11.11.

מקסים 45

Well-known member
מה דעתכם הסיבה בעטיה הופיעו הספרות הללו בכלי תיקשורת ערביים, כולל של החמאס? ( מלבד התשובה המיידית).

משתפרת1

Well-known member
מה דעתכם הסיבה בעטיה הופיעו הספרות הללו בכלי תיקשורת ערביים, כולל של החמאס? ( מלבד התשובה המיידית).
יש חרושת שמועות על מה שאמור ליפול עלינו ביום הזה. בשעות האחרונות דיברו בחדשות על פעילות צה"ל בעזה והזכירו את בתי החולים. אם יפרצו לבתי החולים אפשר לצפות לפעולות אגרסיביות יותר מצד החיזבאללה ו/או איראן.

מקסים 45

Well-known member
יש חרושת שמועות על מה שאמור ליפול עלינו ביום הזה. בשעות האחרונות דיברו בחדשות על פעילות צה"ל בעזה והזכירו את בתי החולים. אם יפרצו לבתי החולים אפשר לצפות לפעולות אגרסיביות יותר מצד החיזבאללה ו/או איראן.​
שישאר בגדר שמועות

מקסים 45

Well-known member
יש חרושת שמועות על מה שאמור ליפול עלינו ביום הזה. בשעות האחרונות דיברו בחדשות על פעילות צה"ל בעזה והזכירו את בתי החולים. אם יפרצו לבתי החולים אפשר לצפות לפעולות אגרסיביות יותר מצד החיזבאללה ו/או איראן.​
שישאר בגדר שמועות
מה דעתכם הסיבה בעטיה הופיעו הספרות הללו בכלי תיקשורת ערביים, כולל של החמאס? ( מלבד התשובה המיידית).​
בשעה זו לפני 5 שבועות
מטח כבד על אשקלון.
מה דעתכם הסיבה בעטיה הופיעו הספרות הללו בכלי תיקשורת ערביים, כולל של החמאס? ( מלבד התשובה המיידית).​

מקסים 45

Well-known member
ברור שיהיה משהו, במיוחד לאור העובדה ש
נכדתו של אסמעיל הנייה נהרגה בתקיפת צה"ל בעזה​

.​
התחילו בצפון
11.11 עבר בשלום

מקסים 45

Well-known member
ברור שיהיה משהו, במיוחד לאור העובדה ש
נכדתו של אסמעיל הנייה נהרגה בתקיפת צה"ל בעזה

.​
התחילו בצפון
11.11 עבר בשלום
כל יום יש 11:11
וואלה גילת לנו משהו חשוב.

em28

Well-known member
יושב סופר את הדקות, ל-11:11 מחכה,
מחמם את הקפה, מפחד… כמו חולה,
צריך את זה כמו סם קשה, אני מכור ...לשעה.
כל הפורום בטירוף, אלך תמיד, אחרייך.

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
יושב סופר את הדקות, ל-11:11 מחכה,
מחמם את הקפה, מפחד… כמו חולה,
צריך את זה כמו סם קשה, אני מכור ...לשעה.
כל הפורום בטירוף, אלך תמיד, אחרייך.

הנה בול השעה.

תוספת עריכה:
מוכנה להשבע שבמקרה פתחתי לקרוא את ההודעה בדיוק בשעה 11:11 והגבתי אז. התפוז המכני "תפקד להפליא" והכניס את ההודעה שלי ב- 11:12...

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
מוכנה להשבע שבמקרה פתחתי לקרוא את ההודעה בדיוק בשעה 11:11
מזכיר לי נשכחות...
תקופה ארוכה יצאתי מהבית בסביבות 05:00 בבוקר מסיבה מסוימת. משום מה, דרך קבע בשעה 06:13 עיני נפלו על השעון (בדרך כלל עדיין ברכב). זה פשוט הצחיק אותי או משך את תשומת ליבי, מאחר וזה "תרי"ג" (מצוות). אבל זה קרה כמעט כל בוקר. עד היום, אם יוצא לעתים שאני ער בשעה הזאת, זה קורה לי.

למעלה