18 סוחרי סמים מתנחלים נעצרו

רונאל1

New member
18 סוחרי סמים מתנחלים נעצרו

רשת של 18 מתנחלים צעירים מאזור בנימין (פסגות?) נעצרה היום בחשד לסחר ואחזקת סמים. חברה בני 17-18. בני טובים עלק. נוער הגבעות במיטבו. אולי עדיף בכל זאת לא להחזיר אותם למדינת ישראל אלא שיישארו בריבונות פלסטינית ויעשו שם ביזנס.

ליכודnick

New member
אם היו אומרים כזה דבר כמו שכתבת פה

על חברי מרצ, כל המדינה הייתה צורחת "הסתה"!!!!! להודעה שלך בכלל לא מגיע שיתייחסו אליה.

Roobie

New member
חחחחחחחחח

דברים כאלה נכתבים על חברי מרצ בלי סוף... תתעורר

רונאל1

New member
ומתנחלים מאדורה מכרו נשק לפלסטינים

ההודעה שלי לא שווה תגובה אבל בכל זאת התייחסת אליה.

אני מכיר מתנחל

שעבר בצומת שלא במעבר חציה. לפרק מיד את כל ההתנחלויות.

Roobie

New member
אוקיי, ניר

סיפור אמיתי: פעם, באתר החדשות של וואלה, בקישורים בקטגוריית "בארץ" בצד שמאל של המסך, היה קישור "חיסול בעולם התחתון: ......" ושם של עבריין יהודי שרצח עבריין יהודי אחר. לא היו הרבה תגובות. שני קישורים מתחת לאותו קישור, היתה ידיעה על רצח בין עבריינים בכפר ערבי בגליל, ערבי שרצח ערבי. אתה יודע כמה תגובות היו? שלוש שעות אחרי פירסום הכתבה היו 280 תגובות. רובן דיברו על "הם רוצחים אפילו אחד את השני!!!!". אז אל תדברו על צביעות.

עמרי ר

New member
וכמה סוחרי סמים שאינם מתנחלים נעצרו

אני מעריך ש"קצת" יותר מ- 18. הלוואי על האוכלוסייה שבתוך תחומי "הקו הירוק" שרק 18 בני אדם, מתוך רבע-מיליון, ייתפסו באשמת סחר בסמים. אם הידיעה הזו, לדידך, באה להראות כמה איומים הם המתנחלים וכמה חשוב לבצע בהם טרנספר ולהרוס את בתיהם, הרי שת"א הייתה צריכה כבר מזמן להיות עיר ערבית מפוארת.

Ouri_s

New member
אפרופו בנימין...

לפני חודש בערך עשיתי אבט"ש בעדי-עד(שמעתי שכתבו על זה בעיתון).. אתם פשוט לא קולטים כמה מיותר היה לשלוח לשם 5 חיילים לשמור על המאחז הבלתי-חוקי הזה...עד שאתה לא שם אתה לא מבין את זה.

למעלה