7.3.02 קרול שלי בת 3

7.3.02 קרול שלי בת 3../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

שביעי למרץ שנת 99 די פורים עבר ההריון 42 שבועות וקצת יותר ואת לא רומה לצאת נעים לך חמודה שלי, אמא החליטה שזה , מגיעה לבית חולים מאשפזת את עצמי, והפעם מחליטה לידה ללא משכחים, אבא שלך נכנס כמו מלאך לחיי קבל את ילדיי אחייך כילדיו שלו אמץ אותם לליבו, האהבה ביננו היתה כל כך טהורה ונקייה, רציתי להרגיש אותך באה לעולם פרי האהבה שלנו, השעה חמש אחה"צ , מקבלת זירוז לוריד כדי לעזור לך לצאת ככה סובלת כמעט כשעה ללא שום משכחים.. ו ואז מרגישה שמשהו לא בסדר מתרחש הוניטור מראה על דופק יורד ולא סדיר, צועקת על גלית שהייתה איתי בחדר הלידה לכי קראי דחוף לרופא תורן אחראי!...הרופא מגיע בודק ואז מתחילה מסכת הצעקות כל המילדות בין רגע בחדר הרופא צועק כמו מטורף, "תגידו מה קורה לכן האשה שוכבת כאן המוניטור מראה על דופק עובר לא יציב, העובר במצוקה קשה מאוד... ואף אחת מכן שנכנסה לא שמה לב " היה שם מחדל ולא מחדל פשוט לדעתי, אבל בשניות העבירו אותי לחדר קיסרי, תודך דקת ספורות נרדמתי בעודי בוכה וצועקת תצילו תילדה שלי..שהתעוררתי זוכרת שראיתי תאוחות בחדר התאוששות וישר קמתי בבכי כמו שהורדמתי ושאלתי אותה , מה עם התינוקת שלי? והיא אמרה , " נולדה לך ילדה בריאה במשקל שני קילו וחצי " ואז הבנתי שזה לא יכול להיות ידעתי שהבת שלי לפי משקל הערכתי היתה כמעט ארבע קילו וצעקתי את משקרת קרה משהו לילדה שלי ואז אחותי קרן נכנסה לחדר התאוששות, היא עדה בבית החולים בו ילדתי במחלקת יולדות לכן נכנסה לראות מה איתי והיא ראתה אותי הסטרית שוכבת על המיטה ולא מוצאת את עצמי, ואז היא התקרבה אלי ואמרה ריקי תרגעי אני ראיתי אותה היא נולדה יפיפיה ברורה הכל בסדר איתה בלונדה עם עיינים כחולות , ואז נרגעתי והודתי לאל על המזל הרב שנפל בחלקי. קורל קראנו לה היא האבן אושר של חיינו הקטנה בבית האוצר שלי של בעלי ושל אחייה. יום הולדת שמח מלאך של אמא קורל בת שלוש דרדסית

מירבי*

New member
בנדה יקירתי, מזל טוב ליום ההולדת../images/Emo65.gif

אמנם באיחור אבל כבר אמרו חכמינו שמוטב מאוחר מאשר אף פעם לא..אז... יום הולדת שמח יקירה, שנה שמחה מלאה באהבה והתגשמות מהירה של החלום...
מירבי*

milanat

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב לקקרול בת 3!!! ולאמתה החמודה! דרדסית שתהיה לך רק אושר ונחת מילדתך החמודה! מאחלת מילנה

למעלה