819 - עוד סיכום פרק

819 - עוד סיכום פרק

למרות מה שקרה בין ג'ק לקלואי אין לי ספק ששניהם באותו ראש ומטרתה של קלואי הייתה להגן על ג'ק מפני כוחות הרסניים שבשלב זה יש להם יתרון עליו. השיחה בין ג'ק לקול (עכשיו זה ה"הקול" שלך ) והתשובה של ג'ק לקול (איך ידעת על המארב?) "אני מכיר את קלואי" רק מחזקים את זה שלקלואי ולג'ק יש מחשבה זהה. הנשיאה משיכה להתרסק ודווקא איתן בהתפטרותו שולח לה חבל הצלה אחרון , לדעתי היא תתשת למרות שזמן כבר אין לה. שימו לב שהיא הטיחה בלוגן הנחש את רצח פלאמר , רק "שכחה" בלהט האירועים שהיא מתקרבת בצעדי ענק לאותו מקום. דינה וולש הופכת מקשוחה לרכיכה , נראה כמה פעמיים עוד תתחנן על חייה שאף הסכם חסינות לא יחזיר אותם בחזרה. סצנת החבר של ג'ק (ג'ים) קלאסית אתה חייב לי ועכשיו אתה פורע את החוב בלי תירוצים , ערכת רמבו במקום! שאלה חשובה להמשך : מי יזרוק את מי קודם הנחש לוגן את הרוסים ההורסים או להיפך?

דנה1982

New member
לגבי קלואי-ג'ק

יש לי תחושה שקלואי ידעה שג'ק יעלה עליה. שזו הדרך שלה לעזור בלי שיגידו שהיא עוזרת לו. היא יודעת שג'ק צריך עזרה, ושקול הוא האדם המתאים למשימה. אז היא שולחת את קול לנהל את המבצע ל"לכידת" ג'ק, נותנת לו את המידע לגבי המיקום האמיתי של ג'ני ומרימה מבצע ענק שבו כל עובדי ה CTU עדים לכך שהיא ניסתה לעצור את ג'ק, אבל הוא היה חכם מידי ותפס את קול כבן ערובה. אם קלואי וג'ק חושבים אותו הדבר בדיוק, הרי מתבקש שגם קלואי תבין שג'ק יעלה על התוכנית שלה. לכן אני חושבת שגם אם זה לא נאמר עדיין, המצב כמו שהוא כרגע זה בדיוק מה שהיא רצתה להשיג. ולגבי לוגן והרוסים, רק לי זה נראה צפוי שלוגן ימות בסוף העונה/סדרה?

חיזוק נוסף לכך

קלואי "הורידה" מהניד של ראש צוות האבטחה את מיקום דירת המסתור של דינה / ג'ני , דבר שמחדק את החשיבה הייחודית של ושל ג'ק . הנשים הדומננטיות בחייו של ג'ק (אודרי + רנה) העניקו לו אהבה ואילו הקשר מול קלואי נוגע בחוש הצדק ובאג'נדה זהה.

Y. Welis

New member
SMS היה מספיק. הרי היא כבר דיברה איתו

מעניין אגב אם כל השיחות שם מוקלטות - אבל לא נעיק עליהם במציאותיות-יתר... אילו קול על דעת עצמו היה מדבר איתו, זה היה באמת משכנע. כמו שזה נעשה, זה היה שרירותי, ואני מתערב שההסבר יהיה פשטני הרבה יותר (אם בכלל יהיה הסבר - עניין המאבטח ולוגאן למשל לא הוסבר).

lyla12

New member
שיחה בין קול לקלואי

לא נראה לי. כשג'ק מאיים עליהם עם רובה, הוא זורק לקול את הסללורי שלו, ומצווה על קול לצלצל לקלואי ולומר לה שהם לכדו את ג'ק, וכולם בריאים ושלמים. קלואי נושמת לרווחה שהעוקץ שלה הצליח, ואומרת לקול להביא את ג'ק לסי טי יו לחקירה. היא לא רוצה שג'ק ימות, אך מצד שני היא הבוס והיא עדיין מקבלת פקודות מהנשיאה. למרות שתמיד היא היתה מורדת. והלכה עם ג'ק באש ובמים. גם בפרק שג'ק מגן על חסן ומשפחתו הוא אומר על קלואי שהוא סומך עליה תמורת חייו אפילו

דנה1982

New member
הסבר

אני לא חושבת שקלואי הייתה מערבת את קול מראש. היא צריכה להציג את עצמה כאילו היא בצד של הנשיאה. מקבלת הוראות וממלאת אותן בדיוק. היא ידעה שג'ק לא ירפה ולכן עשתה את החלק שלה - הכניסה אותו ואת קול לחדר אחד. היא שלחה את קול לשטח, היא נתנה לקול את המידע לגבי המיקום של וולש, היא ידעה שג'ק יעלה על ה'מבצע'. שניהם מכירים אחד את השני טוב מידי, השאלה היא רק עד לאיזו נקודה. האם קלואי באמת ניסתה לעקוץ אותו, או שהיא ידעה שהוא יבין שזה מבצע עוקץ?

idoPod

New member
אם הפרק הבא וזה אחריו

לא יהיו פרקי מעבר אז נקבל תשובה ברורה. הדבר הבטוח הוא שקלואי רצתה למצוץ את המידע לגבי המיקום של דנה ועשתה את זה בדרך קלאסית (הרי לא עניין אותה שום צו כתוב היא חיפשה מסמך נטו) והיא מצד אחד מכירה את ג'ק טוב מדי אבל מצד שני יושבת כרגע על הכסא הגדול של הסיטיו ככה שבאמת ידיה כבולות והיא לא יכולה לעשות מה שבא לה. אגב- שחושבים על זה מפתיע איך היא מונתה למנהלת זמנית בפועל עם היסטוריה של כל כך הרבה מעצרים וסירוב פקודה ישירה מנשיא.. ואני יותר מזה לא אתפלא אם עוד פעם השתמשו בקוד ישן של סיטיו (עונה 5 שדה תעופה, זוכרים?)..

למעלה