום! |שפם| סתם, היא כנראה תביא אות לכל מקום כי עובדה שזה עובד.
חעחעחע טוב מאד
רציתי באמת לראות קודם מה תכתבי על הפרק כי כבר שראיתי קלטתי מלא דברים שתחשבי שהם בעייתים ביחס לנשים הפרק הזה ורציתי להכין את עצמי למגננות.
חחחח יפה, גם את כמו ניק קודם כל חושבת WWAT
חחחח "רציתי להכין את עצמי למגננות":-D

מעבר באמת לכל הדברים המגעילים שספייק ואנג'ל אמרו על באפי, הייתה הרבה התייחסות בפרק הזה לבנות כרכוש. גם כשהם מדברים על דרוסילה בפלשבק, כשוויליאם ליטרלי אומר שהיא "שלו" ואנג'ל עונה לו ששום דבר לא שלו אלא אם הוא יבוא ויקח. וגם קצת לא אהבתי איך שספייק התייחס להרמוני, אפילו שהיא ערפדה, אני אוהבת אותה והיא בברור עוד מאוהבת בו והוא רק רצה לנצל אותה לסקס.
וואי האמת על היחס לדרו לא חשבתי, זה גם נכון. אבל עם הרמוני צרם לי גם. במיוחד שהוא טיפה הכריח אותה בהתחלה כזה תפס אותה בחוזקה.
אז בואו נשים את כל זה בצד (ונסכים ששניהם התהגו כמו ילדים מגודלים בריב הזה, כולל כל הדברים שהם אמרו על באפי)
אני מדחיקה למען שפיותי הנפשית.

ואולסו בהתחלה לא כ"כ הבנתי מה יש לנתח, אבל אולי דברים לא כאלה ברורים כמו שזה נראה לי.
לא בהכרח לא ברורים אבל את מנסחת יפה דברים שאני מבינה במעורפל ואולי לא חושבת עליהם בכלל, כי אני לרוב חושבת ברמת הסצנה ואת רואה את התמונה הגדולה (וגם לונה יש לציין היא גם כתבה יפה).

אז ברור שהפלשבק שופך עוד אור על היחסים בין ספייק לאנג'ל וכמובן שיש המון השוואות בין מה שקורה בפלשבק לבין מה שקורה בהווה. אנחנו רואים שאפילו כערפדים יש עדיין רמות מסויימות של דושיות. בסצנות הראשונות נראה שאנג'לוס מנסה להיות חבר של ספייק, אבל בהמשך נבין שזה הכל מניפולציה כדי להראות לוויליאם מי האלפא בחבורה. וספייק כזה תמים וחמוד אפילו ביחס לערפד רצחני. אהבתי איך הוא תיאר את הרגשות שלו לדרוסילה וגם קיבלנו קצת הסבר למה הוא היה מאוהב בה למרות שהיא הייתה קצת משוגעת (או לפחות איך הוא הסביר לעצמו למה הוא מאוהב בה), אנג'לוס כמובן אומר לו שהיא משוגעת אבל ספייק מיד מגן עליה ואומר שזה כאילו יש לה צד ילדותי, מה שנשמע יותר חמוד ופחות פוגע. זה ברור שספייק באמת מאוהב בדרוסילה וקורא לה -ה"דסטני" שלו (מילה שתחזור בהמשך הפרק). אנג'לוס כמובן לא מאוהב בה, וברור שהוא שוכב איתה כדי לעשות לוויליאם דווקא ולראות לו שהוא יכול "לקחת" לו בקלות את מה שהוא רוצה. רואים גם בסצנה הראשונה שספייק ממש מסתכל על אנג'ל כסוג של מנטור ואפילו מעריץ אותו. במיוחד בקטע שאנג'לוס מושיט את היד לשמש רק להראות כמה זמן הוא יכול לסבול את הכאב, ו-וויליאם מיד אחריו עושה את אותו הדבר כדי להרשים אותו (גם העניין הזה יחזור יותר מאוחר בהווה).
ובעצם קל מאוד לראות את ההקשרים להווה מהפלשבק. שוב שניהם רבים על משהו שהם קוראים לו שוב ושוב ה"דסטני" שלהם והפעם הכוונה היא למי ישתה מהכוס, מי הערפד מהנבואה? בברור זה משהו שאנג'ל רוצה יותר מספייק, הרי זה משהו שמדברים עליו בהקשר של אנג'ל כבר מהעונה הראשונה. זה לא מדוייק שספייק השיג נשמה כדי "להיכנס לתחתונים של בחורה" כמו שאנג'ל אמר את זה, אבל הוא כן עשה את זה בשביל שבאפי תסלח לו - לא כי הוא גיבור, לא בגלל נבואה. זה עדיין היה הדבר הנכון לעשות לא משנה מה הסיבה, אבל הפואנטה שבהיפוך לפלשבק פה יש משהו שאנג'ל רוצה יותר מספייק, וספייק בעיקר רוצה את זה כדי לקחת את זה לאנג'ל כנקמה על היחס שלו לעבר. גם עניין הכאב חוזר שוב, אם בעבר אנג'ל הראה לספייק איך מי שסובל כאב יותר הוא יותר גבר עם הושטת היד לאור, הפעם אנג'ל נתקל בצלב ומיד עוזב, בעוד ספייק לוקח את הצלב בכוונה כדי להרביץ לאנג'ל איתו, למרות שברור שזה כואב לו ועולה עשן מהידיים שלו, כאילו כדי לומר לו- שהוא יכול לסבול כאב יותר מאנג'ל בשביל לנצח אותו בדיוק המסקנה שאנג'ל הגיע אליה בסוף הפרק - ספייק רצה את זה יותר, ואפילו לא כי הוא באמת רצה את זה, אלא רק כדי לקחת את זה מאנג'ל.
|כן| אני חושבת שזו הנקודה שספייק רצה להעביר. כאילו רוצה להגיד לו- גם כשהיינו ערפדים רעים, עדיין היית יכול להיות חבר שלי ונחמד אלי, אבל החלטת שלא, לכן זה שאני נלחם בך עכשיו כי זה מה שאתה עצמך לימדת אותי. ששום דבר לא שייך לאף אחד, ואף אחד לא מקבל מתנות בחינם - אתה גרמת לי לראות את העולם כתחרות ומלחמה גם בין ערפדים, מה שספייק לא היה בטבעיות אפילו כשהוא נהפך לערפד.
כמובן שהפרק הזה ממשיך את אווירת הבאסה הכללית שאנג'ל נמצא בה כבר מתחילת העונה, הוא איבד את המוטיבציה שלו למשימה, והקרב הזה כמובן מוסיף לתחושת היאוש שלו.
רואה? דברים כאלה זה מה שרציתי חח.
יפה מאד!

נכון! אנג'ל וספייק תתנשקו כבר! אתם לא עובדים על אף אחד עם המכות שלכם זה ברור לכולם שזה פורפליי!
|כן|:-D

דווקא את זה חשבתי שלא תדעי אז תהיתי איך תגיבי בסוף. אבל למה להיות עם איב? איכ!
באמת איכ למה איב הזאת??

הרגת אותי עם הקרדטים האלה, אין לי מושג איך קוראים לחצי מהשחקנים. הכי מצחיק זה שבפרק שליילה חזרה זאת הייתה הפתעה בשבילי כי אני לא יודעת איך קוראים לשחקנים וכמעט לא קוראת את הקרדיטים בהתחלה גם ככה, ולא זכרתי בכלל שהיא חוזרת, וזה הצחיק אותי שאותי זה הפתיע ואותך לא. תהיתי גם עכשיו אם הקרדיטים ספליירו לך או לא (אני לא זוכרת איך קוראים לשחקן של לינזי).
אוקי את כריסטיאן קיין (לינזדי) ספציפית אני מכירה הרבה שנים לפני אבל בכללי עם קרדיטים זה סוג של משחק בשבילי. אני לא בודקת בכלל בIMDB אני פשוט נהנית ללמוד לקשר בין השחקנים האורחים הקבועים לבין הדמויות שהיו בפרק וללמוד את השמות שלהם לבד.
זה היה משחק מאד מהנה בשבילי ב100. היה מישהו שלקח לי 5 עונות להבין מי הוא (ג'קסון. יש לו שם מוזר מלא זמן חשבתי שזה בת ולא הצלחתי לקשר למי חח).

יאפ:-D

ווואייייייייייייייי עכשיו פתאום עולה לי זכרון מעורפל של דיון ביניכן על אורך השיער שלו ואני די בטוחה שהתערבתי. אבל שכחתי מזה לגמרי:-D
אני גם מעדיפה קצר.

אנג'ל תמיד עושה מבטא אירי בפלשבקים הוא פשוט כ"כ גרוע בזה שלפעמים זה לא נשמע לך כאילו הוא עושה מבטא בכלל :-D
לגמרי חחחחח או שזה סתם אמריקאי או שזה נסיון גרוע מאד לאירי וזה הורג אותי:-D

כאילו נכון וזה... אבל אנג'ל התחיל עם ההערות על באפי! במיוחד עם זה ש"באפי לא אהבה אותו". (כן אני מאוד בוגרת אני יודעת)
זאת הייתה ההערה הכי כואבת. אבל ההבדל הוא שהיא הייתה כואבת אבל לא מגעילה בקטע סקסיסטי אז אני חיה בשלום איתה יחסית כי היא כאבה לי אבל לא עצבנה אותי.

איך שהשיער שלו בפרק הזה לא כזה יותר טוב מהתמונה הזאת!
ככה חשבת שהוא חתיך? 8-*
חחח כן|מאוהב|
תקשיבי הפרק הראשון שראיתי איתו במקרה הוא שר וניגן בגיטרה הייתי קהל שבוי מאותו רגע.

גם אף אחד לא ציין (כולל אותי) את הסצנה הכי מצחיקה בפרק כשספייק גונב את האוטו של אנג'ל ואז מדבר איתו בטלפון ועושה לו רעשים כאילו אין קליטה :-D
חחחחחחח נכון:-D:-D

didalf

Well-known member
אולסו ספייק לא הורג את אנג'ל כי הוא יודע שבאפי לא תסלח לו על זה!
גם😍
וגם כי יש לו נשמה ורגשות מורכבים כלפי אנגל הוא לא מסוגל לרצוח בכזאת קלות.
למרות שלהרוג את אנגל זה כביכול להפוך ערפד לאפר כמו שהוא עשה מלא אבל אנגל לא ערפד ניצב, הוא בן אדם בשבילו. ובנאדם שיש לו היסטוריה ארוכה ומורכבת איתו.

ספייק רצה את זה יותר, ואפילו לא כי הוא באמת רצה את זה, אלא רק כדי לקחת את זה מאנג'ל
אני חושבת שספייק רצה גם וגם. הוא בעצמו אמר. נכון שהוא רוצה לקחת מאנגל רק כי הוא יכול אבל הוא גם רוצה איזה אישור לעצמו שיש לו משמעות חשובה בעולם ושהוא לא סתם חזר. כי החזרה שלו בתןר רוח די הורידה מהמשמעות של ההקרבה שלו בהצלת העולם והוא די מרגיש לעצמו כמו בדיחה עכשיו. והוא רוצה את האישור הזה שוב שהוא אלוף ומשמעותי להצלת העולם.

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X09

ווי פרק שלם על הארמוני? טוב.

חחח הפרסומת בהתחלה:-D

בתכלס מסכנה הרמוני כולם מזלזלים בה. חבל שקורדי לא שם לפחות הייתה לה חברה.
אנג'ל בכלל מגעיל אליה:-(
חח כל ההתחלה שלה היה כזה לא רק בלונדינית אבל עם טאץ' ערפדי נחמד למשל איך היא מרימה שידה שלמה בקלות בשביל למצוא נעל עקב ורודה.

מה אנג'ל עושה לעובדים אנושיים שרוצחים? גם מוריד להם את הראש? או ששוב יש דין שונה לאנשים ושדים?

זה דווקא היה חמוד שפרד והרמוני יצאו לבר, פרד גם צריכה חברה. מוקפת גברים כל הזמן. גם אם הגברים האלה אחלה לפעמים בת צריכה חברות בנות.
אה אז פרד מודעת לזה שווסלי מאוהב בה? גירללל אז מה את עושה???

אופס הרמוני קמה בבוקר ומגלה שהיא הרגה את הסטוץ שלה. ושהוא המתאם של השבטים.
וואי הקטעים עם השבטים היו מזה מגוחכים.

הרמוני מסתבכת בנסיון לברר מה קרה בלהבהלבה מסתבר שיש ערפדה אחרת שמקנאה בה והפלילה אותה.
חחח השלב הזה שזה נהיה קרב צ'ופסטיקס:-D

אה וספייק רוצה לנסוע לאירופה לבאפי. ואני: "כןןןןןןן לך לבאפי!!!"|מאוהב| וגם: "לאאאאאאאאא אל תעזוב אותי!!!" אבל הוא בפתיח אז הוא ישאר מן הסתם.
זה חמוד שחוץ מאנג'ל כולם כבר חברים שלו ומתבאסים שהוא נוסע.
אבל בסוף הוא לא נסע. הוא אומר שזה מוריד מההקרבה שלו מבחינת באפי. אני חושבת שהוא מפחד לפגוש אותה. אבל מהה זה אומר שהיא לא יודעת אפילו?? וכאילו אני לגמרי מבינה את התחושה שזה שהוא חזר מוריד מההקרבה שלו כי אמרתי את זה בעצמי. ואני לא יודעת לנחש מה באפי תחשוב. וגם אני יודעת שהסדרה נגמרה וספייק עכשיו חלק מאנג'ל אז לא נראה לי שיתנו לי ספייק ובאפי שוב וזה מבאס:-( אז שספייק ישאר וימשיך להציק לאנג'ל.
אבל הוא כזה חמוד איך הוא הצליח לגרום להרמוני להרגיש שהיא חשובה למישהו בלי לשקר אליה או לסבך את עצמו שוב בקשר איתה.
אולסו יחסית לעפרדה בלי נשמה הרמוני די נחמדה.

אבל הלוו מה עם לינזדי???

Lhuna3

Well-known member
|כן|
אבל מסכימה עם עדי על זה |למטה|
אני חושבת שספייק רצה גם וגם. הוא בעצמו אמר. נכון שהוא רוצה לקחת מאנגל רק כי הוא יכול אבל הוא גם רוצה איזה אישור לעצמו שיש לו משמעות חשובה בעולם ושהוא לא סתם חזר. כי החזרה שלו בתןר רוח די הורידה מהמשמעות של ההקרבה שלו בהצלת העולם והוא די מרגיש לעצמו כמו בדיחה עכשיו. והוא רוצה את האישור הזה שוב שהוא אלוף ומשמעותי להצלת העולם.

אני גם זוכרת שכבר התווכחנו על זה בעבר :-D
ווואייייייייייייייי עכשיו פתאום עולה לי זכרון מעורפל של דיון ביניכן על אורך השיער שלו ואני די בטוחה שהתערבתי. אבל שכחתי מזה לגמרי:-D
אני גם מעדיפה קצר.
שתיכן טועות, הכי יפה לו הבאמצע שהוא עכשיו (באנג'ל), לא קצר אבל גם לא קארה מוגזם כמו בתמונה שאת הבאת!

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X09

Harm's Way

harmsway.png

ווי פרק שלם על הארמוני? טוב.
אני ממש אהבתי את זה, הייתי צופה בספינאוף שלם שלה.
היא כזאת חמודה ומצחיקה!
את לא מעריכה אותה מספיק |שוטר|
חחח הפרסומת בהתחלה:-D
זה גם מעולה :-D
בתכלס מסכנה הרמוני כולם מזלזלים בה. חבל שקורדי לא שם לפחות הייתה לה חברה.
אנג'ל בכלל מגעיל אליה:-(
חח כל ההתחלה שלה היה כזה לא רק בלונדינית אבל עם טאץ' ערפדי נחמד למשל איך היא מרימה שידה שלמה בקלות בשביל למצוא נעל עקב ורודה.

מה אנג'ל עושה לעובדים אנושיים שרוצחים? גם מוריד להם את הראש? או ששוב יש דין שונה לאנשים ושדים?
בטוח ששונה |שפם|
אה אז פרד מודעת לזה שווסלי מאוהב בה? גירללל אז מה את עושה???
|כן| לא ברור בכלל!
אופס הרמוני קמה בבוקר ומגלה שהיא הרגה את הסטוץ שלה. ושהוא המתאם של השבטים.
וואי הקטעים עם השבטים היו מזה מגוחכים.

הרמוני מסתבכת בנסיון לברר מה קרה בלהבהלבה מסתבר שיש ערפדה אחרת שמקנאה בה והפלילה אותה.
חחח השלב הזה שזה נהיה קרב צ'ופסטיקס:-D
כן! :-D זה טוב.
אה וספייק רוצה לנסוע לאירופה לבאפי. ואני: "כןןןןןןן לך לבאפי!!!"|מאוהב| וגם: "לאאאאאאאאא אל תעזוב אותי!!!" אבל הוא בפתיח אז הוא ישאר מן הסתם.
זה חמוד שחוץ מאנג'ל כולם כבר חברים שלו ומתבאסים שהוא נוסע.
אבל בסוף הוא לא נסע. הוא אומר שזה מוריד מההקרבה שלו מבחינת באפי. אני חושבת שהוא מפחד לפגוש אותה. אבל מהה זה אומר שהיא לא יודעת אפילו?? וכאילו אני לגמרי מבינה את התחושה שזה שהוא חזר מוריד מההקרבה שלו כי אמרתי את זה בעצמי. ואני לא יודעת לנחש מה באפי תחשוב.
וגם אני יודעת שהסדרה נגמרה וספייק עכשיו חלק מאנג'ל אז לא נראה לי שיתנו לי ספייק ובאפי שוב וזה מבאס:-( אז שספייק ישאר וימשיך להציק לאנג'ל.
בדיוק.

אני ניסחתי את זה ככה:
אבל בסוף נרתע מהמחשבה פשוט להופיע שוב ולהמעיט כאילו מכל מה שקרה בסוף שלהם ומההקרבה הגדולה שעשה (והוא לא אמר את זה, אבל נראה לי הגיוני שהוא גם חושש מלקלקל את המילים האחרונות שהיא אמרה לו, ולגלות בוודאות שהוא צדק).

וגם:
אני גם קצת מפחדת שאם הוא היה חוזר אליה זה רק היה הורס.
וחוץ מזה אני רוצה שהוא ישאר בסדרה.
אם היא בעצמה היתה מגלה שהוא שם ובאה אליו... אז זה היה משהו אחר.
אבל הוא כזה חמוד איך הוא הצליח לגרום להרמוני להרגיש שהיא חשובה למישהו בלי לשקר אליה או לסבך את עצמו שוב בקשר איתה.
חחחחח "היא רצתה להרוג אותי! הייתי חשובה לה!"
אולסו יחסית לעפרדה בלי נשמה הרמוני די נחמדה.
היא מותק!!
וזה ממש ממש לא מובן מאליו כשזוכרים שהיא ערפדה בלי נשמה!
אני אצטט מה שכתבתי על הסיום הזה בצפיה הראשונה (למרות שמודה שזה די פרשנות שלי):

קטע יפה כשהיא בסוף מתנצלת בפני כולם ובפני אנג'ל שכועס עליה ואומרת אוקיי עשיתי כמה טעויות, אבל אני בלי נשמה וזה קשה לי יותר...
ואז הוא מבין כנראה שאין מה להשוות את מה שהיא עשתה (ובעצם לא הרגה אף אחד הפעם וכבר כמה חודשים), למה שהוא עשה כשהוא היה בלי נשמה, אז לא הוגן מצידו לשפוט אותה על זה.

אבל הלוו מה עם לינזדי???
מי זה לינזדי? :unsure:
(תלמדי לכתוב את השם שלו נכון אז אולי תקבלי אותו בחזרה!)

didalf

Well-known member
אני ממש אהבתי את זה, הייתי צופה בספינאוף שלם שלה.
היא כזאת חמודה ומצחיקה!
את לא מעריכה אותה מספיק |שוטר|
הי די מעייפת.

אבל בסוף נרתע מהמחשבה פשוט להופיע שוב ולהמעיט כאילו מכל מה שקרה בסוף שלהם ומההקרבה הגדולה שעשה (והוא לא אמר את זה, אבל נראה לי הגיוני שהוא גם חושש מלקלקל את המילים האחרונות שהיא אמרה לו, ולגלות בוודאות שהוא צדק).

וגם:
אני גם קצת מפחדת שאם הוא היה חוזר אליה זה רק היה הורס.
וחוץ מזה אני רוצה שהוא ישאר בסדרה.
אם היא בעצמה היתה מגלה שהוא שם ובאה אליו... אז זה היה משהו אחר.
נכון|כן|
אוף עכשיו אני רוצה שבאפי תגלה שהוא שם ותבוא אבל זה לא יקרה.

וזה ממש ממש לא מובן מאליו כשזוכרים שהיא ערפדה בלי נשמה!
זה בעיקר שוב מבלבל מה משמעות ה"בלי נשמה" בסדרה הזאת.

קטע יפה כשהיא בסוף מתנצלת בפני כולם ובפני אנג'ל שכועס עליה ואומרת אוקיי עשיתי כמה טעויות, אבל אני בלי נשמה וזה קשה לי יותר...
ואז הוא מבין כנראה שאין מה להשוות את מה שהיא עשתה (ובעצם לא הרגה אף אחד הפעם וכבר כמה חודשים), למה שהוא עשה כשהוא היה בלי נשמה, אז לא הוגן מצידו לשפוט אותה על זה.
נכון.

מי זה לינזדי? :unsure:
(תלמדי לכתוב את השם שלו נכון אז אולי תקבלי אותו בחזרה!)
נוו קשה לי עם נ וד' קרובות אני גם לא יודעת לכתוב מקנדולנס תעזבי אותי:-D

למעלה