7 לילות- לכו לפתוח [ידיעות אחרונות]

lyla12

New member
7 לילות- לכו לפתוח [ידיעות אחרונות]

יש כתבה על 2 סדרות המופת שמגיעות לקיצן השבוע, גם אבודים. מתפלאה שעד עכשיו בפורום לא הגיב.

idoPod

New member
דווקא השבוע אבא שלי הביא מעריב

מישהו יכול לסרוק? בבקשה?

דנה1982

New member
וואלה, במקרה השבוע קניתי ידיעות

אבל לא ראיתי את הכתבה עד שלא קראתי את ההודעה הזאת. לא בטוחה מה המטרה שלהם. 2 עמודים ולא אמרו שום דבר. איזה שבוע עמוס הולך להיות בשבוע הבא... גם השבוע הראשון של הרולאן גארוס, גם 4 פרקי סיום של 2 סדרות שלא ישובו לעולם... אין סיבה לצאת מהבית. טוב שאני עדיין מובטלת.

קראתי - גם בעל הטור נשבה בקסם של "24"

בהחלט חיפשתי איזכורים לקראת השבוע הגדול שבדרך , שימו לב לתאריך פרק הסיום כפי שציון בכתבה(הפרטים הקטנים תמיד עושים את ההבדל) , הכותב בהחלט מעריך את השינוי האדיר שיצרה הסידרה , כאשר גם "אבודים" מאוחר יותר תורמת אף היא למגמה החדשה . הכתבה מפספסת לדעתי ברגע שהכותב כותב על סצנות העינוים ומעלה הקשרים פוליטים , לפחות הובאה דעתו של המפיק סראנו שבהחלט מחזק את הגישה שבמציאות מול הרוע פועלים בנחישות ומורידים אנשים כשצריך. לדעתי "24" בעונתה זו (מבלי לדעת כיצד תסתיים) מחדדת את היותה של הנהגת המערב (ארה"ב) חלשה ופשרנית למול תעתועי השלום המזויף - ג'ק לא רק נוקם , דרכו היא הצדק וזה האחרון בהתגלמותו הוא חסר פשרות מול הרוע המוחלט והמניפולטיבי.

1Shir

New member
אני ראיתי רק עד אמצע העונה הרביעית (ש"ח בהוט)

אם אני אקרא את הכתבה זה יהרוס לי משהו? או שכתוב רק באופן כללי? בינתיים אני מפחדת לקרוא אותה עד שלא תהיה לי תשובה לעניין הזה
תודה!!

יש גילויים מעבר לעונה 4 - אבל הנאתך לא תהרס

הכתבה מנסה לנתח הליכי רוח ומגמות חדשות שהביאה "24" ולאחריה "אבודים" - ניתן לקרוא , הצפייה לא נפגמת כלל (הקישורים מאוד כללים ומדגישים שג'ק נלחם בטרור חובק עולם). את צופה באחת העונות המרשימות עם אהבתו הגדול של ג'ק לאחת והיחידה (אחרי אשתו כמובן) - אודרי ריינס המדהימה לדעתי.

1Shir

New member
תודה רבה לך! ../images/Emo140.gif

אני אקרא... למרות שאמא שלי טוענת שיש שם כמה גילויים מספליירים קטנים, אז אמרתי לה שתקשקש עליהם בעט...
מזל שאני לא רואה "אבודים"
לגבי אודרי, אין לי מושג אם היא נשארת מעבר לעונה הזאת, אבל היא ממש חמודה. ואני אוהבת את הקשר שלה עם ג'ק. זה מכניס אנרגיות טובות לסדרה. טרי באוור דמות ממש שנואה עליי. קראתי גם את מה שכתבת למטה, מה הכוונה בתאריך פרק הסיום? לדעתך הטרוריסטים הם הרוע המוחלט והמניפולטיבי? או שלא הבנתי מה כתבת?

פרק הסיום בתאריך 24.5.10 ......

אכן זו היית כוונתי לגבי הטרוריסטים - את צופה בעונה רביעית ובוודאי כבר נחשפת לחביב הלא חביב מרוואן אודרי בהחלט מלאה באנרגיות חיוביות ויותר מכל לא אוסיף - העונה עוד לפנייך .....

דנה1982

New member
אחח אני מתה על אודרי

לקח לי זמן להתחבר אליה ב"24" אבל היא מדהימה. אם את לא רואה "האנטומיה של גריי" תתחילי, לא רק כי זו סדרה מעולה, אלא כי בעונה 6 קים רייבר (אודרי) מצטרפת לצוות והיא פשוט מדהימה שם. אחת התוספות הכי טובות של "האנטומיה".

Y. Welis

New member
גם ב'תשעה' היא טובה

כ-ADA (עוזרת תובעת מחוזית). הפנים שלה מעבירות הרבה. ראיתי אותה לראשונה ב-'משמרת שלישית' (סידרה משטרתית לא רעה), שם היא התבלטה מעל הרוב (עברה סצינת איום בנשק מהיותר מטרידות שזכורות לי).

למעלה