183 הודעות בחודש נובמבר

אריה31

Member
מנהל
183 הודעות בחודש נובמבר

רק 11 כותבים: 40 שודדים 1 שחר 1 בזי 3 שקד 3 יעל 7 עופרית 7 ענבל 12 אנה 12 בר 23 מיכל 24 אריה 56 פורומים מועדפים: קרן פלס עושים שוק אפי היקרה טרשת נפוצה - תמיכה כלי נגינה ונגנים פאנק אבריל לאבין מצעדים וביקורת מוזיקה בישול ילדים מתכונים

בר דותן

New member
לא בסדר ביכלל !

לאןו הגענו ! אפילו בסדכמ"שים אפשר לתת יותר הודעות !

אריה31

Member
מנהל
אני חושב שאנחנו שורדים יפה

אתה יודע כמה פורומים נסגרו בתקופה האחרונה?

האמת שאני מקווה שזה לא יקרה גם כאן

סגרו את פורום יוני בלוך

bali

New member
מנהל
בתור מנהל הפורום המושכות בידיך...

ברור שצריך להרים את הפורום ואתה המנהיג שלו. כמו שתיצור אותו כך הוא יהיה. כרגע אין בו הרבה מעבר לסיכומים שבועיים. ניסיתי להביא קצת יותר אבל הרגשתי שאין מספיק תגובות ושבעצם טוב למי שכאן עם איך שהיה קודם, אז ירדתי מהעניין. אבל ביננו - פורום שמתמקד בסיכומים שבועיים שנראים בדיוק אותו דבר כל שבוע ובאמצע אולי 2 שרשורים בין סכמ"ש לסכמ"ש, לא ממש מצדיק את קיומו. חבל ועצוב.

בר דותן

New member
מסכים איתך לגמרי .. אבל

זה לא רק בידים שלו .. הפורום חשוב גם לנו וזה גם בידיים שלנו .. זה צריך להיות כולנו .. למשוך אנשים מפורומים אחרים ופשוט לפתוח יותר נושאים ולשרשר יותר .. ,

bali

New member
מנהל
בתור מנהלת פורום בעצמי

אני יכולה להגיד שכל הטון של הפורום תלוי מאד מאד בניהול. גם אצלי יש תקופות חלשות לפעמים, אבל אם אני לא אצור דיונים, תוכן וכ"ו, כלום לא יקרה כדי לעורר אותו, ולהסתמך על הגולשים שיםעילו אותו זה עובד לשבועיים בערך, אלא אם מדובר בגולש/ת ממש ממש נלהב/ת עם הרבה זמן ומוטיבציה בפורום. לרוב הגולשים אף פעם אין מחויבות חזקה לפורום כמו שלמנהל של הפורום אמורה להיות.

בר דותן

New member
אני עדין חושב שעם כל אחד מאיתנו

יתן 5 דקות ביום בפורום .. בפורום יצליח הרבה יותר !

עומר XD

New member
אתם חייבים להבין משהו אחד.

זה פורום אפרת גוש, אי אפשר למשוך אנשים לכאן לא מרצונם, וגם אם כן, הם ילכו אחרי שבוע. למי שיש עניין באפרת גוש בפורומים של תפוז, הוא יהיה כאן. מי שלא? כנראה אין לו עניין באפרת. מה שאתם עוד צריכים להבין, זה שאם אפרת לא יותר מדי פעילה בתקופה האחרונה, זה כבר לא תלוי באף אחד מאיתנו.

bali

New member
מנהל
אני חושבת שזה לא ה 5 דקות אלא להעלות תכנים

ואת זה בקושי עושים פה... כשאני ניסיתי לקח לאנשים 3 ימים להגיב חצי תגובה להודעה שלי, שדווקא היתה מאד רלוונטית לפורום ולאפרת. אז ירדתי מזה.

בר דותן

New member
האמת שאני לא כל כלך זוכר מה פירסמת

ועם צהגבתי על זה. מה שבטוח אני כל יום ניכנס מספר פעמים לפורום ומחפש על מה להגיב היתיאשתי גם מלפתוח נושאים , שלחי ליק שישור בבקשה למה שכתבת אותי אני יזכר ועם לא אז כנירא שלא ההיחתי פה או משהו כזה באותם ימים

bali

New member
מנהל
עזוב זה לא משנה

אין מה להגיב עכשיו על מה שכתבתי, זה היה לפני כמה שבועות. בכל מקרה כמו שכתבת, אין פה על מה להגיב או מה לכתוב וזו הבעיה הגדולה, לא6 ההשקעה של להיכנס 5 דקות ביום.

למעלה