👛 באפי 7 פרקים 19-20 👛 אנג'ל 4 פרקים 19-22 👛 צפיה משותפת

Lhuna3

Well-known member
טוב אני צפיתי עכשיו באנג'ל 4X22, אסכם פה בהמשך, ואת העונה בכלל.

וכנראה אצפה היום או מחר בשני פרקי הסיום של באפי - עבורם אני הולכת לפתוח היום שרשור חדש ובו גם נעשה את סיכומי הסדרה באפי.
זה לא אומר שאתם חייבים גם לצפות בהם היום, כל אחד בזמנו. אבל סביר שתרצו גם כן לצפות בשניהם באותו יום.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ד"א i called it! |למטה|
אני גאה ומתרגשת שמשהו שחזיתי/רציתי מתקיים!:-D
זה באמת היה מרשים. רציתי לכתוב לך משהו על כמה חזית נכון את מה שיקרה, אבל לא רציתי לספלייר לך.
You're on your own, kid
Yeah, you can face this
You're on your own, kid
You always have been
אני גאה בעצמי שמיד זיהיתי שזה שיר של טיילור
(למרות שלא נראה לי ששמעתי אותו, פשוט ראיתי אותך מצטטת אותו בעבר)
וזה באמת מתאים מאוד
אהבתי שהיא לא באמת הושפעה ממנו, פעם ראשונה שראיתי את זה פחדתי שזה כן ישפיע עליה. אבל מסכנה איך זה ערער אותה! |לב-ש||לב-ש| אני אומרת לכם נו, היא כבשה עזובה ופצועה בעור של זאב. היא משחקת אותה קשוחה כי ככה היא למדה איך להגן על עצמה אבל בפנים היא רק רוצה שיאהבו אותה ויתנו לה חיבוק!
זה לדעתי כן השפיע עליה. אבל זה לא שבר אותה או גרם לה לבגוד באחרים כמו שאולי הראשון קיווה.
אבל זה כנראה גרם לה לחשוש מפני באפי ולכן לדעתי היא שלחה את דון, ג'יילס, ווילו וזאנדר לרגל אחריה. שעצם כל מה שזה השיג זה שארבעתם לא ירדו עם האחרים למלכודת.
כן, זה הקטע המטומטם הוא שכולם יכולים לעשות טעויות כשהם מנהיגות, ואני קצת יותר סלחנית כלפי הפוטנציאליות כי נכון הן צעירות ופעורות וקטנות אבל בגלל זה הן גם לא מבינות את זה! כאילו ברור שאם באפי יכולה לעשות טעות גם פיית' יכולה. אין מה לעשות כשמנהיגים בקרב עושים טעויות לפעמים, אבל חלק מהקטע שאני פחות כועסת עליהם זה בדיוק בגלל שהן קטנות ופעורות- הגיוני שהן לא יודעות יותר טוב! אני כאילו מצפה לפחות מהן, כמו שאמרתי האנשים שמכירים את באפי- הסקוביז וכולם, אפילו מי שמכיר אותה לא מההתחלה, אלא למשך כמה עונות אפילו כמו אניה, צריך לדעת יותר טוב! במיוחד כי הם עברו איתה כמה אפוקליפסות וזה דפוק אחרי כל מה שהם עברו איתה הם יפסלו אותה על טעות אחת.
אני מסכים כמובן שהבגידה שלהם בה הייתה נוראית,
אבל זה לא כל כך בגלל הטעות האחת שהיא עשתה, אלא זה שהיא רצתה לקחת אותם לאותו מקום שוב. שזה באמת די מטומטם. וזה גם קשור לאיך שהיא התנהגה אליהם בעונה הזאת, זה שהיא נעשתה יותר קרה ומורחקת. זה בעיקר עם ג'יילס, אבל גם במידה מסויימת עם ווילו, זאנדר ודון. (ודי ברור שאניה לא עברה לחלוטין על כל הקטע שבו באפי ניסתה להרוג אותה)
בהד קאנון שלי לבאפי תמיד היו רגשות כלפי ספייק. זה היה ברור שהיא נמשכת אליו. אבל היא לא נתנה לעצמה להתאהב בו בגלל שהיא עדיין ידעה שהוא ערפד בלי נשמה, ופעם אחרונה שהיא אהבה ערפד שאיבד את הנשמה היא דיי עברה גיהנום עם כל מה שקרה. ואולסו אני חושבת שבמובן מסויים היא גם לא האמינה שספייק אוהב אותה באמת כי תחשבו איזה מכאיב זה לחשוב שערפד בלי נשמה יכול לאהוב, כי זה אומר שאנג'לוס אולי כן אהב אותה ולמרות זאת הוא התייחס אליה ככה.
אני אהבתי את כל השלבים שלהם, אבל כן, אין ספק שזה הרגע הכי הולסם ורומנטי! |מאוהב|
בהד קאנון שלי ספייק תמיד היה מאוהב בבאפי. ואני מאוד אוהב לראות את העונות הראשונות שלו עם המחשבה הזאת.
עוד שני דברים שהצחיקו אותי בפרק-
היה קטע שפיית' מציעה לחטוף את הברינגר וזאנדר חושב שזה בשביל לבקש כופר ואז הוא כזה אומר איך הם יכתבו את מכתב הכופר: "הראשון היקר, חטפו את אחד הברינגרים שלך, אם אתה רוצה לראות אותו שוב זה יהיה מאוד מוזר כי יש לך מיליון כאלה, אז תתעלם מהמכתב הזה, בברכה..."
ועוד דבר זה שווד אומר לפיית' שהראשון שהראשון משתמש בעקב אכילס של מי שהוא מופיע בפניו, ופיית' לא מכירה את הביטוי אז היא כזה אומרה- לא הוא רק דיבר אלי. מה הוא עושה קטע עם עקבים גם?
נכון, גם שני הקטעים האלו מאוד מצחיקים.
בעיקר זה עם פיית'.

אני כבר לא בטוח למי להגיב לגבי השאלה מי יותר נוראי לגבי החוסר אמונה בבאפי - האם אלו החדשות שלא מגיע להן לפתוח את הפה עליה, או הותיקים שאמורים להכיר אותה מספיק.
אז אני מקבל את שני הכיוונים, אבל אני נוטה לכעוס יותר על החדשות. כי נכון שהותיקים אמור לדעת יותר טוב שבאפי צודקת, אבל הם גם אלו שעברו בעצמם את השנים האחרונות עם כל הקשיים, הם היו חלק מהתיכנון והפעולה שהצילו את העולם, והם הרוויחו את הזכות לעמוד על שלהם מול הדעות שלה. הם הרוויחו את זה שהיא תקשיב להם יותר מאשר הפוטנציאליות (וווד הזה).

didalf

Well-known member
טוב אני צפיתי עכשיו באנג'ל 4X22, אסכם פה בהמשך, ואת העונה בכלל.

וכנראה אצפה היום או מחר בשני פרקי הסיום של באפי - עבורם אני הולכת לפתוח היום שרשור חדש ובו גם נעשה את סיכומי הסדרה באפי.
זה לא אומר שאתם חייבים גם לצפות בהם היום, כל אחד בזמנו. אבל סביר שתרצו גם כן לצפות בשניהם באותו יום.
כן אני גם רציתי להגיד שנסיים את שלושתם עד שבת.

זה באמת היה מרשים. רציתי לכתוב לך משהו על כמה חזית נכון את מה שיקרה, אבל לא רציתי לספלייר לך.

אני גאה בעצמי שמיד זיהיתי שזה שיר של טיילור
החינוך שלי עובד
(למרות שלא נראה לי ששמעתי אותו, פשוט ראיתי אותך מצטטת אותו בעבר)
תשמע הוא יפה
הנה גרסה אקוסטית למי שפחות מתחבר לעיבוד פופי
(אם תתאמצו ממש תראו את באפי בקהל)
(סתם לא אבל זה אכן צולם בהופעה שהיא הייתה בה)
וזה באמת מתאים מאוד
|מאוהב|

זה לדעתי כן השפיע עליה. אבל זה לא שבר אותה או גרם לה לבגוד באחרים כמו שאולי הראשון קיווה.
|כן|
אבל זה כנראה גרם לה לחשוש מפני באפי ולכן לדעתי היא שלחה את דון, ג'יילס, ווילו וזאנדר לרגל אחריה. שעצם כל מה שזה השיג זה שארבעתם לא ירדו עם האחרים למלכודת.
וואלה.
באמת נזכרתי שלא ראינו מה הממצאים שלהם.

בהד קאנון שלי ספייק תמיד היה מאוהב בבאפי. ואני מאוד אוהב לראות את העונות הראשונות שלו עם המחשבה הזאת.
וואי זה מוזר.
כי בעונה 2 הוא לגמרי מאוהב בדרוסילה.
וואי יש כ"כ הרבה דברים שמעניין אותי איך זה לראות את הסדרה בצפיה נוספת כשיודעים אותם אבל מצד שני זאת סדרה ארוכה מידי ואין סיכוי שיהיה לי סבלנות לצפיה חוזרת.

אני כבר לא בטוח למי להגיב לגבי השאלה מי יותר נוראי לגבי החוסר אמונה בבאפי - האם אלו החדשות שלא מגיע להן לפתוח את הפה עליה, או הותיקים שאמורים להכיר אותה מספיק.
אז אני מקבל את שני הכיוונים, אבל אני נוטה לכעוס יותר על החדשות. כי נכון שהותיקים אמור לדעת יותר טוב שבאפי צודקת, אבל הם גם אלו שעברו בעצמם את השנים האחרונות עם כל הקשיים, הם היו חלק מהתיכנון והפעולה שהצילו את העולם, והם הרוויחו את הזכות לעמוד על שלהם מול הדעות שלה. הם הרוויחו את זה שהיא תקשיב להם יותר מאשר הפוטנציאליות (וווד הזה).
ולכן אני כועסת על כולם באותה מידה כי הנימוקים לכל צד מאד נכונים לכן כולם קקות:-[

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נו, מה חשבתם?
(אני גם לא זוכר מה את חשבת על זה לונה)

זה בערך הדבר האחרון שחשבתי שיהיה בסדרה הזאת.
כלומר מה לכל הרוחות הקטע של לתת להם את סניף לוס אנג'לס של וולפראם והארט?
מה זה אומר?
אבל מה שכיף זה שיש לנו את עונה הבאה עוד לגלות.
אני מתתי לדעת מה הולך לקרות ובהשתלבות עם הזמנים עונה 5 של אנג'ל הייתה הראשונה שקיבלתי מהדודים ולכן ראיתי אותה יחסית מהר אחרי שראיתי את סוף עונה 4.

די צפוי אני מניח איך שבהתחלה כולם מסרבים לרעיון לחלוטין ועד סוף הפרק כולם שוכנעו.
כלומר זה צפוי מבחינת עלילה לפרק - מה שעדיין מרגיש לי לא צפוי זה כל הכיוון הזה בכלל.

אז ווסלי שוכנע כשהוא ראה כמה מידע יהיה זמין לו,
פרד שוכנעה כשהיא ראתה את המעבדה הענקית שתהיה לה,
גאן שוכנע ממשהו שהפנתר השחור אמר לו,
לורן שוכנע מרשימת הלקוחות מתחום הבידור (אבל תכלס הרגיש שלורן הכי הלך על זה מהר)
ואנג'ל בסופו של דבר הסכים בגלל עסקה שקשורה לקונור.

ומה לכל הרוחות היה שם עם קונור?
יש לו משפחה שנראה שהוא חלק ממנה.
והאחרים לא זוכרים בכלל מי זה קונור.

אבל מה שמדהים זה שקונור בעצם מאושר וזה בסופו של דבר כל מה שאנג'ל רצה.

העימות של אנג'ל וקונור היה עצוב.
אומנם ממש לא ברור לי מה היה הקטע של קונור עם כל המורכבות של הפצצות שהוא הכין,
אם הוא רצה להרוג אנשים למה הוא לא יכל פשוט להרוג אנשים בידיים שלו?
אבל מה שהיה שובר זה שהוא אומר לאנג'ל שהוא נתן לו להולץ לחטוף אותו,
הוא לא אומר שאנג'ל רצה להפטר ממנו, הוא פשוט אומר לאנג'ל שהוא נכשל בלהגן עליו,
מה שאנג'ל בטח ידע כבר.

אה כן, וגם מזכירים את סאנידייל ונותנים לאנג'ל איזה תיק ותליון.
מעניין מה זה...

סיכום עונה 4 - היא כנראה העונה הכי פחות טובה של הסדרה הזאת. כלומר עונה 1 הייתה זכורה לי כדי גרועה, אבל דווקא היה כיף בצפייה החוזרת.
העונה הזאת סבלה מכמה דברים אבל העיקרי בהם הוא לדעתי פשוט יותר מידי עלילה מתמשכת.
כלומר לרוב היה איזשהו מרכיב של עלילה מתמשכת, אבל בעונה הזאת זה כמעט כל מה שהיה. דבר גורר דבר גורר דבר.
הדבר השני זה כל הקטע עם קורדי. זה פשוט הרגיש איום. זאת הייתה דמות אהובה בסדרה וזה פשוט הרגיש שהרסו אותה.
כביכול הגילוי שזאת לא באמת הייתה היא אלא משהו ששלט בה אמור לעזור, אבל זה לא ממש עוזר.

עדיין היו גם דברים טובים כמו הפרק שבו כולם חוזרים לגיל 17, אנג'לוס, פיית', דארק ווסלי - אבל זה לא מספיק.

Lhuna3

Well-known member
נו, מה חשבתם?
אני גם לא זוכרת, אבל הנה מה שכתבתי על הפרק אחרי הצפיה הראשונה:

ליילה המתה (אז היא לא הראשון? אולי סתם בלבלת אותי עם זה) מציעה לחברים את המשרד בלוס אנג'לס של וולפראם והארט, כ"פרס" על זה שסיכלו את המזימה של ג'זמין לשלום עולמי.

אנג'ל לא רוצה לשמוע על זה, אבל כשהלימוזינה באה לקחת אותם, ווסלי, גאן ופרד מתפתים להגיע בכל זאת.
(ווסלי: מה הסיכוי שבני האנוש יתגלו כהכי מושחתים?)
אבל אז מסתבר שגם אנג'ל וגם לורן כבר שם (חבל כי זה היה פאנץ' יפה).
מגיעים למשרדים שנבנו מחדש וכל העובדים שם מתייחסים לאנג'ל כמו לבוס.
ליילה מגיעה להדריך אותם, וכולם נראים נלהבים מידי להאמין בה ולכל העסקה. משהו פה מריח רע.
מנסים לסנוור כל אחד עם משהו אחר ופיקוד על התחום שלו.
ליילה מראה לאנג'ל שקונור לקח בני ערובה ומבוצר באיזה חנות.
הוא מילכד את כולם ואת עצמו וגם את קורדיליה שעדיין בתרדמת (הזוי לחשוב על כל מה שהיא פיספסה, ולא בפעם הראשונה).
אנג'ל מגיע ומצליח להכניע אותו.
חזרה במשרדים של וולפראם והארט - אנג'ל לקח את העסקה (למרות שאולי בתנאים שלו שלא שמענו).
כשהוא דורש מליילה ללכת לראות את קונור, אז פרד שואלת "מי זה קונור?" 8-*
אנג'ל נוסע לראות את קונור (מהחלון) - הוא חי באושר עם משפחה נורמלית ולא זוכר כלום (וכנראה שחוץ מאנג'ל אף אחד גם לא זוכר אותו, כלומר כלום מזה לא קרה כאילו. מעניין אם ככה מה הם כן יזכרו מכל המאורעות, כי הוא חלק די גדול מהם).
אנג'ל עשה עסקה עם ליילה בשביל לתת לו את הילדות המאושרת והנורמלית שלא היתה לו |לב|

סוף עונה!

זה באמת לא ברור, וגם בכלל למה להרוג אנשים? אני יכולה להבין למה הוא כשלעצמו רוצה למות, היו לו חרא חיים ואז לקצת זמן הוא חשב שהנה הכל הולך להיות נפלא, ואז גם זה נהרס לו. באמת מסכן. אבל למה להרוג חפים מפשע (ואת קורדי)? אולי הוא חשב שהוא כאילו מציל אותם מהעולם האכזר שיש שם עכשיו בחוץ.

סיכום שלי מהצפיה הראשונה, שאני עדיין מסכימה עם עצמי עליו:

אז אני גם די חלוקה בדעתי עליה.
חלק מהעלילה הרגישה סבונית כמו שכבר התלוננו, ונכון שזה שזה בסוף לא היה התנהגות אמיתית אלא מזימה של הנבל העונתי וזה משפר את העניין, אבל עדיין.

אני גם אוהבת מצד אחד את הרעיון שהיא גרמה להתנהגות ההזויה של קורדי בעונה האחרונה, אבל בכלל לא אוהבת את הרעיון שג'זמין בעצם גרמה ל_כל_ המאורעות האלו מאז עונה 2... הקטע עם דויל, עם דרלה, עם הכוחות של קורדי...
זה מוריד מהערך של הכל בעיני, כאילו אז דויל לא באמת בחר לנשק את קורדי ולהעביר לה את החזיונות?
וולפראם והארט לא באמת החזירו את דרלה מתוך מזימה שלהם עצמם?
קורדי לא באמת בחרה מרצונה לשמור על החזיונות למרות כל הסבל שזה גרם לה? ואז לעבור למימד העליון בשביל לעשות טוב יותר?
לכל הדברים האלו היתה משמעות לגבי המניעים והאישיות והרגשות של כל הדמויות האלו, ועכשיו כאילו המשמעות הזאת נמחקת, כי זה הכל ג'זמין עשתה?

גם לא נהנייתי כמובן מהקטע של ווסלי וליילה.
אבל אני שמחה שהוא חזר לחבורה בסוף.

מצד שני היו בעונה דברים יפים וטוויסטים מוצלחים.

סיכום עונה 4 - היא כנראה העונה הכי פחות טובה של הסדרה הזאת. כלומר עונה 1 הייתה זכורה לי כדי גרועה, אבל דווקא היה כיף בצפייה החוזרת.
העונה הזאת סבלה מכמה דברים אבל העיקרי בהם הוא לדעתי פשוט יותר מידי עלילה מתמשכת.
אני דווקא תמיד בעד יותר עלילה מתמשכת ופחות פרוצדורה, אבל הבעיה היא שהעלילה המתמשכת הרגישה לי קצת אופרת סבון, וגם לא בה היה מספיק הומור, ועוד אירועים שלא אהבתי.
בעיקר |למטה|
הדבר השני זה כל הקטע עם קורדי. זה פשוט הרגיש איום. זאת הייתה דמות אהובה בסדרה וזה פשוט הרגיש שהרסו אותה.
כביכול הגילוי שזאת לא באמת הייתה היא אלא משהו ששלט בה אמור לעזור, אבל זה לא ממש עוזר.
:-(
עדיין היו גם דברים טובים כמו הפרק שבו כולם חוזרים לגיל 17, אנג'לוס, פיית', דארק ווסלי - אבל זה לא מספיק.
כן.

Lion_Heart

Well-known member
נו, מה חשבתם?

מה זה אומר?
אני מתתי לדעת מה הולך לקרות ובהשתלבות עם הזמנים עונה 5 של אנג'ל הייתה הראשונה שקיבלתי מהדודים ולכן ראיתי אותה יחסית מהר אחרי שראיתי את סוף עונה 4.

די צפוי אני מניח איך שבהתחלה כולם מסרבים לרעיון לחלוטין ועד סוף הפרק כולם שוכנעו.
כלומר זה צפוי מבחינת עלילה לפרק - מה שעדיין מרגיש לי לא צפוי זה כל הכיוון הזה בכלל.

אז ווסלי שוכנע כשהוא ראה כמה מידע יהיה זמין לו,
פרד שוכנעה כשהיא ראתה את המעבדה הענקית שתהיה לה,
גאן שוכנע ממשהו שהפנתר השחור אמר לו,
לורן שוכנע מרשימת הלקוחות מתחום הבידור (אבל תכלס הרגיש שלורן הכי הלך על זה מהר)
ואנג'ל בסופו של דבר הסכים בגלל עסקה שקשורה לקונור.

ומה לכל הרוחות היה שם עם קונור?
יש לו משפחה שנראה שהוא חלק ממנה.
והאחרים לא זוכרים בכלל מי זה קונור.

אבל מה שמדהים זה שקונור בעצם מאושר וזה בסופו של דבר כל מה שאנג'ל רצה.

מה שאנג'ל בטח ידע כבר.

מעניין מה זה...

כלומר לרוב היה איזשהו מרכיב של עלילה מתמשכת, אבל בעונה הזאת זה כמעט כל מה שהיה. דבר גורר דבר גורר דבר.

"כלומר מה לכל הרוחות הקטע של לתת להם את סניף לוס אנג'לס של וולפראם והארט?" לדעתי מדובר בשליטה והשחתה...

didalf

Well-known member
אנג'ל 4X22 סוף עונה

הא קצת כמו בסיום של עונה 4 של באפי זה היה כמו אפילוג, או סטאפ לעונה הבאה במקרה שלהם.
דווקא נחמד. מואר יותר.

אז לילה לא הראשון, היא כן מתה, אבל איכשהו גם די חיה כי וולפרהם אנד הרט יכולים לעשות את זה משומה.
אני לא רואה אז מה מונע ממנה להמשיך להיות לילה הרגילה לכל העונה הבאה זה כאילו אין משמעות ללהרוג אותה:-D
היו לה כל מיני עקיצות מצחיקות אני אוהבת את לילה עכשיו אוף אני מקווה שהיא תשאר.
היו כמה רגעים יפים בינה לבין ווסלי. כמה זה מוזר לצאת עם מישהו מת? באפי עושה את זה כל הזמן:-D
לא ככ הבנתי אם היא סובלת שווסלי רצה לשחרר אותה, כי נראה שהיא נהנית. אבל זה היה חמוד שהיא אמרה לו "זה יפה שניסית"|לב|

אוקי וולפרהם אנד הרט מציעים לטים אנג'ל את כל המשרד שלהם, חשוד ברמות. אין לסמוך עליהם. אנד יט זה מפתה מאד.
הצחיקו אותי איך כולם הגיעו במחבא ללימוזינה.
חחחחח "מה הסיכוי שאת בני האדם הכי קל להשחית" - דה ווס:-D
וזה שהם פותחים את הלימו ולורן כבר שם:-D:-D

אוו ווסלי יודע שהמועצה הושמדה, מעניין.
ואנג'ל קיבל קצת מידע על סאנידייל. הוא יבוא לעזור? תכלס אפשר שכל טים אנג'ל יבואו אנחנו צריכים הרבה עזרה.
אני ממש רוצה איחוד בין ג'יילס ו-ווסלי.

מה קרה שם עם גאן והבגירה הזה?:-D איזה פנתר חמודי. האם גאן הוא הפנתר השחור עכשיו?

חחחח לורן שר סיפור הפרברים בלובי:-D

קונורררררררררר ילד מעצבן מה אתה רוצהההההההההה??? מה הוא זומם לפוצץ בני ערובה עכשיו איזה נג'ס.
ואת קורדי?????????????????:-[
וואו בסוף שפרד כזה "מי זה קונור" וואטטטטטטטט:-0 אנג'ל מחק אותו מהקיום מההההה?
אבל מסתבר שהוא איכשהו סידר לו חיים במשפחה אוהבת עם זכרונות חדשים. מה זה כל אחד יכול לשתול זכרונות בימינו?
בתכלס זאת הבחירה הנכונה. לקונור תהיה קצת שלווה ואנחנו נפטר מהילד הקרציה הזה.

טוב תחזירו את קורדי בבקשה!!

מה זה אומר?
אכן מוזר ביותר.
אז בעונה 5 הם יעשו הכל משם? מעניין. זה באמת הרבה משאבים אבל מה הקאץ'?

חחחח בדיוק

אבל זה ווסלי אשם!!!

כן אני גם לא הבנתי מה הוא רוצהההההההה

מעניין מה זה...
והוא לקח אותם בדרכו לקונור אז אני מנחשת שיש המשך לטיול הזה.

(ווסלי: מה הסיכוי שבני האנוש יתגלו כהכי מושחתים?)
אבל אז מסתבר שגם אנג'ל וגם לורן כבר שם (חבל כי זה היה פאנץ' יפה).
כן חח הרסו את הרעיון. אבל זה גם היה מצחיק.

הוא מילכד את כולם ואת עצמו וגם את קורדיליה שעדיין בתרדמת (הזוי לחשוב על כל מה שהיא פיספסה, ולא בפעם הראשונה).
אני עדיין תוהה מה היה הקטע להרחיק אותה בעונה 3 אם היא לא הייתה בהריון אז.

חזרה במשרדים של וולפראם והארט - אנג'ל לקח את העסקה (למרות שאולי בתנאים שלו שלא שמענו).
מעניין מה התנאים.

זה באמת לא ברור, וגם בכלל למה להרוג אנשים? אני יכולה להבין למה הוא כשלעצמו רוצה למות, היו לו חרא חיים ואז לקצת זמן הוא חשב שהנה הכל הולך להיות נפלא, ואז גם זה נהרס לו. באמת מסכן. אבל למה להרוג חפים מפשע (ואת קורדי)? אולי הוא חשב שהוא כאילו מציל אותם מהעולם האכזר שיש שם עכשיו בחוץ.
לא ברור

הבעיה לא הייתה עלילה מתמשמכת אלא שהעלילה המתמשמכת הייתה מעצבנת ובעיקר רצח הדמות שעשו לקורדי זה היה נורא וזה היה מגעיל והידיעה שג'וס התעלל בה כי היא נכנסה להריון עוד יותר הורסת.
כן אלה היו נחמדים. ודווקא ווסלי לא היה כזה דארק הוא חזר קצת מהאפלה חזרה לחברים שזה היה הדבר הכי טוב.
ואיכשהו הדבר שהכי אהבתי בעונה היה הקטע של ווסלי ולילה.

סיכום שלי מהצפיה הראשונה, שאני עדיין מסכימה עם עצמי עליו:
"מסכימה עם עצמי" זה משפט שלי!:-D

אני גם אוהבת מצד אחד את הרעיון שהיא גרמה להתנהגות ההזויה של קורדי בעונה האחרונה, אבל בכלל לא אוהבת את הרעיון שג'זמין בעצם גרמה ל_כל_ המאורעות האלו מאז עונה 2... הקטע עם דויל, עם דרלה, עם הכוחות של קורדי...
זה מוריד מהערך של הכל בעיני, כאילו אז דויל לא באמת בחר לנשק את קורדי ולהעביר לה את החזיונות?
וולפראם והארט לא באמת החזירו את דרלה מתוך מזימה שלהם עצמם?
קורדי לא באמת בחרה מרצונה לשמור על החזיונות למרות כל הסבל שזה גרם לה? ואז לעבור למימד העליון בשביל לעשות טוב יותר?
לכל הדברים האלו היתה משמעות לגבי המניעים והאישיות והרגשות של כל הדמויות האלו, ועכשיו כאילו המשמעות הזאת נמחקת, כי זה הכל ג'זמין עשתה?
יאפ זה ממש מעצבן לחשוב על זה ככה.

גם לא נהנייתי כמובן מהקטע של ווסלי וליילה.
לא יאמן אבל זה הדבר שהכי אהבתי|מאוהב|
אבל אני שמחה שהוא חזר לחבורה בסוף.
בהחלט!!!!!!!!

אני דווקא תמיד בעד יותר עלילה מתמשכת ופחות פרוצדורה, אבל הבעיה היא שהעלילה המתמשכת הרגישה לי קצת אופרת סבון, וגם לא בה היה מספיק הומור, ועוד אירועים שלא אהבתי.
יאפ|כן|

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
דווקא נחמד. מואר יותר.
זה כן.
היו כמה רגעים יפים בינה לבין ווסלי. כמה זה מוזר לצאת עם מישהו מת? באפי עושה את זה כל הזמן:-D
תכלס :-D
לא ככ הבנתי אם היא סובלת שווסלי רצה לשחרר אותה, כי נראה שהיא נהנית. אבל זה היה חמוד שהיא אמרה לו "זה יפה שניסית"|לב|
זה לא נראה שהיא סובלת כי היא תמיד עם חיוך ציני כזה וגישה של לא-מזיז-לי-כלום אבל אני לא חושבת שהיא נהניית באמת מלהיות במצב של כלואה בחוזה הזה.
(אבל זו רק פרשנות שלי)
אוקי וולפרהם אנד הרט מציעים לטים אנג'ל את כל המשרד שלהם, חשוד ברמות. אין לסמוך עליהם. אנד יט זה מפתה מאד.
הצחיקו אותי איך כולם הגיעו במחבא ללימוזינה.
חחחחח "מה הסיכוי שאת בני האדם הכי קל להשחית" - דה ווס:-D
וזה שהם פותחים את הלימו ולורן כבר שם:-D:-D
חחח כן והוא מתלונן שאז מה אם זה איוול-לימו, עדיין צריך להיות ריפיל לדובדבנים.
מה קרה שם עם גאן והבגירה הזה?:-D
:-D
קונורררררררררר ילד מעצבן מה אתה רוצהההההההההה??? מה הוא זומם לפוצץ בני ערובה עכשיו איזה נג'ס.
ואת קורדי?????????????????:-[
וואו בסוף שפרד כזה "מי זה קונור" וואטטטטטטטט:-0 אנג'ל מחק אותו מהקיום מההההה?
אבל מסתבר שהוא איכשהו סידר לו חיים במשפחה אוהבת עם זכרונות חדשים. מה זה כל אחד יכול לשתול זכרונות בימינו?
תכלס זה באמת נראה קל מידי.
בתכלס זאת הבחירה הנכונה. לקונור תהיה קצת שלווה ואנחנו נפטר מהילד הקרציה הזה.
כן אני חייבת להודות שכמה שאוביקטיבית הוא מסכן ורציתי לחבב אותו, לא הצלחתי כל כך. הוא פשוט לא לייקבל. ואני בד"כ מחבבת אוטומאטית מסכנים כאלה שסובלים כל כך.

didalf

Well-known member
זה לא נראה שהיא סובלת כי היא תמיד עם חיוך ציני כזה וגישה של לא-מזיז-לי-כלום אבל אני לא חושבת שהיא נהניית באמת מלהיות במצב של כלואה בחוזה הזה.
(אבל זו רק פרשנות שלי)
את חושבת? באמת קשה לדעת איתה.
אבל אם כן אז ווסלי מלאכי כזה|לב|

חחח כן והוא מתלונן שאז מה אם זה איוול-לימו, עדיין צריך להיות ריפיל לדובדבנים.
כן חחחחחחחחחחח:-D:-D

כן אני חייבת להודות שכמה שאוביקטיבית הוא מסכן ורציתי לחבב אותו, לא הצלחתי כל כך. הוא פשוט לא לייקבל. ואני בד"כ מחבבת אוטומאטית מסכנים כאלה שסובלים כל כך.
לגמרי.
ואם אפילו לונה הסנגוריה הציבורית לא הצליחה לחבב אותו זה אומר שהוא באמת בלתי נסבל מידי:-D

למעלה