39

39

אז האש כמעט כבתה וכבר לא נותר מה לשרוף נגמרו לי כבר כל המחשבות ונגמרו לי כבר כל המילים כבר השתמשתי בכולן... השתמשתי בכולן... כן, האש כבר התקררה ולא נותר מה לשרוף נגמרו לי כבר כל הרגשות ונגמר לי כבר כל העולם ובכל מה שהבטחתי, כל מה שניסיתי בכל מה שעשיתי, הייתי מזין את האש... הייתי מזין את האש אבל האש כבר כמעט כבתה ולא נשאר כבר מה לשרוף אין כבר מה לשרוף אפילו לא זה....... והאש כמעט מתה ולא נשאר מה לשרוף גמרתי את הכל... ובכל מה שהבטחתי, כל מה שניסיתי בכל מה שאי פעם חלמתי, הייתי מזין את האש... הייתי מזין את האש אבל האש כבר כמעט כבתה חצי מחיי הייתי פה חצי מחיי בלהבות השתמשתי בכל מה שהיה לי כדי לשמור את האש בוערת לשמור את האש בוערת אבל לא נשאר מה לשרוף לא נשאר מה לשרוף והאש כמעט כבתה ולא נשאר מה לשרוף... שיר מתוך BLOODFLOWERS שמדבר (שוב) על סיום דרכה של הקיור. כמו בEND, רוברט מדבר על מיצוי רק ששם הוא ביקש ממעריציו להפסיק לאהוב אותו כי נמאס לו מהכל. כאן הוא פשוט מודיע, "אין לי יותר חומרים, אני לא אותו איש צעיר ואנרגטי, קצת התעייפתי מהכל ובזאת סיימתי" בלייב הם עושים את השיר הזה נהדר. רוצו לקנות את הדיוידי, הם עושים את זה מצויין שמה, מפוצץ באנרגיות ובכלל כל האירוע הזה מדהיייייייייייייייייייייייייייייייים ובמיוחד הליין של פורנוגרפי.

ben4ever

New member
הביצוע ל-39 באמת נהדר

וכן יש לי את הדיוידי של הטרילוגיה.....חוויה מדהימה. אבל הביצוע הכי טוב שם (לדעתי) הוא של Disintegration, פשוט....וואו

למעלה