3951 של דן בדרך הסופית

מצב
הנושא נעול.

levikon

New member
שירות ברמה עולמית???

אני מכבד כל מי שאני מקיים דיאלוג
איתו , אבל הגזמת שאמרת "דפקתם את האזרחים" , אני חושב שאתה צריך לבדוק את עצמך לפני שאתה אומר כזה דבר !!! , יש לך מושג כמה "דן" מסייע לתושבים?, אז "דן" נותנים שירות מצוין , אתה סתם מלכלך על אחת החברות הכי טובות בעולם !!! , אף אחד לא מתלונן , " 40 שנה דפקתם את האזרחים ואתם עכשיו עוד מעיזים להתלונן???" אני לא יודע על מה אתה מדבר בכלל , 40 שנה אזרחים מקבלים שירות ברמה עולמית . נקודה .
שירות ברמה עולמית???
חחח. עזוב. אין לי כח להתווכח עם אדם שלא ישנה את הדעה שלו גם אם היטלר יהיה היו"ר של החברה במקום אונס הקטינות שרעבי...

3 היחיד

New member
אני לא ארד לרמה שלך , אני רק יכול

שירות ברמה עולמית???
חחח. עזוב. אין לי כח להתווכח עם אדם שלא ישנה את הדעה שלו גם אם היטלר יהיה היו"ר של החברה במקום אונס הקטינות שרעבי...
אני לא ארד לרמה שלך , אני רק יכול
לומר לך שאתה צריך להתביש מהמילים שאתה מוציא מהפה ביחוד עכשיו ! . חבל . ואני בטח לא ינסה לחנך אותך .

oshri5917

New member
יש הוכחה שהוא אנס קטינות

שירות ברמה עולמית???
יש הוכחה שהוא אנס קטינות
או שזה טעות בזהוי או מתחזה ליורם שרעבי אם ערכו בכלל בדיקת DNA או שלא ערכו אולי זה משהו אחר שזה פדופיל שמסתובב חופשי

3 היחיד

New member
אני חושב שאתה הפכת עכבר להר

יש הוכחה שהוא אנס קטינות
או שזה טעות בזהוי או מתחזה ליורם שרעבי אם ערכו בכלל בדיקת DNA או שלא ערכו אולי זה משהו אחר שזה פדופיל שמסתובב חופשי
אני חושב שאתה הפכת עכבר להר
וזהו , חוץ מזה נמאס לי להגיס לטענות שלא קשורות לאוטובוסים והשלכותיהן והסובב אותן .

תגיד לי לויקון אתה התחרפנת או מה

שירות ברמה עולמית???
מה זאת השפה הזאת?מה הקשר להיטלר?ומה הקשר לאונס של קטינות?איבדו פה כל פרופורציה.

תאמין לי לויקון אני מקפיץ את זה רק

מה זאת השפה הזאת?מה הקשר להיטלר?ומה הקשר לאונס של קטינות?איבדו פה כל פרופורציה.
תאמין לי לויקון אני מקפיץ את זה רק
בשביל שיראו את זה מנהלי הפורום ויכסחו אותך.

3 היחיד

New member
סליחה , 60 שנה !!!!!!!!!!!!!!!!!! .

אני מכבד כל מי שאני מקיים דיאלוג
איתו , אבל הגזמת שאמרת "דפקתם את האזרחים" , אני חושב שאתה צריך לבדוק את עצמך לפני שאתה אומר כזה דבר !!! , יש לך מושג כמה "דן" מסייע לתושבים?, אז "דן" נותנים שירות מצוין , אתה סתם מלכלך על אחת החברות הכי טובות בעולם !!! , אף אחד לא מתלונן , " 40 שנה דפקתם את האזרחים ואתם עכשיו עוד מעיזים להתלונן???" אני לא יודע על מה אתה מדבר בכלל , 40 שנה אזרחים מקבלים שירות ברמה עולמית . נקודה .
סליחה , 60 שנה !!!!!!!!!!!!!!!!!! .

הנה החוק: שכל = מרצדס !!! עכשיו

למה אתה חושב שאנשים ב - "דן"
צריכים לקבל שכל ? על - פי איזה בסיס יש לטעון כזו טענה ? ואל תחשוב שזה רק "דן" שקובע מה יגיע לפה וכמה ...זה צריך לעבור יותר מדי אישורים...חוץ מזה אל תחשוב ש -M.A.N לא מייעצים בעניינים האלה ומשפיעים..אני מציע לשמור טענות אלו לחברות חדשות וחסרות ניסיון שעשו טעויות ומחפשות דרך לתקנם , וזה לטעמי עוד הוכחה כאן שנותנים כבוד בגודל של פירור לרמת הניסיון של "דן" . הלוואי וכל התחבורה הציבורית בארץ תיהיה ותשאף להגיע לרמה של "דן" . וכן , לטעמי הם אולי לא המציאו את כל התחבורה הציבורית בארץ אבל הם המציאו את המילה שירות בתחבורה ציבורית במדינה שלנו !!! .
אולי אתה תבין! הסחורה של מרצדס עולה אלפי מונים על "הסחורה" של מאן. שכל משמעו רכישה של מרצדס סיטארו ומכירת המאן והעברתו בגשר דמייה לידיים במפרץ.

כמו שזה נראה אין קשר בין מרצדס

אולי אתה תבין! הסחורה של מרצדס עולה אלפי מונים על "הסחורה" של מאן. שכל משמעו רכישה של מרצדס סיטארו ומכירת המאן והעברתו בגשר דמייה לידיים במפרץ.
למאן ,עושה רושם שאם דן יקנו מרצדס(לא שזה יקרה)אז גם לו יהיה 3 הילוכים,חוץ מזה אבייתר כבר טחנו את זה שמרצדס בחקיקה של היום(15 שנה ,20 שנה)לא כלכלי בכלל.

euronitzan

New member
לא כלכלי - אמת אבל, 15 שנות תענוג!!

למאן ,עושה רושם שאם דן יקנו מרצדס(לא שזה יקרה)אז גם לו יהיה 3 הילוכים,חוץ מזה אבייתר כבר טחנו את זה שמרצדס בחקיקה של היום(15 שנה ,20 שנה)לא כלכלי בכלל.
לא כלכלי - אמת אבל, 15 שנות תענוג!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה