2 שאלות בנוגע ל paypal

SpecialNight

New member
2 שאלות בנוגע ל paypal

1. פתחתי שם חשבון ואני מעוניין להוסיף subscriptions לאתר שלי, יצרתי כפתור וראיתי שמישהו חייב ב 0.10USD, אני לא מבין מדוע לא ראיתי ב Balance שלי זיכוי... הוא נשאר על 0.00... 2. יצרתי כפתור של subscription שאמור לחייב גולשים עבור 0.10 דולר בחודש ל 4 חודשים, השירות מתחדש, הגדרתי משתנה שנקרא notify_url על מנת לעשות פעולות לאחר שהגולש מסיים לשלם, האם הכתובת הזאת שהגדרתי תרוץ בכל חודש או חד פעמי? בנוסף, לאחר 4 חודשים התשלום אמור להתחדש בכל חודש, האם גם לאחר מכן בכל חודש הכתובת הזו תרוץ? אני צריך לקבל איכשהו חיווי כאשר הגולש משלם כדי להמשיך לתת לו את השירות... אודה מאוד לעזרתכם!

pitoach

New member
כמה נקודות:

- כאשר מבוצע תשלום ל paypal חוזר אלייך תגובה מהשרת שלהם אם התשלום הצלח או לא ועוד כמה פרטים שאתה מגדיר בחשבון שלך. אתה יכול למשל להגדיר נתונים שלא קשורים לתשלום כמו למשל משתנים שאתה רוצה שיעברו לעמוד החוזר מהם הדבר חשוב ומאפשר למעשה ליצור עמוד שלך שמעביר להם את הנתונים + משתנים שלא קשורים לתשלום בדיוק ואז אתה יכול לקבל מהן חזרה את המשתנים שלך עלייך לתפוס את החזרה מ paypal ולנתח את התגובה אם היא הצליחה או לא וכו' ואז אתה מבצע אצלך למשל במסד נתונים פנימי רישום של הפעולה וחישובים מתאימים * יש לך דוגמאות רבות באתר שלהם paypal תזכור שזה אינטרנט שלהם שאתה תצליח לעבוד מולם ולכן התמיכה שלהם יכול להיות כלי עזרה טוב מאוד - נקודה שניה: אתה מספר לנו על מה שא מור להיות מבוצע ושואל למה הוא לא מבוצע. כיצד אנחנו יכלים לדעת? הקוד שצלי עובד אבל השאלה שלך היא על הקוד שאצלך אני מניח
אם אתה רוצה תשובות יותר ספציות תמיד מומלץ לצרף לנו את הכלים וכמה שיותר. אני לא יודע מתי אתה ניגש לכתובת ולאיזה כתובת אתה ניגש ולכן לא יכול לדעת על מה מדובר נסה לפרט יותר.. נסה לצרף את הודים הרלוונטים או אפילו אלא שלא אלא רק קרובים... צילומי מסך יכולים להבהיר לפעמים את הבעיה ועוד... בינתיים תבדוק אם ההתחלה מעט עזרה

למעלה