2 מעילים

Sapirush12321

New member
2 מעילים

שלום! כשהייתי ילדה בגיל היסודי היה לי מעיל כחול מאוד עבה שעבר בירושה מהאחים הגדולים שלי. הוא היה מעיל של בנים. לא אהבתי ללבוש אותו כי הוא היה לא יפה לטעמי ואפילו התביישתי להגיע איתו לבית הספר. בחלום היו 2 מעילים כאלה. אחד כחול ואחד ירוק ומישהו, איזה בחור שאני לא סגורה מי הוא היה אבל אני זוכרת שהכרתי אותו, לקח לי מעיל אחד וברח איתו. הוא לקח לי את המעיל הכחול. המעיל הירוק מזכיר לי את המעיל הצבאי העבה שהיה לי בצבא. הוא רץ וניסה לברוח לי ורדפתי אחריו. הוא נכנס לבניין עם מדרגות והתחיל לעלות במדרגות- ואני רצה בעקבותיו. בשלב מסויים הגענו לקומה של בית משפט. הבחור המשיך לעלות במדרגות דם לאחר הקומה הזאת אבל אני נאלצתי לעצור כי עצרו אותי שם ואמרו לי ללכת. אני לא יודעת איך ולמה אבל בסוף החלום המעיל הכחול חזר אליי. אולי בית המשפט החזירו לי... תודה רבה!

אלישבע777

Well-known member
הפרושים שלי לחלום גנבת המעיל

את רודפת אחרי בחור מוכר לך אבל אינך יודעת מי הוא. הוא גנב לך מעיל כחול דומה למעיל בנים כחול המאוס, שנאלצת ללבוש בילדות והתביישת בו. הבחור נכנס לבניין ועולה במדרגות ואת אחריו. שימי לב- הבחור גנב או סחב ממך מעיל דומה למעיל שלא אהבת ואת רודפת אחריו לקחת אותו בחזרה. אילו זה היה במציאות – זה מצב מאוד מלחיץ! אין בכל החלום וגם פה – שום רגש!! אין פחד, אין דאגה, אין עצבות, אין תחושת עייפות או החמצה, הרגש היחיד שאת מביעה, הוא ברקע לחלם – רגש הבושה על כך , שנאלצת בילדותך ללבוש מעיל בנים מכוער. בחלום את רודפת אחר הבחור עם המעיל שאינך צריכה אותו. המעיל הירוק שדומה למעיל צבאי, נשאר בידך. בשביל מה להתאמץ? בסוף עוצרים אותך ומפסיקים את הרדיפה הזאת ואיך שהוא המעיל מגיע לידייך חזרה. החלום מדבר על רדיפת שווא. את רודפת אחר מה שאינך צריכה, אחרי גנב קטן ובלתי מזיק, מנסה להשיג את מה שאינך יכולה ולבסוף – נעצרת איך שהוא. מישהו או משהו – בסוף – עוצר. ואולי זה דווקא טוב, מרדף השווא – הסתיים , בגלל שאילצו אותך ואת אינך עצובה ואינך שמחה. רק אחת תוכלי להגיד אחרי מה או אחרי מי, את רודפת לשווא. אינך צריכה אותו ממילא. בסוף הכל מסתיים ומסתדר איך שהוא. יתכן שהחלום מראה שאת קצת במרוץ שאי אפשר לנצח בו, ועלייך לעצור. העצירה, מחזירה את הגלגל אחורה למקום שהיית בהתחלה - לפני המרוץ עם שני המעילים ביד. אפשרות שניה, יש דברים שצריך לשחרר, לתת להם לצאת מהחיים שלך – כמו המעיל הכחול הנורא ההוא. אם תרדפי אחרי הדברים הללו, הם יחזרו אליך חזרה ולא תוכלי להיפטר מהם!! כאן טובה ציפור אחת על העץ משתיים ביד... שחררי את הציפור מהכלוב. מה שישאר לך אחרי כן, הוא מספיק לך! אשמח לתגובתך על שני הפרושים!

Sapirush12321

New member
תגובה:)

תודה רבה על הפירושים! התחברתי לפירוש שרשמת שבו אני במרוץ שווא שאין אפשרות לנצח בו. אני תמיד משווה את עצמי לאחרים ואף פעם לא מצליחה לתת לעצמי את המקום שלי מבלי לרצות להידמות למישהו אחר. אני לא מצליחה ליישם את זה שאני שונה כמו שכל אדם הוא שונה במהות שלו מאדם אחר. תודה רבה! שבת שלום:)

אלישבע777

Well-known member
תודה ספירוש!

אולי תזמיני חלום של ניצחון? אפשר להזמין חלומות לפעמים... מאידך, אנחנו תמיד במרוץ. זה לא תחרות מרוץ שבה המפסיד יורד מהמגרש והמנצח היום צריך להתחרות שוב והמדליה, לא תעזור לו לנצח מחר. מי שכל הזמן רץ, הוא שנשאר על על המסלול קדימה. הוא אולי אינו מנצח, אבל גם אינו מפסיד. החוכמה היא לרוץ כמה שיותר זמן ולהשתפר. לא?

Sapirush12321

New member
לצערי התת מודע שלי מתוכנת כרגע לפי שחור או לבן

אני עובדת על לא להשוות את עצמי לאחרים.. כדי שאוכל להמשיך לרוץ מבלי להתחרות... אבל יש לי עוד עבודה רבה.

למעלה