3951 של דן בדרך הסופית

מצב
הנושא נעול.
למה שילך לישון? השבתת אוטובוסים

אושרי לך לישון.
באגד בכל העשור האחרון היתה מיותרת ונבזית. הכל בגלל רפורמה נבזית שיש לה רק מטרה אחת: להכניס שלמונים ושוחד ועוד דרעקס למיניהם לכיסם של פקידים בכירים במדינת השחיתות הזו. הבנק בעולמי קובע נחרצות: מדינת ישראל הינה המדינה המושחתת ביותר בעולם המערבי ! כל הרפורמה היא גניבה אחת גדולה ואתה צריך לשמור על התחת שלך באגד כי ב- 2009 אתה עלול למצוא את עצמך בחוץ. אתם צריכים להיאבק נגד הרפורמה ולהתאחד עם דן לכוח פוליטי אחד גדול שישחיל אנשים שלו לבית הנבחרים כדי שהמושחתים לא ימשיכו לנגוס בכם....

אם לאמר את האמת,אני קצת מפחד

באגד בכל העשור האחרון היתה מיותרת ונבזית. הכל בגלל רפורמה נבזית שיש לה רק מטרה אחת: להכניס שלמונים ושוחד ועוד דרעקס למיניהם לכיסם של פקידים בכירים במדינת השחיתות הזו. הבנק בעולמי קובע נחרצות: מדינת ישראל הינה המדינה המושחתת ביותר בעולם המערבי ! כל הרפורמה היא גניבה אחת גדולה ואתה צריך לשמור על התחת שלך באגד כי ב- 2009 אתה עלול למצוא את עצמך בחוץ. אתם צריכים להיאבק נגד הרפורמה ולהתאחד עם דן לכוח פוליטי אחד גדול שישחיל אנשים שלו לבית הנבחרים כדי שהמושחתים לא ימשיכו לנגוס בכם....
אם לאמר את האמת,אני קצת מפחד
ממונופול כזה שנראה לי אימתני ומוגזם,חוץ מזה אני לא יודע אם הממונה על ההגבלים העסקיים(אם זה בתחום סמכותו)יאשר דבר כזה.

הנה ../images/Emo151.gif

איפה?לאושרי?מי זה הם?אני כבר
נכנס לשם אושריאתה יכול לתת קישור?
הנה

oshri5917

New member
זה לא פורום קו 33 והתחנה הישנה

אני רואה שאושרי קיבל את הצעתי
(כמעט) הצעתי לו לא מזמן להקים את "פורום קו 33 והתחנה הישנה" בהנהלת אושרי ואוריליו. נראה שהוא שמע בעצתי....
זה לא פורום קו 33 והתחנה הישנה
ומה אתה מערבב דברים לא קשורים זאת קומונה אוטובוסים וקווים וחוצמזה אני ואוריליו שונים מאוד אחד מהשני ואם אתה רוצה לדעת למה שלח לי מסר

רגע רגע רגע,אחרי כל השרשור

3951 של דן בדרך הסופית
לסיאנס,הבנתי שהיא במוסך כרגע,ולפי עובד חדריה הגיע נידרפלור רגיל עם 4....אני אומר את זה עוד פעם 4 הילוכים,אכן חידוש בדן.מישהו יודע יותר?
רגע רגע רגע,אחרי כל השרשור
הזה,מאן,מרצדס,מישהו ראה או שמע על ה3951 ?

הקפצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצ

3951 של דן בדרך הסופית
לסיאנס,הבנתי שהיא במוסך כרגע,ולפי עובד חדריה הגיע נידרפלור רגיל עם 4....אני אומר את זה עוד פעם 4 הילוכים,אכן חידוש בדן.מישהו יודע יותר?
הקפצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצ
צצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה