AA:רק טפשים אומרים שאני כותב שטויות

ל נ צ ח

New member
AA:רק טפשים אומרים שאני כותב שטויות

ראה דברי חכמים: כך בצעדיי הראשונים בפורומים: כל הכבוד ! 3/8/1999 18:44 הוא שואל ------------ רק התחיל וכבר נכנס לנצח העיתונאי בישראל ! העתיד שלו. אתם סתם אנשי העבר. תתביישו. --------------------------------------------- ודעתו של ד'ר אשר עידן מפורום "עתידנות" IOL לרועי, לבלובוי, ללו-טק, ללנצח: דת ועתידנות 7/9/1999 18:46 -------------------- ללו-טק, לבלובוי, בתשובתי לרועי תמצאו תשובה גם לגבי הרלוונטיות של הדת להבנת העתיד. רועי, חלק נכבד משתתפי הפורום רואים את העולם במשקפיים מדעיות-מודרניות שמבטלים דרכים אלטרנטיביות לראיית העולם. "לנצח" הוא אדם שרואה את העולם במשקפיים דתיות-מסורתיות. על אף שהוא מגזים קצת במספר הרב של תגובותיו, הוא מאוד חשוב לכל מי שרוצה לרכוש כלי חיזוי ועתידנות. למה? זאת משום שכדי להבין שינוי, צריך להיות מסוגל להבין את השונה (הזר, החי-זר, האחר). אני חוזר: הבנת השוני היא המפתח להבנת השינוי. זאת משום שהעולם הדיגיטאלי שונה לחלוטין מכל מה שגדלנו עליו כמודרניים-מדעיים. ----------------------------------- לנצח, לא רק (הכי) עגול, לטעמי גם (הכי) קוהרנטי בין כל הכותבים. 16/9/2000 21:3 יוסי_אב [email protected] ----------------------- זה שאיני מגיב לכל הודעותיך אינו אומר שאיני מבין על בוריו את המסר שלך ----------------------- שאלתי ובקשתי ... 3/12/2000 13:20 אריאל כהן [email protected] ---------------- אתה דמות מופלאה בעיניי . מכל אנשי הפורום הזה - הייתי חפץ לראותך . ודווקא משום כך בקשתי היא - שתגדיר את עצמך . ---------------------------------- לנצח, איש מידות אתה 10/9/2000 20:5 עמנואל הלפרין [email protected] ----------------------- עלץ ליבי בקירבי לראות בך אדם שחוש הביקורת העצמית שלו מפותח. הדבר שווה לי יותר מכל התנצלות. אני גא בך ידידי. ----------------------- ---------------------------------- וואו!!! 12/12/2000 21:23 נועם1234 [email protected] ---------------------------------- אני דוקא מאמין ללנצח 13/12/2000 1:12 שי מצפה ומהדיון על הכאוס ואנטי כאוס בפורום "פילוסופיה" ב IOL המנהל: עמנואל הלפרין (לא מהטלביזיה) : כאוס ואנטי כאוס הם מצבים בייש, והיש הוא האלוהים 23/12/2000 20:10 לנצח [email protected] ----------------------- ז"א * ההכל * ללא יוצא מהכלל וזה כולל בוודאי את ה"אין" שכמו שכבר הסברתי זה מכבר, האין זה משהו ומשהו זה דבר ודבר זה * יש *. וכל זה כאמור אחד הוא והאחד הזה הוא * האלוהים * שבוע טוב * _____* ל נ צ ח * _____ * בלו, כאוס ואנטי כאוס 23/12/2000 14:29 עמנואל הלפרין [email protected] ----------------------- לעניות דעתי אי אפשר שלא להקביל להגדרת הכאוס את האנטי כאוס שבא בעקבותיו. העובדה שהכאוס מתאפס ומסתדר לתבניות קוהרנטיות, היא עובדה שעשוייה להוליך אותנו למסקנה שבכאוס הוא תהליך בדרך לאנטי כאוס וחוזר חלילה. מזכיר גם את ההגדרות המקבילות כמו לידה ומוות, בניה והרס, אי סדר וסדר שלכולם יאה ההגדרה וחוזר חלילה.... -------------- --------------------------------------------- עמנואל, עם שיגור הודעתך שלעיל, זכית בתואר "יקיר לנצח"! 23/12/2000 15:20 יוסי_אב [email protected] ----------------------- ואיני מזלזל כלל בתואר זה. נהפוך הוא: לנצח היקר הוא אחד הכותבים המבריקים ביותר כאן, למי שמבינו, גם אם לא מקבל את תורתו... (ועל זה הוא יאמר: "אל תדאג, יוסי. סוף דבר הכל נשמע. גם אתה, על אף איטיותך המרגיזה לפעמים, עוד תבין בסוף ותקבל את התורה ואת נושא דברה..." נכון - לנצח? ). תיאוריית "חוזר חלילה" היא מעיקרי משנתו של לנצח, אם כי בסקלות זמן גדולות בהרבה... שלכם, יוסי -------------------------------------------------------------------------------- יוסי, איני סבור שניתנה לי הזכות לכוון לדעת גדולים 23/12/2000 17:8 עמנואל הלפרין [email protected] ----------------------- משמע להיות בדעה של לנצח. אני מניח שידידנו לנצח אינו אוחז בדטרמניזם שסותר את הדתות הקלסיות, התומכות בהתערבות האל בסדר העולמי, ולא בתכנון אפריורי של המאורעות. וזאת משום מה? כי ניתן לראות בכאוס אקראיות שמוליכה בסופו של דבר לדטרמניזם שהוא האנטי כאוס. ולא רק לנצח לא יקבל את הפרשנות הזו ובודאי גם כמה מידידנו כאן. אבל הפלוגתא הרעיונית מזינה את הפורום שלנו, וטוב שכך. הו לנצח, אתה אדם מופלא 28/12/2000 22:27 blueboy [email protected] ----------------------- לפחות נופלת בחלקי הזכות להכיר אנשים כמותך. (זה לא נאמר בציניות). אבל זה באמת נותן בי מעט נחמה שיש המאמינים שלמים בביאת המשיח. אני לא יודע למה. סה"כ, הדיכוטומיה הדתית הבסיסית לא משתנה: אני יודע את ה"אור הגנוז" ןאתה יכול לא להאמין. --------------------------------------------- נענע פורומים http://forums.nana.co.il תאריך : 14/11/2000 9:08:53 מאת : ronitf ([email protected]) נושא : לנצח תודה רבה על השלמת הפרטים שמחתי מאוד לקרוא את הפרטים הנוספים ששלחתה. ושמחתי עוד יותר לשמוע שאתה נשוי באושר (אודה על האמת חיפשתי את הודעותך היום ואתמול עוד לפני שקראתי חדשות, וכיום החדשות ממש מסעירות ומקוממות) הסיפור ממש סחף אותי, ובל כמובן שמגיע לך את כל הזמן הדרוש לך כדי המשיך. תודה רבה לך והרבה הרבה הצלחה בהווה ובעתיד. בברכה רונית -------------------------- מאת : duvshy ([email protected]) נושא : לנצח, אתה סמל ודוגמא בס"ד. לנצח היקר. אתה סמל ודוגמא לאומץ לב ופתיחות לשים דברים על השולחן, להוציא החוצה משקעים ולהיפטר מהם לנצח, כדי להמשיך לחיות באושר. מאת: bankok תאריך: 20/3/01 שעה: 18:10 בן עמי הוא מהמבריקים כן מהמבריקים שבמפרשי התנך המודרני- לדורותם נענע פורומים http://forums.nana.co.il תאריך : 09/08/2001 18:10:43 מאת : duvshy ([email protected]) נושא : בואו נסכם ונסיים את הנושא בתגובה ל: א) אינני כותב נגד חב"ד אלא בעד! (בן עמי *לנצח*) ההודעה שלי היא: ...... כעת, לבן עמי לנצח, ידידנו היקר והנכבד: מי שלא מכיר אותך ולא מקיים את הזהירות הנדרשת כלפי חכמים, עלול למצוא שהתקיימו בו הדברים מפרקי אבות, על החכמים: "הוי זהיר בגחלתן שלא תיכווה. שנשיכתן נשיכת שועל ועקיצתן עקיצת עקרב ולחישתן לחישת שרף וכל דבריהם כגחלי אש". אוי למי שלא ידע זאת ונכווה בגחלת שלך... האם זכור לך המקרה הזה? רצית לעזוב את הפורום בגללו. בסוף זה הסתיים בהפי אנד. כותרת ההודעה: כולם מאמינים - ולדעת את האלוהים שם השולח: tammar תאריך: 13:43 23/2/2002 בתגובה ל: כולם מאמינים - ולדעת את האלוהים! (בן עמי *לנצח *) ההודעה שלי היא: כמו תמיד דבריך נכונים ולכן נאה דרשת! ושתהיה המשך שבת שקטה ובטוחה שתוביל לתחילת והמשך שבוע שקט ובטוח. עלינו ועל כל בית ישראל באשר הוא. מאת: עדי נבון שעה: 19:41 תאריך: 7/11/2001 יקירי, ככל שעובר הזמן אני מעריכה אותך יותר ויותר "אני בעצם לא לבד" - משפט מדהים בעיניי. תודה. מאת: emet4 תאריך: 23/01/2002 שעה:22:08 הוא ג-ד-ו-ל ד"ר אשר עידן מפורום עתידנות. שמעתי אותו בכמה הרצאות. תן לי לינק לפורום שלו. חיפשתי אותו כבר הרבה זמן. וגם אתה גדול נצח אוהבת אותך איש מואר מאת: עדי נבון תאריך: 24/01/2002 שעה: 16:04 המון תודה. אשמח לשמוע את תשובתך. מאת עדי נבון תאריך 12/02/2002 שעה: 02:36 מאמינה בך באמונה מלאה. אוהבת מאוד, עדי. לנצח , 7/1/2001 13:13 אריאל כהן [email protected] ----------------------- אתה חושב שיש בך כוח נבואי ? 14:45 12/11/2002 - לנצח היקר והמבריק! bloftakuza לנצח נאה דרשת כמו תמיד דברי חוכמה המבוססים על החיים! מאת: tipid תאריך: 15/11/2002 שעה: 14:29

ל נ צ ח

New member
<<ואולי >> זא אחיזתך בקרני-הספק שלך

זו גם תורתם של אנשים די חכמים שהאינטליגנציה שלהם שוב ושוב נדפקת להתפשטות החור השחור שבהשכלתם ודרך מסמרי-הספק העקומים שלהם "בעברית-צחה" ממסמרים אלה נקראים: ""ואולי""... ""אם"" - ""אילו" "" ... ... - ""אולי""... ..."אני מנחש ש"" - ""אני צודק???"" - ""נכון שאני צודק???"" ... - ""ואם ואני צודק""- "" אז מה יהיה מכל זה???"" - ""נכון שיהיה טוב?"" -ואולי אתה לא יודע???- ואולי אתה הטיפש?"" - ""ואם וכן?""-""ואם כך?"" - אז ואולי וזה יהיה כך?"" - ""ואם ותראה שאני הצודק??? "" - ""ואולי אתה לא צודק???"" - ""ואם ויתכן שאני צדקתי?..."" - אך מה אם לא? ... ו"""אם"""דעתם שגוייה???""..., ... ""ואם ודעתם לא שגוייה???"", ואולי... ו..אולי?..."",..ואם,...ואולי ואם,... ואם..........ואולי.................................................................................................................................................................................................................................................................ואם..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................ואולי........................................... ............ואם................. ........... .... .. . ... ואולי??? * * * * * הבישו חכמים חתו וילכדו _ * מי האיש החכם ויבן את זאת ואשר מאת: בן-עמי לנצח תאריך 15/5/2001 שעה: 07:44 דבר פי יהוה אליו * *ספר ירמיה פרק ח* (ט) הבישו חכמים חתו וילכדו הנה בדבר יהוה מאסו וחכמת מה להם *ספר ישעיה פרק נ* (י) מי בכם ירא יהוה שמע בקול עבדו אשר הלך חשכים ואין נגה לו יבטח בשם יהוה וישען באלהיו: *מלבי"ם על ישעיה פרק נ פסוק יא -חלק באור הענין* (יא) הן אתם כלכם - שאתם רוצים להדליק אור לחפש אחר דברי הנביא ואחר שאין לכם שמנים ופתילות טובים להאיר לכן אתם קדחים אש - ע"י עצים יבשים וקוצים כסוחים שתפיחו ניצוצות אש בהם ומאזרים -ומסבבים את האש בזיקות -וניצוצות עד שההפסד שתקבלו מן הניצוצות והזיקות, רב מן התועלת. (ר"ל שאין לכם מופתים אמתיים לבחון בם דברי הנביא רק מופתים מתעים והקדמות כוזבות אשר דומים כזיקים שאינם מאירים רק משחירים פני המפיח בם): *ספר ירמיה פרק ט* (יא) מי האיש החכם ויבן את זאת ואשר דבר פי יהוה אליו ויגדה על מה אבדה הארץ נצתה כמדבר מבלי עבר: *ספר ישעיה פרק ה* כי מאסו את תורת יהוה צבאות ואת אמרת קדוש ישראל נאצו *ספר תהילים פרק כה* (יב) * מי זה האיש ירא יהוה יורנו בדרך יבחר: * (יג) נפשו בטוב תלין וזרעו יירש ארץ: (יד) סוד יהוה ליראיו ובריתו להודיעם: .................. * .................. * _____ * ל נ צ ח * _____ *

ל נ צ ח

New member
הבישו חכמים חתו וילכדו ! ../images/Emo88.gif

<<ואולי >> זא אחיזתך בקרני-הספק שלך זו גם תורתם של אנשים די חכמים שהאינטליגנציה שלהם שוב ושוב נדפקת להתפשטות החור השחור שבהשכלתם ודרך מסמרי-הספק העקומים שלהם "בעברית-צחה" ממסמרים אלה נקראים: ""ואולי""... ""אם"" - ""אילו" "" ... ... - ""אולי""... ..."אני מנחש ש"" - ""אני צודק???"" - ""נכון שאני צודק???"" ... - ""ואם ואני צודק""- "" אז מה יהיה מכל זה???"" - ""נכון שיהיה טוב?"" -ואולי אתה לא יודע???- ואולי אתה הטיפש?"" - ""ואם וכן?""-""ואם כך?"" - אז ואולי וזה יהיה כך?"" - ""ואם ותראה שאני הצודק??? "" - ""ואולי אתה לא צודק???"" - ""ואם ויתכן שאני צדקתי?..."" - אך מה אם לא? ... ו"""אם"""דעתם שגוייה???""..., ... ""ואם ודעתם לא שגוייה???"", ואולי... ו..אולי?..."",..ואם,...ואולי ואם,... ואם..........ואולי.................................................................................................................................................................................................................................................................ואם..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................ואולי........................................... ............ואם................. ........... .... .. . ... ואולי??? * * * * * הבישו חכמים חתו וילכדו _ * מי האיש החכם ויבן את זאת ואשר מאת: בן-עמי לנצח תאריך 15/5/2001 שעה: 07:44 דבר פי יהוה אליו * *ספר ירמיה פרק ח* (ט) הבישו חכמים חתו וילכדו הנה בדבר יהוה מאסו וחכמת מה להם *ספר ישעיה פרק נ* (י) מי בכם ירא יהוה שמע בקול עבדו אשר הלך חשכים ואין נגה לו יבטח בשם יהוה וישען באלהיו: *מלבי"ם על ישעיה פרק נ פסוק יא -חלק באור הענין* (יא) הן אתם כלכם - שאתם רוצים להדליק אור לחפש אחר דברי הנביא ואחר שאין לכם שמנים ופתילות טובים להאיר לכן אתם קדחים אש - ע"י עצים יבשים וקוצים כסוחים שתפיחו ניצוצות אש בהם ומאזרים -ומסבבים את האש בזיקות -וניצוצות עד שההפסד שתקבלו מן הניצוצות והזיקות, רב מן התועלת. (ר"ל שאין לכם מופתים אמתיים לבחון בם דברי הנביא רק מופתים מתעים והקדמות כוזבות אשר דומים כזיקים שאינם מאירים רק משחירים פני המפיח בם): *ספר ירמיה פרק ט* (יא) מי האיש החכם ויבן את זאת ואשר דבר פי יהוה אליו ויגדה על מה אבדה הארץ נצתה כמדבר מבלי עבר: *ספר ישעיה פרק ה* כי מאסו את תורת יהוה צבאות ואת אמרת קדוש ישראל נאצו *ספר תהילים פרק כה* (יב) * מי זה האיש ירא יהוה יורנו בדרך יבחר: * (יג) נפשו בטוב תלין וזרעו יירש ארץ: (יד) סוד יהוה ליראיו ובריתו להודיעם: .................. * .................. * _____ * ל נ צ ח * _____ *

shabaz

New member
אז תאמר לי משהו "לנצח"

איך אתה יכול לבסס משהו אם אין לך את מסמרי-הספק הללו? תסכים איתי, שגם אלוהים בימינו אנו מוטל בספק, ויותר מזה, בהתחלה עד שכביכול ביססת לעצמך שהוא קיים <<אתה אכן מאמין8 שהוא קיים? אני לא מתעניין כל כך בדסיוני ם על זה כי זה כבר בנאלי לדעתי...אז אני לא יודע>> חשבת לעצמך "האם הוא קיים?"

Lu Tze

New member
מה הקטע?

להראות כמה חכם אתה וכמה אנשים אוהבים אותך?

amirjak

New member
בדיוק

ואני אוהב אותו!!! (למרות המחלוקת בינינו לגבי הרבי מילובביץ ועשרה אנשים שידרשו את הגאולה) לנצח הוא אדם מיוחד עם בשורה מיוחדת!!!

ל נ צ ח

New member
תודה ידידי,המבשרהוא אדם מיוחד ../images/Emo79.gif

* האיש אשר יביא (לעולם) את הבשורה!*
עוד לא מלאו ימיו וגם צעיר אינו-הוא...
* האיש אשר יביא (לעולם) את הבשורה! * כך שמו של זה השיר הנפלא משנות השבעים

ל נ צ ח

New member
החלפת סוג אחד של בורות בסוג אחר

זו תורת הנאחזים והמתנדנדים כטרזנים בענפי תורת הקוף-הבהמית וכל מיני ענפים של תיאוריות-גרנדיאוזיות המצוצות מאצבעות אלילי הכזב הספק ואלילי הסילוף הצולע שלהם המביא אותם ללעוג את בורותם על חוכמתם של חכמים מהם ובחוצפתם האינפנטילית עוד לועגים על הנשגב מהם הוא אלוהים בורא-עולם ואותם שדעתם הדפוקה שלהם בקשר אליו אינה משגת להבינו. -בורותם שהיא בעיניהם בלבד חוכמתם בקשר לאלוהים, זו תורתם של אלה האנשים הם אנשים די חכמים שהאינטליגנציה שלהם שוב ושוב נדפקת עד זוב-תם בהם. הדפוקים מהם הם הכסילים, והיותר דפוקים מהם כולם הם הכסילים-הגמורים אצלם מסמרי-הספק הכזב והלעג על הנשגב מהם חדורים במקום שחור מדעת הקבור אצלהם בפנים עמוק בשכלם. והנה כמה "ממסמרים" אלה שבעברית-צחה נקראים: ""אם"" - ""אילו" "" ... ... - ""אולי""... ..."אני מנחש ש..."" - ""אני צודק???"" - ""נכון שאני צודק???"" ... - ""ואם ואני צודק""- "" אז מה יהיה מכל זה???"" - ""נכון שיהיה טוב?"" -תהיה מלחמה???- ואם ולא?"" - ""ואם וכן?""-""ואם כך ולא כך? "" - אז ואולי וזה יהיה כך?"" - ""ואם תראה שאני הצודק??? "" - ""ואם אתה לא צודק???"" - ""ואם ויתכן שאני..."" - אך מה """אולי"""דעתם ודעתך שגוייה???""... ... ""ואם דעתם לא שגוייה אז מה???"", ואם ו..אולי?..."",..ואולי,..לו ...ואם,... ואם..........ולו.................................................................................................................................................................................................................................................................ואולי..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................ואם........................................... ............אם................. .....אולי...... .... .. . ...???

erezsh

New member
לנצח. אף שאיני מפקפק ביכולתך

ובידע הרב שלך, אתה נוהג למלא את הפורום בשטויות, ורושם הודעות ענייניות לעתים רחוקות בלבד. אני אגב, משוכנע שזו כוונתך, ועל כן אודה לך אם תדבק להוכחות, ולא לדברי שווא, שהרי אין הם משכנעים איש, ונוטים להטריד כשדנים בנושא ענייני. בכבוד רב, ארז.

ל נ צ ח

New member
כבמראה אם חמור מסתכל לתוך יצירה,

אי אפשר כי ישתקף ממנו מלאך. -ולכן "צדיק" שלי, מוטב שתפסיק כבר מעכשיו את שכזאת הצביעות שלך ותתחיל כבר להבין טוב-טוב - שמה שהם שטויות בעיניך היא הדרך היא החוכמה הם דרכיו של הגאון היודע מזמן שאין אדם יכול ליצור גדולות, ליצור משהו שיאריך ימים מדורו ומתקופת מאת השנים שלו, אלא אם כן יהיה תנאי זה בידיו, והוא, <<< שבני דורו על דעותיהם, השקפותיהם, הגנאי והשבח הנובעים מהם, יהיו כקליפת השום בעיניו! >>>> * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

erezsh

New member
והנה עוד שטויות

מה יצר האדם? אפס. רק החריב. מלחמות ועוד מלחמות. ואיפה היה הוא שיכול ליצור גדולות? מאיפה השטויות האלה שהאדם לא היה מצליח בלי כוח עליון? על מה אתה מדבר? למה אתה חושב שאתה צודק וכל השאר טועים? רק כי אתה חושב כך?! הבל! חשיבה ילדותית ומטופשת! יש לך הוכחה? אנא, הצג אותה.

Lu Tze

New member
עזוב אותו בשקט

שיאמין שהוא חכם ושכל מי שלא מסכים איתו טיפש. מה אכפת לך?

erezsh

New member
כי

הוא מציף את הפורום. כל הודעה שנייה פה היא שלו. והיא חסרת טעם. אי אפשר לנהל דיון נורמלי כבר.

ל נ צ ח

New member
השמחים לעשות רע יגילו בתהפוכות רע!

כדברי אלוהים התנ"ך! * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

ל נ צ ח

New member
שטויות שלך! אלה מדברי א.שופנהואר

אותו אני מצטט: << אין אדם יכול ליצור גדולות, ליצור משהו שיאריך ימים מדורו ומתקופת מאת השנים שלו, אלא אם כן יהיה תנאי זה בידו, והוא שבני דורו על דעותיהם, השקפותיהם, הגנאי והשבח הנובעים מהם, יהיו כקליפת השום בעיניו. >>> (ארתור שופנהואר) -ובקשר לחמור זאת העברתי לפורום כתגובה לך את שאמר את זאת אדם מאוד חכם, הרבה הרבה הרבה ובהרבה הרבה יותר חכם ממך "ומהזנב שלך" הוא חברך לדעה שתגובתו מלמטה לדברי מעלה חשוכה רדודה איפנטילית ומלאה בבורות ממש כתגובתך. והנה לך הציטוט שלו ג.ליכטנברג: <<< יצירות משולות לראי, אם מסתכל לתוכו חמור, אי אפשר כי ישתקף ממנו מלאך. >>> ג. ליכטנברג)

erezsh

New member
פנינים

ראשית, אני מתנצל על שלא הבנתי את כוונתך בראשונה. וכעת בקשר לפניניך: 1) אין הויכוח פה על המביט במראה, או אפילו על מה שמשתקף ממנה. הויכוח פה הוא על איכות המראה. מראות מסוגלות לעוות את המציאות, ואפילו להציג מציאות שונה לגמרי. וראה לונה פארקים כדוגמא. ופה, כפי שציינתי בעבר, לא לונה פארק. 2) מדבריך אני מבין שדעותינו לא מעניינות אותך. אם כך מדוע אתה טורח לנסות לשכנע אותנו? לא ברור לי הדבר. ובנוסף, מדבריך עולה שגם עלינו להתעלם מדעותיך. פרדוקס?

למעלה