~!

Got XD

New member
~!

שלום לכם, חובבי תרבות יפן (וזכרים נטולי כל מאפייני מגדר) כפייתים שכמותכם~ *מלכסנת את עינייה ומשמיעה צלילים צווחניים ולא ברורים תוך כדי האבסת נפשה במרצ'נדייז* הלילה בעיצומו ואני מצידי משועממת משהו, לכן ארשה לעצמי לטמא את הפורום החדש והנקי שלכם בשלל להקות אלטרנטיב שאיש לא שמע עליהן ואיש לא רוצה לשמוע אותן. ^_______________^ החומרים הקלים יותר לעיכול- Yellow machinegun- פאנק רוק בגרסתו היפנית. After dinner- כיפיים, כיפיים, יש להם סולנית. זהירות, קשים ללעיסה- Envy- הארדקור/סקרימו, יעני הגרסא המשודרגת והקשוחה לילדי האימו היבבניים, אך בגרסא היפנית- כמה מרטיט. Aki Onda- מה שנקרא 'אוונגארד'- גם אם לא תתחברו למוזיקה תוכלו לצחקק באופן בלתי נשלט תוך כדי, או סתם לזקור גבה ברוב חשיבות כי אתם עדים פה לעשיית אמנות הו-כה-טהורה וכמובן- מהפכנית. P: Ami Yoshida- עוד אחת שמתהדרת בכותרת המרנינה 'אוונגארד'. כאן אין כלי נגינה, רק קולה הענוג (טיהי), של אמי יקירתינו. מקדמי ההקאה הבלתי רצונית- Melt banana- עושים נויז קור. כן, החבר'ה האלה עושים רעש. הרחיקו מאלכוהול, רצוי גם מעצמכם. Boredoms- עוד נויז קור. אאוץ'. באופן כללי, דגמתי את כל הלהקות לעיל, להקות הנויז עפו באופן מיידי מהפלייליסט שלי (ואני חשבתי שאני עמידה בפניי חומרים כאלו. ;;). חוץ מזה, Akino Arai כלת עולם, בלי קשר למוזיקת שוליים כזו או אחרת. P: לילה טוב.

limmay

New member
Yellow machinegun ? נהנודה

איפה שמעתי עלייהם?! X__X טוב בכל מקרה... זה דומה ל sex machineguns! ^_^ (0.0"" מי אמר מטומטמת?! >>")

למעלה