5 דברים שלא ידענו עליך

mikokikyo

New member
5 דברים שלא ידענו עליך../images/Emo98.gif../images/Emo41.gif../images/Emo40.gif

שוב סליחה על האיחור, לפני שעתיים חזרתי מהטיול השנתי, ויצאתי אליו בשלישי, כך ש... :) אז קדימה- ספרוספרו ^_______________________________________________________^

../images/Emo13.gif לא נורא. איך היה?

ולמילוי חובתי בתור מגיבה בפינה זו: 1) אני ילדת סנדוויץ' (אחות גדולה, אח קטן ואני באמצע). 2) אני עושה בביולוגיה עבודה על הנזק שאכילה יתרה של פחמימות עלולה לגרום לגוף בזמן שהתפריט שלי מורכב בעיקר מפחמימות
... 3) אני רואה בכל ערב לפחות כמה דקות מפרק של "סטארגייט SG 1". 4) קרוב לוודאי שעוד חודש אני כבר אתחיל לחזור על עצמי בתגובות שלי לפינה. 5) אין לי חורים לעגילים באוזניים.

The Snow fox

New member
הממ, אני אומר להחליף.

כמה דברים כבר שיש לו לדעת עלינו? מה אנחנו, משפחת מאפיה? במקום זה, לדעתי, כדאי לפרסם שאלון שבועי שונה כל פעם.

mikokikyo

New member
אני באמת רואה שאין הענות, אז אשקול את זה.

1. כל הסעיפים שנעם כתבה בשירשור מה-29.4, למעט סעיף מספר 4, נכונים לגבי ^-^ 2. יש לי שמונה מנגות, וקראתי רק אחת וחצי מתוכןXD 3. אני עדיין בפרק 4 של בלק קאטXD 4. אני מרגישה שהחיים שלי מתבלבלים לאחרונה, אבל יש לי כמה חברים שעוזרים לי עם זה3> 5. אני מאוד אוהבת את המשפחה המצומצמת שלי, משמע את אמאבא והאחים והאחיות (וגם את האחיינים)3333333333333333>

Musedol

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo153.gifזה יובע../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif

התגעגעתי
1. אני דיי נגעלת ממלח, לא אוהבת אותו באוכל שלי. ז"א- אנלא מוסיפה מלח לכלום. 2. היה לי שיער דיי ארוך והסתפרתי לממש קצרקצר לפני יותר מחצי שנה
3. כססתי ציפורניים אבל עכשיו עשו לי בנייה
4. הגרביים שלי לבנות
5. אני יוצאת היום לשופינג

mikokikyo

New member
חזרת33333333>

אני רוצה שוב לחלוק איתך סלטים מוזרים ולהסתובב איתך בכנסים >:

Musedol

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo153.gifלא נראה לי שאבוא לכנסים. אבל אני

אוהבת אותך בכ"ז 33333333333>

NoAmItA ChAn

New member
*דיליי*

המממממממממממ... 1. אני אוהבת לשיר. לעצמי. במקלחת XD; 2. אני כותבת. פעם כתבתי סיפורים, היום בעיקר שירים. 3. אני גם בפורומים מיי כמיקל רומאנס, פול אאוט בוי, פאניק אט דה דיסקו (להקות XP) וג'וני דפ (השחקן, נו XP) וקומונת סינמה ביזאר (עוד להקה XP). 4. הלהקות האהובות עליי הן (יחד): פו"ב, פאניק ומכ"ר. 5. אני עכשיו במרתון להקה פינית מדהימה בשם הימ (HIM).

Nittle Grasper

New member
אההההההההה #_#

Love's the funeral of hearts! את לא יודעת מה השיר הזה עשה לי #_# אני אוהבת אותו בכ"ז #_#. *הולכת לראות מונית הכסף. אני עייפה*

Nittle Grasper

New member
כן XD

לא התכוונתי לכולו LOL, וידעתי שאני לא מדייקת בצבע אבל הייתי עייפה
זה היה כזה "אני מכירה את זאת שהולכת מטר מולי? כן.. לא.. כן.." XD לא ישנתי 40 שעות + חרישה לבגרות והבגרות עצמה :p

Mana Sama

New member
גררר גם את?

לא כל כך קשה לזהות אותי עם השיער שלי,תבואו ותגידו שלום וזהו! >< איכס,לא לישון 40 שעות? איך אפשר? >< איך הייתה הבגרותיישן?

Nittle Grasper

New member
כבר הגעתי גל 70+ שעות :).

נראה לי שהיה בסדר ^^ כשקלטתי שזו את כבר היית מעבר לכביש XD

Mana Sama

New member
אה אוקיי~

האמת שיש סיכוי שלא הייתי מזה אותך ישר כי עבר מלא זמן מאז שראיתי אותך בפעם האחרונה ,נראה לי שזה היה במפגש בלוני מים לפני יותר מידי זמן ._."

Nittle Grasper

New member
האמת נראה לי לפני בדיוק שנה LOL

אני זוכרת שראיתי אותך ואת מאי ליד אוטאקו באותו חודש

למעלה