2 מילים מטומטמות..

תקופה מאתגרת.2 מילים מטומטמות שאני שומע בתקשורת.כשעשיתי מבחני בגרות לא היה אתגר עבורי להצליח?כשרציתי להכיר אישה לחיים לא היה אתגר להכיר את האישה של חיי?לגדל ילדים עשרות שנים זה לא שנים מאתגרות?להצליח במקום עבודה לא יוציא ממך יכולות?כל החיים אנחנו מאותגרים ומאתגרים.תקופת הקורונה היא תקופה של מילה אחת:לשרוד.כלכלית,נפשית ובריאותית, משפחתית.יש למילה לשרוד אפקט יותר מהמילה אתגר.במחשבה שניה אם תקופה מאתגרת זה 2 מילים אז שידרגתי את המילה לשרוד למילה נוספת:יצירתיות.

פונדיצ'רי

Active member
תקופה מאתגרת.2 מילים מטומטמות שאני שומע בתקשורת.כשעשיתי מבחני בגרות לא היה אתגר עבורי להצליח?כשרציתי להכיר אישה לחיים לא היה אתגר להכיר את האישה של חיי?לגדל ילדים עשרות שנים זה לא שנים מאתגרות?להצליח במקום עבודה לא יוציא ממך יכולות?כל החיים אנחנו מאותגרים ומאתגרים.תקופת הקורונה היא תקופה של מילה אחת:לשרוד.כלכלית,נפשית ובריאותית, משפחתית.יש למילה לשרוד אפקט יותר מהמילה אתגר.במחשבה שניה אם תקופה מאתגרת זה 2 מילים אז שידרגתי את המילה לשרוד למילה נוספת:יצירתיות.
אזרח שמטה לחמו נפגע אנושות, הוא שורד. מי שנפגע כי לא יכול היה לנסוע לחופשה בחו"ל או לצאת לבלות, הוא מאותגר. לא כולם בסירה אחת.
מכיר את הבדיחה על ההוא שביקש איבר עד הרצפה והג'יני שלו פשוט קיצר לו את הרגליים?
תמיד ייחלתי לשבועיים בבית בתשלום, לעשות כל מה שתמיד רציתי ולא היה לי זמן בשבילו. והנה אשר ביקשתי, בא לי. רק שכל הקניונים, המסעדות, חדר הכושר, סגורים.
מתחילת הסגר, הביחדנס של 5 נפשות בבית הולך יפה. חוששת שעד סוף חולהמועד ארגיש כמו דמות ב"בדלתיים סגורות" 😏 .

אזרח שמטה לחמו נפגע אנושות, הוא שורד. מי שנפגע כי לא יכול היה לנסוע לחופשה בחו"ל או לצאת לבלות, הוא מאותגר. לא כולם בסירה אחת.
תמיד ייחלתי לשבועיים בבית בתשלום, לעשות כל מה שתמיד רציתי ולא היה לי זמן בשבילו. והנה אשר ביקשתי, בא לי. רק שכל הקניונים, המסעדות, חדר הכושר, סגורים.
מתחילת הסגר, הביחדנס של 5 נפשות בבית הולך יפה. חוששת שעד סוף חולהמועד ארגיש כמו דמות ב"בדלתיים סגורות" 😏 .
אז אתגר אצלך מוגדר כמשהו פאן ולא ייצר קיום..אהבתי את הבדיחה..מתי יומהולדת?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :-D :-D
הרסתותי עם הרגליים עד הרצפה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :-D

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני חושב שדווקא גברים בגילאים שלנו עוברים את תקופת הקורונה הרבה יותר טוב מאשר הצעירים יותר.
אני לפחות כבר לא מעניין אותי חל"ת או בבל"ת
יש לי פנסיה טובה וקצבה בסדר.
גר בדירה שקניתי לפני 40 שנה.
אז נכון, כבר לא פוגש בילדים או בנכדים.
אז מה?
יש לי ילד שגר איתי ועם אישתי אמו וזה מסדר לי את הראש.

צריך רק לשמור בגיחות למכולת או לקניות להתרחק מקהל
לדעתי יש המון אנשים חולים בין הקהל שמפירים את נושא הבידוד ושמים ז$ן על בריאות הציבור.
להפך, לדעתי הם שמחים שאנשים נוספים חולים יחד איתם. (סנדרום: תמות נפשי עם פלשתים)

שמים1

New member
הקורונה היא תקופה שבהחלט מאתגרת אותנו כחברה אנושית , לא היתה תקופה שכזו מאז השפעת הספרדית , כן , זו בהחלט תקופה של הישרדות ויצירתיות מי שלא יצירתי לא שורד , אנשים נלחמים על מטה לחמם , יש אנשים שרעבים ללחם ולכן יוצאים לרחובות , אחרי תקופה שכזו דבר לא יחזור להיות כשהיה , הקורונה מוטטה את ביטחון האנשים כמעט בכל התחומים , אבל מה שיפה בתקופה הזו שמעבר ליצירתיות זכינו לראות גם טוב לב ואהבת חינם , ערבות הדדית של אנשים שדואגים לזולתם .

למעלה