11 שנים בארון

Master Stav

New member
מדהים ...

להיות לסבית או הומו אינה נטיה מינית ? לפני כמה שנים הוצאה ההמוסקבואלית והלסביות מתוך תחום לקויות הנפש הפריפאליות ....במחי מיקלדת החזרת את זה לשם .....אני תוהה באם לייחס זאת לסערת רגשות כלשהי או להניח לזה כמשהו שניפלט מהמקלדת שהרילא יכול להיות שאת באמת מתכוונת לכך שלהיות בעל נטייה מינית חד מינית כל שהיא אינה יותר מנטיה מינית והינה שונה מהותית מכול זוגיות אחרת .... בואי והסבירי לי במה שונים החיים שלך כלסבית מחייםש ל כול הורה אחר או בן זוג אחר ובאי והסבירי לי ואני בכוונה מוציא החוצה את הזכויות שם כאמור אין לנו ויכוח ויש לי הרושם שאני אפילו יורת קיצוני ממך מה עושה אותך שונה במה מתבטא הקהילתיות ....במה מתבטא השוני בחיים שלך ?ושוב הוציאי ממישוואה את נושא הזכויות מסוגלת ? BDSM הינו נטיה מינית ? האם יש לך בכלל מושג מהם חיים זוגיים של חברה בתוך נושא הBDSM ? האם יכולים להיות זוג שמגדלים את ילדהם באהבה אין קץ שנים רבות והם מקיימים מערכת יחסים של מובילה ומובל ו/או ההיפך ? האם יכול להיות ש......הי הם נורמאלים בדיוק כמו משפחה חד מינית ו/או משפחה דו מינית ( התייחסות לסטריטים ) אני מסרב אגב בתור אחת שלא רוצה שישפטו אוהב ושלא ידחו אותה ..... את שופטת יופי דברים מבלי להיות בעלת שמץ הבנה בהם ...וכן אני מתייחס לBDSM ... חד משמעית BDSM הינה דרך ולא נטייה מינית בלבד , קהילת הBDSM העולמית אינה מתייחסת אך ורק לסקס אלא יש פה תרבות שלמה ותתי תרבויות המורכבות מנושא להסיט את הדיון המהותי לשלמו הוקם פורום זה לכיוון הזה מראה בעיני על פחד מהאמת מחד , כל שכן התעקשות על אותו ארון וירטואלי אפל בו לחלק מהאנשים נוח להתכנס ולהיות תחת דגל הקורבן , ואני מצטט : א. לא אנחנו הופכים את עצמנו לקהילה - אלא אלו שדוחים אותנו ומפלים אותנו. ביתי אינה קורבן , היא אוהבת נשים ....זה הכול היא נימשכת לנשים ואל לגברים נקודה .....זה שבגין הנטיה המינית שלה היא תסבול מאי שיוויון בזכויות מסויימות על כך אני מתכוון להילחם נגד , אבל פה אני מתוח את הקו בין התקרבנות לבין זכות בסיסית.

למה מדהים?

איכשהו נסחפת לענות על מה שבא לך ולא על מה שכתבתי.. אבל לא מוצאת קצה חוט בכל מה שכתבת - להמשיך ממנו שיחה...

Master Stav

New member
ברור ....

הצבתי בםפניך מראה .....ומה ששתקף שם לא עושה לך טוב הומוסקסואליות/לסביות/דו מיניות/סטרייט ( עוד מושג מטופש ) הינה נטיה מינית מולדת ותו לא ....כל נסיון להפוך אותה ליותר או פחות מזה לא רק שאינו הגיוני ו/או נכון אלא גובל בדיוק במה שאני מסרב לקבל התאגדות מסביב למכנה משותף נמוך ואובדן המטרה האמיתית שהינה שיוויון ....

../images/Emo13.gif

אני דווקא מאד אוהבת מה שאני רואה במראה... אתה לא מכיר אותי, לא קרוב להבין מה אני יודעת או חושבת, ומתלהם בצורה מאד לא נעימה. זה לא נורא, אבל אני חושבת שבתור אדום בפורום שנועד לתמיכה - אתה עושה כאן שירות דוב עם האלימות שלך.

Master Stav

New member
את מזמנת לפנות להנהלת הפורום

ולהתלונן .... זה לא ישנה את העבודות נטיה מינית היא נטיה מינית ולא מעבר לכך זכויות מגיע לכולם ואין לך קושאן בטאבו על כולה קשור לנושא במילים אחרות תמשיכי ללספר סיפורים לעצמך .....אם את מאמינה בהם ....זאת הבעיה שלך . עצוב לראות שדווקא אדם שחי בזוגיות חד מינית משתמש באותם כלים בהם משתמשים הגרועים בחשוכים וכנגד מי ...כנגד כאלו שמסוגלים יכולים ומשנים את המציאות אט אט ולא רק במילים ..... מיציתי איתך ....במקרה שלך ....כל מילה שכתבתי הייתה עדינה מידי

כתבנו באותה הדקה ../images/Emo13.gif

אני אשתף אותך : אני חיה עם בת זוגי, יחד אנחנו מגדלות את שלושת הילדים שלנו - הילדים הכי הכי מדהימים בעולם(כמובן.. ואני - אובייקטיבית..) אני לא מכירה תשתית גנטית - במשפחה שלי אין תקדימים ידועים, וגם מהצד שלה אנחנו לא יודעות על אף לסבית או הומו... אני מגיעה לפורום הזה גם כבת של זוג סטרייטים שהתקשו לקבל בת לסבית, וגם כאמא - לשלושה הדורכים על סיפו של גיל ההתבגרות. נראה לי שלהיות הורים משמעו היא לעשות הרבה טוב והרבה שגיאות, והדבר הכי חשוב שאנחנו יכולות להנחיל לילדנו - היא ללמוד להעריך את עצמם ביחס לעצמם ולא ביחס לסביבה. אם הם יידעו לחיות את החיים שטובים להם - ולא את החיים שהיו רוצים שיהיו להם - דייני.

קאיה 11

New member
שירה יקרה מאד

תודה על הגילוי והחשיפה, אני כמובן שואלת עצמי את אותן שאלות שמחפשות בעצם להאשים מישהו, שיהיה משהו או מישהו שהיה לא בסדר, אולי דרך החיים אולי המודל הזוגי? וכן הלאה. זה כל כך טבעי לרצות להאשים ובעיקר לנקום בו אחר כך. לצערי המחקרים לא עוזרים לנו והכל לוט בערפל . אצלי למשל יש מנהג כזה שכל פעם שאני נפגשת עם לסבית או הומו , או שומעת על מישהו שנחשף, אני מבררת את התנהלות חייו כדי למצוא סימן או רמז לאשם..... עד כה אני חייבת להודות אני תמיד מגלה שיש בבחירה של המתבגר גם נקמה לרוב באבא. סליחה אם זה פוגע במישהו אבל זה עוזר לי לעשות סדר ובעיקר להחליט שזאת בחירה. אגב בשיחות עם ביתי או בכלל אני נוהגת להשמיע דעה זו.

שירה910

New member
האם יש כאן בחירה ?

תודה על התייחסותך . אני ממש לא מחפשת להאשים או לנקום במישהו . גם לא רוצה לחשוב שהבחירה שלו נעשתה כדי לנקום . גם אין לכך שום הוכחה . ואני בכלל לא חושבת שיש כאן בחירה . כי אף אחד לא בוחר משהו שכל כך יכול להקשות עליו בחיים . אני מאמינה שאין כאן אפשרות לבחור . ולכן גם אי אפשר לנסות להפוך הומו לסטרייט בלי לאמלל אותו . לכן אני גם חושבת שזה יותר מולד מאשר קשור לסביבה כלשהי , למרות שהשאלות נשאלות . ומכייוון שאפשר היה למצוא סימנים ממש מלידה סביב העדינות , הרגישות , היופי , ההעדפות האישיות , אפשר להניח שזה היה שם מלידה . ובאשר למחקרים יש מחקר של איטלקים שקושרים נטיה מינית זאת למשהו בגנטיקה של האם שהועברה לבן . משהו בדומיננטיות של גן ה- X . אך כמו שאמרתי זה לא מאפשר לחיות בפשטות רבה יותר , עם אשמה דימיונית לא מוכחת , והשאלות שישארו ללא מענה . אני רק רוצה ומתפללת שיהיה לו טוב ולא קשה מדי . ויודעת שלא אוכל לחסוך לו את ההתמודדויות שצפויות לו . ורק לתמוך ולאהוב אותו לאורך כל הדרך . נדמה לי גם שיש נטיה לחברה להיות יותר סבלנית וסלחנית ללסביות מאשר להומואים . וגם עניין גידול ילדים ואישור הורות יותר קל ללסביות מאשר להומואים . ובכלל אישה יכולה ללדת . אחת מהן . גברים צריכים לאמץ או ללכת על פונדקאות או שותפות כלשהי של צלע שלישית שעושה את זה הרבה יותר מסובך . זהו . החיים לא פשוטים . ואני שמחה על האפשרות לחלוק ולשתף . ואשמח לקבל תגובות מהורים כמו גם מהבנים והבנות עצמם . תודה . שירה .

רק אצלי זה לא קיים?../images/Emo6.gif

לא מחפשת להאשים אף אחד ובטח לא לנקום. אני גם לא חושבת שנטיה מינית נרכשת, נולדים עם הנטייה הזו.

א פרח

New member
לא רק אצלך גם אצלי זה לא קיים

עבורי זה הכי טבעי בעולם. כאשר ביתי הגיעה לפיתחו של גיל ההתבגרות והחלה לחפש את עצמה ואת זהותה המינית, התחילו אצלה שאלות ותהיות אני הייתי הכתובת עבורה לשיחות ולחוויות, צעדנו יחד אפשר לומר כמעט יד ביד לאורך כל המסלול, כאשר לכל אורכו הדבר שהכי חשוב היה לי להדגיש בפניה היה כי הדבר החשוב עבורי כי תיהיה מאושרת ושלמה עם עצמה ואין זה חשוב אם בחייה יהיה בן או בת זוג. לדעתי תפקידנו כהורים לתת לילדינו את המרחב והתמיכה למצוא את אושרם ודרכם בחיים ע"פ נטיית ליבם. אין זה תפקידנו לדוש בלמה, איך, לחפש אשם או אשמה כי אין כך הם נולדו וזה מי שהם, אין זה מפחית מאהבתינו אליהם או מרצונינו כי יהיו אהובים ומאושרים בחייהם.

RonspotNL

New member
סליחה מראש אבל מה שכתבת פה היא שטות גמורה

אנשים בוחרים להיות סטרייטים ?לא !הם פשוט כאלה! ככה איתנו ההומואים והלסביות לאף אחד או אחת מאיתנו יש הידע למה ואיך אין לנו תשובות ואת חושבת שזו בחירה כי אולי קל לך בדרך הזו להשלים עם זה ....

RonspotNL

New member
אין בעד מה

אני חושב שזה עניין של תהליך את תביני בסוף ותפנימי שכמו שסטרייטים לא בוחרים את נטייתם ככה גם אנחנו לא וככה אנחנו וככה צריכים לקבל ולאהוב אותנו

dify

New member
אם יותר לי להתערב

במקרה עברתי בסביבה וקראתי את השירשור. אני רוצה להציע לך כיוון אחר של מחשבה. כשאני עם זוגתי, אני לא עושה את זה "דווקא נגד" מישהו, אלא להיפך, אני עושה את זה "דווקא בעד" מישהו- בעד עצמי. אני לא יושבת איתה יד ביד וחושבת לעצמי באותו זמן- איך אני שמחה שאני מרגיזה את בזה שיש לי בת זוג. מצטערת, זה הדבר האחרון שעובר לי בראש בזמן שאני איתה. כשאני איתה עוברות לי יותר מחשבות בסגנון - איזה מזל שפגשתי אותה, כמה טוב לי, איך אני שמחה שלמרות הקשיים בחרתי ללכת עם הלב וכמה שטוב לי עכשיו עם הדרך הזו. עם דגש על טוב לי. לא דגש על רע לאחרים... ועוד יותר קשה לי להבין את תיאוריית הקשר שלך, בטח ובטח עם האבא האישי שלי, איתו יש לי יחסים מצויינים, למה שארצה להתנקם בו או באימי ועוד לבזבז את איכות חיי לשם כך? זה נשמע לי כל כך לא סביר, אפילו אצל ילדים שכועסים על הוריהם. אגב, מאד קל למצוא הסברים פסיכולוגים שונים. אבל האמת שכמעט ואין אנשים שאין בהיסטוריה שלהם אירועים קשים או חזקים, ועדיין, גם אם נניח את חושבת שזה הסבר למשהו, עובדה שאנשים שונים מגיבים באופן שונה לאותה סיטואציה, אז גם אם נניח אקבל את ההנחה שלך שנטיה מינית היא תגובת נקם באב, אז עובדה שיש אחרים שנוקמים באופן שונה. למה אצל הומואים ולסביות דווקא זו הדרך שנבחרה? בעוד שאחרים בחרו לנקום בדרכים אחרות? אני אישית מאמינה שיש מין קשת דמיונית של משיכה מינית, החל מאלו שנמשכים רק למין מסוים באופן מובהק, ועד כאלו שנימסכים לשני המינים במינונים שונים. חלק יכולים להתגבר על המשיכה לאותו מין כי אצלם הנטיה הזו חלשה יחסית, אצל חלק הנטיה הזו חזקה והם צריכים להילחם בנטיה הזו, להסתיר אותה כל חייהם או ללכת עם הלב. וחלק שיש להם נטיה לשניה הצדדים בוחרים לממש אותה איפה שהם רוצים. לכן אי אפשר להסיק מסקנות גורפות על כל הקהילה, כי לא אצל כולם זה באותן עוצמות ובאותה חוויה פנימית. אני כולה להגיד לך על עצמי, שאני כנראה נמשכת לשני המינים, אבל בוחרת במודע להיות עם אישה, כי זה עושה לי טוב כמו שלא היה לי באף קשר קודם. כן, יתכן שיכולתי לחיות את כל חיי בבינוניות מסוימת ולהסתפק בזה, אבל ממש טוב לי היום- למה לוותר על זה בגלל שזה עדיין לא לגמרי מקובל חברתית? חיים פעם אחת. אני מעדיפה לחיות באושר. אי חושבת שהורי מבינים את זה, לא היה להם קל בהתחלה, עם עצם הרעיון, אבל הם כן רואים כמה אני מאושרת וכמה השתנתי למקום הרבה יותר טוב בשנים האחרונות, והיום הם לגמרי מקבלים אותי ואת זוגתי. מבחינתי- זה לא אני נגדם, זה הם בעדי :)

Master Stav

New member
את פולניה נכון <?

מחפשת אשמה ? צאי מזה אין אשמה במשהו מולד אני נולדתי שאני נהנה להעניק כאב לאהוב נשים וגברים כאחד אחר נולד עם הנטייה לאהבה חד מינית ואחר שונא בכלל מין ככה זה ...קבלי את השונה לבי לחפש האשמה אין אשמים ....יש אהבה

הקטלן1

New member
זה לא נכון שיהיה לו חיים קשים ...

איזה חיים קשים? את חושבת שזה מה שיהיה לו אבל זה ממש לא ככה יכולים להיות לו החיים הכי טובים שיש ברגע שיש לו אהבה זוגיות עבודה חברים זה הכל לא צריך יותר מיזה. ולגבי שהחברה לא מקבלת היום רוב האנשים מקבלים רק אצל החרדים והמשפחות הפרמטיביות עוד לא מקבלים אבל בסופו של דבר זה לא מונע וזה לא מה שעושה את החיים שלו קשים . אני בעצמי הומו בן 24 עוד מעט . וגם ההורים שלי חשבו שאני מבולבל ושאולי הם טעו בחינוך שלהם אבל אין שום קשר לזה . אני מאחל שיהיה לך ולבן שלך רק טוב ממני יוסי

ברוך הבא יוסי../images/Emo140.gif

אני חושבת שאתה טועה רק בדבר אחד - עם שאר הדברים שלך דווקא הסכמתי - הלוואי שרוב החברה הייתה מקבלת את הילדים שלנו כמו שהם. הומופוביות ודחייה מהשונה לא נמצאת רק במשפחות חרדיות ו\או פרימיטיביות לצערי.

ברוכה הבאה שירה../images/Emo140.gif

את נשמעת לי כמו אישה מדהימה. פתחת את דברייך במילים חמות על בנך וזה עבורי אחד הדברים הכי מרגשים ומחממי הלב שיכולים להיות. גם אני עברתי דרך דומה לשלך, רק שאני לא התמודדתי לבד. לי יש בעל אחד ויחיד ומיוחד במינו ויחד איתו עברתי דרך כשאני בתחילה נגררת אחריו במעלה ההר והוא מוביל בבטחה תוך שהוא מפלס דרך לשנינו. עם הזמן ובזכות עבודה עצמית מרובה אני מצליחה ללכת בדרך חדשה <כבר שלוש שנים> ומוארת. אני יכולה היום לראות את הבת שלי בעוד 20 שנה עם ילדים ובת זוג אוהבת. אני חושבת שכשבנך ימצא את בן הזוג המתאים, את תוכלי להסיר דאגה מליבך.

למעלה