🪭shake it OFF💃🏻

didalf

Well-known member
דה הייטרס גוננה הייט הייט הייט הייט הייט
בייבי איימ ג'אסט גוננה אופן אוף חדש כשהוא מלא לא לא

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member
דה הייטרס גוננה הייט הייט הייט הייט הייט
בייבי איימ ג'אסט גוננה אופן אוף חדש כשהוא מלא לא לא
כדאי לדעת שהכפלת ה- יו"ד בעברית מייצרת צליל של אי . האם זה דה היטרס או דה הייטרס? הייט או היט? והכפלת הנו"ן, לשם מה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אנצל את האוף החדש לשאול.

האם רק לי יש בעיה כבר איזה שבוע עם דיסני+?
הוא לא זוכר שום דבר שראיתי. כלומר בפרקים של באפי ואנג'ל הוא עדיין כל פעם אוטומטית מעלה לי פרק ישן יותר.
והיה איזה סרט שהפסקתי באמצע ואז כשחזרתי אליו לא הייתה לי אופציה לראות אותו מהנקודה שהפסקתי.

אז האם זה רק אני?

נדירליאל

Active member

הוא לא זוכר שום דבר שראיתי. כלומר בפרקים של באפי ואנג'ל הוא עדיין כל פעם אוטומטית מעלה לי פרק ישן יותר.
והיה איזה סרט שהפסקתי באמצע ואז כשחזרתי אליו לא הייתה לי אופציה לראות אותו מהנקודה שהפסקתי.

אז האם זה רק אני?
הבעיה היחידה שכמעט אין להם מה להציע, אלא אם כן אתה חובב קצרצרים כמוני, וב-פיקסאר ישנה סדרה ארוכה של קצרצרים, חלקם חמודים חלקם לא - אבל הם מקצועיים וקצרים, גג 9 דקות.

didalf

Well-known member

אז האם זה רק אני?
זה קרה לי לפני כמה זמן התלוננתי על זה בשרשורי באפי אפילו, אבל אחרי החודשיים הפסקה שעשינו זה הסתדר לבד8-*

Lhuna3

Well-known member

אז האם זה רק אני?
אצלי בינתיים אין בעיה כזאת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

It's Always Sunny

Well-known member
בדיוק עמדתי לפתוח כי ראיתי שאור נעלמה מהבוקר...:-P:
חחח. פשוט אף פעם לא פתחתי שרשור אוף בחיי ואני לא מוכנה למערכת יחסים כזו מחייבת :-D

כן ראיתי שהיה דיבור בנושא בבוקר ואף אחד לא עשה מעשה ואז היה לי רעיון לכותרת אז פתחתי:-D
יפה, אהבתי שהצלחתי לקשר בין זה לבין טיילור סוויפט, במיוחד שזה כל כך מתאים!

אוף, איזה באסה, בדיוק התלבטתי אם להירשם לדיסני פלוס או לא.
יש אפשרות ליצור קשר עם שירות לקוחות?

נדירליאל

Active member
אגב טיילור הבלונדה, סוויפט עם מופע שלא מבייש את מדונה, ביונסה אבל לא מגיע לקרסוליים של ברברה סטרייסנד. צפיתי/הקשבתי למופע שלה באחד מהסטרימרים שלי. הצחיק אותי שהיא לבושה בבגד יש שלם לאורך ההופעה ועליו, מדי פעם, מין חלוק אמבטיה קצרצר. כלומר, טעם בלבוש אין לה מי יודע מה. הנוכחות הבימתית שלה לא מרגשת, אותי לפחות, סתם עוד אחת שמנענעת ת'תחת שלה בלי סיבה. השירים יפים, קליטים ונשכחים מהר אחרי סיומם, לא מעמסה על המוח. תוך כדי שיחקתי בסוליטר, פתרתי תשבצים. בהחלט מוזיקת רקע לא מפריעה.

didalf

Well-known member
חחח. פשוט אף פעם לא פתחתי שרשור אוף בחיי ואני לא מוכנה למערכת יחסים כזו מחייבת :-D
חחח זה לא כזה מחוייבות:-D
עכשיו אני דורשת שאת הבא את תפתחי!
עשית שאלון, מה זה לפתוח שרשור אוף?:-P:
הכל אצלי במוח קשור לטיילור סוויפט.
אם את רוצה לראות שם דברים תעשי, זה שזה מתנכל לניק לא אומר כלום. אולי מגיע לו.

Aranel Nenharma

Well-known member
מי זה ביל מאהר? יכול להיות שהוא מאוד מוכר אבל אני גילתי אותו רק לפני חודש עם סרטון תמיכה בישראל
ואתמול יצא לו עוד סרטון והוא פשוט מלך, כל הכבוד!

נדירליאל

Active member
מי זה ביל מאהר? יכול להיות שהוא מאוד מוכר אבל אני גילתי אותו רק לפני חודש עם סרטון תמיכה בישראל

הוא ליברטיאן קלאסי שהגיע לשורות השמאל האמריקאי [זכויות אדם] אבל לא השמאל המטורלל. התוכנית שלו שודרה במשך שנים בישראל, ואז הפסיקו.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member

הוא ממש מוכר.

וכן, הוא תמיד חד משמעית בעדנו ונגד תרבות ה-WOKE וכאלה. לטעמי הוא נורא ציני ומתנשא ואני פחות אוהבת את הסגנון שלו בד"כ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בטח שכדאי לך להרשם. אפילו עם הבעיה המעצבנת הזאת אני צופה שם בהרבה דברים.
וכנראה הבעיה אצלי ספציפית כי היא לא אצל עדי ולונה.
יש אפשרות ליצור קשר עם שירות לקוחות?
לשירותי סטרימינג אין ממש שירות לקוחות. בטח יש איזה אופציה של "צור קשר" אבל לא ממש אכפת להם לפתור בעיות למשתמשים בודדים.

זה ממש לא מפתיע שהוא בעד ישראל,
אבל זה יותר מגעיל אותי שהוא בצד שלנו מאשר זה שג'יי.קיי. רולניג בצד שלנו.
(אם כי פחות מגעיל אותי מאשר העובדה המחלחלת שבן שפירו הוא בצד שלנו)

ביל מאהר לדעתי הוא בן אדם דוחה לחלוטין שלוקח את האנטי woke שלו לקיצוניות.

אחת היציאות המגעילות שלו היו לפני כמה שנים כשהוא יצא בדעה שצריך לחזור לצחוק (בקטע של להקניט) על אנשים שמנים כי הם צריכים לשלם מחיר על כך שהם שמנים ומזיקים לחברה, וככה הם יפסיקו להיות שמנים.
ג'יימס קורדן יצא עליו בתוכנית הערב שלו והתגובה של מאהר לזה גם הייתה דפוקה.

It's Always Sunny

Well-known member
פתחתי אינסטגרם :-D
מוזמנים לשתף אחרי אילו חשבונות/עמודים/או איך שלא קוראים לזה אתם עוקבים.
מחפשת קצת השראה :-):

למעלה