5 המרצים הגדולים של המכון - פסח תשע"א

dandin73

New member
5 המרצים הגדולים של המכון - פסח תשע"א

1. דן קצין 2. יובל בק 3. מאיר ארבל 4. רונן שושניק 5. גדי גולן אתה יוצא מהקורס שלהם עם מטען של ידע והם מוכנים להשקיע המון בסטודנט כדי שיצליח. אם לא הלך לך סימן ש: א) לא למדת ב) היה לך מחזור וחבר'ה דפוקים שהפריעו בשיעור, לא פרגנו ותמכו אחד בשני ג) לא היה גיבוש כיתתי ללמוד ביחד לפני המבחנים אז שיהיה לכולנו חג פסח שמח ממני

michaelsagi

New member
מהיכן הנתונים? מרושם שהתקבל מהסטודנטים ו / או

מסקרי משוב ?

slking

New member
המשובים חסויים

כך שזה לא יכול לבוא משם.... מה שכן, מפורסמת רשימת המרצים המצטיינים כל שנה כלומר אי אפשר לדעת האם מרצה קיבל 5.6 או 4.2 אבל בהחלט אפשר לראות אם הוא במצטיינים ביותר

epsilonkatan

New member
למה לא מפרסמים את הרשימה המלאה?

יש מרצים שנותנים לך תחושה שלא באמת בא להם להיות איתך בכיתה. אני מאמין שחלקם ישנו גישה, כשהם יראו את שמם מופיע בתחתית רשימה כזו. במיוחד אם היה אפשר בענק על חזית בניין 5 :)

dandin73

New member
מהסטודנטים עצמם ומנסיון אישי שלי איתם...

לגבי המשובים זה סתם בשביל למלא שורה ב-XLS של נשיא המכון והדיקאן. תכל'ס הם מפחדים רצח אם יפורסמו התוצאות האמיתיות כי אז יהיו מרצים שבכלל לא יירשמו אליהם ותהיה בעיה של קורסים ותעסוקה בשבילם אבל מצד שני אי אפשר להעיף אותם כי הם "ותיקים" והמל"ג לא יאשר ועוד תירוצים של ילדים בגן צילה... בגלל זה יש את התירוץ של שגיא: "אילוצי מערכת"... נכון שקרה לכם כבר פעם שנרשמתם למרצה מסוים ברישום ואחרי שבוע קיבלתם מרצה אחר ? נגיד שנרשמתם בפיסיקה 1 לפרופ' ריפס וברגע האחרון קיבלתם את לייכטמן ? או נגיד באינפי2 נרשמת לרזניק האגדי ובסוף אתה רואה שרשום מלאייב ? פה זה לא כמו בת"א או בהיי טק - מי שדפוק פשוט ממשיכים להעסיק אותו...

michaelsagi

New member
שלום דנדין.

ארבעת המרצים, מלבד ד"ר שושניק, מוכרים לי והינם בעלי ותק במכון, מי פחות ומי יותר. בעקבות הפרסום שלך, אני שוקל לקחת הקורס מערכות ספרתיות עם ד"ר שושניק בסמסטר קיץ. האם יש לך אינפורמציה לגבי הקורס הזה איתו ?

dandin73

New member
האמת היא שעכשיו הוא מעביר את הקורס בפעם

הראשונה במכון כך שאין היסטוריה וחומר אבל ממה שהחבר'ה סיפרו לי הוא מעולה, מסביר טוב, יש לו מצגות טובות והוא הבטיח להם שהמבחן יהיה באותה מתכונת כמו שנים שעברו. בדרגו כתבו גם שהוא מעולה בתחום של נוירו-פרוטזות....אז אם אתה רוצה באמת ללמוד תיקח אותו. אם אתה רוצה רק לקבל ציון ואח"כ בראיון עבודה לצאת אהבל אז תלך למרצים עייפים שממחזרים מבחנים.....(השמות שמורים במערכת)

Sk8man1983

New member
יש תגובות חיוביות

אני לוקח איתו את הקורס הזה בשנה הבאה חברים שלומדים איתו אומרים שהוא מלמד מאוד מסודר אני אישית התרשמתי לחיוב

seXiBoy4

New member
חס וחלילה

המלצה חמה אל תקשיב לו מכל 5 המרצים שהוא אמר שושניק הכי גרוע את האחרים אני יכול להבין למה בחר אבל שושניק??? עכשיו לומדים איתו מעגלים אלקטרוניים לינאריים אחרי שבועיים לא נשארו בקורס יותר מ-25 סטודנטים (מתוך 80) מעביר במצגות משעמם בטירוף ולא עוזר במבחן (ולא בתרגול לפני המבחן, בונקר) מה שכן אם אתה סטודנט של נכשלים תקבל פאקטור אם קיבלת 30 יהיה לך 60 הוא מעביר את כולם

michaelsagi

New member
דווקא בקורס הזה שמעתי שהוא מעביר בסדר גמור.

הוא מוסיף סרטים למצגות בשביל להסביר את העקרונות של חומר הלימוד, מאוד אדיב מסביר מאוד מסודר ומוכן לעזור. הבנתי שזו פעם ראשונה שהוא מעביר את הקורס אז לא יודע איך הוא במבחנים ותרגולים

seXiBoy4

New member
רק המרצה עצמו יכול לכתוב על עצמו תשבחות כאלה

מוזר יש לך קשר איתו?

dandin73

New member
נכון שהוא בונקר אבל מה אתה מצפה ? שהמרצה יתן

לך את המבחן ביד כמו בסמי שמעון ? או שייכנס במבחן וייתן לך חצי דרך על הלוח כמו XXX (השם שמור במערכת?). הוא יכול לתת לך נושאים מה יהיה במבחן ואז לבדוק בצורה ליניארית גמישה ולא דיגיטלית כמו חלק מהמרצים פה. אני אראה איך יהיה במבחן ואני מקווה לטוב - המטרה שלי במכון זה גם לקבל ידע ולא רק לבוא עם ממוצע גבוה בגלל כל מיני קומבינות ולצאת אהבל במבחנים של חברות ההיי טק המובילות. ציונים זה לא הכל בחיים (וגם לא מדרגים וזרגים) - חשוב הידע כי ידע זה כח! ותחשוב על זה.... חג שמח

Sk8man1983

New member
כן בטח, הסטודנט תמיד אשם...

אז זה נכון שכשיש מחזור דפוק אתה לא יכול לעשות הרבה. הטמבלים פשוט ימשיכו לדבר ולזמזם לך באוזן ולא תשמע כלום מהמרצה. תתעצבן כמה שאתה רוצה. אבל איפה המרצה פה? אין פה עניין של אחוזי הצלחה? לא אכפת לו שיש רעש בשיעור? למה לא להוציא אנשים החוצה? שכחתי, הסטודנט דפוק...

dandin73

New member
כולם אשמים - ובעיקר הסטודנטים

המרצים כבר עייפים מללמד כל הזמן אותו קורס כל פעם - עייפות החומר מכיר ? אם לא קח קורסים במכניקה עדינה - ואם מגיע מחזור של סטודנטים שחלקם באו בלי חשק ללמוד או רק כדי לעשות V להמשיך הלאה אז יהיה רעש. המרצה בהתחלה יעיר פעם אחת וכשיראה שזה לא מזיז לאף אחד ימשיך ללמד ואז כולם יידפקו כי: 1) גם החבר'ה שבסדר לא ישמעו/יבינו את החומר טוב 2) הוא יתחרפן עליכם בבדיקה של המבחן (מנסיון) 3) המכון יגבה אותו בכל מקרה 4) הם יהיו 20-25ֵ נכשלים (ודוקא הם מהאלה שהיו בסדר) לא אכפת לאף אחד כי עקרון הגאוס מתקיים בקיצור אם לא תקחו את העניינים לידיים, תצרו גיבוש, דברו עם נערי ונערות רפול שבכיתה לטובתם אז הממוצע של כולם ירד ואז גם הסיכוי למצוא עבודה הולמת עם שכר מתאים של מהנדס ירד לטמיון... (אין בעיה למצוא עבודה משרת הנדסאי עם משכורת של 4000-5000 ש"ח בחודש אבל לא בשביל זה למדת 4 שנים !!!!!!!) חג פסח שמח

למעלה