608
הנסיך הקטן

608
הנסיך הקטן

המלכה מדמיינת שהנרי יהיה מלך מתישהו

שלגי ודייויד באמת ערים במשמרות

סוף סוף הסבירו איפה הג'יני היה מאחורי המראות! הדרקון הוא אבא של לילי?

הפרק, עם השאלה הנצחית "מי זכאית לתואר הנכסף
'אמא של הנרי'?", מדגיש את הבעייתיות שבהפרדה המלכה הרעה מרג'ינה.
אחת לבושה כמו המלכה ואחת כמו ראש העיר, אבל ראש העיר בעונה 1 היא המשך ישיר של המלכה הרעה מכל בחינה, כולל הרוע. רג'ינה מעונה 2 היא עדיין המשך ישיר, אבל היא כבר התחילה לחזור למוטב.
הנרי אומר שחינכו אותו שהמשפחה חשובה, זה קרה רק בשנים האחרנות, עם רג'ינה ואמה. מי גידלה את הנרי עד אז? אם יש הפרדה - המלכה הרעה. אי אפשר להתחמק מזה

עוץ לי קולט כל אחד שנכנס לחנות ואפילו יודע מי זה, אבל אלדין איכשהו עובר מתחת לרדאר וגונב גם מנורה עם עוד ג'יני. גנב מוכשר.

עוץ לי מנסה לגרום למלכה להרוג את אחותה
אף אחד לא נוגע בזלינה

ויולט והנרי זוג חמוד
המלכה ועוץ לי זוג מבחיל

אביטל186

New member
הי כולם מה המצב?

אז מה היה לי השבוע?
מראה מראה שעל הקיר מי הכי מרשעת בעיר?
&nbsp
אז הצארמינגס חיים במשמרות, מלאי מרץ ואופטימיות מזהירה. האם דיוויד הפך לחית לילה?
אבל גם הם מתחילים לאבד תקווה ולהתעייף מהקונספט

&nbsp
אני לא קונה את הכל יכולות הזאת של המלכה זה כבר ממש מוגזם. היא נמצאת בכל חור ויודעת הכל. לא אמין!
&nbsp
אז אמה המפוחדת ורגינה הרועדת החליטו לתפוס תמלכה בתוך מראה והנרי הפתיון.
אהבתי תקטע הזאת מאוד, והוא מדגיש בעייני כמה הנרי הוא היחידי שלא סוטה מהדרך האמיתית, הוא לא מתבלבל ואא למשוך אותו לכיוון אחר מהאמונה הזאת.
לראשונה ראינו שאמה מעלימה משהו??נייס

&nbsp
אז רגינה ואמה תקועות בפנים כמו שתי לוזריות, לפי דעתי הפרק הזה נועד לזרוק עצם למעריצים השרופים של סוואןקווין.
אז שם חי הגיני המסכן של רגינה... ופגשנו שוב את הדרקון. שהאמת לא הבנתי קודם שהוא אכן דרקון כפשוטו..
&nbsp
כולם מאמינים שהמלכה היא רגינה ורואים לה על הפנים שהיא מתרגשת...
היא רוצה לעזור להנרי להתכונן למפגש עם ויולט מה שמסגיר אותה להנרי.
ויולט החמודה משתפת פעולה ועוזרת להנרי לחמוק מהמלכה וזה היה חמוד

&nbsp
רגינה ואמה חסרות הקסם והיכולות קוראות להנרי שיושיען. המלכה מעמידה אותו בנסיון רע מאוד. דרך המחשבה שלה ככ פרימיטיבית וישנה, ורואים שהיא תקועה עמוק בעיוות המחשבתי מהעבר. אם נראה לה שהאפשרויות שהיא מאלצת את הנרי לבחור יש בהן איזושהיא גאווה או בכלל ערך ולא הזיה אחת גדולה הי באמת הופכת לאט לאט ללא רלוונטית.
הנרי החכם מעיף תפטיש למראה עצמה ויחד עם האש של הדרקון הן יוצאות החוצה.
קטע מיותר של הוק מאיים על המלכה, אבל ללא זה לא היינו רואים אותו בכלל.
&nbsp
אז לויולט יש כולה קשיי הסתגלות של טינייגר.. סוף טוב הכל טוב!
אז בל וזלינה הפכו לבסטיות. לאן זה עוד יתדרדר??
הלכה וגולד...

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה ועולם המראה 6-8

בפרק קודם שיערתי למה עוץ לי גוץ לי משאיר את זלינה בחיים. עתה הכותבים הזכירו שהוא עשה עסקה איתה בניו יורק ולכן המכשפה עדיין בחיים. זה תמיד טוב לראות את המאסטרו מזיע בגלל פרט קטן שהוא שכח בלהט הרגע.. זה גורם להיראות... אנושי. הקטע שבו הוא כובל את בל היה - למרות שהוא בטח יכול לעקוב אחריה עם קסם איתור - דוגמא לכמה הוא כבר לא מעוניין להיות האביר על הסוס הלבן עבורה יותר.

הרושם שקיבלתי מהעונה הראשונה היה שהנרי הוא ילד מוזנח שאומנם זוכה לטיפול מסור בצרכיו הגופניים אך לא זוכה לטיפול דומה בצרכיו הנפשיים. לרג'ינה היה גם תיאור הרבה פחות סלחני להתנהגויות שהיא מתארת בפרק כשהיא התעמתה בפעם הראשונה עם אמה - 'התפרצויות זעם'. ובכנות, קשה לי לקבל את התיאור של הנרי הקטן כאחד שמפחד מהצל של עצמו. עם זאת, למרות שברור לי שהמלכה הרעה מתייחסת להנרי בערך כמו שקורה התייחסה אליה, נראה לי שהיא עשתה עבודה משכנעת כ-'אמא נמרה'. כאן גם נכנס הבדל חשוב בין השתיים - למלכה הרעה יש את האומץ להעיר להנרי על ההתנהגות בעוד שרג'ינה תמיד נהגה בו בכפפות משי, ואם בכלל, השאירה את הטיפול בגחמותיו לד"ר הופר. העובדה שהנרי לא קלט אלא רק אחרי משפט מאד מסוים מעידה כמה הוא, בכלליות, סתום.

אלאדין הוא כייס, לא פורץ. אפילו ככייס, הוא אמור לחשוב על משהו שיעסיק את עוץ לי גוץ לי בעודו מתגנב לחנותו. מצד שני, האויב המושבע שלו הוא ג'עפר הערס - אז אני נוטה להתייחס להתנהגותו בסלחנות. אני מניח שאנחנו צריכים להבין שהג'יני במנורה שאלאדין גנב הוא ג'עפר שהרי מנין עוץ לי גוץ לי מכיר את שם החיבה של ג'עפר לכייס הזה.

למעלה