?????

*angel 2001*

New member
?????

אלוהההההההה וואו איזה פורום!!! פצצת השנה!!:) מה אתם כבר מרכלים פה.. יאללה תגוונו!!!!!!!! מלאך 2001

*angel 2001*

New member
מנהלת הפורום

את המנהלת קלטי לבד.. יא דלוקה.. מלאך 2001 (אני גם מלאך האהבה רוצה עזרה?)

*angel 2001*

New member
מי?

מי את מנחשת שאני? מוח? מי זה מוח? יש לי מוח זה בטוח רוצה שאהיה מלאך האהבה שלך.. את נשמעת זקוקה למזל אני אתן לך ת`מזל

*angel 2001*

New member
האומנם?

אומנם אני מכיר את לימור אך.. אני לא מי שאת חושבת הצלחה בהמשך הפורום אני חושב שאנטוש את המסיבה כי אני חייב לפנות את הדרך לB.M.W אני גונב לה את ההצגה אני עדיין עם שרותיי מלאך האהבה.. רוצה? אני יודע על הבננות ועל הבננה וכל מה שצומח סביב הבננות מלאך 2001

*angel 2001*

New member
בנות

ראשית לא קוראים לי חמדתי או חמדי קואים לי מלאך 2001 ואני יודע הכל.. בקיצר אני רק רוצה לאחל הצלחה להמשך הפורום ופשוט לנטוש הכל אז גם לך שלי וגם לך לימור לא להסתקרן על כל דבר שנכנס לתחת ובהצלחה עם הבננה למרות שיש בננית

*angel 2001*

New member
אהבה

חושבני שהינך יודעת למה אני מתכוון מתוקתי ולא היית רוצה שאדגיש פה את האהבה השוררת לבננה אם את רוצה אני בשמחה שולח 20 הודעות ומפרסם הכל.. מלאך אהבה 2001

black_magic

New member
תשמע חמוד..

אם אתה לא מזדהה אני מעיפה אותך מהפורום בלי בעיה!! יש לי את הסמכות לעשות את זה אתה יודע????

*angel 2001*

New member
אחחחחחח

הסמכות להעיף אותי??????!!?!?!?!?!? אני תמיד יכול לחזור אחחחחחחחחחח

*angel 2001*

New member
חמדתי

הורדת קרניים חמדתי? לא נורא אני רק רוצה לעזור ואת רק דופקת את עצמך אני יודע הכל על הבננה לא יעזור לך כלום דלוקה מאוהבת ואהבה בלתי אפשרית מלאך 2001

black_magic

New member
דבר ראשון, איך תעזור..

אם אין לי מושג על מה אתה מדבר???????????????

*angel 2001*

New member
מדבר..

לכתוב כאן על מה אני מדבר? מדבר על אהבה על הידלקות בלתי אפשרית מדבר על אש ומים שלא יכולים להתאחד מדבר על בננה ובתולה טהורה מלאך 2001

b.m.w

New member
סתום ת`לוע המגעיל שלך!!!

אתה לא יכול לעזוב אותה?!!? משעמם לך בחיים!?!?!? או מה?!!? אין לך גו`ק להטפל אליו!?!?!? יא מכוער אחד!!! או שמא הסתכלת על עצמך במראה והחלטת להטפל למישהו אחר שיסבול בגלל שאתה כזה מכוער?!!? שונאת אותך לעד!!!!!!!! הראה והוזהרת אתה האויב!!!

*angel 2001*

New member
אזהרה

מאיימת עליי? אף אחד לא מאיים עליי אני לא נטפל לאף אחד אני רק משחק אותה גדול ואת לימור לא במקרה נתת את עצמך לשעיר? היזהרי בדברייך אליי מלאל 2001

b.m.w

New member
יא פחדן

אתה כזה חושב שאתה מאיים עליי ואני מפחדת ממך!?!? הצחקת אותי!! אם אתה באמת כזה גדול יאללה תראה מי אתה? או שמא אתה פוחד כמו הגו`קים שמתחבאים להם מתחת לארונות ומי יודע אולי אחד מהם דומה לך.. משעמם לך בחיים אז אתה עושה ת`זה? סבבה חופשי את מי זה כבר מעניין וד``א פאק יו!!!!!! ואם אני מנחשת נכון אתה סתם קנאי אחד שמאוהב בבתולה??!

למעלה