...

ziacT

New member
...

אני יכולה להתנצל מפה ועד להודעה חדשה אבל זה לא יעזור. אני לא אתנצל על מי שאני. זו אני. ככה אני. אני יודעת שאף אחד לא ביקש פה התנצלות כי אחרי הכל לא קרה כלום אבל כנראה שכשמנסים לשבור פה את כל החומות מגלים שאחרי החומות יש קשרים, כאלו שקושרים חזק לכל מיני דעות/תבניות שבעבר היה נראה שטוב להיות בהם, ואחרי הקשרים יש את המגננות האלו, אלו שפתאום כאילו אף פעם לא היו שם רק כי לא היה צריך להילחם בהם, רק כי הייתי בצד שלהם. אז אני מתנצלת. אם אני כ'אני' האדם פוגע או לא מובן. לוקח זמן לכל דבר. כנראה שלהשתחרר מעצמי ייקח הרבה יותר אבל אני בינתיים שם. בלי נסיונות מיוחדים, בלי מלחמות גדולות פשוט שם. ואחת, שאמרה לי להפסיק להגיד על התשובות שלי ש'ככה אני'. שזו לא תשובה. ייקח זמן אני אומרת. ..... אז אני לא מתנצלת על כלום. רק אם פגעתי בזה שהייתי אני. 'אני' אני או 'אני' בתבניות. אני יודעת שחלק מהתבניות שבחרתי בהם פעם יכולות היום לפגוע. ייקח זמן. רק שיהיה את הזמן הזה כי יש ימים שפשוט צריך מרחב. ימים שהתבנית ההיא של פעם פשוט לא נותנת קירבה לאף אחד, היא מחזירה הכי אחורה בזה שרוצים שוב את כל הלבד הזה. את כל הלבד הכ"כ גדול. . . . . אין לי פואנטות. יש לי היום ויש לי אותי. היום זה היום, זה הכי מציאותי שאפשר לחשוב. אותי, זה הכי רחוק מהמציאות. אינספור פעמים רשמתי על המרחק הענק הזה מעצמי, על כמה הזויה אני לעצמי. על איך ששכחתי ושבעצם אני לא יודעת להיות אני. עכשיו ייקח זמן. ....

behappy

New member
../images/Emo39.gif

קראתי המוני פעמים וה"ככה אני" שלך, לוידעת,הוא כלכך טוב,אני חושבת. קשה לאחרים לפעמים לקבל את הככה אני הזה, וזה לא תמיד מסתדר ומתאים למסגרות ולתבניות, אבל זו את,עכשיו,היום,תמיד. ככה אני נראית לי תשובה מצויינת,דפקא ואני מסכימה עם כל מה שכתבת בקטע הזה, וקחי לך מרחב,כמה שתוכלי אולי ככה גם להתקרב לעצמך יהיה קל ופשוט יותר

little one

New member
../images/Emo23.gif

יש לי היום ויש לי אותי. היום זה היום, זה הכי מציאותי שאפשר לחשוב. אני כבר מזמן הפסקתי להתנצל. מנסה לחיות את היום עד כמה שאני יכולה. הזדהתי איתך כל כך הרבה. נעלמת לי, ואולי מזה אני יכולה להבין למה... אף פעם אל תתנצלי על מי שאת, זה פשוט הם שלא מקבלים אותך כמו שצריך (יפה לי להפיל את האשמה על אחרים). אני אוהבת אותך את יודעת?

דוVשה

New member
=]

מרחק ענקי מעצמך הוא לא טוב לדעתי להיות את עצמך זה הכי טוב לדעתי ואם צריך מרחב ואם צריך זמן תחיי את היום בצורות שאת מרגישה שיאפשרו לך את זה. ונכון, שפה ושם עולה ההרגשה שצריך להתנצל כי לפעמים זה יכול לפגוע ויש אנשים שקשה להם להתרגל ואכפת לי ממך [חה, מאז שאמרתי לך שאת כמו הגירסא הנשית שלו (סתם, זה לא קשור, אבל פתאום נזכרתי)] ולפעמים בא לי להכניס את היד ולהוציא החוצה את כל מה שהתרחק ממך. כל מה שאני מקווה הוא שתנצלי את הזמן הזה תתקרבי למה שהתרחק ייקח כמה שייקח

רותי ב.

New member
../images/Emo41.gif הזדהיתי

יותר ממה שאני יכולה לתאר או לכתוב, אפילו לעצמי. "רק שיהיה את הזמן הזה כי יש ימים שפשוט צריך מרחב. ימים שהתבנית ההיא של פעם פשוט לא נותנת קירבה לאף אחד, היא מחזירה הכי אחורה בזה שרוצים שוב את כל הלבד הזה. את כל הלבד הכ"כ גדול."

למעלה