36חיילים נפצעו מהקסם.בבסיס.זיקים.תפילה.כאן |ח

A N N 7

New member
36חיילים נפצעו מהקסם.בבסיס.זיקים.תפילה.כאן |ח

ישנתי צהריים .ועדיין ערה עם ידעיעה הכואבת יום לפני החג .36 חיילים פצועים מקסם. ראו מה עושה קסם. אחד. נכון המקרה באהל. ובהודעה נאמר שלא היה בתולדות הקסם פגיעה כזאת תפילה כאן מבקשת אני וכול העם יחד. החלמה מהירה לפצועים ובחג בבית אמן הם גם האחים שלי וגם הבנים שלי .סליחה שאני מנצלת במה זאת אבל הכאב והמחשה לא נתנה לי להמשיך..חני בהרבה ברכות לכול הפצועים חג שמח בכול מקום. צ.ה.ל

A N N 7

New member
../images/Emo101.gif../images/Emo122.gif.עד שנירדמתי?רק היתארכה הרשימה...

הייתיה הידיעה הראשונה רק 36 והרשימה רק הלכה והיתאכה לצערי וצער של רובינו. . בין הפצועים יכולים להיות האחים שלנו הבנים שלנו. כאן שם ובכול מקום. לברך אותם כאן גם זו נתינה מהלב לא פעם כאן מתבקשת עזרה לחייל בודד אן כול חייל. כאב לי שאף אחד לא הגיב . אין מה לעשות כך הם החיים על פני הדרך מהולים בשמחה ועצב. . בירכתי כאן ותפיליתי לכול חייל והורה שבזכותם אנחנו קיימים ממש כך. החלמה מהירה. וחג שמח. לכול אחד בשמו. לחיים ארוכים ועוד ידעו ימים יפים. וגם אם יש אדם כול שהו.. כאן שיכול לחשוב על שי. מתוקים לבית החולים. עבור הפצועים. לאסוף ? ולשלוח כול דרך מתאימה. אני מוכנה לתרום וגם לקצץ ממני עבור שי. ואם גם קבלתי משהו.. ממני. אתרום אותו. ניתן להנהלת הפורום. להכתיב. מס חשבון בוא כול אחד יכול לתרום משהו.. . כול רגע חשוב יש עוד זמן לחג. . וטוב שעה אחת קודם. חני באהבה לחיילים לעם הזה לפורום נתינה מהלב. . הכול מחשבה טובה בתום לב. חג שמח לצ.ה.ל ו-ל-ישראל שנה טובה.

למעלה