đŸļđŸļđŸļ אנג'ל 5 פרקים 1-9 đŸļđŸļđŸļ ×Ļפיה משו×Ēפ×Ē

• פו×Ēח הנושא Lhuna3
  • פורסם ב×Ēאריך

Lhuna3

Well-known member
לונה א×Ē ראי×Ē שודדי הקריבים?8-*
למה זה ב×ĸ×Ļם מפליא או×Ēך כל כך? :-D
במקרה אפילו ראי×Ēי או×Ēו בקולנו×ĸ. ובמקרה אפילו הנ×ĸימה שלו הי×Ēה הרינגטון בטלפון שלי לאיזו ×Ēקופה.
פרק 5X02 ספוילרנכון. ו×ĸברו ×ĸל זה כאילו כלום. גם לי לא כזה אכפ×Ē כי הגי×ĸ לו אבל מה זה אומר? ץ×Ēם חפיפניקיו×Ē בכ×Ēיבה או ׊×ĸ×Ļם זה שהוא בW&H מ×Ēחיל לדרדר או×Ēו מוסרי×Ē?
שאלה טובה :unsure:

didalf

Well-known member
למה זה ב×ĸ×Ļם מפליא או×Ēך כל כך? :-D
לאד×ĸ×Ē כי א×Ē לא אוהב×Ē סרטים וזה לא הרגיש לי משהו ׊×Ēאהבי חח
במקרה אפילו ראי×Ēי או×Ēו בקולנו×ĸ.
:-0
ובמקרה אפילו הנ×ĸימה שלו הי×Ēה הרינגטון בטלפון שלי לאיזו ×Ēקופה.
טוב המנגינה שלו מושלמ×Ē אני מאוהב×Ē בה גם בלי ל×Ļפו×Ē|מאוהב| (×Ļפי×Ēי רק חלקי×Ē בקט×ĸים מהסרטים שאחו×Ēי הרא×Ēה לי)

שאלה טובה :unsure:
חחח ×ĸכשיו אני ×Ēוהה אם מקבלים ×Ēשובה בהמשך וא×Ē ×ĸושה ה×Ļגו×Ē או שזא×Ē באמ×Ē ×Ēהיה גם שלך:-D

Lhuna3

Well-known member
לאד×ĸ×Ē כי א×Ē לא אוהב×Ē סרטים וזה לא הרגיש לי משהו ׊×Ēאהבי חח
טוב המנגינה שלו מושלמ×Ē אני מאוהב×Ē בה גם בלי ל×Ļפו×Ē|מאוהב| (×Ļפי×Ēי רק חלקי×Ē בקט×ĸים מהסרטים שאחו×Ēי הרא×Ēה לי)
נכון |מאוהב| ורג×ĸ א×Ē לא ראי×Ē??? יש בזה הרבה הומור וזה מגניב!
חחח ×ĸכשיו אני ×Ēוהה אם מקבלים ×Ēשובה בהמשך וא×Ē ×ĸושה ה×Ļגו×Ē או שזא×Ē באמ×Ē ×Ēהיה גם שלך:-D
:-D 🤷‍♀ī¸

didalf

Well-known member
נכון |מאוהב| ורג×ĸ א×Ē לא ראי×Ē??? יש בזה הרבה הומור וזה מגניב!
לא, פיראטים מג×ĸילים או×Ēי ויש ׊ם גם י×Ļורים מג×ĸילים.
אחו×Ēי הרא×Ēה לי א×Ē החלקים המ×Ļחיקים.

טוני הח×Ēול

Well-known member
מנהל
אולסו המשר×Ē הזה הוא לא בן אנוש?8-*
א. נראה לי שלא. אבל...
ב. אם כבר מדברים, אז בסו×Ŗ הפרק הקודם אנג'ל כן הרג בן אנוש - א×Ē המפקד יחידה מיוחד×Ē הזא×Ē של ווילפראם והארט, שה×Ēכוון להרוג א×Ē כל מי שבבי"ץ ׊ם בשביל לנטרל א×Ē הוירוס. (ולמ×ĸן הסר ץפק, אני שמחה שהוא ×ĸשה א×Ē זה).
ב×ĸיקרון אין סיבה לחשוב שהמשר×Ē לא בן אנוש.
אם כי אנחנו יוד×ĸים שהמכש×Ŗ הזה יוד×ĸ להכניס שדים ל×Ēוך גופו×Ē של בני אדם.
וגם אני ר×Ļי×Ēי באמ×Ē ל×Ļיין א×Ē זה שאנג'ל היה די קליל בפרק הקודם לגבי להרוג בן אדם.
וזה אפילו לא היה של להרוג או×Ēו כי אחר×Ē הוא ×ĸומד להרוג אנשים. זה היה ב×ĸיקר פשוט ×ĸ×Ļבים ×ĸל האדם הזה.
לא שאני כו×ĸץ ×ĸליו ×ĸל זה, אבל זה כן מפ×Ēי×ĸ ק×Ļ×Ē באמ×Ē.

משהו נחמד סו פאר ב×ĸונה הזא×Ē בגלל החלונו×Ē המיוחדים סופסו×Ŗ יש אור בסדרה.
זה באמ×Ē מאוד נחמד.
ואז הוא נז×ĸק ׊"הם אוכלים ×Ēינוקו×Ē!", והרמוני: "רק א×Ē הראשים שלהם"
יש כל כך הרבה קט×ĸים הורסים ×ĸם הרמוני.
נזכר×Ēי בקט×ĸ בפרק הראשון שבו הר×ĸ ההוא (זה שהיה משפט נגדו) אומר ׊אם הוא לא מזוכה אז האנשים היחידים שישארו ×ĸומדים הם אלו שכבר מ×Ēים.
והרמוני אומר×Ē: טוב, זא×Ē הקלה.

לא, פיראטים מג×ĸילים או×Ēי ויש ׊ם גם י×Ļורים מג×ĸילים.
אחו×Ēי הרא×Ēה לי א×Ē החלקים המ×Ļחיקים.
וואי א×Ē ממ׊ ×Ļריכה לראו×Ē. זה ץרט נהדר (באיזשהו שלב ההמשכים מאבדים א×Ē זה).
ואז מה אם יש י×Ļורים מג×ĸילים, גם בבאפי ואנג'ל יש י×Ļורים מג×ĸילים.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X03

Unleashed

unleashed  (20240122041124).jpg

אנג'ל מ×Ļיל בחורה שננשכה והפכה לאש×Ē-זאב, ואז ×Ēפסו או×Ēה אנשים פסיכים שה×Ēכוונו לאכול או×Ēה (ב×ĸודה א׊×Ē זאב ובחיים, כי כשאנשי זאב מ×Ēים אז הם חוזרים לגו×Ŗ הרגיל שלהם).
חבל שלא נו×Ļלה ההזדמנו×Ē לביקור אורח של אוז!!

וספייקי המסכן הולך ונמוג לגיהינום ולא מוכן ׊א×Ŗ אחד יד×ĸ חו×Ĩ מפרד, שרו×Ļה ל×ĸזור לו אבל לא יוד×ĸ×Ē איך.

והחבורה ממשיכים ל×Ēהו×Ē מה האנדגיים של מנהלי וולפראם&הארט בקשר אליהם, ובמי אפ׊ר לסמוך ׊ם, וגם חוששים אם מה שהם ×ĸשו לגאן היה באמ×Ē שדרוג "×Ēמים" או שיש משהו מסוכן מאחורי זה שהם לא יוד×ĸים (והאם אפ׊ר ×ĸדיין לסמוך ×ĸליו).

טוני הח×Ēול

Well-known member
מנהל
Unleashed

unleashed  (20240122041124).jpg
רק שיהיה ברור,
אני לא מוכן ׊×Ēפסיקי ×ĸכשיו ו×Ē×ĸברי לAI באמ×Ļ×ĸ הדרך.
למ×ĸשה ק×Ļ×Ē בא לי לחזור אחורה וש×Ē×ĸשי ×Ļיורים לכל הפרקים שהיו ×ĸד כה (בש×Ēי הסדרו×Ē)

Lhuna3

Well-known member
רק שיהיה ברור,
למ×ĸשה ק×Ļ×Ē בא לי לחזור אחורה וש×Ē×ĸשי ×Ļיורים לכל הפרקים שהיו ×ĸד כה (בש×Ēי הסדרו×Ē)
אני שמחה שאהב×Ē :-D וי×Ļא לי כלב חמוד באמ×Ē!

didalf

Well-known member
ואז מה אם יש י×Ļורים מג×ĸילים, גם בבאפי ואנג'ל יש י×Ļורים מג×ĸילים.
ופספס×Ē א×Ē זה שה×Ēלוננ×Ēי ×ĸל זה כל הסדרה?

:-D:-D:-D

רק שיהיה ברור,
:-D
לונה ה×Ļיורים שלך יו×Ēר טובים מ AI אמנים אנושיים ×ĸדיין מנ×Ļחים!!!

אני שמחה שאהב×Ē :-D וי×Ļא לי כלב חמוד באמ×Ē!
מוכשר×Ē ממ׊.

טוני הח×Ēול

Well-known member
מנהל
פרט ק×Ļ×Ē ץ×Ēמי.
כלומר לא הרבה מ×Ēרחש.
ובקושי יש ספייק.

מרגיש מאוד אזור אפור כהה זה שהם פשוט נו×Ēנים למנהל המטבח של זאבים לקח×Ē א×Ē ה×ĸובד הסורר שלהם כדי שיאכלו או×Ēו.
כלומר הוא היה די ר×ĸ, אבל בכל זא×Ē.
לפחו×Ē בסו×Ŗ הפרק הבהירו שהם ידאגו שיסגרו א×Ē הדבר הזה, אבל לא הבהירו אם י×Ļילו א×Ē ה×ĸובד שלהם או י×Ļי×ĸו גם לו ×Ēא כלא ל3 לילו×Ē בחודש כדי שלא יאכל אנשים.

זה היה יכול להיו×Ē נחמד.
או לפחו×Ē איזכור - אנג'ל יכל לספר לה ×ĸל כך שהוא הכיר איש זאב שחי בשלום ×ĸם זה והיי×Ēה לו זוגיו×Ē מו×Ļלח×Ē (ולהזהיר או×Ēה מאנשי זאב רוקיסטים)
וספייקי המסכן הולך ונמוג לגיהינום ולא מוכן ׊א×Ŗ אחד יד×ĸ חו×Ĩ מפרד, שרו×Ļה ל×ĸזור לו אבל לא יוד×ĸ×Ē איך.
כן הוא × ×ĸשה שקו×Ŗ.
מ×ĸניין אם כשהוא × ×ĸשה שקו×Ŗ אז דווקא יש לו הש×Ēקפו×Ē במראה.
והחבורה ממשיכים ל×Ēהו×Ē מה האנדגיים של מנהלי וולפראם&הארט בקשר אליהם, ובמי אפ׊ר לסמוך ׊ם, וגם חוששים אם מה שהם ×ĸשו לגאן היה באמ×Ē שדרוג "×Ēמים" או שיש משהו מסוכן מאחורי זה שהם לא יוד×ĸים (והאם אפ׊ר ×ĸדיין לסמוך ×ĸליו).
אני מניח שזה טוב (או ×Ēמים) שהם סומכים ×ĸל גאן מספיק כדי לומר לו לפר×Ļו×Ŗ שהם לא סומכים ×ĸליו.
כל הקט×ĸ של פגישה סודי×Ē שלהם מחו×Ĩ למשרד ו×ĸם בדיקה שאין ×ĸליהם מכשירי מ×ĸקב די חסר×Ē מ׊מ×ĸו×Ē אם הם באמ×Ē מאמינים שגאן מרגל.

היה איזכור ליוזמה - כשהם חושבים בה×Ēחלה שמי שחטפו א×Ē נינה הם קבו×Ļה של ×Ļיידי מפל×Ļו×Ē מאורגנים אז הם אומרים שיש לזה ×Ēקדים.

אהב×Ēי בסו×Ŗ שהם מ×Ēכנסים בדירה החדשה ומרשימה של אנג'ל.
*אגב, ברור שאנג'ל י×ĸדי×Ŗ לגור ׊ם, כי יש ׊ם כבר א×Ē החלונו×Ē שנו×Ēנים לו להס×Ēכל החו×Ļה במהלך היום.

לא היי×Ēה הרמוני הפרק.

גם נוקס לא היה, אבל היה איזכור שלו כשווסלי מ×ĸו×Ļבן שפרד מיודד×Ē אי×Ēו.

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X03

מזמן לא היו לנו אנשי זאב. ק×Ļ×Ē ה×Ēאכזב×Ēי שאפילו לא הזכירו א×Ē אוז כ"איש זאב שהם הכירו" או משהו.
*ספייק אמר שהוא נלחם באיש זאב אבל אני לא זוכר×Ē אם הוא נלחם באוז. אז אולי איש זאב אחר שלא ראינו. או שהוא ץ×Ēם מחרטט חח כמו שהוא חרטט שיש לו ×ĸבר ×ĸם ווסלי ואני כבר ה×Ēחל×Ēי ל×Ēהו×Ē מה אני לא זוכר×Ē ×ĸד שפרד קראה בולשיט:-D

פרדדד ×Ē×ĸזרי לספייק המסכן;-(

איכככ איזה אנשים קריפים גיזס!!!!! יאייקס.
וכאילו זה שבסו×Ŗ היא נשכה א×Ē הפרופסור לארוחה הבאה מ×Ļד אחד אם הוא חלק מזה מגי×ĸ לו אבל ×ĸדיין היה ×Ļורם לראו×Ē שאנג'ל משאיר או×Ēו ככה. אבל אחרי זה הוא אמר שהוא סגר א×Ē ה×ĸץק הדוחה הזה אז יופי.

איזה בחורה מסכנה פ×Ēאום באמ×Ļ×ĸ החיים להפוך לאיש זאב דוחה ור×Ļחני.

הסו×Ŗ היה ממ׊ חמוד רק שאני רו×Ļה שגם ספייק יהיה בחבורה הזא×Ē!! וגם ×ĸ×Ļוב שקורדי לא ׊ם;-(

או לפחו×Ē איזכור - אנג'ל יכל לספר לה ×ĸל כך שהוא הכיר איש זאב שחי בשלום ×ĸם זה והיי×Ēה לו זוגיו×Ē מו×Ļלח×Ē (ולהזהיר או×Ēה מאנשי זאב רוקיסטים)
בדיוק!

אה כן גם זה היה בה×Ēחלה.
כאילו אני מבינה למה גאן × ×ĸלב אבל אני גם מבינה למה חושדים בו. יכול להיו×Ē ׊×ĸשו לו משהו שהוא אפילו לא מוד×ĸ אליו.

פרט ק×Ļ×Ē ץ×Ēמי.
כלומר לא הרבה מ×Ēרחש.
נכון, אבל ככה זה ×Ēחיל×Ē ×ĸונו×Ē.
ובקושי יש ספייק.
נכון, מחדל!!

מרגיש מאוד אזור אפור כהה זה שהם פשוט נו×Ēנים למנהל המטבח של זאבים לקח×Ē א×Ē ה×ĸובד הסורר שלהם כדי שיאכלו או×Ēו.
כלומר הוא היה די ר×ĸ, אבל בכל זא×Ē.
לפחו×Ē בסו×Ŗ הפרק הבהירו שהם ידאגו שיסגרו א×Ē הדבר הזה,
בדיוק מה שחשב×Ēי חח

היה איזכור ליוזמה - כשהם חושבים בה×Ēחלה שמי שחטפו א×Ē נינה הם קבו×Ļה של ×Ļיידי מפל×Ļו×Ē מאורגנים אז הם אומרים שיש לזה ×Ēקדים.
וואלה לא ׊מ×Ēי לב.

*אגב, ברור שאנג'ל י×ĸדי×Ŗ לגור ׊ם, כי יש ׊ם כבר א×Ē החלונו×Ē שנו×Ēנים לו להס×Ēכל החו×Ļה במהלך היום.
ואיפה השאר גרים? הם גם קיבלו דירו×Ē יוקרה?

גם נוקס לא היה, אבל היה איזכור שלו כשווסלי מ×ĸו×Ļבן שפרד מיודד×Ē אי×Ēו.
אה ווסלי ופרד או ׊×Ēהיו ביחד או שלא ×Ēהיה קנאי זה לא ×ĸץק ככה.

Lhuna3

Well-known member
לונה ה×Ļיורים שלך יו×Ēר טובים מ AI אמנים אנושיים ×ĸדיין מנ×Ļחים!!!
"אמנים" חחחחחחח
אבל ×Ēודה :-D
כל הקט×ĸ של פגישה סודי×Ē שלהם מחו×Ĩ למשרד ו×ĸם בדיקה שאין ×ĸליהם מכשירי מ×ĸקב די חסר×Ē מ׊מ×ĸו×Ē אם הם באמ×Ē מאמינים שגאן מרגל.
כן, ×Ēכלס...
לא היי×Ēה הרמוני הפרק.
נכון ׊מ×Ēי לב גם :-(
וכאילו זה שבסו×Ŗ היא נשכה א×Ē הפרופסור לארוחה הבאה מ×Ļד אחד אם הוא חלק מזה מגי×ĸ לו אבל ×ĸדיין היה ×Ļורם לראו×Ē שאנג'ל משאיר או×Ēו ככה.
נה, לא ×Ļרם לי...

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X04

יאוו ספייק מסכני שלי די לה×Ē×ĸלל בו;-(

ופרד כזא×Ē נסיכה נשמה|מאוהב||כ×Ēר|
הכי אהב×Ēי אבל כשהיא אמרה לאנג'ל שהיא לא ץ×Ēומה, היא רואה מ×ĸבר לזה שספייק מנסה להקסים או×Ēה והיא חושב×Ē ׊×Ļריך לה×Ļיל או×Ēו כי זה הדבר הנכון כי הוא ×ĸרפד ×ĸם נשמה = חזק וטוב וי×ĸיל כמו אנג'ל. מלכה|כ×Ēר|
אבל הם נורא חמודים אני ×Ēוהה אם אני ב×ĸדם גם כשיפ או רק בסטיז. אבל החיבה שלה אל ספייק מקסימה. וגם החיבה של ספייק אליה.

וואי היה קט×ĸ שספייק בא לה×Ļיק לאנג'ל בדירה שלו ץ×Ēם כי מ׊×ĸמם לו והוא ×Ļריך חבר ואז הם ה×Ēחילו לריב ×ĸל כל הדברים שהם שנאו אחד א×Ļל השני זה הרג או×Ēי:-D:-D
אבל השיא היה כשאנג'ל הודה שהוא כן אהב א×Ē השירים של ספייק, וספייק × ×ĸלב כי אנג'ל אוהב א×Ē בארי מנילו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D:-D

ובכן מס×Ēבר שיש רוח של איש ר×ĸ מפ×ĸם ׊מ×Ē×ĸלל ברוחו×Ē אחרו×Ē כדי לא ללכ×Ē לגיהנום ומ×Ē×ĸלל בספייק. חו×Ļפן!!
אבל הוא גילה לספייק טריק ׊אם מספיק ר×Ļון הוא יכול לג×ĸ×Ē בדברים.

חחחח גאן והבאגירה שלו:-D

וואי והם כבר מ×Ļאו דרך להחזיר א×Ē ספייק אבל אז הרש×ĸ כמ×ĸט הרג א×Ē פרד וספייק בהיו×Ēו נשמה ×ĸכשיו החליט לוו×Ēר ×ĸל לחזור בשביל פרד ובמקום זה החזיר א×Ē הרש×ĸ כדי שיפסיק לה×Ļיק לרוחו×Ē. איזה נסיכי זה|מאוהב|
ופרד גם מו×Ēק "זה מוכיח ׊×Ļדק×Ēי ששוה לה×Ļיל או×Ēך"|מאוהב|
אבל מהההה ×ĸכשיו הוא י×Ēק×ĸ כרוח??? ×Ēפ×Ēרו א×Ē זה!!

.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X04

Hell Bound

hell_bound.png

ופרד כזא×Ē נסיכה נשמה|מאוהב||כ×Ēר|
הכי אהב×Ēי אבל כשהיא אמרה לאנג'ל שהיא לא ץ×Ēומה, היא רואה מ×ĸבר לזה שספייק מנסה להקסים או×Ēה והיא חושב×Ē ׊×Ļריך לה×Ļיל או×Ēו כי זה הדבר הנכון כי הוא ×ĸרפד ×ĸם נשמה = חזק וטוב וי×ĸיל כמו אנג'ל. מלכה|כ×Ēר|
אבל הם נורא חמודים אני ×Ēוהה אם אני ב×ĸדם גם כשיפ או רק בסטיז. אבל החיבה שלה אל ספייק מקסימה. וגם החיבה של ספייק אליה.
כן הם חמודים מאוד, ואני גם אהב×Ēי א×Ē ה×Ēגובה שלה.
וואי היה קט×ĸ שספייק בא לה×Ļיק לאנג'ל בדירה שלו ץ×Ēם כי מ׊×ĸמם לו והוא ×Ļריך חבר ואז הם ה×Ēחילו לריב ×ĸל כל הדברים שהם שנאו אחד א×Ļל השני זה הרג או×Ēי:-D:-D
אבל השיא היה כשאנג'ל הודה שהוא כן אהב א×Ē השירים של ספייק, וספייק × ×ĸלב כי אנג'ל אוהב א×Ē בארי מנילו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D:-D
:-D :-D
ובכן מס×Ēבר שיש רוח של איש ר×ĸ מפ×ĸם ׊מ×Ē×ĸלל ברוחו×Ē אחרו×Ē כדי לא ללכ×Ē לגיהנום ומ×Ē×ĸלל בספייק. חו×Ļפן!!
איכ היו דברים כמה ממ׊ מג×ĸילים שלא יכול×Ēי להס×Ēכל :sick:

×Ēכלס באמ×Ē אין המון מה להגיד ×ĸל הפרק חו×Ĩ מזה שספייק מסכן.
ומזכירים ק×Ļ×Ē א×Ē הנבואה של שאן-שו ההיא ×ĸל אנג'ל.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X05

Life Of The Party
party  (20240124092626).jpg

פרק חמוד ודי מ׊×ĸ׊×ĸ (למרו×Ē שלד×ĸ×Ēי יכלו לה×Ēפר×ĸ אי×Ēו ק×Ļ×Ē יו×Ēר).
לורן מסיר ל×ĸ×Ļמו א×Ē השינה וה×Ēו×Ļאה של זה היא אפקט שגורם לו בלי לד×ĸ×Ē לכש×Ŗ אנשים ל×ĸשו×Ē כל מה שהוא אומר, מילולי×Ē.
הברון הרש×ĸ ×ĸם ה×ĸבד שלו היו מג×ĸילים :sick:
אנג'ל ואיב ×ĸושים ץקץ מאחורי הספה במשרד שלו ונ×Ēפסים ×ĸל חם זה כמובן הקט×ĸ הטוב.
ווסלי ופרד גם היו שיכורים חמודים יחד.

1706200682635.png

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X05

חחח איזה פרק הזוי:-D

א×Ēם רואים ילדים? זה מה שקורה כשלא ישנים. שינה זה חשוב.

זה באמ×Ē מג×ĸיל שהם ×Ļריכים להיו×Ē נחמדים לאנשים (או שדים) נוראיים כאלה כמו זה שהם הזמינו למסיבה.

מגי×ĸ ללורן ק×Ļ×Ē ה×Ēמקדו×Ē בו ×Ēמיד לוקחים או×Ēו ק×Ļ×Ē כמובן מאליו.

ווסלי ופרד השיכורים היו כאלה חמודים. חחחחחחחחחחחחחחחחחח ווסלי רוקד:-D
אני לא א׊קר קיוו×Ēי לק×Ļ×Ē נשיק×Ē שיכורים.
נוקס אבל? גיזס פרד איך א×Ē מ×Ļליחה להמשך לכולם חו×Ĩ מלח×Ēיכי הזה שלידך??? אבל כאילו אם זה ככה אז די ווסלי ×Ēמשיך הלאה כבר לפני שזה יגי×ĸ למ×Ļבים לא × ×ĸימים.

חחחחח לא זוכר×Ē מי אמר לגאן כשהוא הבין שהוא מ׊×Ēין בכל מקום כי לורן אמר לו לסמן טריטוריה: "דרך מ×ĸניינ×Ē לפרש א×Ē זה":-D:-D

חחח וספייק בה×Ēחלה כמובן שונא א×Ē הלוואין הוא זלזל בזה ×ĸוד בבאפי אני זוכר×Ē. אבל אחכ בגלל הכישו×Ŗ נהיה סופר חיובי:-D:-D:-D
אבל בסו×Ŗ כשהכל ×ĸבר הוא היה בלי ק׊ר מאד מרו×Ļה שגאן הש×Ēין בכסא של אנג'ל:-D:-D

אנג'ל ואיב מה הקשר?8-* טוב אני מניחה שהיה ק×Ļ×Ē קודם. שמחה בשבילו שהוא יכול ל×ĸשו×Ē ץקץ חסר מ׊מ×ĸו×Ē למרו×Ē הקללה וכו'.
חחח היה רג×ĸ שהוא חילק משימו×Ē והוא כזה: "איב - אני וא×Ē נחזור ל×ĸשו×Ē ץקץ":-D

ובסו×Ŗ כש×Ē×Ē מוד×ĸ של לורן הגי×ĸ הוא היה בול ה×ĸנק הירוק:-D:-D

לילה טוב לורן.

א×Ē ממ׊ משקי×ĸה יפה מאד.

איכ כן ה×Ēאכזב×Ēי שלא ×ĸשו לו כלום אבל לפחו×Ē נראה שהוא ברח.

אנג'ל ואיב ×ĸושים ץקץ מאחורי הספה במשרד שלו ונ×Ēפסים ×ĸל חם זה כמובן הקט×ĸ הטוב.
כן:-D

טוני הח×Ēול

Well-known member
מנהל
אין הרבה מה לומר ×ĸל הפרק הזה.
ספייק כמ×ĸט מפסיק להיו×Ē רוח רפאים,
אבל אז ממשיך להיו×Ē רוח רפאים (או כמו שפרד מ×Ē×ĸק׊×Ē לומר - יו×Ēר מרוח רפאים)
×ĸם נקודו×Ē בונוס של יכול×Ē להרים ספלים.

בדרך גם קיבלנו ספייק ללא בגדים אז זה בסדר.

הרו×Ļח ההוא נוראי כמובן, אבל מטריד ששוב הפ×Ēרון שלהם הוא סדיסטי לחלוטין, לחלוטין מ×Ēאים לוופראם והארט.

חו×Ĩ מזה היה ×ĸוד ביקור בחדר הלבן.
ופרד ה×Ēחילה לכ×Ēוב ×ĸל קירו×Ē שוב, אבל רק כי נגמר לה המקום ×ĸל הלוח.

אנג'ל ממ׊ ממ׊ לא מ×Ļליח לקבל א×Ē זה שספייק הפך להיו×Ē טוב.

אחרי שלושה פרקי האלווין של באפי (כל אחד פחו×Ē טוב מהקודם)
גם אנג'ל מנסה א×Ē ידה לראשונה במסור×Ē.
טוב זה לפחו×Ē יו×Ēר מ×ĸניין מפרק ההאלווין האחרון של באפי (זה שבו דון מ×Ēנ׊ק×Ē ×ĸם ×ĸרפד), אבל בהחלט פחו×Ē טוב מהראשון (זה שבו כולם הופכים ל×Ēחפושו×Ē שלהם).
פרק חמוד ודי מ׊×ĸ׊×ĸ (למרו×Ē שלד×ĸ×Ēי יכלו לה×Ēפר×ĸ אי×Ēו ק×Ļ×Ē יו×Ēר).
אני מסכים שיכלו להש×Ē×ĸ׊×ĸ אי×Ēו יו×Ēר.
זה למ×ĸשה קונספט ק×Ļ×Ē דומה למה שהיה בפרק Something Blue שבו דברים שווילו אמרה הפכו למ×Ļיאו×Ē - וזה הוביל לכך שספייק ובאפי היו מאורסים,
אבל כמובן רחוק מהרמה שלו. פשוט כי הפרק ההוא היה קור×ĸ לחלוטין.
אבל גם בפרק הזה היו קט×ĸים מאוד מ×Ļחיקים.
הכי בטח כשכולם במשרד, אנג'ל מחלק לכולם הוראו×Ē, ווסלי ×ĸו×Ļר א×Ē גאן ׊מ×Ēחיל להש×Ēין בפינה שוב, ואז הוא אומר שהוא ואיב ישארו לשכב יחד שוב וספייק מכריז שזא×Ē ×Ēוכני×Ē מ×ĸולה.
קט×ĸ מאוד חם.
בכלל מרגיש לי ׊×ĸברנו כמה ×ĸונו×Ē שבהם אנג'ל כמ×ĸט לא היה בלי חול×Ļה ואני שמח שחזרו למקורו×Ē.
ווסלי ופרד גם היו שיכורים חמודים יחד.
זה גם מאוד מ×Ļחיק.
הקט×ĸ שהכי הרס או×Ēי היה משהו קטן - כשווסלי ופרד מחכים בקו×Ļר רוח שהמ×ĸלי×Ē ×Ēגי×ĸ ואז פ×Ēאום פרד קולט×Ē שווסלי ×ĸדיין לא לח×Ĩ ×ĸל הכפ×Ēור לקרוא למ×ĸלי×Ē :-D
(מ×Ļחיק או×Ēי בין הי×Ēר כי זה קרה לי ב×ĸבר. ובלי שהיי×Ēי שיכור)
חחחחחח אני אהב×Ēי א×Ē זה.
גם ה×Ļחיק או×Ēי שהם היו כל כך בטוחים שאנג'ל מ×Ēכנן להם מלכוד×Ē ולו בכלל לא היה אכפ×Ē מהם ורק ה×Ēחנ×Ŗ אליהם כי לורן ביקש ממנו.
לורן מסיר ל×ĸ×Ļמו א×Ē השינה וה×Ēו×Ļאה של זה היא אפקט שגורם לו בלי לד×ĸ×Ē לכש×Ŗ אנשים ל×ĸשו×Ē כל מה שהוא אומר, מילולי×Ē.
מסכן לורן.
אבל איזה כי×Ŗ שלראשונה יש פרק שהוא המרכז בו.
אני נורא אוהב א×Ē מ×ĸרכ×Ē היחסים שלו ×ĸם אנג'ל - הוא ×Ēמיד קורא לאנג'ל בשמו×Ē חיבה מוזרים (בפרק הזה milk dud)
וזה היה מאוד חמוד איך אנג'ל משגיח ×ĸל לורן כשהוא ישן וכשלורן אומר שזה קשה ×Ēמיד להיו×Ē המארח (host) של המסיבה, אז אנג'ל אומר לו שהוא לא ×Ļריך להיו×Ē.
וזה הזכיר לי א×Ē זה שבמשך כמ×ĸט כל ×ĸונה 2 שבה לורן מופי×ĸ די הרבה כל הזמן ה×Ēייחסו אליו ב×Ēור The Host וגילו א×Ē השם שלו רק לקרא×Ē סו×Ŗ ה×ĸונה.

א×Ēם רואים ילדים? זה מה שקורה כשלא ישנים. שינה זה חשוב.
כשאני לא ישן אז המפל×Ļ×Ē שנו×Ļר×Ē ×Ēוקפ×Ē א×Ē הפורום בה×ĸרו×Ē טרוליו×Ē.
אני לא א׊קר קיוו×Ēי לק×Ļ×Ē נשיק×Ē שיכורים.
נוקס אבל? גיזס פרד איך א×Ē מ×Ļליחה להמשך לכולם חו×Ĩ מלח×Ēיכי הזה שלידך??? אבל כאילו אם זה ככה אז די ווסלי ×Ēמשיך הלאה כבר לפני שזה יגי×ĸ למ×Ļבים לא × ×ĸימים.
מסכן ווסלי כשפרד אומר×Ē לו שהיא נמשכ×Ē לנוקס.
חחח וספייק בה×Ēחלה כמובן שונא א×Ē הלוואין הוא זלזל בזה ×ĸוד בבאפי אני זוכר×Ē. אבל אחכ בגלל הכישו×Ŗ נהיה סופר חיובי:-D:-D:-D
אוי נכון, הוא היה ×ĸוד בפרק האלווין המקורי.
וזה היה כזה מ×ĸולה שהוא כזה חיובי.
אבל בסו×Ŗ כשהכל ×ĸבר הוא היה בלי ק׊ר מאד מרו×Ļה שגאן הש×Ēין בכסא של אנג'ל:-D:-D
חחחח זה היה ברור שזה פשוט הוא.
אנג'ל ואיב מה הקשר?8-* טוב אני מניחה שהיה ק×Ļ×Ē קודם. שמחה בשבילו שהוא יכול ל×ĸשו×Ē ץקץ חסר מ׊מ×ĸו×Ē למרו×Ē הקללה וכו'.
חחח היה רג×ĸ שהוא חילק משימו×Ē והוא כזה: "איב - אני וא×Ē נחזור ל×ĸשו×Ē ץקץ":-D
לפחו×Ē סו×Ŗ סו×Ŗ אנג'ל שוכב ×ĸם מישהי בסדרה הזא×Ē.

אוי ובסו×Ŗ כשאנג'ל רו×Ļה לדבר אי×Ēה והיא אומר×Ē לו שזה לא משנה לה בכלל, אבל אז כשהיא מס×Ēובב×Ē רואים שהפר×Ļו×Ŗ שלה ר×Ļיני יו×Ēר.

didalf

Well-known member
הרו×Ļח ההוא נוראי כמובן, אבל מטריד ששוב הפ×Ēרון שלהם הוא סדיסטי לחלוטין, לחלוטין מ×Ēאים לוופראם והארט.
נכון אני גם חשב×Ēי. שוב - לו זה מגי×ĸ, אבל מה זה אומר ×ĸל אנג'ל שבוחר בזה, ונראה ק×Ļ×Ē מרו×Ļה.
מ×Ļד שני אפילו להרוג או×Ēו לא י×ĸזור במקרה הזה.

אחרי שלושה פרקי האלווין של באפי (כל אחד פחו×Ē טוב מהקודם)
גם אנג'ל מנסה א×Ē ידה לראשונה במסור×Ē.
באמ×Ē לא היו פה הלוואינים ×ĸדיין.

אני מסכים שיכלו להש×Ē×ĸ׊×ĸ אי×Ēו יו×Ēר.
זה למ×ĸשה קונספט ק×Ļ×Ē דומה למה שהיה בפרק Something Blue שבו דברים שווילו אמרה הפכו למ×Ļיאו×Ē - וזה הוביל לכך שספייק ובאפי היו מאורסים,
אבל כמובן רחוק מהרמה שלו. פשוט כי הפרק ההוא היה קור×ĸ לחלוטין.
יאא נכון חח אבל זה היה פרק הורס:-D:-D|מאוהב|
הכי בטח כשכולם במשרד, אנג'ל מחלק לכולם הוראו×Ē, ווסלי ×ĸו×Ļר א×Ē גאן ׊מ×Ēחיל להש×Ēין בפינה שוב, ואז הוא אומר שהוא ואיב ישארו לשכב יחד שוב וספייק מכריז שזא×Ē ×Ēוכני×Ē מ×ĸולה.
חחחח כן:-D

הקט×ĸ שהכי הרס או×Ēי היה משהו קטן - כשווסלי ופרד מחכים בקו×Ļר רוח שהמ×ĸלי×Ē ×Ēגי×ĸ ואז פ×Ēאום פרד קולט×Ē שווסלי ×ĸדיין לא לח×Ĩ ×ĸל הכפ×Ēור לקרוא למ×ĸלי×Ē :-D
חחחח כן:-D:-D
(מ×Ļחיק או×Ēי בין הי×Ēר כי זה קרה לי ב×ĸבר. ובלי שהיי×Ēי שיכור)
וואי גם לי, יו×Ēר מפ×ĸם אח×Ē:-D

מסכן ווסלי כשפרד אומר×Ē לו שהיא נמשכ×Ē לנוקס.
כן אבל נראה שהיא משומה ממ׊ לא בקט×ĸ שלו אז די לט איט גו. הפסד שלה.

וזה הזכיר לי א×Ē זה שבמשך כמ×ĸט כל ×ĸונה 2 שבה לורן מופי×ĸ די הרבה כל הזמן ה×Ēייחסו אליו ב×Ēור The Host וגילו א×Ē השם שלו רק לקרא×Ē סו×Ŗ ה×ĸונה.
אני גם חשב×Ēי ×ĸל זה.

כשאני לא ישן אז המפל×Ļ×Ē שנו×Ļר×Ē ×Ēוקפ×Ē א×Ē הפורום בה×ĸרו×Ē טרוליו×Ē.
הטרולי×Ē שלנו זה הפי×Ļול אישיו×Ē שלך?:-0:-0

וזה היה כזה מ×ĸולה שהוא כזה חיובי.
כן:-D ספייק ×Ēמיד מנ×Ļח בסו×Ŗ בלהיו×Ē הכי מ×Ļחיק.

אוי ובסו×Ŗ כשאנג'ל רו×Ļה לדבר אי×Ēה והיא אומר×Ē לו שזה לא משנה לה בכלל, אבל אז כשהיא מס×Ēובב×Ē רואים שהפר×Ļו×Ŗ שלה ר×Ļיני יו×Ēר.
אה כן? לא ׊מ×Ēי לב.

למ×ĸלה