9x21

9x21

אוי, בבקשה תגידו לי שהשמועות על סידרת ספינאוף לא הולכות להתממש ולהיות על הדמות מהפרק הזה. גם ככה הפרק הזה יותר מדי הזכיר את המקוריים.

מסטרי

New member

כן הולכת להיות סידרה שכזו שנה הבאה.....לא אהבתי את הפרק הזה.....

אין לCW רעיונות מקוריים שהם צריכים להעתיק

מהסדרות של עצמם? מי שרואה את המקוריים יודע על מה אני מדבר.

ANGELUSPIKE

New member
לא יודע מה אתכם, אבל אני מאוד אהבתי את הפרק

וזה שזה אמור להיות פרק הצגה לסדרת בת חדשה, היה נהדר, אני מעריך שאניס דיוויד וויולט הולכים להיות הדמויות הראשיות בסדרה החדשה, אני מאוד מועדד את זה, כי צריך עוד על0טבעי לאחר שהסדרה תגמר בעונה הבאה, מה גם שזה יפתח אפשרויות להופעות אורח של האחים ודמויות אחרת מעולם על-טבעי.
בכל מקרה אחלה פרק אינטרדקשן.

משי22

New member
לא מכירה את המקורים

אז לא הפריע לי שום דבר מהבחינה הזאת. אני דווקא חיבבתי את הפרק ואת הדמויות כולן. אני לא מתכוונת כרגע לצפות בספין אוף, אבל זה אכן משמח אותי שהיקום של על טבעי ממשיך להתקיים ודמויות מהסדרה המקורית יוכלו להתארח שם (ואם דין וסאם יקפצו לבקר, אני בטח אראה את הפרקים האלה)
הפריע לי קצת שבשיקגו מתקיימת כזאת מאפיה ענקית של יצורים קסומים ואף אחד מהציידים עוד לא שמע על זה. לא יודעת, זה נראה לי קצת מופרך (או שהם שמעו והם מעדיפים לנקוט בגישת 'מאחלים הצלחה לכל הצדדים').

ואיכשהו, גם די אהבתי את זה שסאם ודין לא היו עיקר הפרק הזה. זה נחמד מידי פעם לראות גם איך העניינים נראים מנקודת מבט של אחרים, ולא רק שלהם. ככה שבסך הכל, די נהנתי מהפרק.

למעלה