👛 באפי 7 פרקים 19-20 👛 אנג'ל 4 פרקים 19-22 👛 צפיה משותפת

didalf

Well-known member
מישהו מחר הודעות של עצמו
מישהו מחר את ההודעות של עצמו? הוא מהעתיד?
מישהו מכר את ההודעות של עצמו? בכמה?
מישהו מחק את ההודעות של עצמו? לא יפה ניק לא מרשה.

נדבקתי בניקיזם להתראות אנשים אהבתי אתכם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא הבנתי מה קורה עם קונור. הוא מהתחלה הבין שג'סמין זה שקר? כי חלק מלהעריץ אותה זה היכולת שלה לראות דרכם ולתקשר איתם בראש והוא כן הרגיש את זה.
או אחרי טיפול הדם הוא הבין אבל לא היה אכפת לו כי הוא ילד דבע שתמיד בוחר לא נכון?
לדעתי הוא מההתחלה היה חסין חלקית לכוח השולט שלה.
לא לחלוטין כי היא עדיין הייתה מחוברת אליו טלפתית כמו לאחרים. והוא כנראה יכל להרגיש את השלווה והשמחה שהיא יצרה אצל אחרים וזה גרם לו להרגיש טוב כי באמת שהיו לו חיים חרא, ומי שגידל אותו היה נוראי והוא חשב שאבא שלו רצח את האבא המאמץ שלו ואז הטביע את אבא שלו ואז אבא שלו שנא אותו על זה...
בקיצור סוף סוף הייתה לו תחושה של משהו יציב וטוב לראשונה בחייו. אז זה שהיא נראית מכוער ואוכלת אנשים זה בקטנה.
למה ג'סמין צריכה שאנשים יתפשטו כדי לאכול אותם? זה נראה כמו אורגיה המונית זה מטריד.
(תוך כדי שאני כותבת עניתי לעצמי: את גם מקלפת בננה לפני שאת אוכלת אותה נכון עדי??:-D)
ניסית פעם לאכול בן אדם בלי להוריד את הבגדים שלו קודם? זה ממש מגעיל.
לא הבנתי אם היא עברה להשתלט על העולם סימן שהיא כבר שולטת בקליפורניה למה לא ראינו השפעות בסאנדיייל?
אולי היא שלטה על סאנידייל וגרמה לכל האנשים לעזוב אותה.
או אולי הראשון הגן על סאנידייל מהכוח של ג'זמין.
או אולי הם ברשתות שונות ואנחנו צריכים להודות לPTB על כך שבכלל קיבלנו כמה קשרים בין הסדרות בעונה הזאת.
עדיין לא הבנתי מה היא רוצה. מה המטרה האמיתית שלה מעבר לשלום עולמי בלהבלה. סתם תחושת השליטה והסגידה?
אני לא מבין מה הבעיה כאן - ברור שהיא רוצה שיסגדו לה. (תכלס לא מאוד שונה בליבו של דבר מפוליטיקאי)
זה וכמובן מלאי גדול מאוד של בני אדם לאכול.
ולא הבנתי איך קונור הרג אותה במכה אחת? זה כי הוא אבא שלה או משהו?
הם הבינו שכנראה לקונור וקורדיליה יש כוח על ג'זמין בגלל שהם ההורים שלה. לכן היא לא יכלה להרוג אותם.
*אגב, קראתי שבמקור התוכנית הייתה שקורדיליה תתעורר ותהרוג את ג'זמין, אבל כאריזמה קרפנטר הייתה זמן קצר אחרי לידה ולכן לא יכלה.
לפחות הוא הבין ונפטר ממנה. אז מה תהיה הבעיה בפרק האחרון?
אגב, זה מאוד דומה לכך שבפרק האחד לפני אחרון בעונה 4 של באפי אדם נהרג ולא היה ברור מה נותר לפרק האחרון.
אם כי כאן סוף הפרק כן נותן רמיזה למה שיהיה בפרק האחרון
יאיי ליילה!!! (אם הייתם אומרים לי שאני אתכתוב דבר כזה לפני עונה לא הייתי מאמינה:-D)
אז הפעם הקרדיטים באמת הרסו לי את הטוויסט בסוף. כל הפרק חיכיתי לה (שוב, לא הייתי מאמינה לפני עונה) אז היה ברור שם המומים כי זאת היא.
ואיך בדיוק?????????? לא רק שהיא מתה גם הראש שלה נכרת!!
האם לשיפ המוזר שלי יש עוד תקווה?:-]
או שזה הראשון?8-* היא נשענת על הקיר אבל ניק אמר שזאת יכולה להיות הולוגרמה:-D
אוי זאת תהיה אכזבה אם זה הראשון חח זה אומר בלי קלוז'ר נוסף לווסלי כי זאת לא לילה.
:censored:
אבל זאת הפתעה מעולה של סוף הפרק כשרואים אותה,
חבל שספוליירת

"אתם לא צריכים לעשות בשבילי שום דבר, רק לאהוב אחד את השני!... אבל אם אתם חייבים, אז מקדש הערצה לכבודי יהיה נחמד..." :-D
:-D
אה נזכרתי לגבי המונולוג שלו שכאילו ממה שהוא אמר לקורדי הישנה נראה שהוא עדיין חשב שהיא רצתה בזה? הוא לא הבין עדיין שג'סמין השתלטה עליה וזאת לא הייתה קורדי בכלל?
גם אני חשבתי על כך שבעצם קונור כרגע לא יודע את זה, אבל הוא בקושי הכיר את קורדיליה האמיתית. הוא בעצם הכיר אותה רק בעונה 3.
בעונה הזאת היה לו קשר איתה כשהיא הייתה בלי זיכרון, ואז אחר כך כשהיא בעצם הייתה ג'זמין.
אני באמת מרגישה שהיה לנו דיון כבר כמה פעמים ברעיון של בחירה חופשית מול שלום ושלווה לכולם בכל מיני הקשרים שונים.
אבל לאדעת לא ככ האמנתי לכוונות הטובות שלה.
כן, זה נושא שעולה פה ושם באמת ומאוד מעניין.
בעיקרון אני בהחלט בעד בחירה חופשית,
אבל נראה לי במיוחד עם כל המוות שעברנו בחודשים האחרונים קשה שלא לחשוב איזה נחמד היה אם לכולנו הייתה דת אחת מאחדת שאין לנו דרך להתנגד לאמונה בה.
כי אני מניח שאנשים הם עדיין עצמם. כלומר זה לא שחייזרים השתלטו על הגוף שלהם.
גם ככה יש הרבה אנשים שהאמונה באל שלהם היא יותר חשובה מהמשפחה שלהם או החיים שלהם.

didalf

Well-known member
בקיצור סוף סוף הייתה לו תחושה של משהו יציב וטוב לראשונה בחייו. אז זה שהיא נראית מכוער ואוכלת אנשים זה בקטנה.
הוא נמשך לאנשים שמשקרים לו ומנצלים אותו.

ניסית פעם לאכול בן אדם בלי להוריד את הבגדים שלו קודם? זה ממש מגעיל.
תלוי בבד.

אולי היא שלטה על סאנידייל וגרמה לכל האנשים לעזוב אותה.
או אולי הראשון הגן על סאנידייל מהכוח של ג'זמין.
וואי אני רוצה קרב בין ג'סמין לראשון נראה מי יותר חזק (ושיהרגו אחד את השני בבקשה)
או אולי הם ברשתות שונות ואנחנו צריכים להודות לPTB על כך שבכלל קיבלנו כמה קשרים בין הסדרות בעונה הזאת.
כן זה באמת מפתיע.

אני לא מבין מה הבעיה כאן - ברור שהיא רוצה שיסגדו לה. (תכלס לא מאוד שונה בליבו של דבר מפוליטיקאי)
לא נעים לי כי אני לא רוצה להכניס פוליטיקה לפורום אבל מרגיש לי שמאלו שצופים בסדרה יש בינינו הסכמה אז באמת חשבתי שהסגידה המופרכת של האנשים אליה זה כמו הסגידה של אנשים לביבי. אולי הם גם תחת כישוף זהה זה יסביר הרבה.

*אגב, קראתי שבמקור התוכנית הייתה שקורדיליה תתעורר ותהרוג את ג'זמין, אבל כאריזמה קרפנטר הייתה זמן קצר אחרי לידה ולכן לא יכלה.
אוי חבל זה יכל להיות משמח.

אגב, זה מאוד דומה לכך שבפרק האחד לפני אחרון בעונה 4 של באפי אדם נהרג ולא היה ברור מה נותר לפרק האחרון.
אם כי כאן סוף הפרק כן נותן רמיזה למה שיהיה בפרק האחרון
חחחחח אני גם חשבתי כמעט כתבתי: "מה יהיה בפרק הבא? חלומות?" לאדעת למה לא כתבתי את זה בסוף:-D
בשניהם זה גם עונה 4.
אבל זאת הפתעה מעולה של סוף הפרק כשרואים אותה,
חבל שספוליירת
זה הם אשמים עם הקרדיטים שלהם. עם ג'יילס הם ידעו לא לשים בהתחלה!

גם אני חשבתי על כך שבעצם קונור כרגע לא יודע את זה, אבל הוא בקושי הכיר את קורדיליה האמיתית. הוא בעצם הכיר אותה רק בעונה 3.
בעונה הזאת היה לו קשר איתה כשהיא הייתה בלי זיכרון, ואז אחר כך כשהיא בעצם הייתה ג'זמין.
כן הוא באמת בקושי הכיר את קורדי.

אבל נראה לי במיוחד עם כל המוות שעברנו בחודשים האחרונים קשה שלא לחשוב איזה נחמד היה אם לכולנו הייתה דת אחת מאחדת שאין לנו דרך להתנגד לאמונה בה.
כמות הפעמים שרציתי בחודשים האחרונים להיות פרופסור X ולהגיד לכולם מה לעשות ומה לחשוב ולסיים עם זה|מזיע|
גם ככה יש הרבה אנשים שהאמונה באל שלהם היא יותר חשובה מהמשפחה שלהם או החיים שלהם.
בדכ פה מתחילה הבעיה.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל 4X21

באסה שלא קרה, יכל להיות מגניב יותר.

כן, זה נושא שעולה פה ושם באמת ומאוד מעניין.
בעיקרון אני בהחלט בעד בחירה חופשית,
כן הא? ככל שהעולם מרגיש יותר רע, הרעיון הזה נשמע פחות גרוע :-(

keren or5

Well-known member
אולי זה בגלל שהיא עם יד שבורה, אבל פחות שנאתי את רונה שם מאשר את קנדי.
אולי גם כי קצת מרגיש שהיא הובילה את ווילו ללבגוד באמון של באפי.
אבל בהחלט מגעילה רונה עם היציאה הזאת. לפחות דון צעקה עליה לשתוק.
אני שמח שאת גם לקחת את הדבר הזה כל כך קשה, כי זה באמת נוראי.
המנהל כמובן היה מגעיל אחרי שבאפי נכנסה בו לפני כמה פרקים.
ותכלס עם כולם זה קשור לדברים שהתבשלו כבר, למה שהם סבלו בזמן האחרון, לכך שהיא מתרחקת מהם,
כמובן שזה היה חלק ממה שדחף את ג'יילס לזה.
גם יש באמת משהו בטענות שלהם, אבל באמת שזה לא הגיע לה.
פיית' באמת יצאה פחות גרוע, והיא גם לפחות יצאה אחרי באפי,
אבל גם ברור שבעקבות העבר שלהן אז לבאפי במיוחד קשה איתה.
כי באמת זה הרגיש כאילו פיית' הצליחה לעשות את מה שבאפי הרגישה שהיא מנסה לעשות לפני שנים - לקחת לה את החיים.
אני לא יודעת למה אבל בא לי להגן על קנדי, כי כל מה שהלך שם היה OOC לכולם. (העובדה שזה הגיעה לזה שהם מגרשים את באפי מגוחכת, אבל אם לא מחשיבים את זה לכולם אז חייבים גם לא להחשיב את זה לקנדי!).
ואם מחשיבים את מה שהם עשו, לדעתי מי שכביכול מכיר אותה כמו ווילו או אנדר או ג'יילס ה עוד יותר מרגיש לא קשור? אבל אם נקבל שיש מציאות כזאת, לקנדי אני הכי פחות באה בטענות כי היא מכירה את באפי הכי פחות אז היא צריכה לסמוך עליה הכי פחות.
פיית' באמת יצאה פחות גרוע, והיא גם לפחות יצאה אחרי באפי,
|כן|
לאאאאאאאא ניק אל תגיד לי את זה גם ככה אני במשבר;-(;-(
|חיבוק||נחמה|
ואניה בכלל חצופה?? ואני עוד הגנתי עליה כשבאפי רצתה להרוג אותה גם כן זאת חבל שלא הרגה אותה:-[
כן, אניה הייתה מעצבנת במיוחד. כאילו כל הסדרה על למה באפי היא לא מיוחדת רק בגלל שיש לה כוחות על כאילו, ליטרלי עשו לכם גרסה נגטיבית של באפי עם פיית' להראות על איך אפשר לקבל את הכוחות האלה ולא להיות טובה. באפי אובייסלי מנהיגה לא רק בגלל הכוחות שלה.

Lion_Heart

Well-known member
אני לא יודעת למה אבל בא לי להגן על קנדי, כי כל מה שהלך שם היה OOC לכולם. (העובדה שזה הגיעה לזה שהם מגרשים את באפי מגוחכת, אבל אם לא מחשיבים את זה לכולם אז חייבים גם לא להחשיב את זה לקנדי!).
ואם מחשיבים את מה שהם עשו, לדעתי מי שכביכול מכיר אותה כמו ווילו או אנדר או ג'יילס ה עוד יותר מרגיש לא קשור? אבל אם נקבל שיש מציאות כזאת, לקנדי אני הכי פחות באה בטענות כי היא מכירה את באפי הכי פחות אז היא צריכה לסמוך עליה הכי פחות.

|כן|

|חיבוק||נחמה|

כן, אניה הייתה מעצבנת במיוחד. כאילו כל הסדרה על למה באפי היא לא מיוחדת רק בגלל שיש לה כוחות על כאילו, ליטרלי עשו לכם גרסה נגטיבית של באפי עם פיית' להראות על איך אפשר לקבל את הכוחות האלה ולא להיות טובה. באפי אובייסלי מנהיגה לא רק בגלל הכוחות שלה.
מצד אחד...להחליף מנהיגה בשלב הזה נראה ממש טיפשי בשלב הזה של האפוקליפסה...מצד שני באפי גרמה לשלוש פוטנציאליאות להיהרג...ולדעתי זה לא קטע של בגידה וזה לא קטע של לקחת צדדים, זה יותר קטע של הישרדות...אני חושב שהם הרגישו שהיא לא עושה עבודה טובה בתור מנהיגה, וזה לא ממש לא נכון אין לה נסיון בלהנהיג קבוצה גדולה, ביא מנהיגה קבוצה דיי קטנה איזה...5 שנים? 4 אם לא מחשיבים את עונה 1-2?אז נסיון בהלהנהיג חבורת טירונות...לא נפריז ונאמר גדולה, אבל בינונית , ,אין לה ,מי צודק כאן? אין לי שמץ , בקשר לאניה? הקטע הכי טוב שבה זה גם הקטע הכי רע שבה וזה שאין לה פילטרים...מה שהיא חושבת זה מה שהיא אומרת...כמו קורדיליה בזמנו , ..., מפנים את סאנידייל...סוף פאקינג סוף! כלו כל הקיצים, הגיעו מים עד נפש, אפילו השדים בורחים מהעיר!...מענין אם הצבא\ממשלה יודעים על זה...

keren or5

Well-known member
מצד אחד...להחליף מנהיגה בשלב הזה נראה ממש טיפשי בשלב הזה של האפוקליפסה...מצד שני באפי גרמה לשלוש פוטנציאליאות להיהרג...ולדעתי זה לא קטע של בגידה וזה לא קטע של לקחת צדדים, זה יותר קטע של הישרדות...אני חושב שהם הרגישו שהיא לא עושה עבודה טובה בתור מנהיגה, וזה לא ממש לא נכון אין לה נסיון בלהנהיג קבוצה גדולה, ביא מנהיגה קבוצה דיי קטנה איזה...5 שנים? 4 אם לא מחשיבים את עונה 1-2?אז נסיון בהלהנהיג חבורת טירונות...לא נפריז ונאמר גדולה, אבל בינונית , ,אין לה ,מי צודק כאן?
כל מנהיג יעשה טעויות! ואתה צודק. היא באמת סוג של הנהיגה את הסקוביז שהיא קבוצה יותר קטנה. ונכון זה שה לא אותו דבר אבל זה הכי הרבה מי כל מי ששם עשה. פיית' נכשלה בלהיות גיבורת על. היא האיוול סלייר. וגם אם הכוונות שלה עכשיו טובות, יש לה הרבה פחות ניסיון מבאפי. אין סיבה הגיונית לגרש אותה ככה.
בקשר לאניה? הקטע הכי טוב שבה זה גם הקטע הכי רע שבה וזה שאין לה פילטרים...מה שהיא חושבת זה מה שהיא אומרת...כמו קורדיליה בזמנו
זה דבר טוב כשמה שהיא אומרת זה נכון, או סתם דעה לא פופולארית. פה היא ממש טועה. באפי הרוויחה את היותה מנהגיה. הוכחה = הסדרה הזאת!!

Lion_Heart

Well-known member
כל מנהיג יעשה טעויות! ואתה צודק. היא באמת סוג של הנהיגה את הסקוביז שהיא קבוצה יותר קטנה. ונכון זה שה לא אותו דבר אבל זה הכי הרבה מי כל מי ששם עשה. פיית' נכשלה בלהיות גיבורת על. היא האיוול סלייר. וגם אם הכוונות שלה עכשיו טובות, יש לה הרבה פחות ניסיון מבאפי. אין סיבה הגיונית לגרש אותה ככה.

זה דבר טוב כשמה שהיא אומרת זה נכון, או סתם דעה לא פופולארית. פה היא ממש טועה. באפי הרוויחה את היותה מנהגיה. הוכחה = הסדרה הזאת!!
"כל מנהיג יעשה טעויות!" צודקת לגמרי, כי אין תכנית,טובה ככל שתהיה שתשרוד מגע ראשון עם האויב...מנהיג טוב צריך ללמוד לאלתר ולהגיב...אבל לא זאת הנקודה שלי...הנקודה שלי היא שלדעתי זה לא היה קשור לתכונותיה בתור מנהיגה...אלא איך שהשאר תפסו אותה בתור מנהיגה...והם ראו שהיא נכשלה...מה שהיה נכון, ושאולי אם הן תמשיכו לעקוב אחריה הן גם לא ישרדו...שוב,לא אומר בכלל שהן צדקו...רק מה שהפרק גרם לי לחשוב
" באפי הרוויחה את היותה מנהגיה. הוכחה = הסדרה הזאת!!" כן, לצופים...לא לפוטנציאליאות שלא מכירות אותה ולא יודעות מה היא עברה ועל מה היא התגברה, אלא רק מכירות אותה זמן ממש קצר ,ולדעתי לגרש אותה היה ממש ממש ממש מטומטם...כי...היא הכי חזקה פה הכי טקטית פה...הכי מנוסה פה...אתן הולכות לגרש אותה? אם לא מנהיגה לפחות תשאירו אותה בתור לוחמת\יועצת...משהו! ופיית' לא נכשלה בלהיות גיבורת על, היא נכשלה בלהיות גיבורה נקודה, רקאומר

keren or5

Well-known member
" באפי הרוויחה את היותה מנהגיה. הוכחה = הסדרה הזאת!!" כן, לצופים...לא לפוטנציאליאות שלא מכירות אותה ולא יודעות מה היא עברה ועל מה היא התגברה, אלא רק מכירות אותה זמן ממש קצר
כמו שאמרתי, את התגובה של הפוטנציאליות אפשר יותר להבין, אבל התגובה של כל מי שמכיר אותה מעונה 1 לא. כי הם בייסקלי מכירים אותה כמו שהצופים של הסדרה מכירים אותה

didalf

Well-known member
אני באמת לא יודעת על מי אני כועסת יותר,
על החדשות ש - מי אתן בכלל??? הרגע הגעתן חבורת ילדות פחדניות מי אתן שתתערבו ותגידו משהו על באפי????? תסתמו את הפה הצעיר שלכן ותגידו תודה שלא הרגו אתכן הברינגרס כבר מזמן בלעדיה!!!!!:-[
או על החברים הותיקים ש - איך אתם מעזים???? אחרי מה שבאפי עשתה בשבילכם כל השנים??? לא הייתם חיים בלעדיה!!! אתם מכירים אותה ומי היא ומה היא!!!! ככה לבגוד בה אחרי כל מה שעברתם????:-[

ממש!!!!!

didalf

Well-known member
באפי 7X20

מדד הג'יילס: בלאמי בעונה 3. אני אוהבת אותך אבל כועסת. אולסו עדיין חתיך.
נשארו 2 פרקים דחוף להשלים עם באפי!!!!!!!!!!!!

אוקי אעאעעעעאהאהאהאכעעההההההההה|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
קודם כל אמרתי לכם שספייק לא בוגד והוא יכעס על כולם שהם בוגדים יאסס קינג!!! אמר להם בדיוק מה שמגיע להם!! והלך למצוא את באפי כי הוא חבר אמת!
והרביץ קצת לפיית' למרות שהונטסלי היא הכי פחות אשמה במחטף הזה.
ואז הוא מגיע לבאפי (שפשוט השתלטה על בית של מישהו חחחחחח) והיא כ"כ שבורה;-(
יאוו וכל שניה בשיחה שלהם מושלמת|מאוהב|
אבל במיוחד שהוא אמר לה למה הוא אוהב אותה אעהאהה נמסתייייייייייי|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| צייצתי כאלה ציוצים של התרגשות כל הזמן:-D ויש מצב שכמעט בכיתי.
ואז כשהיא כזה "אני לא רוצה להיות דה אונלי וואן" וספייק: "ואני לא רוצה להיות כזה חתיך מה לעשות?" חחחחחחחחחחח חיים שלי:-D|מאוהב|
ואז מה שחיכיתי לו התגשם!! כמה רציתי שהוא פשוט יחבק אותה והיא תתן לו לנחם אותה. וזה קרה!!
ידעתי שהיא תבקש ממנו להשאר אבל איך התרגשתי כשהיא אמרה את זה אעהאעההההההההה|מאוהב|
ואיך הם ישנו מחובקים כל הלילה|מאוהב| די והוא כזה מלאך עדין איך הוא מחזיק אותה!!!!|מאוהב||מאוהב|
הבו לי גיפים!!
וכולם במקביל עושים סקס וכאילו כמה שאני רוצה שהם יהיו ביחד גם כן ורציתי שהיא כבר תנשק אותו אבל זה גם היה כ"כ מושלם ככה|מאוהב| רק חיבוק ארוך|מאוהב|
אוקי יש עוד שני פרקים אבללל בחייאת תנו לי נשיקה אחת לפחות!!!

דברים שצריכים לקרות בשני הפרקים האלה ברמת דחיפות:
1. ג'יילס מוכיח לבאפי את אהבתו ומשלים איתה. נדרשת מחווה רצינית מאד.
2. באפי וספייק מתנשקים וביחד סופסוף.
.
.
.
.
99. הורגים את הראשון מצילים את העולם בלהבלה.

היו עוד דברים שלא בא לי בכלל להתייחס אליהם כי כלום לא חשוב חוץ מזה אבל אני אתייחס כי אני יסודית:-D

עכשיו בלי באפי יש כאוס בבית יופי מה חשבתם|שפם|

הא ראש העיר בא להציק לפיית'. יפה זה בדיוק מי שהיא צריכה כדי שיערער אותה.
איך שהגיע המנהל ידעתי שהיא הולכת לשכב איתו. אני די שונאת אותו אבל הונסטלי מאחלת לפיית' שהם יתאהבו כי באמת הבעיה הכי גדולה שלה זה שאף אחד לא אוהב אותה וזה שובר אותה. מגיע לה מישהו שיהיה מאוהב בה.

קנדי אכן הייתה היום מעצבנת. אז העפת את באפי ונחשי מה? את עדיין לא המפקדת.

אופסי פיית' הובילה את כולן למלכודת יכולתי לנחש. אוי לא פיית' מתה?? אבל אני אוהבת אותה עכשיו!! גם כל הקוטלות עם השם נמצאות איתה אז איזה ניצבת תקום כקוטלת הבאה?

באפי המלכהההההההההה|כתר| היא הבינה שהיא לא תנצח את כיילב במכות אז היא טירטרה אותו במקום והתחמקה באקרובטיות מרשימה|כתר||כתר| איך היא ברחה ממנו והוא מתעצבן ואני כזה יאסס קווין!!!! והיא מצאה את הנשק הסודי.
שהוא.... יתד משוכלל? זהו?8-*
יאללה קווין באפי תנצחי אותו לבד ושהשאר יתחננו לסליחתך לשארית הימים!!

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

מסכימה עם כל הברה! :-D
קודם כל אמרתי לכם שספייק לא בוגד והוא יכעס על כולם שהם בוגדים יאסס קינג!!! אמר להם בדיוק מה שמגיע להם!! והלך למצוא את באפי כי הוא חבר אמת!
אבל במיוחד שהוא אמר לה למה הוא אוהב אותה אעהאהה נמסתייייייייייי|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| צייצתי כאלה ציוצים של התרגשות כל הזמן:-D ויש מצב שכמעט בכיתי.
ואז כשהיא כזה "אני לא רוצה להיות דה אונלי וואן" וספייק: "ואני לא רוצה להיות כזה חתיך מה לעשות?" חחחחחחחחחחח חיים שלי:-D|מאוהב|
ואז מה שחיכיתי לו התגשם!! כמה רציתי שהוא פשוט יחבק אותה והיא תתן לו לנחם אותה. וזה קרה!!
ידעתי שהיא תבקש ממנו להשאר אבל איך התרגשתי כשהיא אמרה את זה אעהאעההההההההה|מאוהב|
ואיך הם ישנו מחובקים כל הלילה|מאוהב| די והוא כזה מלאך עדין איך הוא מחזיק אותה!!!!|מאוהב||מאוהב|
הבו לי גיפים!!
וכולם במקביל עושים סקס וכאילו כמה שאני רוצה שהם יהיו ביחד גם כן ורציתי שהיא כבר תנשק אותו אבל זה גם היה כ"כ מושלם ככה|מאוהב| רק חיבוק ארוך|מאוהב|
אכן סצינה מושלמת ומרגשת ויותר מלאת אהבה מכל הסקס של כל האחרים.
1705602452743.png
1705602479534.png
1705602510687.png

.
.
.
.
סדר העדיפויות שלך די מדויק.
היו עוד דברים שלא בא לי בכלל להתייחס אליהם כי כלום לא חשוב חוץ מזה אבל אני אתייחס כי אני יסודית:-D
חחחח יפה מאוד.
איך שהגיע המנהל ידעתי שהיא הולכת לשכב איתו. אני די שונאת אותו אבל הונסטלי מאחלת לפיית' שהם יתאהבו כי באמת הבעיה הכי גדולה שלה זה שאף אחד לא אוהב אותה וזה שובר אותה. מגיע לה מישהו שיהיה מאוהב בה.
כאילו זה הרגיש לי קצת רנדומלי, אבל תכלס אין לי התנגדות וכמוך אני מאחלת לה גם אהבה.

חוץ מזה אני כן רוצה לציין לטובה את סצינת ההתעלסות של ווילו וקנדי, אמנם כבר ראינו אותה ככה גם עם טארה, אבל בכל זאת בואו נחשוב רגע על הדרך שעברנו מרק מעט שנים לפני כן, כשווילו וטארה התנשקו לראשונה רק בחלום סליזי של זאנדר - ואפילו לא העיזו להראות לנו את זה ממש על המסך.

didalf

Well-known member
סיכום מצויין|מאוהב|
מסכימה עם כל הברה! :-D
תודה:-D

100% בהחלט!!|מאוהב|

אעההאה בלס יוווו|מאוהב||מאוהב|

אני שמחה שאנחנו מסכימות:-D

חוץ מזה אני כן רוצה לציין לטובה את סצינת ההתעלסות של ווילו וקנדי, אמנם כבר ראינו אותה ככה גם עם טארה, אבל בכל זאת בואו נחשוב רגע על הדרך שעברנו מרק מעט שנים לפני כן, כשווילו וטארה התנשקו לראשונה רק בחלום סליזי של זאנדר - ואפילו לא העיזו להראות לנו את זה ממש על המסך.
כן תכלס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זאת בערך רמת ההתלהבות שציפיתי לה ממך לגבי הסצנה הזאת.
מבחינתי הפרק הזה הוא מה שמעלה את סיפור האהבה שלהם לרמה הכי גבוהה.
כי אהבתי את איך שספייק מאוהב בה בעונה 5, והוא היה מרגש, אבל זה היה ממש חד צדדי ועצוב עליו.
ובעונה 6 די שנאתי את זה כי הם הכאיבו אחד לשני וזה הרגיש רעיל לשני הכיוונים.
ואז רוב עונה 7 הם נמנעים זה מזה, אז לא ממש היה משהו.
אבל כאן...
באמת הקטע הכי מדהים היה כשהוא אומר לה למה הוא אוהב אותה, שזה לא קשור לכך שהוא רוצה אותה, או שהוא לא יכול להשיג אותה, כי זה לא קשור אליו, זה הכל לגביה, הוא פשוט אוהב את מה שהיא.
וזה היה כזה חמוד כשהיא אומרת לו להשאר ובהתחלה הוא מניח שהוא יצטרך להשאר על הכסא הלא נוח, אבל אז היא מבקשת שהוא יהיה איתה במיטה.

גם אהבתי כשהוא מספר לה שהכל בבית בלגן בלעדיה ואז הוא מנסה לפרט אבל זה די עלוב כי הוא אומר דברים כמו "שקי השינה שלהם לא מגולגלים",
אבל אז הוא מספר לה שהוא הרביץ לפיית' ורואים שהיא שמחה.

אגב, הכל הצרוד שלה בפרק הזה והקודם פשוט מעולה ומעביר עד כמה היא שבורה. גם לפני הגירוש מהבית שלה, היא פשוט שבורה.
חחחח קצת לא פייר שכולם שוכבים שם ורק הם פשוט שוכבים זה לצד זה מחובקים. אבל באמת שזה הרגיש הכי רומנטי.
אגב, ממש לא פייר לכל הפוטנציאליות (ודון ואנדרו) בבית הזה שהם צריכים לשמוע את כולם שוכבים יחד בבית הצפוף הזה. בין היתר פשוט כי השאירו מעט מאוד חדרים שאין בהם סקס בשביל כל האחרות.
.
.
.
.
אני מקווה שלפחות חלק מה99 דברים האלו יתגשמו...
עכשיו בלי באפי יש כאוס בבית יופי מה חשבתם|שפם|
כאוס לחלוטין וכולם מעצבנים ובעיקר קנדי (וכנראה הסיבה שפחות שנאתי את רונה זה בגלל שהיא לא הייתה בפרק הזה (או לפחות לא דיברה)
זה היה מעולה שהחזירו אותו בשביל זה. והוא באמת לחלוטין היה ראש העיר שאנחנו זוכרים.
וזה היה מעולה כי הוא באמת דרך על כל הדברים שתמיד כאבו לפיית'.
אני מניח
וואו כל כך מעצבנת שאני זוכר שהתאכזבתי שהברינגר ההוא לא הרג אותה.
אופסי פיית' הובילה את כולן למלכודת יכולתי לנחש.
קצת עצוב לי על פיית'. כי כולם כעסו על באפי על כך שהיא מסכנת את כולם ואז נותנים לפיית' להנהיג, והיא באמת לא רצתה את זה אפילו, אבל היא עושה את זה, והדבר הגדול הראשון שהיא עושה מוביל אותם למלכודת.

אבל בהחלט מרגיש שמגיע לכולם על חוסר האמון בבאפי.
מה גם שבאפי באמת מצאה משהו ביקב.
אם כי אני כן חושב שבאפי בעצם הוכיחה שהתוכנית שלה - לתקוף את היקב עם כל הכוחות שלה שוב - היא טעות. כי הרי אם היא הייתה תוקפת עם עוד אנשים אז כיילב היה מצליח לתפוס אנשים ולפגוע בהם והיא הייתה חייבת לנסות לעצור אותו.
מה שהיא הייתה צריכה זה באמת ללכת לבד וזה נתן לה את היכולת להלחם בו בתנאים שלה, שזה בעצם למנוע ממנו לפגוע בה.
כאן היא גם חוזרת למה שחוזרים עליו שוב ושוב בסדרה - בסופו של דבר הקוטלת היא לבדה. כשהיא יוצאת להלחם בכיילב לבדה היא הכי חזקה.
*זה מזכיר לי את סוף עונה 2 כשבאפי נלחמת באנג'ל לבדה והוא כמעט מביס אותה, והוא אומר לה "בלי חברים, בלי נשקים, מה נשאר לך?" ואז היא אומרת "את עצמי." ותופסת את החרב שלו ביד שלה ומחטיפה לו בראש.
באפי המלכהההההההההה|כתר| היא הבינה שהיא לא תנצח את כיילב במכות אז היא טירטרה אותה במקום והתחמקה באקרובטיות מרשימה|כתר||כתר| איך היא ברחה ממנו והוא מתעצבן ואני כזה יאסס קווין!!!! והיא מצאה את הנשק הסודי.
אני כל כך אוהב את סצנת הקרב הזאת שהיא באמת לא בדיוק סצנת קרב כי פשוט באפי הגאונה קולטת שהיא יכולה פשוט להתחמק ממנו.
וזה כל כך נדיר שאת בעצם מתרשמת מסצנת אקשן בסדרה אז אני ממש שמח.

גם אני חשבתי ככה הרבה פעמים.
אגב כשדיברנו על זה שכמעט לא רואים את ווילו וטארה מתנשקות וזה שזה כל כך מתאים לתקופה, רציתי לומר על כמה השתנה בשנים בודדות שהגיעו לסצנה הזאת. עם העגיל בלשון של קנדי.
יכול להיות שזה גם קשור לכך שהם עברו לUPN.

עוד כמה דברים שיש לי לומר:
כמה קטעים שאהבתי עם אנדרו - כשהוא חוזר מהמסע עם ספייק (the mission mission) והוא בהתלהבות מספר לכולם על ההרפתקאות שלהם וזה שהם שיחקו משחקים וגילו דברים חשובים ואז רץ לשירותים.
וכמובן הקטע שחוקרים את הברינגר וכרגיל הוא מדבר שטויות וכולם מתעצבנים עליו. ואז הוא אומר I am a drone in the mind that is evil וכולם כל כך רגילים לשטויות שלו שהם פשוט צועקים עליו ולא מבינים שהוא מדבר בשם הברינגר.

בסצנה של באפי וספייק, לפני הנאום הערכה של ספייק (שמתחיל בכך שהוא אומר שהיא בלתי נסבלת :p )
אז באפי מדברת על כמה שהיא מנותקת מאנשים וזה מאוד מתחבר להרבה דברים בסדרה, ובעיקר לשיחה שלה עם הערפד בפרק "שיחות עם אנשים מתים" מוקדם יותר בעונה.

יש את הקטע די בהתחלה כשבאפי פורצת לבית של מישהו כי היא חושבת שהבית ריק ואז מגלה שיש שם מישהו והיא אומרת לו לעזוב.
אז הוא אומר: "את לא יכולה לגרש אותי מהבית שלי!"
והיא עונה: "למה לא, זה מה שכל הילדים המגניבים עושים."
וזה משהו שאני המון פעמים אומר. כלומר לא על לגרש אנשים מהבית שלהם, אבל לומר "זה מה שכל הילדים המגניבים עושים."

וואי קצת בא לי פשוט לא ללכת לישון ולראות עכשיו את 4X22 של אנג'ל ואז את שני הפרקים האחרונים של באפי.

didalf

Well-known member
זאת בערך רמת ההתלהבות שציפיתי לה ממך לגבי הסצנה הזאת.

מבחינתי הפרק הזה הוא מה שמעלה את סיפור האהבה שלהם לרמה הכי גבוהה.
כן|מאוהב|

כי אהבתי את איך שספייק מאוהב בה בעונה 5, והוא היה מרגש, אבל זה היה ממש חד צדדי ועצוב עליו.
נכון
אוקי אהבתי את זה מאד אבל כן זה היה רעיל
נכון זה היה מתסכללל
למרות שראו כל העונה איך היא אוהבת אותו (והוא אותה כמובן)

באמת הקטע הכי מדהים היה כשהוא אומר לה למה הוא אוהב אותה, שזה לא קשור לכך שהוא רוצה אותה, או שהוא לא יכול להשיג אותה, כי זה לא קשור אליו, זה הכל לגביה, הוא פשוט אוהב את מה שהיא.
כןןןןןןןןןןןןן|מאוהב| זה משפט מדהיםםםםםםםם|מאוהב| צפיתי בזה שוב ושוב הערב:-D (בדיסני עצמו שזה מאד לא נוח אבל אסור לי יוטיוב)
וזה היה כזה חמוד כשהיא אומרת לו להשאר ובהתחלה הוא מניח שהוא יצטרך להשאר על הכסא הלא נוח, אבל אז היא מבקשת שהוא יהיה איתה במיטה.
אוח כן נסיכי הוא לא מעיז לחשוב שהיא רוצה אותו כ"כ קרוב🥹🥹

אגב, הכל הצרוד שלה בפרק הזה והקודם פשוט מעולה ומעביר עד כמה היא שבורה. גם לפני הגירוש מהבית שלה, היא פשוט שבורה.
וואי כן הקול שלה צרוד כבר כמה פרקים וזה חמוד כזה.
וכן היא כ"כ שבורה;-(
אני שונאת אותם שהם פוגעים בה ככה;-(

חחחח קצת לא פייר שכולם שוכבים שם ורק הם פשוט שוכבים זה לצד זה מחובקים. אבל באמת שזה הרגיש הכי רומנטי.
זה היה יותר יפה מכל סצנת סקס!

ד"א i called it! |למטה|
ואחכ רק רציתי שהוא יחזור כדי לחבק אותה;-(
אני גאה ומתרגשת שמשהו שחזיתי/רציתי מתקיים!:-D

אגב, ממש לא פייר לכל הפוטנציאליות (ודון ואנדרו) בבית הזה שהם צריכים לשמוע את כולם שוכבים יחד בבית הצפוף הזה. בין היתר פשוט כי השאירו מעט מאוד חדרים שאין בהם סקס בשביל כל האחרות.
כן חחח באמת תהיתי מאיפה כל החדרים הפנויים האלה ואיפה כל הבנות נמצאות.

אני מקווה שלפחות חלק מה99 דברים האלו יתגשמו...
:-[

וואו כל כך מעצבנת שאני זוכר שהתאכזבתי שהברינגר ההוא לא הרג אותה.

קצת עצוב לי על פיית'. כי כולם כעסו על באפי על כך שהיא מסכנת את כולם ואז נותנים לפיית' להנהיג, והיא באמת לא רצתה את זה אפילו, אבל היא עושה את זה, והדבר הגדול הראשון שהיא עושה מוביל אותם למלכודת.
כן קצת. בעיקר כי היא באמת לא רצתה את זה זה לא שהיא חטפה לבאפי את התפקיד.

אבל בהחלט מרגיש שמגיע לכולם על חוסר האמון בבאפי.
גם קצת כן חעחע

אם כי אני כן חושב שבאפי בעצם הוכיחה שהתוכנית שלה - לתקוף את היקב עם כל הכוחות שלה שוב - היא טעות. כי הרי אם היא הייתה תוקפת עם עוד אנשים אז כיילב היה מצליח לתפוס אנשים ולפגוע בהם והיא הייתה חייבת לנסות לעצור אותו.
מה שהיא הייתה צריכה זה באמת ללכת לבד וזה נתן לה את היכולת להלחם בו בתנאים שלה, שזה בעצם למנוע ממנו לפגוע בה.
ממ תכלס.
כן מראש היא פשוט הייתה צריכה ללכת לבד.
אבל היא הייתה צריכה פפ טוק מספייקי.
כאן היא גם חוזרת למה שחוזרים עליו שוב ושוב בסדרה - בסופו של דבר הקוטלת היא לבדה.
You're on your own, kid
Yeah, you can face this
You're on your own, kid
You always have been

אני כל כך אוהב את סצנת הקרב הזאת שהיא באמת לא בדיוק סצנת קרב כי פשוט באפי הגאונה קולטת שהיא יכולה פשוט להתחמק ממנו.
וזה כל כך נדיר שאת בעצם מתרשמת מסצנת אקשן בסדרה אז אני ממש שמח.
כי בדכ זה סתם מכות וזה משעמם אותי ואני לא אוהבת.
פה באפי הייתה סופר מחוכמת וגם אתלטית מאד אז זה היה מהנה.

כמה קטעים שאהבתי עם אנדרו - כשהוא חוזר מהמסע עם ספייק (the mission mission) והוא בהתלהבות מספר לכולם על ההרפתקאות שלהם וזה שהם שיחקו משחקים וגילו דברים חשובים ואז רץ לשירותים.
וכמובן הקטע שחוקרים את הברינגר וכרגיל הוא מדבר שטויות וכולם מתעצבנים עליו. ואז הוא אומר I am a drone in the mind that is evil וכולם כל כך רגילים לשטויות שלו שהם פשוט צועקים עליו ולא מבינים שהוא מדבר בשם הברינגר.
חחחחחח הוא כזה דביל:-D

בסצנה של באפי וספייק, לפני הנאום הערכה של ספייק (שמתחיל בכך שהוא אומר שהיא בלתי נסבלת :p )
אז באפי מדברת על כמה שהיא מנותקת מאנשים וזה מאוד מתחבר להרבה דברים בסדרה, ובעיקר לשיחה שלה עם הערפד בפרק "שיחות עם אנשים מתים" מוקדם יותר בעונה.
כן אני גם חשבתי על זה.

יש את הקטע די בהתחלה כשבאפי פורצת לבית של מישהו כי היא חושבת שהבית ריק ואז מגלה שיש שם מישהו והיא אומרת לו לעזוב.
אז הוא אומר: "את לא יכולה לגרש אותי מהבית שלי!"
והיא עונה: "למה לא, זה מה שכל הילדים המגניבים עושים."
זה היה מצחיק ועצוב בו זמנית.

וואי קצת בא לי פשוט לא ללכת לישון ולראות עכשיו את 4X22 של אנג'ל ואז את שני הפרקים האחרונים של באפי.
לא ניק לך לישון!
נדון בהסדרי צפיה מחר!

keren or5

Well-known member
כן!!!!! |כן| |מאוהב||לב||לב אדום||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| סצנה מדהימה. אוף, כמה הם גרמו לנו לחכות עד שהם יהיו חמודים יחד |מאוהב||מאוהב||מאוהב| ברמת לתלוש שיערות!!!! אבל איזה פיי אוף!!! יש מצב שמה שהוא אמר לה זה הדבר הכי רומנטי ששמעתי אי פעם. וכן אהבתי שהוא התעצבן על כולם בבית וכל מה שהוא אמר להם! קיצר הוא מושלם, אין יותר מה להוסיף זה היה מושלם!!!
כן, אהבתי איך עשו עריכה צולבת בין האחרים עושים סקס לבאפי וספייק רק מתחבקים. ואני חושבת שמבחינתו זה אפילו יותר מרגש מלעשות סקס איתה. כאילו הוא כבר שכב איתה בעבר, אבל עכשיו הוא מבין שהיא עשתה את זה ממקום מאוד לא טוב בשבילה והוא יודע עכשיו עם הנשמה שזה לא היה חיובי, וזה שהיא ביקשה ממנו להישאר איתה ולחבק אותה זה הרבה יותר אמיתי ובגלל זה נראה לי שזה היה אפילו יותר מרגש בשבילו! |מאוהב|

.
.
.
.
:-D:-D:-D
:-D מסכימה!
אהבתי שהיא לא באמת הושפעה ממנו, פעם ראשונה שראיתי את זה פחדתי שזה כן ישפיע עליה. אבל מסכנה איך זה ערער אותה! |לב-ש||לב-ש| אני אומרת לכם נו, היא כבשה עזובה ופצועה בעור של זאב. היא משחקת אותה קשוחה כי ככה היא למדה איך להגן על עצמה אבל בפנים היא רק רוצה שיאהבו אותה ויתנו לה חיבוק!
פיית' מפלרטטת עם כל גבר שנושם (וגם עם מי שלא :-D) כי זה שוב אחד ממנגנוני ההגנה שלה והיא יודעת שהיא יכולה לגרום לכל גבר לשכב איתה או לרצות אותה, כי תכלס היא נראית טוב וגברים הם חרמנים, אז למה שלא ימשכו אליה? אין לי בעיה עם זה שהיא שכבה עם ווד, וזה גם לא היה באמת קשה לנחש שזה יקרה, אהבתי שהיא נפתחה אליו כי אני יודעת שלא קל לה להיפתח לאנשים, ושהוא ידע להגיב בצורה טובה אליה בגלל שהראשון גם ערער אותו. נכון זה היה מעצבן מה שהוא עשה לספייק, אבל אני כן יכולה להבין אותו קצת ואני לא שונאת אותו. וגם הוא לפחות עזב את כל עניין הנקמה אחרי הפרק ההוא, אז אני לא נגדו. אבל בתכלס, פיית' תמיד הייתה ותמיד תהיה מאוהבת בבאפי, כל האחרים זה הסחת דעת בשבילה!
אוקי. קנדי לא מושלמת אני מסכימה. היא דיי bratty כזאת, אני מסכימה. ואין ספק שיש תחומים שבהם היא צריכה להתבגר. אבל עדיין אם תשאלו אותי, אני מעדיפה מישהי פוטנציאלית כזאת, שלוקחת פיקוד והכי במוד של להילחם מאשר כל השאר שכל הזמן בוכות וצורחות מכל דבר קטן שמפחיד אותם. אבל הסיבה שאני באמת אוהבת את קנדי זה כי היא בעיני היא ממש חמודה לווילו, גם בפרק הזה זה היה חמודה אל ווילו מאוד, וזה יותר חשוב לי מהדברים האחרים.
אופסי פיית' הובילה את כולן למלכודת יכולתי לנחש.
כן, זה הקטע המטומטם הוא שכולם יכולים לעשות טעויות כשהם מנהיגות, ואני קצת יותר סלחנית כלפי הפוטנציאליות כי נכון הן צעירות ופעורות וקטנות אבל בגלל זה הן גם לא מבינות את זה! כאילו ברור שאם באפי יכולה לעשות טעות גם פיית' יכולה. אין מה לעשות כשמנהיגים בקרב עושים טעויות לפעמים, אבל חלק מהקטע שאני פחות כועסת עליהם זה בדיוק בגלל שהן קטנות ופעורות- הגיוני שהן לא יודעות יותר טוב! אני כאילו מצפה לפחות מהן, כמו שאמרתי האנשים שמכירים את באפי- הסקוביז וכולם, אפילו מי שמכיר אותה לא מההתחלה, אלא למשך כמה עונות אפילו כמו אניה, צריך לדעת יותר טוב! במיוחד כי הם עברו איתה כמה אפוקליפסות וזה דפוק אחרי כל מה שהם עברו איתה הם יפסלו אותה על טעות אחת. אז אולי (אם מישהי מהם תשרוד) הם יבינו שהם עשו טעות. וכמו שאמרתי אני קצת מרגישה שעשו את כל כל הקטע הזה שהם בוגדים בה בשביל שיהיה לה את הסצנה הזאת עם ספייק |מאוהב| ולכן אמרתי שלדעתי כל מי שמכיר את באפי יותר מעונה לא התנהג כמו עצמו בעיני, אבל זה הוביל לסצנה המהממת עם ספייק אז אני גם קצת בסדר עם זה.

באפי המלכהההההההההה|כתר| היא הבינה שהיא לא תנצח את כיילב במכות אז היא טירטרה אותו במקום והתחמקה באקרובטיות מרשימה|כתר||כתר| איך היא ברחה ממנו והוא מתעצבן ואני כזה יאסס קווין!!!! והיא מצאה את הנשק הסודי.
|כן| כן! יצאה מלכה!!

1705602452743.png

1705602479534.png

1705602510687.png

|כן||כן||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
אכן, אין ספק שנתנו להן להיות הרבה יותר מיניות ממה שאי פעם הראו שהיא הייתה עם טרה. אולי זה כי כבר עברו כמה שנים וזה היה פחות טאבו. אולסו רק בסצנה הזאת שמתי לב שלקנדי יש עגיל בלשון :-D
אבל כאן...
בהד קאנון שלי לבאפי תמיד היו רגשות כלפי ספייק. זה היה ברור שהיא נמשכת אליו. אבל היא לא נתנה לעצמה להתאהב בו בגלל שהיא עדיין ידעה שהוא ערפד בלי נשמה, ופעם אחרונה שהיא אהבה ערפד שאיבד את הנשמה היא דיי עברה גיהנום עם כל מה שקרה. ואולסו אני חושבת שבמובן מסויים היא גם לא האמינה שספייק אוהב אותה באמת כי תחשבו איזה מכאיב זה לחשוב שערפד בלי נשמה יכול לאהוב, כי זה אומר שאנג'לוס אולי כן אהב אותה ולמרות זאת הוא התייחס אליה ככה.
אני אהבתי את כל השלבים שלהם, אבל כן, אין ספק שזה הרגע הכי הולסם ורומנטי! |מאוהב|
כן. לגמרי מרגיש שהיא נקלעה לסיטואציה ולא באמת רצתה את האחריות הזאת.
כאן היא גם חוזרת למה שחוזרים עליו שוב ושוב בסדרה - בסופו של דבר הקוטלת היא לבדה. כשהיא יוצאת להלחם בכיילב לבדה היא הכי חזקה.
זה גם נכון. אבל צריך לנסות דברים גם כדי לדעת מה לא עובד.

עוד שני דברים שהצחיקו אותי בפרק-
היה קטע שפיית' מציעה לחטוף את הברינגר וזאנדר חושב שזה בשביל לבקש כופר ואז הוא כזה אומר איך הם יכתבו את מכתב הכופר: "הראשון היקר, חטפו את אחד הברינגרים שלך, אם אתה רוצה לראות אותו שוב זה יהיה מאוד מוזר כי יש לך מיליון כאלה, אז תתעלם מהמכתב הזה, בברכה..."
ועוד דבר זה שווד אומר לפיית' שהראשון שהראשון משתמש בעקב אכילס של מי שהוא מופיע בפניו, ופיית' לא מכירה את הביטוי אז היא כזה אומרה- לא הוא רק דיבר אלי. מה הוא עושה קטע עם עקבים גם?

מתערבת עם עצמי שאני אצטרך לפצל את ההודעה לשניים.

didalf

Well-known member
כן!!!!! |כן| |מאוהב||לב||לב אדום||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| סצנה מדהימה. אוף, כמה הם גרמו לנו לחכות עד שהם יהיו חמודים יחד |מאוהב||מאוהב||מאוהב| ברמת לתלוש שיערות!!!!
כבר לא נשארו לי שיערות לתלוש עד שזה באאאאאאאאאאא
אבל איזה פיי אוף!!! יש מצב שמה שהוא אמר לה זה הדבר הכי רומנטי ששמעתי אי פעם. וכן אהבתי שהוא התעצבן על כולם בבית וכל מה שהוא אמר להם! קיצר הוא מושלם, אין יותר מה להוסיף זה היה מושלם!!!
כ"כ מושלם|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|

כן, אהבתי איך עשו עריכה צולבת בין האחרים עושים סקס לבאפי וספייק רק מתחבקים. ואני חושבת שמבחינתו זה אפילו יותר מרגש מלעשות סקס איתה. כאילו הוא כבר שכב איתה בעבר, אבל עכשיו הוא מבין שהיא עשתה את זה ממקום מאוד לא טוב בשבילה והוא יודע עכשיו עם הנשמה שזה לא היה חיובי, וזה שהיא ביקשה ממנו להישאר איתה ולחבק אותה זה הרבה יותר אמיתי ובגלל זה נראה לי שזה היה אפילו יותר מרגש בשבילו! |מאוהב|
לגמרי!!|מאוהב|
זה היה רגע יותר אינטימי ביניהם מכל הסקס שהם עשו פעם.

שמחה שגם את מסכימה:-D

אהבתי שהיא לא באמת הושפעה ממנו,
יפה כל הכבוד לה|כתר|

פיית' מפלרטטת עם כל גבר שנושם (וגם עם מי שלא :-D) כי זה שוב אחד ממנגנוני ההגנה שלה והיא יודעת שהיא יכולה לגרום לכל גבר לשכב איתה או לרצות אותה, כי תכלס היא נראית טוב וגברים הם חרמנים, אז למה שלא ימשכו אליה? אין לי בעיה עם זה שהיא שכבה עם ווד, וזה גם לא היה באמת קשה לנחש שזה יקרה,
חחח כן אני יודעת את כל זה אבל קיוויתי בשבילה שהפעם הזאת תוביל למשהו קצת יותר רציני ושסופסוף יהיה לה מישהו שמאוהב בה והיא תזכה לדעת שגברים יכולית לראות בה משהו מעבר לסקס ללילה אחד.
אהבתי שהיא נפתחה אליו כי אני יודעת שלא קל לה להיפתח לאנשים, ושהוא ידע להגיב בצורה טובה אליה בגלל שהראשון גם ערער אותו. נכון זה היה מעצבן מה שהוא עשה לספייק, אבל אני כן יכולה להבין אותו קצת ואני לא שונאת אותו. וגם הוא לפחות עזב את כל עניין הנקמה אחרי הפרק ההוא, אז אני לא נגדו.
אני עדיין שונאת אותו:-[
אבל בתכלס, פיית' תמיד הייתה ותמיד תהיה מאוהבת בבאפי, כל האחרים זה הסחת דעת בשבילה!
אה סליחה כמובן:-D

אוקי. קנדי לא מושלמת אני מסכימה. היא דיי bratty כזאת, אני מסכימה. ואין ספק שיש תחומים שבהם היא צריכה להתבגר. אבל עדיין אם תשאלו אותי, אני מעדיפה מישהי פוטנציאלית כזאת, שלוקחת פיקוד והכי במוד של להילחם מאשר כל השאר שכל הזמן בוכות וצורחות מכל דבר קטן שמפחיד אותם. אבל הסיבה שאני באמת אוהבת את קנדי זה כי היא בעיני היא ממש חמודה לווילו, גם בפרק הזה זה היה חמודה אל ווילו מאוד, וזה יותר חשוב לי מהדברים האחרים.
כן, זה הקטע המטומטם הוא שכולם יכולים לעשות טעויות כשהם מנהיגות, ואני קצת יותר סלחנית כלפי הפוטנציאליות כי נכון הן צעירות ופעורות וקטנות אבל בגלל זה הן גם לא מבינות את זה! כאילו ברור שאם באפי יכולה לעשות טעות גם פיית' יכולה. אין מה לעשות כשמנהיגים בקרב עושים טעויות לפעמים, אבל חלק מהקטע שאני פחות כועסת עליהם זה בדיוק בגלל שהן קטנות ופעורות- הגיוני שהן לא יודעות יותר טוב! אני כאילו מצפה לפחות מהן, כמו שאמרתי האנשים שמכירים את באפי- הסקוביז וכולם, אפילו מי שמכיר אותה לא מההתחלה, אלא למשך כמה עונות אפילו כמו אניה, צריך לדעת יותר טוב! במיוחד כי הם עברו איתה כמה אפוקליפסות וזה דפוק אחרי כל מה שהם עברו איתה הם יפסלו אותה על טעות אחת. אז אולי (אם מישהי מהם תשרוד) הם יבינו שהם עשו טעות.
אני כועסת על החדשות והויתיקים ביחד:-[
וכמו שאמרתי אני קצת מרגישה שעשו את כל כל הקטע הזה שהם בוגדים בה בשביל שיהיה לה את הסצנה הזאת עם ספייק |מאוהב| ולכן אמרתי שלדעתי כל מי שמכיר את באפי יותר מעונה לא התנהג כמו עצמו בעיני, אבל זה הוביל לסצנה המהממת עם ספייק אז אני גם קצת בסדר עם זה.
כן אה? רק בשביל זה היה שווה|מאוהב|
אבל לא ג'יילס כל האחרים יכולתי לשרוד אבל לא ג'יילס;-(

אולסו רק בסצנה הזאת שמתי לב שלקנדי יש עגיל בלשון :-D
מרגיש לי שהיא שמה במיוחד חח

בהד קאנון שלי לבאפי תמיד היו רגשות כלפי ספייק. זה היה ברור שהיא נמשכת אליו. אבל היא לא נתנה לעצמה להתאהב בו בגלל שהיא עדיין ידעה שהוא ערפד בלי נשמה, ופעם אחרונה שהיא אהבה ערפד שאיבד את הנשמה היא דיי עברה גיהנום עם כל מה שקרה. ואולסו אני חושבת שבמובן מסויים היא גם לא האמינה שספייק אוהב אותה באמת כי תחשבו איזה מכאיב זה לחשוב שערפד בלי נשמה יכול לאהוב, כי זה אומר שאנג'לוס אולי כן אהב אותה ולמרות זאת הוא התייחס אליה ככה.
וואלה, מעניין.
גם לדעתי תמיד היו לה רגשות אליו, לפחות בעונה 6 אבל היא לא ידעה להתמודד איתם.
אני אהבתי את כל השלבים שלהם, אבל כן, אין ספק שזה הרגע הכי הולסם ורומנטי! |מאוהב|
|כן||מאוהב|

זה גם נכון. אבל צריך לנסות דברים גם כדי לדעת מה לא עובד.
חחח הבעיה ש"לנסות דברים" עולה לה בחיי אדם.

ועוד דבר זה שווד אומר לפיית' שהראשון שהראשון משתמש בעקב אכילס של מי שהוא מופיע בפניו, ופיית' לא מכירה את הביטוי אז היא כזה אומרה- לא הוא רק דיבר אלי. מה הוא עושה קטע עם עקבים גם?
חחחחחחחחח וואי כן רציתי לציין ושכחתי היא הרגה אותי עם זה:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
*זה מזכיר לי את סוף עונה 2 כשבאפי נלחמת באנג'ל לבדה והוא כמעט מביס אותה, והוא אומר לה "בלי חברים, בלי נשקים, מה נשאר לך?" ואז היא אומרת "את עצמי." ותופסת את החרב שלו ביד שלה ומחטיפה לו בראש.
|כן| יפה.

:-D:-D
ד"א i called it! |למטה|
אני גאה ומתרגשת שמשהו שחזיתי/רציתי מתקיים!:-D
:-D כל הכבוד! |כן|

You're on your own
Awesome! Wow!
(סורי, הייתי חייבת :p ולא יודעת מאיפה הציטוט שלך, זה שיר של הארי/טיילור?)

|כן||כן||כן|

אני אומרת לכם נו, היא כבשה עזובה ופצועה בעור של זאב. היא משחקת אותה קשוחה כי ככה היא למדה איך להגן על עצמה אבל בפנים היא רק רוצה שיאהבו אותה ויתנו לה חיבוק!
אני מסכימה איתך לגמרי.
ובכל זאת בחלקים של הסדרה/ות שהיא רעה אני לא יכולה שלא לשנוא אותה, כי היא הולכת עם זה מאוד רחוק.
אבל בחלק הזה של הסדרה אני אוהבת אותה.
אבל בתכלס, פיית' תמיד הייתה ותמיד תהיה מאוהבת בבאפי, כל האחרים זה הסחת דעת בשבילה!
:-D:-D
אוקי. קנדי לא מושלמת אני מסכימה. היא דיי bratty כזאת, אני מסכימה. ואין ספק שיש תחומים שבהם היא צריכה להתבגר. אבל עדיין אם תשאלו אותי, אני מעדיפה מישהי פוטנציאלית כזאת, שלוקחת פיקוד והכי במוד של להילחם מאשר כל השאר שכל הזמן בוכות וצורחות מכל דבר קטן שמפחיד אותם.
אני איתך פה גם. היא קצת מתחצפת יותר מידי לאנשים שאנחנו אוהבים, אבל בגדול היא סבבה לדעתי.

מסכימה עם הכל.

עוד שני דברים שהצחיקו אותי בפרק-
היה קטע שפיית' מציעה לחטוף את הברינגר וזאנדר חושב שזה בשביל לבקש כופר ואז הוא כזה אומר איך הם יכתבו את מכתב הכופר: "הראשון היקר, חטפו את אחד הברינגרים שלך, אם אתה רוצה לראות אותו שוב זה יהיה מאוד מוזר כי יש לך מיליון כאלה, אז תתעלם מהמכתב הזה, בברכה..."
כן :-D
מתערבת עם עצמי שאני אצטרך לפצל את ההודעה לשניים.
איך זה מרגיש להפסיד לעצמך? :p

didalf

Well-known member
טובנו אני אתן לך את זה:-D
(סורי, הייתי חייבת :p ולא יודעת מאיפה הציטוט שלך, זה שיר של הארי/טיילור?)
שיר מהמם|מאוהב| מאד באפי. הרגיש לי ממש מושלם המשפט האחרון (שכתבתי) למה שניק אמר.
כל הגשר מתאים בערך. בא לי לחפש עריכות/גיפים של זה.
כששרה הייתה בהופעה של טיילור זה היה שיר הפתעה זה ממש נועד לבאפי.

ובכל זאת בחלקים של הסדרה/ות שהיא רעה אני לא יכולה שלא לשנוא אותה, כי היא הולכת עם זה מאוד רחוק.
|כן|כי היא פגעה בבאפי ומסתבר שאני ממש אוהבת את באפי כשפוגעים בה פוגעים בי.

איך זה מרגיש להפסיד לעצמך? :p

למעלה